פורץ כספות – פריצת כספת ללא נזק

פורץ כספות קטנות

פורץ כספות קטנות

מחפשים פורץ כספות? חייגו למומחים של “לוק פור יו”

כמו בכל תחום, גם בתחום הכספות קיים ענף שלם של שירות ועזרה בעת הצורך. כספת, למרות היותה פריט חזק, מסיבי וכזה שלא ניתן לפתיחה ו/או פריצה בקלות – גם היא ניתנת לפריצה או לפתיחה במידת הצורך, כאשר המפתח הלך לאיבוד, הכרטיס המגנטי משופשף מידי או שבעל הכספת שכח את הקומבינציה.
כל אלה ניתנים לשחזור, אך כמו בכל עניין שירותי אחר – חובה לפנות למומחה בתחום.

מי יכול לתת שירות לפריצת כספת?

הכשרות של פריצת כספות ללא נזק, לדוגמה, או של שינוי קומבינציה לכספות מתקיימות במספר מצומצם של מקומות בארץ, ונערכות תחת תקנים והשגחה צמודה של משטרת ישראל, על מנת לוודא שמסיימי ההכשרה לא עושים שימוש שלילי בידע שלמדו. גם אנשים העוסקים בתחום של מכירת כספות ו/או של התקנת כספות יידעו לתת מענה וייעוץ לגבי פריצות, או יידעו להפנות את הלקוח לאיש מקצוע הבקיא בתחום יותר מהם.

שירותי פריצת כספות מקצועי כולל:

  • פריצת כספות גדולות עם מנעול קומבינציה ומפתח
  • חילוץ מפתח שבור ממנעול כספת
  • פתיחת כספות ללא נזק עם גלגל ומחוגה
  • תיקון כספות לאחר פריצה
  • שירות תחזוקה לכספות מכל הסוגים

הגעה לכל אזור המרכז והסביבה, במקרים קשים ניתן להגיע גם לרוב חלקי הארץ.

פריצת כספת גדולה

פריצת כספת גדולה

בדרך כלל האנשים בעוסקים בתחום זה הם אנשים בעלי אוריינטציה טכנית, או כמו שהם מכונים בשפת הרחוב – בעלי “ידיים טובות”. פריצת כספות ללא נזק היא פעולה עדינה מאד ויש לוודא שהיא מתבצעת כראוי ושהמטרה תושג במלואה. שינוי קומבינציה לכספות הוא עניין מעט בעייתי, מפני שבעל הכספת יהיה חייב לשתף פעולה עם איש המקצוע ולתת קומבינציה חלופית. אנשים עלולים להרגיש שלא בנוח כאשר אדם זר יידע את הקומבינציה של הכספת שלהם, ובעצם בכך – באופן תאורטי – יש לו גישה לחפצים הפרטיים והשמורים ביותר שלהם.

איפה ניתן שירות פורץ כספות?

בכל עיר בארץ ניתן למצוא חנות או בית עסק של מכירת כספות או התקנת כספות. בדרך כלל אלה חנויות המתמחות גם בשכפול מפתחות, מכירת מנעולים וצילינדרים לדלתות ופריצת מנעולים מכל הסוגים. חשוב לוודא שבעל העסק פועל תחת רישיון בתוקף כדי שלא תיגרם ועגמת נפש וניצול לרעה של סודיות המידע הכרוך בטיפול בכספת.

אנשים המעוניינים להימנע מלהשתמש בשירות של פריצת כספות ללא נזק או של שינוי קומבינציה לכספות, כדאי שיישמרו היטב על פרטי הפתיחה של הכספת שלהם וכך יוודאו שהכספת אינה ננעלת באופן בלתי הפיך.

זקוקים לפורץ כספות? חייג עכשיו למומחים של “לוק פור יו” 24 שעות ביממה 050-9992411