לוגו לוק פור יו

תיקון דלתות רב בריח

תיקון דלתות של רב בריח הוא תחום אשר דורש התמחות מסוימת.

שכן מנעולנים, פורצים, או מתקני דלתות למיניהם אשר לא מנוסים מספיק בתחום תיקון הדלתות,
יגיעו לביתכם או לעסק שלכם. בתקוה שהתיקון יהיה דווקא המנעול או המנגנון של הדלת אותו
הם מכירים יותר, וכשיבינו שדרוש מומחה לתיקון דלתות רב-בריח יזמינו אחד. ולרוב יחייבו בעמלת
תיווך לכיסם. ולכן רצוי מאוד לבחור את האדם המתאים לביצוע העבודה.

Door-Lock

תיקון דלתות רב-בריח מתפצל למספר מישורים:

בעיה במנגנון הדלת מסוג מולטילק, בעיה בצילינדר שהוא בדרך כלל של מולטילוק, כיוון הדלת
שלפעמים מעומס המשקל או מעייפות החומר מאבדת כיוון ולא ננעלת כהלכה. ולפעמים במקרים
קיצוניים יכולה להינעל רק על ידי הפעלת כוח רב, או להיתקע .

זה לא משנה אם הזמנת מנעולן תל אביב או כל עיר אחרת המחיר לא אמור להשתנות.
בעיה במנגנון הדלת אפשר לבדוק על ידי פתיחת הדלת, הכנסת המפתח לצילינדר וסיבובו לפתיחה וסגירה.
אם הכול פועל כשורה ואין את אותו קושי כאשר הדלת סגורה אנו יכולים לדעת שהבעיה לא במנגנון ולעבור לשלב הבא.
שלב הבא הוא לבדוק את הצילינדר. שכן אם הוא מסתובב כהלכה משני הכיוונים כשהדלת פתוחה או סגורה ללא קושי, סביר להניח שהוא תקין לחלוטין והבעיה היא בכיוון דלת.

תיקון דלתות רב בריח

מה לבדוק לפני שמזמינים מנעולן

לפני שאתם מזמינים מנעולן, חשוב לבדוק מספר פרמטרים:

 • הצעת מחיר- תבדקו כמה יעלה לכם השירות אותו יבצע המנעולן.
 • מה הפעולה אותה יבצע המנעולן
 • תעודה- חשוב לבדוק שברשות המנעולן תעודת הסמכה. וכמו כן אישור מהמשטרה לעסוק בתחום המנעולנות. כלומר שלמנעולן אין עבר פלילי או תיק פתוח במשטרה. במידה ולמנעולן אין תעודה ואישור זה, כדאי להתרחק ממנו.
 • תבדקו היכן נמצא המנעולן. וכמו כן תוך כמה זמן הוא יגיע אליכם. אם המנעולן נמצא בקרבתכם, הוא יגיע מהר יותר. 
 • המלצות- תבדקו ברשתות החברתיות כמו פייסבוק או אינסטגרם תגובות של לקוחות מרוצים. וכמו כן, באתרים של החברה ניתן לבדוק אודות המלצות.

לאחר שתעשו בדיקות אלו, תוכלו לבחור בצורה אופטימלית את המנעולן שיתאים לכם ביותר. 

תיקון דלתות רב בריח המומחים של "לוק פור יו" 

איך לכוון דלת רב בריח

כיוון לדלתות מתבצע על ידי הוצאת הפין של הציר העליון של הדלת באמצעות פטיש ומברג דופקים אותו החוצה ומסובבים את הציר חצי סיבוב לסגירה, ובכך הוא מרים את הדלת.
תיקון דלתות שהתקלפו או נפצעו לא מתבצעת ע"י רוב המנעולנים שכן אלו שנותנים את השירות לרוב יגיעו לביתכם יפרקו את הדלת וייקחו אותה לחברת רב בריח או למקום אחר.
ובכך זה ייקר באופן משמעותי את עלות השירות.

החלפת צילינדר לדלת רב בריח

במידה ותרצו להחליף צילינדר רב בריח לדלת שלכם מסיבה של אובדן מפתח, תקינות הצילינדר או כל סיבה אחרת בדקו עמנו מחיר.

רק מומחה בתחום תיקון דלתות יהיה מקצועי מספיק בשביל לעשות את הדבקת הטפט לדלת בבית הלקוח בצורה מושלמת. ובכך לחסוך ללקוח עלויות נוספות.

חידוש דלת רב בריח פלדלת

חשוב לציין שכיום אפשר לחדש דלת ע"י הדבקת טפט שהוא ציפוי של הדלת שאנו מכירים. וכמו כן החלפת הרוזטות שהם המגנים וגם הידיות ובכך להרשות לעצמנו "דלת חדשה".
תיקון וחידוש דלת רב בריח ע"י הדבקת טפט יכולה להיות בכל הצבעים שאנו מכירים, שחור לבן חום ואפילו אפשר להדביק בכל צד צבע שונה.
יצוין שהמומחים של lock4you מתמחים בתחום תיקון וציפוי דלתות פלדלת חוסם ועוד..

בקיצור, לא כל מנעולן יכול להיות מתקן דלתות רב בריח מקצועי. לפרטים נוספים התקשרו אלינו עכשיו!

סיבות לתיקון של הדלת

דלת כניסה היא דלת משמעותית בתוך הבית וזאת משום שהיא משמשת כמראה לכל הבית. דרכה נכנסים דיירי הבית. וכמו כן אורחים מבחוץ. חשוב שתהיה תקינה גם כדי שאפשר יהיה להיכנס בצורה חלקה הביתה. וגם כדי למנוע פריצות שונות.

 • אחת הסיבות שנצטרך לתקן את דלת רב הבריח היא בגלל שחיקה והתיישנות הצילינדר. במקרה כזה נצטרך להחליף אותו לחדש. 
 • לפעמים יש צורך בכיוון הדלת ובאיזונה- במידה והדלת שקעה ואם יש בעיה בצירים צריך לתקן, לחזק או להחליף את הצירים כך שהדלת תזוז בצורה תקינה. 
 • כאשר המנעול אינו עובד כשורה. כלומר בעקבות שחיקה המנעול עלול לעבוד בצורה שאינה תקינה. במשך הזמן המנגנון עלול להתקשות ולהפוך לקשה יותר. ולכן נעילת הדלת הופכת לקשה יותר. 
 • לפעמים המנגנון של הדלת אינו עובד ובכך גורם לדלת להיתקע. 
 • ידית הדלת נופלת- ייתכן שהבורג הפנימי השתחרר ולכן צריך להבריג אותו ולחזקו. אולם אם הידית שבורה כדאי לקרוא למנעולן מקצועי. 
 • קיצור דלת- במידה ושיפצתם לאחרונה יכול לקרות מצב שהדלת אינה מתאימה יותר. ובמצב כזה צריך לקצר את הדלת. ולכן פעולה זו יכול לבצע מנעולן מקצועי. 

במצבים האלו ובמצבים אחרים מומלץ לא לנסות לתקן בעצמינו. וזאת משום שנעשה נזק כבד יותר לדלת. אלא מומלץ להזמין איש מקצוע מקצועי. וכמו כן בעל ניסיון שמבין בתחום. וזאת שמשום שבאמצעות תיקון מקצועי נמנע מלהחמיר את המצב. 

אנו בלוק פור יו מטפלים במקרים אלו במקצועיות רבה ומומחים בכל הנושאים הללו. ובכל נושא בתחום המנעולנות.

פריצת דלת רב בריח

קרה מקרה שננעלתם מחוץ לבית? אין בעיה! התקשרו אלינו והמנעולן שלנו ידאג להכניס אתכם חזרה לביתכם. וכל זאת במהירות ובמינימום נזקים. כאשר צריך לפרוץ לדלת רב בריח, חשוב שמנעולן מקצועי ומוסמך יעשה זאת. וזה כדי למנוע נזקים. לכן אתם יכולים לסמוך על המנעולן מלוק פור יו שיכניס אתכם בחזרה הביתה במהרה. וכך תוכלו לחזור לעיסוקכם!

מה התפקיד של דלת רב בריח?

הדלת משמשת כדלת כניסה בדרך כלל לבית או למשרד. כאמור הדלת נועדה להגן על הדיירים שבתוך הבית. ובין היתר להגן על הציוד שנמצא בתוכו. הדלת נועדה למנוע חדירה של פורצים אל תוך הבית. זאת ועוד: דלת רב בריח נפוצה בארץ וניתן למצוא אותה בבתים פרטיים, בבניינים, במשרדים ועוד. אולם לפעמים משתמשים בדלת רב בריח גם כדלת פנים, כדלת לחניון, דלת אש ועוד. 

מה ניתן לבצע בנוסף לתיקון של דלתות רב בריח?

ישנן פעולות נוספות שניתן לבצע בדלת רב בריח:

 • מנעול עליון- ניתן להתקין מנעול כספת עליון לדלת. וזאת משום שזהו מיגון נוסף לדלת. המיגון מומלץ על ידי משטרת ישראל וחברות ביטוח. מתקינים את המנעול בחלקה העליון של הדלת. ומנעול זה מקשה על הגנבים בפריצתו. זאת ועוד: המנעול כולל הגנה נגד קידוח. 
 • התקנת פרזולים- תוכלו גם לבצע החלפות של פרזולים, ידיות, להתקין עינית לדלת ולעצב מחדש את מראה הדלת על ידי ציפוי. 

מדוע לבחור במנעולן מלוק פור יו?

המנעולנים שלנו מקצועיים מאוד. וכמו כן בעלי ידע וניסיון רב בתחום המנעולנות. וזאת בזכות העובדה שעברו הכשרה מקיפה בתחום המנעולנות. כמו כן הם משתמשים בכלים חדישים ביותר. ומטפלים יום יום בתרחישים שונים בתחום המנעולנות. בנוסף המנעולנים שלנו מגיעים במהירות לכל מקום שתקראו להם, ומבצעים את עבודתם במקצועיות ובאדיבות רבה. המנעולנים שלנו בעלי תעודת הסמכה. וכמו כן יש להם אישור ממשטרת ישראל לעסוק בתחום המנעולנות. כלומר אין להם תיק פתוח במשטרה ועבר פלילי. לכן סמכו עליהם בעיניים עצומות בכל מה שקשור לתיקון דלתות פלדלת. ובכל נושא בתחום המנעולנות!

המלצות שקיבלנו מהלקוחות שלנו

עמית בוזגלו

איתי, פתרת לנו את הבעיה עם הדלת. ביצעת עבודה מצוינת, מהירה מאוד ומדויקת. תודה רבה. עכשיו אני ישתמש בשירותים של "לוק פור יו" לעתים קרובות יותר, אהבתי את השירות, ממליץ לכל מי שיצטרך לבצע תיקונים בדלתות.

אילן טולדו

אני הרבה זמן לא יכולתי למצוא מנעולן טוב כדי לתקן את הדלת. אני מאוד מאוד מודה לך על השירות שקבלתי,
איתי רציני, מוכשר, הסביר לי הכל על הבעיה שלנו. אהבתי את צורת העבודה החלקה ונקייה ואת המחיר שהוא לקח. מאוד מרוצה מהשירות ומהתוצאה. עכשיו אני לא חוששת לשלומם של הילדים שלנו. אני ממליצה לכל אחד לפנות לאיתי!

זקוקים למתקן דלתות מקצועי ואמין ?חייגו עכשיו! 24 שעות ביממה 050-999-241

לכן התקשרו אלינו כבר עכשיו. קבלו הצעת מחיר והמנעולן כבר בדרך אליכם. הוא יגיע אליכם במהירות, יטפל לכם בכל בעיה בתחום המנעולנות במקצועיות רבה. וכמו כן ייעשה זאת במהירות, בשמחה ובאדיבות. אז אל תתלבטו והתקשרו!

תיקון דלתות ב-lock4you

תיקון דלתות הוא תחום עיקרי מתחומי העיסוק שלנו. ולכן כל תיקון דלתות שנבצע יתבצע על הצד הטוב ביותר. תיקון דלתות מעולה ומקצועי, באיכות ללא פשרות לכל סוגי הדלתות והחברות השונות. אנו מבצעים תיקון דלתות פנים, תיקון דלתות עץ, שיפוץ מנגנונים, תיקון דלתות פלדה, תיקון דלתות עץ, תיקון דלת פלדלת, תיקון דלתות רב בריח, ודלתות הזזה, תיקון דלתות מולטילוק כמובן תיקון דלתות רכב ובגאז', תיקון דלתות ממ"ד, החלפת ידיות לדלת ממ"ד, תיקון דלתות מעוצבות, תיקון דלתות לכניסת הבניין, מקלט, וכולי.

פניה לתיקון דלת רב בריח

תיקון דלתות רב בריח

סיבות רבות שאנחנו מקבלים קריאה לדלתות רב בריח ולרוב הקריאות הן תיקונים די פשוטים לתיקון. מקרה הכי שכיח של תקלות בדלתות הוא שחיקה והתיישנות הצילינדר והצורך להחליפו לחדש. מקרה נוסף הוא הצורך בכיוון הדלתות, איזון הדלת שזו העבודה קלה יחסית ולכן מתומחרת במחיר המינימלי ביותר – רק עבור שירות שאנו מספקים. ישנן תקלות מסובכות יותר לדוגמה מנגנון בדלת לא עובד יותר וגורם להיתקעות הדלת – מקרה זה איננו נפוץ וקורה לאחר שנים רבות וארוכות שהמנגנון בשימוש ואיננו הוחלף. מנגנון הדלת הוא חלק יקר ומרכזי בדלת.

סוגי דלתות נוספים: