לוגו לוק פור יו

   מנעולן ביפו מורשה 

מנעולן ביפו: בתים * רכבים * כספות * הגעה מידית  

פריצה, תיקון דלתות, החלפת מנעולים 24 שעות ברשותי תעודת יושר ממשטרת ישראל. חוות דעת והמלצות באתר ממאות לקוחות!
חייגו: 050-9992411 | עד 20 דקות אצלך | מנעולן תושב יפו

מנעולן ביפו לפתרון מהיר ואפקטיבי, מהיר ואמין 24 שעות, מגיע מהר ולוקח מחיר הוגן. איתי המנעולן זאת הדרך הבטוחה ביותר עבורך לקבל שירות מקצועי ואמין בעיר יפו.  אז למה לבחור בנו?  כי אצלנו תמצאו זמינות, יושר, שקיפות מלאה והכי חשוב מהיר הוגן.

איך לבחור מנעולן איכותי ביפו 

לא כדאי להקל ראש בבחירת מנעולן איכותי, מנעולן הוא רק מי שעבר הכשרה מתאימה בתחום, הכשרה זו מוכרת על ידי המדינה ולשם השגתה נדרש לימוד במסגרת רשמית, עמידה במבחנים תאורטיים ומעשים, והוצאת תעודת יושר מהמשטרה.
בחירה במנעולן חלטוריסט מסכנת אתכם גם מבחינת טיב השירות שתקבלו, גם מבחינת היושר של איש המקצוע. על מנת לקבל שירותי מנעולן ביפו יש לברר לגבי חוקיות הכשרתו של המנעולן, הכרתו עם סוג הדלת שלכם, ובמקרים דחופים לוודא מהירות הגעתו ומיקומו של המנעולן.
תמיד כדאי לבחור במנעולן שמציע לכם אחריות על השירות ועובד באופן מוסדר, עם קבלות.

מנעולן מקצועי ביפו

מנעולן ביפו- פריצת מנעולים ביפו 24 שעות

בארץ נפוצות מאד דלתות מסוג פלדלת והמקבילות לה, אך בבתים ישנים ניתן למצוא גם דלתות עץ ישנות. ולעתים יש ברשותכם דלת דקורטיבית, או מיוחדת אחרת. לכול דלת המאפיינים שלה ולכול דלת בעיותיה. לרוב הטיפול הדרוש מסתכם בהחלפת צילינדר.

וכמובן החלפת צילינדר גם בלילה

החלפת צילינדר אינה כרוכה בזמן רב, ובדרך כלל ניתן לתת פתרון אפקטיבי בהחלפת צילינדר תקוע בחדש בזמן קצר. חשוב לבחור צילינדר של חברה מוכרת ואף כזה שמוענקת אחריות בהתקנתו. במידה ותרצו צילינדר מתוצרת מולטילוק, זו תהיה בחירה נבונה משום שצילינדר זה עמיד בצורה גבוהה מאוד לפריצות. תוכלו להתייעץ עם המנעולן שלנו כי יש לו ידע וניסיון רב בתחום. זאת ועוד, ברשותו מבחר צילינדרים, למשל צילינדר מולטילוק אנטר. תוכלו לרכוש גם מהאתר שלנו צילינדרים אחרים, כמו צילינדר מגנום.

מנעולן ביפו

מזמינים מנעולן תל אביב מלוק-פור-יו ומקבלים הנחה של 15% חייגו עכשיו!

שירותים אותם מבצע המנעולן

ישנם שירותי מנעולנים רבים, במסגרת חברה או עצמאים, כדאי לבחור מנעולן ביפו לאחר בירור וסקר קצר ולפי מה שמתאפשר בנסיבות, שירותי מנעולנות הנם רבים ונפוצים, מה שמשחק לטובתנו הלקוחות, כך אנו מקבלים שירות במחיר משתלם, תוך עמידה על סטנדרטים של שירות אדיב ומהיר, אם אנו עומדים מול דלת נעולה בשעות הלילה, ניתן להזמין שירותי מנעולן ביפו גם בשעות אלו, זאת מכיוון שחלק מהשירותים זמינים לאורך היממה כולה. כמובן שהמחיר בשעות הלילה יהיה שונה כמו בכול מקצוע , אך לא נרצה להמתין ליד הדלת דקה יותר ממה  שהמנעולן יכול להגיע.

מנעולן ביפו

תיקון דלתות זכוכית ביפו 

ברבות מהחנויות, משרדים, מותקנות דלתות זכוכית, דלתות זכוכית הן מהודרות, יוקרתיות ובהחלט מגוונות את הנוף, אך יחד עם זאת הן הרבה יותר רגישות ופגיעות מדלתות אחרות.

אם יש לך תקלה בפתיחה או בסגירה של דלת זכוכית , אל תנסה לתקן בעצמך אם אין לך ידע בכך, שכן בגלל הרגישות שלהן, הדלתות יכולות להתקלקל ולהינזק במהרה, לכן הזמן מייד מנעולן שיוכל לסייע לך בתיקון דלתות זכוכית.

השירותים אותם תוכלו לקבל ממנעולן מלוק פור יו

 • החלפת צילינדר לדלת
 • שחזור מפתח לרכב
 • שכפול מפתח לרכב
 • פריצת כספות
 • פריצת דלתות
 • תיקון דלתות עץ 
 • תיקון דלתות זכוכית 
 • פריצת רכב
 • ועוד מבחר גדול של שירותים בתחום המנעולנות.

מנעולן ביפו- שחזור מפתח לרכב

אחד מהשירותים אותו תוכלו לקבל ממנעולן מלוק פור יו הוא שחזור מפתח לרכב. כאשר נאבד לכם המפתח או שהוא נשבר וזהו המפתח היחיד שלכם, תצטרכו לעשות שחזור מפתח לרכב. אז התקשרו למנעולן מלוק פור יו, והוא ייתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית כבר בטלפון. וכאשר תקראו לו הוא יגיע במהרה. כאשר המנעולן יגיע אליכם, הוא יביא עמו מכשור מיוחד לשחזור מפתח. וכמן כן תוכל לקבל מפתח חדש משוחזר מ0 תוך זמן קצר. ותוכלו להמשיך בשגרת יומך. 

איכות זה שם המשחק

מנעולן איכותי יגיע בזמן קצר אל המיקום הדרוש, וביעילות יחתור לפתרון הבעיה.
ביכולתו לאבחנה במהירות והכשרתו מאפשרת לו להתמודד עם כול סוג דלת כמעט.
רצוי להכיר את סוג הדלת שלכם ולוודא כבר בשיחה מקדימה את יכולתו וניסיונו של המנעולן עם דלת מסוג זה. היום עם הטכנולוגיה המתקדמת , ניתן גם לצלם תמונה של התקלה , בעקבות זאת יוכל המנעולן המורשה להגיע תוך זמן קצר לפיתרון התקלה במהירות.
בסיום חשוב מאד לבקש קבלה עליה פרטי נותן השירות, זאת כדי להבטיח לכם גב במקרה של הישנות הבעיה זמן קצר לאחר התיקון.
מנעולן ביפו ניתן למצוא דרך הרשת, או חברים שמכירים נותן שירות איכותי, ואם בחרתם באחד טוב, במהרה תוכלו לזכות בדלת שפועלת באופן מיטבי ומחודש.

כמה יעלה לך להזמין מנעולן מיפו

לרוב עלות ביקור בלבד של מנעולן, נעה בין 200-250 ש"ח 

זאת לפני עלות התיקון או ההחלפה , אם מדובר בתיקון בלבד התוספת לרוב תהיה מזערית , אם מדובר בהחלפה או התקנה של רכיב אחר, עלות הרכיב תתווסף לעלות הביקור, בהתאם למוצר שרכשנו. מנעולן מורשה מיפו יידע לתת מענה ופיתרון לכול תקלה.

למה לבחור מנעולן דווקא מאתנו?

אז ככה:

 • אנו נחשבים לחברה אמינה ואיכותית ואנו עושים הכול כדי לשמור על כך
 • הזמינות שלנו היא מהרגע להרגע
 • המחיר ממש יפתיע אתכם לטובה

להזמת מנעולן באזור מרכז הארץ תל אביב יפו התקשרו

החלפת מנעולים בדלתות לדגמים חדשים ואמינים במהירות ובזול

אולי גם יעניין אותך – תיקון דלתות ביפו או אפילו פורץ דלתות ביפו גם אם המפתחות בתוך הרכב תוכל להזמין דרכנו פורץ רכבים ביפו והכי חשוב אנו מומחים בפריצת כל סוגי המנעולים בעיר יפו ולכן ניתן להזמין דרכנו פורץ מנעולים ביפו 24 שעות ביממה.

הדבר החשוב והמיוחד בתהליך העבודה של המנעולנים המומחים שלנו זה מגוון הרחב של שירותים שאנו מציעים,
כגון ניתוח של בעיה קיימת והכנת כל הכלים הדרושים לפתרון התקלה ללא נזקים,
החלפה ושינוי של מנעולים בדלתות וכמובן עצות מהמקצוענים שלנו שיעזרו לכם להימנע מתקלות נוספות בעתיד.  

מהו תפקידו של המנעולן?

מנעולן מקצועי מתמחה במגוון שירותים כגון: החלפת מנעולים, פריצת מנעולי כספות, החלפת צילינדרים לדלתות ולכספות, פריצת מנעולים לרכב ולבית, שכפול מפתחות, קידוד אימובילייזר לרכב, התאמת מפתחות למנעולים, פריצת רכבים וכו'. 

מנעולן מקצועי רוכש מקצוע בקורס מקצועי ועליו להציג בפניכם תעודה מקצועית ואישור מהמשטרה כי הינו אכן מורשה לעסוק בתחום הזה. 

מדוע חשוב לדרוש אישור מהמשטרה? אם אתם מספקים למנעולן גישה לבית ולרכושכם יש לבחור רק בפורץ מנעולים מוסמך שלא יעשה שימוש בגישה שקיבל גם בעתיד.

היתרונות של lock4you

המיומנות שלי
פריצת מנעול דירה 94%
הניסיון שלי
החלפת מנעולים 96%
זמינות שלי
שירות 24/7 100%

טופס פניה למנעולן ביפו