לוגו לוק פור יו

מנעולן בגאליה

מחפשים מנעולן בגאליה? 

אצלנו תקבלו שירות מהיר 24 שעות ביממה. 

שירות פריצת מנעולים, תיקון דלתות רב בריח, רשפים, פלדלת, שיריונית חסם כספות נעולים, פורץ מנעולים.

חייגו עוד היום. ותקבלו הצעת מחיר משתלמת. התקשרו בכל שעה. ותוכלו לקבל הצעת מחיר. שהיא הוגנת ומשתלמת על מנעולן בגאליה.

מנעולן בגאליה

מנעולן בגאליה  – בית חדש, מדוע לא לחסוך במיגון?

כאשר עוברים לבית חדש חשוב מאוד לפני הכול לחשוב על מיגון הבית עם דלתות חזקות.
ובעיקר מנעולן בעל הסמכה שיודע להתקין את הדלתות שלנו בצורה האופטימילית ביותר.
ולא רק הטובה ביותר. אלה גם עם האביזרים הטובים ביותר.
חשוב לא לחסוך בהוצאות כאשר מדובר במיגון הבית שלנו. התייעצו עם מנעולן בעל הסמכה על ביצוע העבודה. ואל תתפשרו במחיר כאשר מדובר במיגון. מנעולן טוב שווה בית נעול בצורה טובה ובטוחה.

פורץ מנעולים בגאליה – נשבר לכם המפתח בדלת, מה עושים?

קודם כל לא נלחצים. מתקשרים למנעולן בעל הסמכה שידע לטפל לכם בבעיה. גם אם המפתח נשבר ניתן לחלץ אותו על ידי מנעולן בעל הסמכה.
וזה לא בהכרח אומר שתצטרכו להחליף מנגנון שלם. מומלץ גם לא לגעת ולהחליף בעצמכם את המנגנון של הדלת. וזאת על מנת שלא תעשו נזק בלתי הפיך לדלת. כאשר אתם מנסים לסדר בעצמכם צילינדר לדלת. או לחלץ מפתח שבור, אתם מסתכנים בפגיעה במנגנון. תשאירו את העבודה למומחים. לפורץ מנעולים בגאליה. אשר יפתור לכם את הבעיה בשיחת טלפון אחת. גם אם תזדקקו לפתוח מנעול כספת נעולה.

מנעולן בגאליה – נתקעתי מחוץ לדלת ב-1 בבוקר, מה עושים?

גם אם נתקעתם מחוץ לדירה באמצע הלילה. דעו לכם שגם באמצע הלילה תוכלו להיות רגועים. מנעולן בגאליה זמין עבורכם גם בשעות הלילה המאוחרות.
טלפנו בכל שעה ואתם תוכלו להיות מכוסים ורגועים שיגיע אליכם פורץ מנעולים מקצועי מגאליה. ומהר מאוד תוכלו לחזור לישון בשקט.

מנעולן בגאליה

פורץ מנעולים בגאליה – מיגון הרכב מפני גניבה

חוששים שגנבי רכבים יפשטו על הרכב שלכם בזמן שאתם ישנים?
בטלפון אחד תוכלו לטפל בנושא. מנעולן בגאליה ידע לתת לכם אפשרויות מיגון לרכב בכל נושא.
בין אם תרצו מיגון באמצעות קוד אישי. תוכלו לקבל את השרות ממנעול מוסמך. שכפול מפתחות, במידה ויש לכם רק מפתח אחד. ואתם חוששים לאבד אותו. או אם שברתם מפתח בחור המנעול של הרכב. הרכב שלכם בידיים טובות כאשר אתם שמים אותן בידיים של מנעולן בעל ניסיון וידע מעשי. אל תתפשרו על הטוב ביותר.

מנעולנים מבית לוק פור יו

אם תבחרו במנעולן מלוק פור יו לכל תחום שאתם צריכים בנושא המנעולנות, לא תצטערו. וזאת משום שהמנעולנים שלנו מקצועיים מאוד בתחומם. וזה מכיוון שהם עברו הכשרה מקיפה. כמו כן, למנעולנים ניסיון רב בתחום המנעולנות. וזה משום שהם מטפלים יום יום בתרחישים שונים בתחום. כמו כן הם אוהבים לעזור לאנשים. והם עוזרים לאנשים על בסיס יומי. הם תמיד מעודכנים במוצרים ובשירותים חדשים שיוצאים לשוק, ומשתמשים בהם לרוב. בנוסף הם זמינים 24 שעות ביממה. וברגע שתקראו להם הם יגיעו במהרה. יתר על כן המנעולנים שלנו בעלי תעודת הסמכה ואישור ממשטרת ישראל לעסוק בתחום המנעולנות. כלומר, אין להם עבר פלילי ותיק פתוח במשטרה. כידוע זה חשוב מאוד שפורץ המנעולים שיבצע אצלכם עבודה, יהיה אדם ללא עבר פלילי. שכן מדובר בבית או ברכב שלכם. ואלו דברים רגישים ביותר. יתרה מזו, התקשרו למנעולן שלנו והוא ייתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית כבר בשיחת הטלפון.

שחזור מפתחות לרכב

אחד השירותים אותו נותן מנעולן מלוק פור יו הוא שחזור מפתח לרכב.

בוודאי קרה לכם לפחות פעם אחת בחיים המקרה הבא. גנבו לכם המפתח של הרכב. או שאיבדתם את המפתח או שהוא נשבר. וכמו כן, לא היה לכם מפתח ספייר. אז מה עושים במקרה כזה? כמובן שמשחזרים מפתח לרכב. התקשרו למנעולן שלנו. הוא ייתן לכם הצעת מחיר בטלפון ויגיע במהרה עד אליכם. לבסוף הוא ישחזר לכם מפתח מ0. ותוך זמן לא רב תוכלו להמשיך בשגרת היום שלכם.

כמובן שאנו ממליצים שתשכפלו מפתח לרכב כדי למנוע מצב שבו תצטרכו לשחזר מפתח לרכב. וזאת מכיוון שלשכפל מפתח עולה פחות מלשחזר מפתח. 

החלפת צילינדר לדלת

אתם רוצים או צריכים להחליף צילינדר לדלת שלכם? התקשרו אלינו והמנעולן שלנו ייעץ לכם לאיזה צילינדר כדאי לכם להחליף. כמו כן, ברגע שתזמינו את המנעולן, הוא יגיע עם מבחר של צילינדרים לדלת מהם תבחרו את המתאים לכם ביותר. במידה ותבחרו בצילינדר מתוצרת מולטילוק, תעשו בחירה נבונה. וזאת משום שצילינדר זה עמיד במידה גוהה לפריצות. אתם יכולים לרכוש צילינדר מולטילוק מהאתר שלנו. למשל, צילינדר מולטילוק mtl600.   

מחפשים פורץ מנעולים באזורים נוספים? מנעולן בגבעת ברנר זמין עבורכם 24 שעות. לכל בעיה אשר תתרחש. פריצת מנעולים, פתיחת כספות נעולות, כניסה לרכב נעול.

זמין עבורכם בכל שעה ובמהירות. 

מנעולן מקצועי בגאליה יבקש מכם להציג תעודה מזהה או כל מסמך אחר המאשר ומוכיח שאתם בעלי הדירה או  הרכב. במידה ולא יהיה ברשותכם אישור כזה, יבקש מנעולן מהשכנים לזהות אתכם ולאמת שאתם הבעלים.

במידה והשכנים לא נמצאים ולא זמינים, יכנס המנעולן לדירה לאחר הפריצה. ואם ירגיש חשד שזו לא הדירה שלכם ישאל שאלות, כדי לוודא שהדירה כן שלכם. או שיבקש להוציא מהדירה אישורים ומסמכים המעידים על זהותכם. במידה ולא תהיה שום הוכחה רלוונטית, אנו מחויבים להזמין משטרה למקום.

צור קשר עכשיו עם מנעולן בגאליה

מנעולן 24 שעות

פורץ רכבים באישור מדינת ישראל מגיע תוך 30 דקות ופורץ לכם כל רכב וכל מנעול תוך דקות ספורות