לוגו לוק פור יו

פורץ כספות – פריצת כספת ללא נזק

מתי צריך לקרוא לפורץ כספות?

כמו בכל תחום, גם בתחום הכספות קיים ענף שלם של שירות ועזרה בעת הצורך. כספת, למרות היותה פריט חזק, מסיבי וכזה שלא ניתן לפתיחה ו/או פריצה בקלות – גם היא ניתנת לפריצה או לפתיחה במידת הצורך, כאשר המפתח הלך לאיבוד, הכרטיס המגנטי משופשף מידי או שבעל הכספת שכח את הקומבינציה.
כל אלה ניתנים לשחזור, אך כמו בכל עניין שירותי אחר – חובה לפנות למומחה בתחום.

פורץ כספות מקצועי

פריצת כספות עצמאית

כספות הומצאו על מנת לאבטח ולאחסון דברים, כסף, ניירות ערך, תכשיטים וכולי. מה הטעם של המצאה זו, אם הבעלים לא יכולים לפתוח את הכספת? כל אחד יכול להיכנס למצב כזה.

בכל מקרה, אתה לא  צריך לנסות ולא כדי לפתוח את הכספת בעצמכם. לפרוץ כספת בעצמכם  זה לא בטוח וזה הליך מאוד מסוכן, כמעט לא מציאותי.
זה בסדר כי ככה זה צריך להיות : המטרה העיקרית של כספת להגן על התוכן.
אם תנסו לפתוח את המנגנון של הכספת בעצמכם, אתם צפויים לקלקל אותו, ולעולם לא תוכלו להשתמש בכספת זו.

פורץ כספות- מי יכול לתת שירות לפריצת כספת?

הכשרות של פריצת כספות ללא נזק, לדוגמה, או של שינוי קומבינציה לכספות מתקיימות במספר מצומצם של מקומות בארץ, ונערכות תחת תקנים והשגחה צמודה של משטרת ישראל, על מנת לוודא שמסיימי ההכשרה לא עושים שימוש שלילי בידע שלמדו. גם אנשים העוסקים בתחום של מכירת כספות ו/או של התקנת כספות יידעו לתת מענה וייעוץ לגבי פריצות. או יידעו להפנות את הלקוח לאיש מקצוע הבקיא בתחום יותר מהם.

שירותי פריצת כספות מקצועי כולל:

 • פריצת כספות גדולות עם מנעול קומבינציה ומפתח
 • חילוץ מפתח שבור ממנעול כספת
 • פתיחת כספות ללא נזק עם גלגל ומחוגה
 • תיקון כספות לאחר פריצה
 • פריצת כספות ביתיות ומשרדיות 
 • תיקון כספות ביתיות ומשרדיות 
 • שירות תחזוקה לכספות מכל הסוגים
 • פורץ דלת פלדה, עץ ואלומיניום

הגעה לכל אזור המרכז והסביבה, במקרים קשים ניתן להגיע גם לרוב חלקי הארץ.

בדרך כלל האנשים בעוסקים בתחום זה הם אנשים בעלי אוריינטציה טכנית, או כמו שהם מכונים בשפת הרחוב – בעלי "ידיים טובות". פריצת כספות ללא נזק היא פעולה עדינה מאד ויש לוודא שהיא מתבצעת כראוי ושהמטרה תושג במלואה. שינוי קומבינציה לכספות הוא עניין מעט בעייתי, מפני שבעל הכספת יהיה חייב לשתף פעולה עם איש המקצוע ולתת קומבינציה חלופית. אנשים עלולים להרגיש שלא בנוח כאשר אדם זר יידע את הקומבינציה של הכספת שלהם, ובעצם בכך – באופן תאורטי – יש לו גישה לחפצים הפרטיים והשמורים ביותר שלהם.

פורץ כספות

פריצת דלתות

בוודאי קרה לך מתישהו מקרה שבו לא הצלחת לפתוח את דלת הבית, למשל. אז מתי צריך לקרוא לפורץ דלתות? כאשר המפתח שלכם אינו מסתובב בדלת או שהוא אינו נכנס לצילינדר. אם המפתח תקין וניסית לפתוח עם מפתח אחר והדלת אינה נפתחת, תצטרך להזמין מנעולן. כאשר המנעולן יפרוץ לך את הדלת, יש סיכוי שתצטרך גם להחליף צילינדר. המנעולן יוכל לפרוץ את הדלת בשתי דרכים: בדגדוג- הפריצה תתבצע בעזרת כלים מיוחדים או בקידוח. במקרה שני הוא שהמפתח נתקע או שהוא מסתובב טיפה ולא עד הסוף. בכל מקרה מנעולן מקצועי ידע לטפל במצבים הללו במקצועיות. המנעולנים של "לוק פור יו" יוכלו לטפל לכם בכל המקרים ולפרוץ דלת במקצועיות ובמינימום נזק. אולי יעניין אותך גם מחזיר דלת

כספת ביתית

כפי שניתן לראות ישנן כספות ביתיות וכספות כבדות. בדרך כלל אנחנו מחזיקים אצלנו בבית כספת ביתית שהיא קלה יותר. לרוב אנחנו מבריגים כספת זו לקיר או מחביאים אותה בארון. וכמו כן ישנם שני סוגי כספות ביתיות: כספת דיגיטאלית– היא עובדת על סוללות ונפתחת באמצעות קוד. פורץ כספות יפרוץ כספת זו על ידי מספר מכות. כספת מכאנית– היא נפתחת באמצעות מפתחות והפריצה שלה יכולה להתבצע בעזרת כלים מיוחדים ולכן תשאיר אותה שלמה לאחר פתיחתה. שיטה זו אפשרית בחלק מהכספות. או שהפריצה תתבצע על ידי קידוח במנעול או בדופן הכספת. 

כאמור מנעול כספת קשה יותר לפריצה ממנעול דלת של רכב ודלת כניסה. לכן פורץ הכספות חייב להיות מקצועי ומיומן בפריצת כספות. ובנוסף להכיר שיטות פריצה שונות. כמו כן פורץ הכספות צריך להיות מקצועי מספיק כדי לגרום לכמה שפחות נזק למנעול הכספת במידת האפשר. המנעולנים שלנו הם מקצועיים מאוד ובעלי ניסיון רב בפריצת כספות. וכמו כן הם משתמשים בכלים חדישים ביותר. ולכן אתם תוכלו לסמוך עליהם שיפרצו לכספת שלכם במקצועיות רבה ובמינימום נזק.

המנעולנים של לוק פור יו

פורצי הכספות שלנו הם מקצועיים מאוד בתחום המנעולנות. בנוסף יש להם ידע וניסיון רב בתחום. כמו כן כאשר תקראו להם לפרוץ  לכם את הכספת או לכל בעיה אחרת בתחום, הם יגיעו במהרה ויפתרו לכם כל בעיה בתוך זמן קצר. המנעולנים שלנו מטפלים בתרחישים שונים ביום יום בתחום המנעולנות. כמו כן הם משתמשים בכלים חדישים ביותר. כאמור תוכלו לסמוך על המנעולנים שלנו גם כי יש להם תעודות הסמכה ותעודות יושר ממשטרת ישראל המתירות להם לעסוק בתחום המנעולנות. כלומר אין להם עבר פלילי ותיק פתוח במשטרה. ולכן כאשר תזמינו אותם לטפל לכם בכל בעיה, תדעו שאתם יכולים לסמוך עליהם בעיניים עצומות גם בנושאים רגישים כמו פריצת כספת, פריצת דלת כניסה וכולי. כאמור המנעולנים שלנו עברו הכשרה מקיפה בתחום המנעולנות, ומכאן שיש להם ידע נרחב ומקצועיות רבה.

אז אם נתקעתם עם כספת שמסרבת להיפתח ואתם צריכים באופן דחוף להוציא משם את התכשיטים לקראת המסיבה בערב או צריכים להוציא שטרות כסף או כל דבר יקר ערך אחר, אל תילחצו! התקשרו למנעולן פורץ כספות שלנו והוא יגיע אליכם במהרה ויחלץ אתכם מהמצב הלא נעים שנקלעתם אליו ויפרוץ לכם את הכספת במקצועיות רבה! התקשרו כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת כבר בשיחת הטלפון!

שירותים נוספים שניתן לקבל ממנעולן של לוק פור יו 

מעבר לפריצת כספת, מנעולן יכול לטפל ולתת לכם שקט גם בנושאים אחרים :

התקנת מנעול עליון לדלתות כניסה , תיקון דלתות עץ, החלפת צילינדר, התקנת מנעול ביומטרי , תיקון מנעול למגירה משרדית, תיקון מנעול לתיבת דואר, שכפול מפתחות לביית ולרכב ועוד . 

איפה ניתן שירות פורץ כספות?

בכל עיר בארץ ניתן למצוא חנות או בית עסק של מכירת כספות או התקנת כספות. בדרך כלל אלה חנויות המתמחות גם בשכפול מפתחות, מכירת מנעולים וצילינדרים לדלתות ופריצת מנעולים מכל הסוגים. חשוב לוודא שבעל העסק פועל תחת רישיון בתוקף כדי שלא תיגרם ועגמת נפש וניצול לרעה של סודיות המידע הכרוך בטיפול בכספת.

פורץ כספות ללא נזק

אנשים המעוניינים להימנע מלהשתמש בשירות של פריצת כספות ללא נזק או של שינוי קומבינציה לכספות, כדאי שיישמרו היטב על פרטי הפתיחה של הכספת שלהם וכך יוודאו שהכספת אינה ננעלת באופן בלתי הפיך.

צריכים מנעולן בתל אביב 24 שעות שיודע לפרוץ כספות ללא נזק? דברו עם איתי בכל שעה

פריצת כספות

כולנו יודעים שתחום פריצת הכספות הוא תחום חשוב בחיינו ולא כל מנעולן יודע לפרוץ כספת בגלל שזאת פעולה מורכבת. בנוסף לכל כספת צריך להתאים כלים לפריצה שמתאימים לה. בין היתר אנחנו יודעים כמה חשוב וכמה מאתגר בזמן זה יכול להיות כאשר אנחנו צריכים משהו דחוף להוציא מהכספת ופתאום שכחנו את הקוד. או שאיבדנו את המפתח לכספת. אבל אל דאגה כי גם למצב הזה המנעולנים שלנו מוכנים ויודעים לבצע פריצת כספות בזמן קצר, במקצועיות ובמומחיות. לכן במקרה שקיבלתם צוואה מקרוב משפחה שנפטר והצוואה שמורה בכספת שאין לכם את הגישה אליה, המנעולנים שלנו מתורגלים לפרוץ את הכספת. וכמו כן לדאוג להשיב לכם את הפריט היקר לכם.

פורץ כספות- האם כדאי לנסות לפרוץ את הכספת לבד?

כמובן שהתשובה לשאלה זו היא- לא! אם אתם לא מבינים דבר בכספות אל תנסו לפרוץ את הכספת בכוחות עצמכם. אתם שואלים למה? התשובה היא כי פורצי הכספות עברו הכשרה לפריצת כספות והם מתמחים בזה. ואם אין לכם ידע בתחום זה ותנסו לפרוץ את הכספת בכוחות עצמכם, אתם עלולים לעשות נזק. וכאמור כאשר פורץ כספות מקצועי יגיע אליכם לפרוץ את הכספת, העלות תעלה. ותצטרכו לשלם יותר בגלל הנזק שעשיתם. לכן במקרה ששכחתם את הקוד של הכספת או שאבד לכם המפתח, תקראו אך ורק לפורץ כספות מוסמך. וזאת כי הוא מומחה בתחום זה וכמו כן הוא יעבוד עם כלים מיוחדים המתאימים לפריצת הכספת שלכם. המנעולנים שלנו מתמחים בפריצת כל סוגי הכספות ועובדים עם כלים ייעודיים לכל כספת. לכן התקשרו הזמינו אותם לפרוץ לכם את הכספת במקצועיות וללא נזק. 

סוגי כספות שכיחות כיום:

 • כספת ביתית- זו כספת שאנחנו קונים לשימוש ביתי. היא יכולה להיות בגדלים שונים ועשויה מחומרים שונים. בדרך כלל אנחנו שומרים בה דברים יקרי ערך לנו מבחינה כספית ומבחינה רגשית גם: ניירות ערך, תכשיטים, צוואה, כסף ועוד
 • כספות כבדות- אלו כספות העשויות מפלדה חזקה ובעלי מנגנוני הגנה ברמה גבוהה מאוד.
 • כספות חסינות אש- אלו הן כספות בעלות הגנה גבוהה נגד שריפה ועשויות מפלדה עמידה נגד אש. כספות אלו בדרך כלל כבדות מאוד
 • כספות משרד- אלו הן כספות שמשתמשים בהם במשרדים לשמירה על מסמכים, שיקים, דברי ערך הקשורים למשרד. לכספות אלו יש מנגנוני נעילה מתקדמים במטרה לשמור על הדברים בשמירה מקסימלית

פורץ כספות- פריצת גנבים לבית כשלא הייתה כספת בבית

ברצוני לספר על מקרה אישי שקרה במשפחתי ושאולי היה ניתן למזער את הנזק שלו. לפני מספר שנים פרצו לבית של ההורים שלי בקומה הראשונה. זה אפילו לא קרה בערב. כפי שנהוג לחשוב שהגנבים עסוקים בעיקר בשעות הערב המאוחרות כשיש חושך בחוץ, וככולם ישנים. כאמור זה קרה באור יום כאשר אחד מבני הבית היה סגור בחדרו. והוא אפילו לא שמע את הפורצים כשהם נכנסו מהחלון. בכל מקרה, הפורצים נכנסו בהצלחה רבה מהחלון שבמטבח בלי שאיש יראה או ישמע אותם ונכנסו לחדר השינה ומשם גנבו תכשיטים רבים בשווי כספי רב. לצערנו המשפחה לא החזיקה אז בכספת שבה היה ניתן לאבטח את התכשיטים יקרי הערך. ולכן לא היה לפורצים קשה מדי לפתוח את המגירות של השידה ולגנוב את התכשיטים ככל העולה על רוחם. ובאין מפריע. לכן בדיעבד היה כדאי לאבטח את התכשיטים בכספת ביתית. ובכך אולי למנוע מהפורצים לגנוב את התכשיטים.

מהסיפור ניתן לראות שאם התכשיטים היו מאוחסנים בכספת ביתית, אולי היה ניתן למנוע את גניבתם על ידי הפורצים. ולכן אנחנו עדים שבימינו זה דבר שכיח להחזיק בבית כספת ביתית כדי לאבטח בה פריטים שהם יקרי ערך לנו. כאמור הביקוש לכספות כיום עלה. ולכן גם הביקוש לפורצי כספות עלה גם הוא. ובגלל הסיבות האלו אנו מתמחים בפריצת כספות. וכמו כן יכולים לפרוץ לכל כספת במקצועיות גדולה.  

כיצד לבחור פורץ כספות מתאים?

כפי שכבר הבנתם תחום הפריצה לכספות הוא תחום רחב ונדרש מאוד במציאות של היום. וזאת בגלל שהביקוש לכספות הולך וגדל בימינו. וכך גם הביקוש לפורץ כספות מקצועי. אבל בבואכם לבחור פורץ כספות מקצועי כאשר אינכם מצליחים לפתוח את הכספת, עליכם לבדוק מספר דברים. דבר ראשון בדקו מה הפעולה אותה יבצע פורץ הכספות כאשר הוא יפרוץ לכספת שלכם. ובין היתר באיזה כלים הוא ישתמש. דבר שני בקשו הצעת מחיר לעבודה שהוא יעשה כדי שלא תופתעו בסוף העבודה. כמו כן בררו מאיפה מגיע אליכם פורץ הכספות- אם הוא נמצא בקרבתכם זה יעלה לכם פחות כסף מאשר אם הוא יגיע מרחוק.

בררו אם לפורץ הכספות יש תעודת מוסמך ותעודת יושר ממשטרת ישראל לעסוק בתחום המנעולנות. זה חשוב מאוד שכן אתם תתנו לו לפרוץ למשהו רגיש מאוד. ולכן תרצו להיות בטוחים שהוא מקצועי בנושא ואין לו שום רקע פלילי. בין היתר בדקו המלצות באתרים השונים על אותו פורץ כספות כדי שתראו המלצות של לקוחות קודמים. או שתבדקו המלצות מפה לאוזן. וכמובן במידה והייתם מרוצים משירות של בעל המקצוע, שמרו את המספר שלו לעתיד במידה ותצטרכו.  

כאמור מנעולנים שלנו מומחים בפריצת כספות ועושים זאת במקצועיות רבה. כמו כן יש להם ידע וניסיון רב בתחום כי הם הוכשרו לשם כך. ולכן אתם יכולים לסמוך עליהם בנושא רגיש זה. 

השירותים שלנו

כאמור אנחנו בלוק פור יו מספקים מגוון גדול מאוד של שירותים שונים בתחום המנעולנות מלבד פריצת כספות. לכן אם למשל נתקעת עם הרכב הנעול ואתה לא יכול להיכנס אליו כי אין לך מפתח, התקשר למנעולן שלנו הוא ידאג לפרוץ לך את הרכב במקצועיות רבה. אולי אתה צריך להחליף את הצילינדר שלך בדלת? גם את זה אנחנו יכולים לעשות. כל מה שאתה צריך לעשות זה להתקשר למנעולן שלנו והוא ישמח להחליף לך את הצילינדר במקצועיות ובאדיבות. אולי בכלל אתה צריך תיקון לדלת רב בריח שלך? אז אם יש לך דלת רב בריח או כל סוג דלת אחרת שזקוקה לתיקון, אין זו בעיה כלל כי המנעולן שלנו ידאג לתקן לך את הדלת במומחיות רבה ובמינימום נזק. וכמובן שאנו מספקים עוד הרבה שירותים שונים בתחום המנעולנות.  לכן כל שירות שאתה זקוק לו בתחום המנעולנות, אל תהסס והתקשר אלינו. תקבל הצעת מחיר אטרקטיבית כבר בשיחת הטלפון. והמנעולן ישמח לייעץ לך ולהגיע אליך לכל בעיה. 

העקרונות שלנו

החברה שלנו פועלת לפי מספר עקרונות שהם: אמינות, זמינות, מחיר הוגן, מקצועיות.. אנחנו בלוק פור יו אמינים מאוד בתחום המנעולנות ותוכלו לסמוך עלינו בכל מצב. המנעולנים שלנו הם בעלי תעודות הסמכה ותעודות יושר ממשטרת ישראל. כלומר הם מקצועיים מאוד בתחומם וללא עבר פלילי כלשהו. כידוע זה חשוב כאשר אנחנו מפקידים בידיהם את היקר לנו מכל: הבית, הרכב, הכספת ועוד. בנוסף אנחנו זמינים 24 שעות ביממה לכל שאלה, ייעוץ ועזרה בתחום המנעולנות. לכן אתם יכולים להתקשר בכל עת ונשמח לעזור לכם. בנוסף אצלנו תקבלו מחיר משתלם לכל עבודה. כך שתצאו מרוצים תמיד ובכל מצב. כאמור המנעולנים שלנו עברו הכשרה רבה בתחום המנעולנות והם בקיאים בכל הנושאים בתחום. וכמו כן בעלי ניסיון רב בתחום. ולכן הם יוכלו לפתור לכם כל בעיה. 

אז אין לכם מה להתלבט עוד: צלצלו אלינו כבר עכשיו והזמינו מנעולן מלוק פור יו שיטפל לכם בכל נושא בתחום המנעולנות באדיבות, במומחיות ובמקצועיות. 

איזה שירות אנחנו מספקים?

פתיחת כספות:

זה לא משנה לנו איזה  סוג של כספת צריך לפרוץ, כי צוות שלנו פורץ בהצלחה כל הסוגים והדגמים של הכספות, כספות המכילות שילובי נעילה מורכבים, כספות חדשות והמודרניות עם מנגנוני נעילה יקרים ומסובכים, וכל כספת אחרת.

לכן הדרך הנכונה והרלוונטית ביותר לפרוץ כספת, היא לפנות למנעולן מומחה מוסמך שיפתח את הכספת במקצועיות וביעילות ללא שום נזקים מיותרים.

יש לכם מצב חירום? חייבים לפתוח כספת מהר? התקשרו אלינו. עובדי החברה "לוק פור יו" יספקו לכם עזרה מהירה. כי לנו אין שום בעיה לפתוח מהר את הכספת עבורכם .
מנעולן שלנו לוקח אחראיות מלאה על שלום התכולה שלכם שבכספת. אנו מבטיחים להקפיד על עבודה איכותית, והכי חשוב זהירה.

זקוקים לפורץ כספת? חייג עכשיו למומחים של "לוק פור יו" 24 שעות ביממה 050-9992411

טיפים לבחירת פורץ כספות:

אם הגעת למצב שאתם זקוקים לפורץ כספות חשוב שתדעו מספר עובדות:
1.לבצע פריצת כספות נדרשת הסמכה וניסיון, פורץ כספות לא מקצועי עלול לגרום נזק בלי הפיך לכספת.

2.הסיטואציה שבה פורצים לנו את הכספת יכולה להיות לפעמים לא הכי נוחה ולכן חשוב שפורץ הכספת ידע לתת ללקוח תחושה טובה.

3.מחירון של פריצת כספות יכול להתחיל מ200ש"ח ועד 1000ש"ח תלוי בסוג הכספת ולכן חשוב לסגור מחיר עבור הפריצה תיקון והחלפת המנעול כבר בטלפון. 

מה עוד אנו עושים: