לוגו לוק פור יו

מתי נזדקק לפורץ דלתות?

כולנו מכירים את הבעיה הזו, אנו עומדים מול דלת שאינה נפתחת, וכול מאמצנו- ב"הרגשת" המפתח במנעול, בסיבוב  מתון או זריז, במגע מתחנן או מורה, לא מועילים, נתקענו, ועתה מתחילה לשקוע החרדה, ובכן לפני שתגבר כדאי לזכור שישנו פתרון מהיר שיכול לחלץ אותנו ממצבנו, פורץ דלת מקצועי יכול להגיע אל מיקומנו במהרה ולהביא את הדלת להיפתח, איך? מומחה פריצת דלתות  הוא מי שרכש הכשרה רשמית בתחום, יש לו ידע, ניסיון וכלים לעודד כול דלת להיפתח, הכשרתו מקיפה דלתות בית, משרד, מכונית וכדומה, ופעילותו לוקחת זמן קצר עד הסרת המכשול. ראשית משום אטרקטיביות המקצוע לפורצים למיניהם, על מנת לזכות בהכשרה יש להוציא תעודת יושר מהמשטרה, המבטיחה לכם שהאדם שבחרתם לביצוע המשימה הינו ישר ופועל כחוק.

לאחר מכן יש ההכשרה עצמה הכוללת מבחן מעשי בתחום.

פורץ דלתות מקצועי

צריכים עזרה מפורץ דלתות ?

אם אתה צריך עזרה בפריצת דלת או מנעול, והגעתה אלינו, אז אתה על המסלול הנכון.
באתר שלנו lock4you ריכזנו את המומחים האמתיים ואמינים העוזרים בפריצת דלתות, פריצת מנעולים ומכוניות.
אחרי שתהליך פריצה מסתיים ופתחנו את הדלת, בודקים האם יש צורך לתקן או להחליף את המנגנון.

לאחר מכן אנחנו יכולים להציע לך את השירות שלנו על מנת לבצע החלפה או תיקון של המנגנון שלא עובד בצורה תקינה יותר.
אתם ממש לא צריכים לרוץ לחנות כדי לקנות מנעול חדש, רוב הדגמים הנפוצים תמיד יהיו זמינים תמיד אצל מנעולנים שלנו.
לכן, השדרוג ושיפור של התקני נעילה זה משהו שהוא קורה כאן ועכשיו על המקום.

פורץ דלתות מקצועי מטעם לוק-פור-יו מבצע את השירותים הבאים:

  • פריצת דלתות לאחר אובן מפתחות וכדומה
  • פריצת דלתות עם מפתח שבור בתוך הצילינדר (במקרים מסיומים ניתן לחלץ את המפתח השבור)
  • פריצת צילינדר עם מפתח בצד השני
  • פריצת דלת חוסם, רשפים, פלדלת, שיריונית, רב בריח ועוד
  • פריצת דלת עם סגר עליון (במקרה שיש מישהו בתוך הבית)
  • פריצת דלת ללא נזק באמצעות דגדוג המנעול (הרמת הפינים)

השירות מתמצע ע"י פורץ המוסמך לכך ממשטרת ישראל, וניתנת אחריות לכל שירותי הפריצות לבל ייגרם נזל לדלת

פורץ דלתות מקצועי 24 שעות ביממה

חשוב לדעת שלרוב לאחר פריצת הדלת תזדקקו גם להחלפת צילינדר, ולשם כך תזדקקו לשירותי מנעולן, לא כול מומחה פריצת דלתות הוא גם מנעולן, אך כול מנעולן הוא גם מומחה לפריצת דלתות. שירותי מנעולן 24 ופריצת דלתות נפוצים למדי בישראל, ישנם מנעולנים איכותיים בכול עיר, ולרוב התחרות מאפשרת לנו הצרכנים לזכות בשירות המתומחר באופן הוגן וניתן באדיבות וחיוך. על מנת לקבל שירותי פריצת דלתות יש להציג תעודה מזהה, ללא תעודה מזהה אי אפשר לקבל את השירות, התעודה המזהה היא ההוכחה שאתם בעלי הנכס לו דרושה הפריצה.

ישנה גם אפשרות להזמנת השירות בשעות הלילה על יד שירותים הזמינים לאורך היממה.

פריצת דלת
פריצת דלת

פריצת דלתות מחירים ושירות ללא תחרות

ישנם מספר הנחיות חשובות בקבלת שירות פריצת דלתות טוב, יש לבקש את הפורץ להזדהות ולבקש לראות תעודת פורץ רשמית, בתום השירות יש לבקש קבלה שעליה פרטיו האישיים של הפורץ,

במקרה חירום – כדאי לברר את מיקומו של הפורץ ולשער יחד איתו את מהירות הגעתו אליכם, ולרוב מכיוון שאינכם רוצים להישאר עם דלת פרוצה, מומלץ להזמין מנעולן שהוא גם פורץ אך גם יכול להתקין לכם צילינדר חדש ולעזוב אותכם עם דלת חדשה, מתפקדת, ובטוחה.

שירותי מנעולן טובים כדאי לחפש בעצה אצל מכרים ושכנים, באינטרנט בחוות דעת גולשים, ומהתרשמות ישירה בשיחה עם בעל המקצוע.

פורץ דלתות

פורץ דלת מקצועי

אז למה חשוב לבחור פורץ דלתות מקצועי ואיכותי מלוק-פור-יו מכיוון פורץ דלתות איכותי יודע לפרוץ דלתות בלי לגרום לנזק הוא יכול לפגוע במנעול בלבד ובכך לגרום לכך שהדלת תיפתח בלי להרוס את הדלת
ישנם מקרים רבים שמגיעים מנעולנים חובבנים או לא מקצועיים מספיק מסוג הנדימן ואנשי תיקונים למיניהם ומנסים לפרוץ את הדלת כאשר הם לא יודעים איך לעשות זאת וברוב המקרים אנו רואים פריצה אלימה ולא מדויקת שגורמת לנזק למנעול ולדלת ובמקרים מסוימים זה עולה הרבה יותר מאשר להזמין פורץ דלתות איכותי שיודע לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר.

כמה עולה פריצת דלת

פריצת דלת עולה בן 250 שח 400 שח בממוצע כאשר פריצת דלת טרוקה שלא דורשת החלפת חלקים
או פריצה מסובכת מידי תעלה באזור ה 250 שח
ואילו פריצת דלת שיש בא מנעול כספת או מנעולים מסובכים ולא סטנדרטים תעלה באזור ה 400 שח כמובן שרצוי לדבר עם המנעולן לפני שמזמינים את שירות פריצת הדלתות ולשאול אותו כמה יעלה לנו פריצת דלת הכוללת פריצת מנעולים מסובכים גדולים ומורכבים.

האם ניתן לפרוץ דלת לבד

התשובה היא לא תמיד מכיוון ש ריצת דלק אם מדובר בדלת עץ למשל יכולה להתבצע באלימות עם מברג ניתן לדחוף את הבריח פנימה ובכך לפגוע במשקוף הדלת או בעץ, אבל הדלת היפתח ברוב המקרים אנחנו נשלם יותר כסף על תיקון הדלת מאשר פורץ מקצועי המסוגל להגיע ולפתוח לנו את הדלת ללא נזק ובכך לחסוך הרבה כאבי ראש ועלויות מיותרות
ואילו פריצת דלת פלדלת לדוגמא כאשר הנעילה היא רב בריחית יהיה מאוד קשה לפרוס אותה בפריצה הלימה סביר להניח שלא נצליח וגם אם כן הדלת תושמד קליל ולא נוכל להשתמש בה לאחר מכן.

איך לבחור פורץ דלתות:

אם כבר הגעתם למצב בו אתר צריכים לבחור פורץ דלתות חשוב שתבדקו מספר דברים:

  • האם לפורץ יש הסמכה וממי
  • כמה זמן יקח לפורץ להגיע
  • האם יגרם לנו נזק לדלת
  • מה המחיר הסופי של השירות

פריצת דלתות

טופס הזמנת פורץ דלתות:

ברצוני להמליץ עם השירות המקצועי שקיבלתי מאיתי החמוד, בחור צעיר ונמרץ שתענוג להסתכל עליו עובד, אני משתמשת בשירותיו הרבה זמן, חשוב לי לציין שכל מה שהוא מתקן מחזיק הרבה זמן ולא מתקלקל. ממליצה עליו בחם.
שרה ממליצה
שרה אליהו
מורה