לוגו לוק פור יו

פורץ כספות – פריצת כספת ללא נזק

כמו בכל תחום, גם בתחום הכספות קיים ענף שלם של שירות ועזרה בעת הצורך. כספת, למרות היותה פריט חזק, מסיבי וכזה שלא ניתן לפתיחה ו/או פריצה בקלות – גם היא ניתנת לפריצה או לפתיחה במידת הצורך, כאשר המפתח הלך לאיבוד, הכרטיס המגנטי משופשף מידי או שבעל הכספת שכח את הקומבינציה.
כל אלה ניתנים לשחזור, אך כמו בכל עניין שירותי אחר – חובה לפנות למומחה בתחום.

פורץ כספות מקצועי

פריצת כספות עצמאית

כספות הומצאו על מנת לאבטח ולאחסון דברים, כסף, ניירות ערך,תכשיטים וכו'.מה הטעם של המצאה זו, אם הבעלים לא יכולים לפתוח את הכספת? כל אחד יכול להיכנס למצב כזה.

בכל מקרה, אתה לא  צריך לנסות ולא כדי לפתוח את הכספת בעצמכם. לפרוץ כספת בעצמכם  זה לא בטוח וזה הליך מאוד מסוכן, כמעט לא מציאותי.
זה בסדר כי ככה זה צריך להיות : המטרה העיקרית של כספת להגן על התוכן.
אם תנסו לפתוח את המנגנון של הכספת בעצמכם, אתם צפויים לקלקל אותו, ולעולם לא תוכלו להשתמש בכספת זו.

מי יכול לתת שירות לפריצת כספת?

הכשרות של פריצת כספות ללא נזק, לדוגמה, או של שינוי קומבינציה לכספות מתקיימות במספר מצומצם של מקומות בארץ, ונערכות תחת תקנים והשגחה צמודה של משטרת ישראל, על מנת לוודא שמסיימי ההכשרה לא עושים שימוש שלילי בידע שלמדו. גם אנשים העוסקים בתחום של מכירת כספות ו/או של התקנת כספות יידעו לתת מענה וייעוץ לגבי פריצות, או יידעו להפנות את הלקוח לאיש מקצוע הבקיא בתחום יותר מהם.

שירותי פריצת כספות מקצועי כולל:

  • פריצת כספות גדולות עם מנעול קומבינציה ומפתח
  • חילוץ מפתח שבור ממנעול כספת
  • פתיחת כספות ללא נזק עם גלגל ומחוגה
  • תיקון כספות לאחר פריצה
  • שירות תחזוקה לכספות מכל הסוגים
  • פורץ דלת פלדה, עץ ואלומיניום

הגעה לכל אזור המרכז והסביבה, במקרים קשים ניתן להגיע גם לרוב חלקי הארץ.

בדרך כלל האנשים בעוסקים בתחום זה הם אנשים בעלי אוריינטציה טכנית, או כמו שהם מכונים בשפת הרחוב – בעלי "ידיים טובות". פריצת כספות ללא נזק היא פעולה עדינה מאד ויש לוודא שהיא מתבצעת כראוי ושהמטרה תושג במלואה. שינוי קומבינציה לכספות הוא עניין מעט בעייתי, מפני שבעל הכספת יהיה חייב לשתף פעולה עם איש המקצוע ולתת קומבינציה חלופית. אנשים עלולים להרגיש שלא בנוח כאשר אדם זר יידע את הקומבינציה של הכספת שלהם, ובעצם בכך – באופן תאורטי – יש לו גישה לחפצים הפרטיים והשמורים ביותר שלהם.

איפה ניתן שירות פורץ כספות?

בכל עיר בארץ ניתן למצוא חנות או בית עסק של מכירת כספות או התקנת כספות. בדרך כלל אלה חנויות המתמחות גם בשכפול מפתחות, מכירת מנעולים וצילינדרים לדלתות ופריצת מנעולים מכל הסוגים. חשוב לוודא שבעל העסק פועל תחת רישיון בתוקף כדי שלא תיגרם ועגמת נפש וניצול לרעה של סודיות המידע הכרוך בטיפול בכספת.

פורץ כספות ללא נזק

אנשים המעוניינים להימנע מלהשתמש בשירות של פריצת כספות ללא נזק או של שינוי קומבינציה לכספות, כדאי שיישמרו היטב על פרטי הפתיחה של הכספת שלהם וכך יוודאו שהכספת אינה ננעלת באופן בלתי הפיך.

צריכים מנעולן בתל אביב 24 שעות שיודע לפרוץ כספות ללא נזק? דברו עם איתי בכל שעה

איזה שירות אנחנו מספקים?

פתיחת כספות:

זה לא משנה לנו איזה סוג של כספת צריך לפרוץ , כי צוות שלנו פורץ בהצלחה כל הסוגים והדגמים של הכספות, כספות המכילות שילובי נעילה מורכבים,
כספות חדשות והמודרניות עם מנגנוני נעילה יקרים ומסובכים, וכל כספת אחרת,
לכן הדרך הנכונה והרלוונטית ביותר לפרוץ כספת, היא לפנות למנעולן מומחה מוסמך שיפתח את הכספת במקצועיות וביעילות ללא שום נזקים מיותרים.

יש לכם מצב חירום? חייבים לפתוח כספת מהר?  התקשרו  אלינו. עובדי החברה "לוק פור יו" יספקו לך עזרה מהירה, כי לנו אין שום בעיה לפתוח מהר את הכספת עבורכם .
מנעולן שלנו לוקח אחראיות מלאה על שלום התכולה שלכם שבכספת, אנו מבטיחים להקפיד על עבודה איכותית והכי חשוב זהירה.

זקוקים לפורץ כספת? חייג עכשיו למומחים של "לוק פור יו" 24 שעות ביממה 050-9992411

טיפים לבחירת פורץ כספות:

אם הגעת למצב שאתם זקוקים לפורץ כספות חשוב שתדעו מספר עובדות:
1.לבצע פריצת כספות נדרשת הסמכה וניסיון, פורץ כספות לא מקצועי עלול לגרום נזק בלי הפיך לכספת.

2.הסיטואציה שבה פורצים לנו את הכספת יכולה להיות לפעמים לא הכי נוחה ולכן חשוב שפורץ הכספת ידע לתת ללקוח תחושה טובה.

3.מחירון של פריצת כספות יכול להתחיל מ200ש"ח ועד 1000ש"ח תלוי בסוג הכספת ולכן חשוב לסגור מחיר עבור הפריצה תיקון והחלפת המנעול כבר בטלפון. 

מה עוד אנו עושים: