תיקון דלתות הזזה

Doors Collection 2 דלתות הזזה אפשר למצוא בארונות, בחלונות ובין חללים בבית כמו למשל ביציאה מהסלון למרפסת או לגינה. דלתות הזזה יכולות להיות עשויות מחומרים שונים כמו זכוכית, פלסטיק, עץ ואפילו בד או נייר.

אחת הסיבות שאנו זקוקים לשירות של תיקון דלתות הזזה יכולה להיות פגיעה בגלגלים שעליהם נעה הדלת ואז יש צורך להחליף אותם, יציאה של הגלגלים מהמסילה שעליה הם נעים ובמקרה כזה יש לבדוק את הסיבה ולפתור אותה.

ייתכן שיש לכלוך במסילה, יתכן שיש בה פגם אחר או שהגלגל נתקע בשל חפץ קטן שנכנס לתוכו או נשבר. כשתזמינו נגר לתיקון הבעיה, הוא יוכל לבדוק אם הגלגל מתאים לכובד של הדלת או למידות המסילה.

ייתכן שקניתם ארון ישן, או ארון שהגלגלים אינם מתאימים, ולכן שירות של תיקון דלתות הזזה יפתור את הבעיה ביעילות.

בארונות ישנים יש לעתים להחליף פרזול, לתקן מסילות, ולהחליף מנעולים ואלה ישפרו את התפקוד של דלתות ההזזה שלכם.

תיקון הדלתות ושמירה עליהן

Repair sliding doorsתיקון דלתות של ארונות הזזה כולל גם סיוע בעת מעבר דירה.

יש לפרק את הארון בדירה הישנה ולהרכיב אותו בדירה החדשה כשבדרך כלל יש צורך לשנות את מידות הארון.

אל תסמכו על המובילים שיעשו זאת, כי יש צורך בידע מקצועי כדי להתאים את כל החלקים זה לזה.

תיקון דלתות הזזה בחדרים או במעברים יכול לנבוע מדלת שנתקעת עקב שינויים במבנה, התרוממות של הרצפה, פגיעה או תזוזה של המשקוף או התנפחות העץ בגלל רטיבות.

תיקון הדלת יכלול בין השאר שיוף וקיצור שלה כדי להתאים אותה למידות החדשות, ובעתיד, להיזהר מהרטבת הדלת בזמן שטיפת הרצפה. כן חשוב לשמור על ניקיון המסילות שעליהן נעה דלת ההזזה.

בדלתות הזזה חיצוניות יש לפעמים תחושה שנכנס אויר קר לתוך הבית ולפעמים אפילו רטיבות כשיורד גשם. במקרה כזה תיקון הדלת יתמקד באיטום יעיל של הדלת, במנגנון הנעילה שאולי מונע סגירה תקינה או במסגרת הפרזול שאינה מאפשרת לדלת להסגר כראוי.

דלתות הזזה אוטומטיות

כאשר מדובר בשירות של תיקון דלתות הזזה אוטומטיות שנמצאות בדרך כלל בכניסה לבנקים, סופרמרקט וכדומה תיקון דלת ההזזה יכלול גם טיפול במנגנון האוטומטי עצמו שאמור להיפתח ביעילות בזמנים כתיקונם.

לא פחות חשוב מכך הוא צריך להיות בעל מנגנון חירום שיאפשר לפתוח את הדלת ידנית במקרה הצורך.

לכן דלת הזזה אוטומטית צריכה לאפשר מילוט דרכה ולא לסמוך על דלת מילוט נפרדת.

לכן חלק חשוב בתחזוקה של דלת כזו הוא תיקון המנגנון האוטומטי שלה.

בנוסף אם אתם מחפשים סידור ארונות בגדים לחצו כאן