לוגו לוק פור יו

מתי נזדקק לפורץ דלתות?

אז מתי נצטרך לקרוא לפורץ דלתות?

כולנו מכירים את הבעיה הזו: אנו עומדים מול דלת שאינה נפתחת, וכול מאמצנו- ב"הרגשת" המפתח במנעול, בסיבוב  מתון או זריז, במגע מתחנן או מורה, לא מועילים. נתקענו, ועתה מתחילה לשקוע החרדה. ובכן לפני שתגבר כדאי לזכור שישנו פתרון מהיר שיכול לחלץ אותנו ממצבנו. פורץ דלת מקצועי יכול להגיע אל מיקומנו במהרה ולהביא את הדלת להיפתח, איך? מומחה פריצת דלתות הוא מי שרכש הכשרה רשמית בתחום, יש לו ידע, ניסיון וכלים לעודד כול דלת להיפתח. הכשרתו מקיפה דלתות בית, משרד, מכונית וכדומה. ופעילותו לוקחת זמן קצר עד הסרת המכשול. ראשית משום אטרקטיביות המקצוע לפורצים למיניהם, על מנת לזכות בהכשרה יש להוציא תעודת יושר מהמשטרה, המבטיחה לכם שהאדם שבחרתם לביצוע המשימה הינו ישר ופועל כחוק.

לאחר מכן יש ההכשרה עצמה הכוללת מבחן מעשי בתחום.

פורץ דלתות מקצועי

צריכים עזרה מפורץ דלתות?

אם אתה צריך עזרה בפריצת דלת או מנעול, והגעת אלינו, אז אתה על המסלול הנכון.
באתר שלנו lock4you ריכזנו את המומחים האמתיים ואמינים העוזרים בפריצת דלתות, פריצת מנעולים ומכוניות.
אחרי שתהליך פריצה מסתיים ופתחנו את הדלת, בודקים האם יש צורך לתקן או להחליף את המנגנון.

לאחר מכן אנחנו יכולים להציע לך את השירות שלנו על מנת לבצע החלפה או תיקון של המנגנון שלא עובד בצורה תקינה יותר.
אתם ממש לא צריכים לרוץ לחנות כדי לקנות מנעול חדש. רוב הדגמים הנפוצים תמיד יהיו זמינים  אצל מנעולנים שלנו.
לכן, השדרוג ושיפור של התקני נעילה זה משהו שהוא קורה כאן ועכשיו על המקום.

פורץ דלתות מקצועי מטעם לוק-פור-יו מבצע את השירותים הבאים:

 • פריצת דלתות לאחר אובדן מפתחות וכדומה
 • פריצת דלתות עם מפתח שבור בתוך הצילינדר (במקרים מסיומים ניתן לחלץ את המפתח השבור)
 • פריצת צילינדר עם מפתח בצד השני
 • פריצת דלת חוסם, רשפים, פלדלת, שיריונית, רב בריח ועוד
 • פריצת דלת עם סגר עליון (במקרה שיש מישהו בתוך הבית)
 • פריצת דלת ללא נזק באמצעות דגדוג המנעול (הרמת הפינים)

השירות מתבצע ע"י פורץ דלת המוסמך לכך ממשטרת ישראל. וניתנת אחריות לכל שירותי הפריצות לבל ייגרם נזל לדלת.

פריצת דלתות

בוודאי קרה לכם מקרה לפחות פעם בחיים שבו לא הצלחתם לפתוח את דלת הבית למשל. אז מתי צריך לקרוא לפורץ דלתות? כאשר המפתח שלכם אינו מסתובב בדלת או שהוא אינו נכנס לצילינדר. אם המפתח תקין וניסיתם לפתוח עם מפתח אחר והדלת אינה נפתחת, תצטרכו להזמין מנעולן. אולם כאשר המנעולן יפרוץ לכם את הדלת, יש סיכוי שתצטרכו גם להחליף צילינדר. המנעולן יוכל לפרוץ את הדלת בשתי דרכים: בדגדוג- הפריצה תתבצע בעזרת כלים מיוחדים או בקידוח. במקרה שני הוא שהמפתח נתקע, או שהוא מסתובב מעט אך לא עד הסוף. בכל מקרה מנעולן מקצועי ידע לטפל במצבים הללו במקצועיות. המנעולנים של לוק פור יו יוכלו לטפל לכם בכל המקרים ולפרוץ דלת במקצועיות ובמינימום נזק. אולי תתעניין גם במנעולן מומחה לדלת

פורץ דלתות מקצועי 24 שעות ביממה

חשוב לדעת שלרוב לאחר פריצת הדלת תזדקקו גם להחלפת צילינדר. ולשם כך תזדקקו לשירותי מנעולן. לא כול מומחה בפריצת דלתות הוא גם מנעולן. אך כול מנעולן הוא גם מומחה לפריצת דלתות. שירותי מנעולן 24 ופריצת דלתות נפוצים למדי בישראל. ישנם מנעולנים איכותיים בכול עיר. ולרוב התחרות מאפשרת לנו הצרכנים לזכות בשירות המתומחר באופן הוגן וניתן באדיבות וחיוך. על מנת לקבל שירותי פריצת דלתות יש להציג תעודה מזהה. ללא תעודה מזהה אי אפשר לקבל את השירות. התעודה המזהה היא ההוכחה שאתם בעלי הנכס לו דרושה הפריצה.

ישנה גם אפשרות להזמנת השירות בשעות הלילה על יד שירותים הזמינים לאורך היממה.

פריצת דלת
פריצת דלת

פריצת דלתות מחירים ושירות ללא תחרות

ישנם מספר הנחיות חשובות בקבלת שירות פריצת דלתות טוב. יש לבקש את הפורץ להזדהות ולבקש לראות תעודת פורץ דלתות רשמית. בתום השירות יש לבקש קבלה שעליה פרטיו האישיים של הפורץ.

במקרה חירום – כדאי לברר את מיקומו של הפורץ ולשער יחד אתו את מהירות הגעתו אליכם. ולרוב מכיוון שאינכם רוצים להישאר עם דלת פרוצה, מומלץ להזמין מנעולן שהוא גם פורץ דלתות אך גם יכול להתקין לכם צילינדר חדש ולעזוב אתכם עם דלת חדשה, מתפקדת, ובטוחה.

שירותי מנעולן טובים כדאי לחפש בעצה אצל מכרים ושכנים, באינטרנט בחוות דעת גולשים, ומהתרשמות ישירה בשיחה עם בעל המקצוע.

פורץ דלתות

פורץ דלת מקצועי

אז למה חשוב לבחור פורץ דלתות מקצועי ואיכותי מלוק-פור-יו? מכיוון שפורץ דלתות איכותי יודע לפרוץ דלתות בלי לגרום לנזק. הוא יכול לפגוע במנעול בלבד ובכך לגרום לכך שהדלת תיפתח בלי להרוס את הדלת.
ישנם מקרים רבים שמגיעים מנעולנים חובבנים או לא מקצועיים מספיק מסוג הנדימן ואנשי תיקונים למיניהם ומנסים לפרוץ את הדלת כאשר הם לא יודעים איך לעשות זאת. וברוב המקרים אנו רואים פריצה אלימה ולא מדויקת שגורמת לנזק למנעול ולדלת. ובמקרים מסוימים זה עולה הרבה יותר מאשר להזמין פורץ דלתות איכותי שיודע לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר.

כמה עולה פריצת דלת

פריצת דלת עולה בן 250 ש"ח 400 ש"ח בממוצע. כאשר פריצת דלת טרוקה שלא דורשת החלפת חלקים או פריצה מסובכת מידי תעלה באזור ה 250 ש"ח.
ואילו פריצת דלת שיש בא מנעול כספת או מנעולים מסובכים ולא סטנדרטים תעלה באזור ה 400 ש"ח. כמובן שרצוי לדבר עם המנעולן לפני שמזמינים את שירות פריצת הדלתות ולשאול אותו כמה יעלה לנו פריצת דלת הכוללת פריצת מנעולים מסובכים גדולים ומורכבים.

פריצה לדלת כשהמפתח נותר בצידה השני

בוודאי תוכלו להזדהות עם המקרה הבא: הילדים הקטנים חיכו זמן רב להצגה של מיקי שתתקיים בערב, וכל המשפחה מתרגשת לקראת ההצגה. כשהערב מגיע כולם מתארגנים בשמחה לצאת להצגה, וברגע של התארגנות מהירה ולחץ של זמן, סוגרים את דלת הכניסה לבית כאשר המפתח של הדלת נותר בצידה השני. ברור שסיטואציה כזו יכולה לקרות לכולנו בכל מצב, ובמיוחד ברגעי לחץ. כמובן שזהו מצב מבאס מאוד ויכול לקלקל לנו את כל הערב. וכל מה שאנחנו חושבים עליו במהלך ההצגה זה איך נוכל להיכנס הביתה במהירות, מה גם שאלו יהיו שעות הערב המאוחרות והילדים יהיו עייפים… כמובן שאנחנו לא יכולים לפתוח את הדלת כי המפתח בתוך חור המנעול ואין איש בבית שיוכל להוציא את המפתח מהצד השני של הדלת ו"להציל" אותנו.

אז כמובן שבמקרה כזה צריך להזמין פורץ מנעולים שיפרוץ את הדלת כמה שיותר במהירות ובמינימום נזק. כל שכן מדובר בילדים קטנים ובשעות הערב המאוחרות, שכל מה שהם רוצים זה להיכנס הביתה כדי ללכת לישון. 

מנעול פרפר

אז לאחר שעברתם חוויה לא כל כך נעימה אחרי ש"נתקעתם" לפחות פעם אחת מחוץ לדלת הבית, בוודאי לא תרצו שמצב זה יחזור בעתיד. וזאת במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים עייפים וחסרי סבלנות שאינם יכולים לחכות זמן רב עד שיפתחו את דלת הבית. אז כדי שמצב כזה שבו אנחנו נותרים מחוץ לדלת הכניסה כשהמפתח בתוך חור המנעול מצידה השני של הדלת לא יחזור על עצמו, ניתן להתקין מנעול פרפר. אז מהו מנעול פרפר? זהו מנעול שהמפתח מובנה בו מצדו הפנימי, כלומר המפתח הוא קבוע וחלק ממנו. וכמו כן ניתן לנעול את הדלת במפתח זה ואי אפשר להוציא אותו מחור המנעול.

אז אם תתקינו מנעול כזה, תוכלו למנוע את המצב שבו אתם משאירים את המפתח של הבית בתוך צידה הפנימי של הדלת ובכך ננעלים מחוצה לה. כאמור זה מצב נוח מאוד וחוסך הרבה כאבי ראש ומצבים לא נעימים. כמו כן תוכלו להשאיר מפתח ספייר של הבית אצל שכנים או מכרים, וברגע שתשכחו את המפתח בבית תוכלו לקחת מהם ולהיכנס לביתכם ללא שום בעיה! 

האם ניתן לפרוץ דלת לבד

התשובה היא לא תמיד מכיוון שפריצת דלת אם מדובר בדלת עץ למשל יכולה להתבצע באלימות עם מברג ניתן לדחוף את הבריח פנימה ובכך לפגוע במשקוף הדלת או בעץ, אבל הדלת תיפתח ברוב המקרים. אנחנו נשלם יותר כסף על תיקון דלת מאשר פורץ מקצועי המסוגל להגיע ולפתוח לנו את הדלת ללא נזק ובכך לחסוך הרבה כאבי ראש ועלויות מיותרות.
ואילו פריצת דלת פלדלת לדוגמא כאשר הנעילה היא רב בריחית יהיה מאוד קשה לפרוץ אותה בפריצה הלימה. סביר להניח שלא נצליח, וגם אם כן הדלת תושמד קליל ולא נוכל להשתמש בה לאחר מכן.

איך נבחר פורץ דלתות 

איך נדע את מי להזמין לפריצת הדלת? נחפש בגוגל, נקבל המלצה מחבר , נוכל גם לחפש מגנט על הדלת, אך חשוב שהמנעולן שיגיע אלינו יהיה מקצוען. איך נדע אם הוא מקצוען? כבר בשיחת הטלפון נשאל אותו מה העלות שגובה על השירות, מאפה הוא בארץ, אם הוא גר בקרבתנו אז המחיר יהיה ברוב המקרים זול יותר מאשר מנעולן שלא גר באזור.

נשאל אם יש לו ניסיון בתחום וכמה זמן הוא מעריך שתיקח העבודה , פריצת דלת לרוב תארך כמה דקות. 

המנעולנים של לוק פור יו בעלי ניסיון רב בתחום ויידעו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

שירותים נוספים אותם ניתן לקבל מפורץ דלתות 

רבים לא יודעים זאת , אבל  פורץ דלתות הוא למעשה מנעולן שיכול להציע שירותים רבים ומגוונים, בניהם:

 • תיקון דלתות עץ
 • החלפת צילינדר 
 • הוספת מנעול עליון לדלת, מנעול כספת
 • התקנת מנעול ביומטרי
 • תיקון דלתות זכוכית 
 • תיקון דלתות עץ 
 • החלפת ידיות 
 • והרשימה עוד ארוכה 

איך לבחור פורץ דלתות:

אם כבר הגעתם למצב בו אתר צריכים לבחור פורץ דלתות חשוב שתבדקו מספר דברים:

 • האם לפורץ יש הסמכה וממי
 • כמה זמן יקח לפורץ להגיע
 • האם יגרם לנו נזק לדלת
 • מה המחיר הסופי של השירות

פריצת דלתות

טופס הזמנת פורץ דלתות:

ברצוני להמליץ עם השירות המקצועי שקיבלתי מאיתי החמוד, בחור צעיר ונמרץ שתענוג להסתכל עליו עובד, אני משתמשת בשירותיו הרבה זמן, חשוב לי לציין שכל מה שהוא מתקן מחזיק הרבה זמן ולא מתקלקל. ממליצה עליו בחם.
שרה ממליצה
שרה אליהו
מורה