לוגו לוק פור יו

חיפוי קירות

תרצו לשדרג ולעצב את הבית במינימום עלות, זמן וללא לכלוך? תוכלו לעשות זאת על ידי חיפוי קירות.                                                                כיום אין צורך להשקיע הון תועפות במקרה שבא לכם בית מעוצב ומשודרג. ניתן לעשות זאת בקלות ובעלות מינימלית.                                      הכיצד? בחרו חדר אחד לעיצוב. למשל, חדר הסלון. תוכלו לעשות שינוי קטן בחדר, שישווה לכל הבית מראה כאילו עשיתם שינוי דרסטי.            לדוגמה, ניתן להחליף תמונות בסלון או לתלות אביזרים שונים, להחליף תאורה או להוסיף כריות צבעוניות על הספה.                                            כמו כן ניתן בנוסף לעשות חיפוי קיר לסלון. כלומר, אין צורך לשנות את כל קירות החדר, אלא מספיק לשנות קיר אחד בלבד או חלק ממנו ואת שאר הקיר לקשט בתמונות למשל כדי להשיג שינוי גדול בחדר.                                                                                                                               

באיזה דרכים ניתן לשנות את מראה הקיר?

אכן תוכלו לעשות זאת על ידי צביעת הקיר בצבע שונה משאר הקירות, או לבחור בחיפויים שונים. כמו חיפוי עץ, אבן או אלומיניום. 

כמו כן ניתן לחפות את הקיר עם טפט או מגנט.

חיפוי קיר- כיצד עושים זאת

בחרו את החדר בו תרצו לעשות חיפוי קיר. למשל אם תבחרו את חדר הסלון, אז תבחרו בו קיר אחד שאותו תרצו לעצב. אינכם חייבים לחפות את כל הקיר, אלא מספיק לחפות חלק ממנו. בחרו את הסגנון שאותו אתם רוצים והשתמשו בו לחיפוי הקיר. תוכלו להשלים את העיצוב על ידי הוספת כריות על הספה שיתאימו לחיפוי או במידה ותחליטו לחפות חלק מהקיר, את שאר הקיר תוכלו לקשט בתמונות שונות, למשל. ישנן מספר רב של אפשרויות לעיצוב שמשתלבות עם החיפוי. עליכם רק להחליט מה תרצו לפי הטעם האישי שלכם.

חיפוי קירות- יתרונות חיפוי הקיר עם מגנט:

במידה ותבחרו לחפות את הקיר עם מגנט תוכלו לראות שיש לכך מספר יתרונות:

  • הוצאה מינימלית– חיפוי מגנטי לקיר הינו בעלות נמוכה, ובעזרתו תשיגו מראה מעוצב וחדשני לבית כולו.
  • החיפוי אינו הורס את הקיר– המגנט מתלבש בקלות על הקיר ואינו הורס אותו. כמו כן במידה ותרצו להחליף או להסיר אותו מהקיר ניתן לעשות זאת בקלות מבלי לפגוע בקיר.
  • התקנה קלה– תוכלו להתקין את החיפוי בעצמכם במהירות ובקלות ללא איש מקצוע בעזרת הוראות התקנה פשוטות.
  • מבחר גדול– תוכלו לבחור דוגמה שתרצו משלל המבחר הקיים או צבע מיוחד חלק או עם טקסטורה.
  • עמידות– חיפויי קיר עמידים לאורך זמן ואינם דורשים תחזוקה שוטפת, אינם דוהים או מתקלפים.

לסיכום, במידה ותרצו לעצב את הבית שלכם, אין צורך לעשות שיפוץ ארוך, מלכלך ויקר. כלומר אין צורך לצבוע את הקיר כי העלות היא יקרה. וכמו כן במידה ותרצו לשנות את הצבע בעתיד, תצטרכו לצבוע מחדש. בנוסף במידה ותבחרו בחיפוי על ידי טפט ותרצו לשנות בעתיד, הטפט יכול להרוס את הקיר בקילופו. במידה ותרצו לשנות את מראה המקרר, תוכלו לעשות זאת על ידי ציפוי מקררים.

לכן ניתן לעשות זאת בדרך פשוטה, מהירה וזולה על ידי חיפוי הקיר עם מגנט. ולשנות או להסיר אם נמאס לכם במידת הצורך. במידה ותרצו בנוסף לעצב את הדלתות שלכם על ידי החלפת ידיות, ניתן לרכוש באתר הבא- ידיות מעוצבות לדלתות פנים.