לוגו לוק פור יו

תיקון דלתות רב בריח

תיקון דלתות רב בריח המומחים של "לוק פור יו" 03-575-6681

תיקון דלתות של רב בריח הוא תחום אשר דורש התמחות מסוימת, שכן מנעולנים, פורצים,או מתקני דלתות למיניהם אשר לא מנוסים מספיק בתחום תיקון הדלתות
יגעו לביתכם או לעסק שלכם בתקוה שהתיקון יהיה דווקא המנעול או המנגנון של הדלת אותו
הם מכירים יותר,וכשיבינו שדרוש מומחה לתיקון דלתות רב-בריח יזמינו אחד ולרוב יחייבו בעמלת
תיווך לכיסם, ולכן רצוי מאוד לבחור את האדם המתאים לביצוע העבודה.

Door-Lock

 

תיקון דלתות רב-בריח מתפצל לכמה מישורים:

בעיה במנגנון הדלת מסוג מולטילק, בעיה בצילינדר שהוא בדרך כלל של מולטילוק, כיוון הדלת
שלפעמים מעומס המשקל או מעייפות החומר מאבדת כיוון ולא ננעלת כהלכה ולפעמים במקרים
קיצוניים יכולה להינעל רק על ידי הפעלת כוח רב, או להיתקע .

זה לא משנה אם הזמנת מנעולן תל אביב או כל עיר אחרת המחיר לא אמור להשתנות
בעיה במנגנון הדלת  אפשר לבדוק על ידי פתיחת הדלת, הכנסת המפתח לצילינדר וסיבובו לפתיחה וסגירה,
אם הכל פועל כשורה ואין את אותו קושי כאשר הדלת סגורה אנו יכולים לדעת שהבעיה לא במנגנון ולעבור לשלב הבא.
שלב הבא הוא לבדוק את הצילינדר שכן אם הוא מסתובב כהלכה משני הכיוונים כשהדלת פתוחה או סגורה ללא קושי, סביר להניח שהוא תקין לחלוטין והבעיה היא בכיוון דלת.

 

 

איך לכוון דלת רב בריח

כיוון לדלתות מתבצע על ידי הוצאת הפין של הציר העליון של הדלת באמצעות פטיש ומברג דופקים אותו החוצה ומסובבים את הציר חצי סיבוב לסגירה, ובכך הוא מרים את הדלת.
תיקון דלתות שהתקלפו או נפצעו לא מתבצעת ע"י רוב המנעולנים שכן אלו שנותנים את השירות לרוב יגיעו לביתכם יפרקו את הדלת וייקחו אותה לחברת רב בריח או למקום אחר
ובכך לייקר באופן משמעותי את עלות השירות.

רק מומחה בתחום תיקון דלתות יהיה מקצועי מספיק בשביל לעשות את הדבקת הטפט לדלת בבית הלקוח בצורה מושלמת ובכך לחסוך ללקוח עלויות נוספות.

חידוש דלת רב בריח פלדלת

חשוב לציין שכיום אפשר לחדש דלת ע"י הדבקת טפט שהוא ציפוי של הדלת שאנו מכירים והחלפת הרוזטות שהם המגנים וגם הידיות ובכך להרשות לעצמנו "דלת חדשה".
תיקון וחידוש דלת רב בריח ע"י הדבקת טפט יכולה להיות בכל הצבעים שאנו מכירים, שחור לבן חום ואפילו אפשר להדביק בכל צד צבע שונה.
יצוין שהמומחים של lock4you מתמחים בתחום תיקון וציפוי דלתות פלדלת חוסם ועוד..

בקיצור לא כל מנעולן יכול להיות מתקן דלתות רב בריח מקצועי. לפרטים נוספים התקשרו אלינו עכשיו!

המלצות שקיבלנו מהלקוחות שלנו

עמית בוזגלו

איתי, פתרת לנו את הבעיה עם הדלת. ביצעת עבודה מצוינת, מהירה מאוד ומדויקת. תודה רבה. עכשיו אני ישתמש בשירותים של "לוק פור יו" לעתים קרובות יותר,אהבתי את השירות,ממליץ לכל מי שיצטרך לבצע תיקונים בדלתות.

אילן טולדו

אני הרבה זמן לא יכולתי למצוא מנעולן טוב כדי לתקן את הדלת. אני מאוד מאוד מודה לך על השירות שקבלתי,
איתי רציני, מוכשר, הסביר לי הכל על הבעיה שלנו. אהבתי את צורת העבודה החלקה ונקייה ואת המחיר שהוא לקח. מאוד מרוצה מהשירות ומהתוצאה. עכשיו אני לא חוששת לשלומם של הילדים שלנו. אני ממליצה לכל אחד לפנות לאיתי אילוז!

זקוקים למתקן דלתות מקצועי ואמין ?חייגו עכשיו! 24 שעות ביממה 1-700-70-6067

תיקון דלתות ב-lock4you

 תיקון דלתות הוא תחום עיקרי מתחומי העיסוק שלנו ולכן כל תיקון דלתות שנבצע יתבצע על הצד הטוב ביותר, תיקון דלתות מעולה ומקצעוי, באיכות ללא פשרות לכל סוגי הדלתות והחברות השונות. אנו מבצעים תיקון דלתות פנים, תיקון דלתות עץ, שיפוץ מנגנונים, תיקון דלתות פלדה,,תיקון דלתות עץ, תיקון דלת פלדלת, תיקון דלתות רב בריח, ודלתות הזזה, תיקון דלתות מולטילוק כמובן תיקון דלתות רכב ובגאז', תיקון דלתות ממ"ד, החלפת ידיות לדלת ממ"ד, תיקון דלתות מעוצבות, תיקון דלתות לכניסת הביניין, מקלט, וכו'..

פניה לתיקון דלת רב בריח

תיקון דלתות רב בריח

סיבות רבות שאנחנו מקבלים קריאה לדלתות רב בריח ולרוב הקריאות הן תיקונים די פשוטים לתיקון. מקרה הכי שכיח של תקלות בדלתות הוא שחיקה והתיישנות הצילינדר והצורך להחליפו לחדש. מקרה נוסף הוא הצורך בכיוון הדלתות, איזון הדלת שזו העבודה קלה יחסית ולכן מתומחרת במחיר המינימלי ביותר – רק עבור שירות שאנו מספקים. ישנן תקלות מסובכות יותר לדוגמה מנגנון בדלת לא עובד יותר וגורם להיתקעות הדלת – מקרה זה איננו נפוץ וקורה לאחר שנים רבות וארוכות שהמנגנון בשימוש ואיננו הוחלף. מנגנון הדלת הוא חלק יקר ומרכזי בדלת.

סוגי דלתות נוספים: