לוגו לוק פור יו

תיקון דלתות הזזה

אז מתי נזדקק לתיקון דלתות הזזה?

דלתות הזזה אפשר למצוא בארונות, בחלונות ובין חללים בבית כמו למשל ביציאה מהסלון למרפסת או לגינה. דלתות הזזה יכולות להיות עשויות מחומרים שונים כמו זכוכית, פלסטיק, עץ ואפילו בד או נייר.

אחת הסיבות שאנו זקוקים לשירות של תיקון דלתות הזזה יכולה להיות פגיעה בגלגלים שעליהם נעה הדלת ואז יש צורך להחליף אותם, יציאה של הגלגלים מהמסילה שעליה הם נעים ובמקרה כזה יש לבדוק את הסיבה ולפתור אותה.

ייתכן שיש לכלוך במסילה, יתכן שיש בה פגם אחר או שהגלגל נתקע בשל חפץ קטן שנכנס לתוכו או נשבר. כשתזמינו נגר לתיקון הבעיה, הוא יוכל לבדוק אם הגלגל מתאים לכובד של הדלת או למידות המסילה.

ייתכן שקניתם ארון ישן, או ארון שהגלגלים אינם מתאימים. ולכן שירות של תיקון דלתות הזזה יפתור את הבעיה ביעילות.

בארונות ישנים יש לעתים להחליף פרזול, לתקן מסילות, ולהחליף מנעולים. ואלה ישפרו את התפקוד של דלתות ההזזה שלכם.

Doors Collection 2

תיקון הדלתות ושמירה עליהן

תיקון דלתות של ארונות הזזה כולל גם סיוע בעת מעבר דירה.

יש לפרק את הארון בדירה הישנה ולהרכיב אותו בדירה החדשה. כשבדרך כלל יש צורך לשנות את מידות הארון.

אל תסמכו על המובילים שיעשו זאת. כי יש צורך בידע מקצועי כדי להתאים את כל החלקים זה לזה.

תיקון דלתות הזזה בחדרים או במעברים יכול לנבוע מדלת שנתקעת עקב שינויים במבנה, התרוממות של הרצפה, פגיעה או תזוזה של המשקוף או התנפחות העץ בגלל רטיבות.

תיקון הדלת יכלול בין השאר שיוף וקיצור שלה כדי להתאים אותה למידות החדשות. ובעתיד, להיזהר מהרטבת הדלת בזמן שטיפת הרצפה. כן חשוב לשמור על ניקיון המסילות שעליהן נעה דלת ההזזה.

בדלתות הזזה חיצוניות יש לפעמים תחושה שנכנס אויר קר לתוך הבית. ולפעמים אפילו רטיבות כשיורד גשם. במקרה כזה תיקון הדלת יתמקד באיטום יעיל של הדלת, במנגנון הנעילה שאולי מונע סגירה תקינה או במסגרת הפרזול שאינה מאפשרת לדלת להסגר כראוי.

Repair sliding doors

דלתות הזזה אוטומטיות

כאשר מדובר בשירות של תיקון דלתות הזזה אוטומטיות שנמצאות בדרך כלל בכניסה לבנקים, סופרמרקט וכדומה תיקון דלת ההזזה יכלול גם טיפול במנגנון האוטומטי עצמו שאמור להיפתח ביעילות בזמנים כתיקונם.

לא פחות חשוב מכך הוא צריך להיות בעל מנגנון חירום שיאפשר לפתוח את הדלת ידנית במקרה הצורך.

לכן דלת הזזה אוטומטית צריכה לאפשר מילוט דרכה. ולא לסמוך על דלת מילוט נפרדת.

לכן חלק חשוב בתחזוקה של דלת כזו הוא תיקון המנגנון האוטומטי שלה.

ארונות עם דלתות הזזה

בימינו דלתות הזזה בארון נפוצות. כידוע, ארון עם דלתות הזזה חוסך מקום ויוצר מראה אסתטי. ולכן ארונות הזזה יקרים יותר. ברוב ארונות עם דלתות הזזה, הדלתות מונחות על מסילות והגלגלים שנמצאים מתחתיהן. כיום ניתן למצוא דלתות הזזה בהרבה מקומות: דלתות בארונות שירות ואחסון, דלתות בחדרי עבודה, במרפסות ובמקומות נוספים.

תיקון דלת הזזה

התיקון הוא ב: כיוון הדלת, החלפת גלגלים, תיקון גלגלים והמסילה. כדי לתקן דלת הזזה צריך ראשית להבחין היכן הבעיה: האם הבעיה היא בגלגלים, במסילה. רוב הזמן מדובר בלכלוך שניתן לנקות אותו. אם מדובר בבעיית כיוון, צריך לכוון את הדלת. מנעולן מקצועי יאבחן את הבעיה ויוכל לטפל בה. אצלנו בלוק פור יו המנעולנים מקצועיים מאוד ויוכלו לתקן את דלת ההזזה באופן מקצועי ביותר.  

החלפה של דלת הזזה

מנעולן או מתקין דלתות צריך לפרק את הדלת הקיימת ולהחליף אותה בחדשה. ישנם סוגים שונים של דלתות הזזה: דלתות זכוכית, דלתות פלסטיק, דלתות אקורדיון ועוד. 

סוגי דלתות הזזה

סוגי דלתות הזזה הנפוצים בישראל:

 1. דלת הזזה מזכוכית- בדרך כלל משתמשים בדלת הזזה מסוג זה במקומות שרוצים להציג בהם דברים. למשל, במשרדים.
 2. דלת הזזה כיס- זוהי דלת הזזה הנפוצה ביותר. ניתן לראות אותה בכניסה לחדרים בבית, בארונות בגדים.
 3. דלת הזזה שנגררת- זהו סוג דלת שהוא ישן ונפוץ. הדלת נגררת על ידי מסילה עליונה שמוצבת מתחת למשקוף. בדרך כלל מתקינים דלת כזו בכניסה לשירותים או לאמבטיה, בחדרי מלון ועוד. 
 4. דלת הזזה כפולה משני הצדדים- הדלת נסגרת משני הצדדים מימין ומשמאל. 

תיקון דלת הזזה מעץ

דלתות הזזה מעץ הן מהסוגים הישנים שלא מייצרים כבר כיום. וכדי לתקן דלת כזו צריך לקרוא למנעולן מקצועי ובעל ניסיון.

תיקון דלת הזזה ממ"ד 

דלת הזזה ממ"ד היא דלת יקרה יחסית לדלתות ממ"ד. תיקונים אפשריים שיכולים להיות בדלת ממ"ד:

 • כאשר הדלת יוצאת מהמסילה בגלל שהמסילה נשברה או התעקמה, צריך להחליף מסילה.
 • החלפת הצירים שיושבים על המסילה. 
 • כיוון הפתיחה והסגירה של הדלת.
 • ציפוי דלת הזזה ממ"ד 
 • קיצור דלת הזזה ממ"ד. 

תיקון דלת הזזה זכוכית

בדרך כלל בדלתות מסוג זה מחליפים מנעול, מחליפים חובק זכוכית שיתאים לדלת הזזה לפי הזמנה. אם אין לכם את הידע הדרוש להתעסק עם דלתות הזזה מזכוכית, אל תעשו זאת לבד, כי הדבר יכול לעלות לכם ביוקר ולתת יותר נזק מתועלת, היעזרו בשירותיו של מנעולן לטובת העניין.

מה כדאי לבדוק לפני שתזמינו מנעולן?

לפני שאתם מזמינים מנעולן מכל סיבה, חשוב לבדוק את הדברים הבאים:

 • הצעת מחיר- תבדקו כמה יעלה לכם השירות אותו יבצע המנעולן.
 • מה הפעולה אותה יבצע המנעולן
 • תעודה ואישור מהמשטרה לעסוק בתחום- חשוב שתבדקו שלמנעולן יש תעודת הסמכה, וכמו כן אישור מהמשטרה לעסוק בתחום המנעולנות. כלומר שלמנעולן אין תיק פתוח במשטרה וכמו כן שהוא ללא עבר פלילי. 
 • מיקום המנעולן- חשוב שתבדקו היכן נמצא המנעולן ותוך כמה זמן הוא יגיע אליכם.
 • המלצות- חשוב לברר אודות המלצות של לקוחות על המנעולן באתרים השונים כמו פייסבוק או אינסטגרם. כמו כן באתרים של החברה. 

לאחר שתבדקו את כל הפרמטרים האלו, תוכלו לבחור בצורה אופטימלית את המנעולן המתאים לכם ביותר. וכמו כן תוכלו לעשות השוואות בהצעות מחיר בין מספר מנעולנים.

למה לבחור במנעולנים של לוק פור יו

המנעולנים של לוק פור יו הינם מקצועיים מאוד. וזאת בזכות העובדה שהם עברו הכשרה מקיפה בתחום המנעולנות. זאת ועוד: המנעולנים בעלי ידע וניסיון רב בתחום. ברגע שתקראו למנעולנים שלנו, הם יגיעו עד אליכם במהירות. ובנוסף לזה הם יטפלו בכל בעיה בתחום המנעולנות במקצועיות ובמומחיות רבה. כמו כן המנעולנים שלנו משתמשים בכלים חדישים ביותר והם מודעים למוצרים ולשירותים החדשים שיוצאים לשוק. וכמו כן משתמשים בהם ביום יום. המנעולנים שלנו מטפלים יום יום בתרחישים שונים בתחום המנעולנות ופותרים כל בעיה. בנוסף לכל המנעולנים של לוק פור יו הינם בעלי תעודת הסמכה ותעודת יושר מהמשטרה המתירה להם לעסוק בתחום המנעולנות. כלומר  אין להם עבר פלילי ותיק פתוח במשטרה. כידוע זה חשוב מאוד כשרוצים לבחור מנעולן שיהיה אפשר לסמוך עליו. כי הרי אנחנו מפקירים בידיו את היקר לנו מכל: הרכב שלנו או הבית שלנו. 

לכן התקשרו למנעולן מלוק פור יו, הוא ייתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית. ויגיע אליכם בזמן קצר לתקן דלת הזזה או לצורך כל בעיה אחרת בתחום המנעולנות. כאמור אתם יכולים לסמוך על המנעולנים שלנו בעיניים עצומות בכל נושא בתחום המנעולנות!

תיקון דלתות הזזה

דלתות הזזה לתקן או להחליף?

אם אנו רואים שדלתות הזזה שלנו החלו להיתקע אין צורך מיד לרוץ ולקנות דלתות חדשות.
ברוב המקרים פשוט יהיה אפשר להסתפק בניקיון של מנגנון הזזה. או לתקן את הגלגלים של הדלת.
ובכן, אם הנזק הוא חמור יותר, אז יש צורך לתקן את דלתות הזזה ולהחליף את הגלגלים הישנים, להדק את הסורגים, אם הם התרופפו, או להחליף את כל מנגנון הזזה בדלת.

שירותים שונים מבין שלל שירותים אותם אנו נותנים הוא שחזור מפתחות לרכב.

אם תצטרכו שירות זה או שירות תיקון דלתות זכוכית, למשל התקשרו אלינו ונענה בשמחה!

כמו כן לכל שירות אחר בתחום המנעולנות, אתם מוזמנים להתקשר.

מה לקוחות שלנו מספרים:

מנעולן הגיע בדיוק בזמן, היה ידידותי ועשה את העבודה במהירות וביעילות. המחיר עבור העבודה היה סביר לגמרי ואני מאוד מרוצה.:)) אם ישאלו אותי על מי אני ממליץ על מנת לתקן דלתות, אני בהחלט יכול להמליץ על lock4you. שוב תודה על עבודה מצוינת!
איציק סלע
אני מרוצה מהעבודה של מנעולן, היה לנו כמה בעיות קשות בדלת הזזה, המנעולן הבין הכל קלט מהר את הבעיות וסידר את כל התקלות. תודה.
עודד לבנה

בעיות עיקריות עם דלתות הזזה

 • הדלתות בקושי נסגרות ונפתחות
 • דלת הזזה יצאה מהמקום
 • הדלתות תקועות
 • הגלגלים שבורים 

פניה לתיקון דלת הזזה

אלו סוגי דלתות אנו מתקנים: