מתי נזדקק לפורץ דלתות?

כולנו מכירים את הבעיה הזו, אנו עומדים מול דלת שאינה נפתחת, וכול מאמצנו- ב”הרגשת” המפתח במנעול, בסיבוב  מתון או זריז, במגע מתחנן או מורה, לא מועילים, נתקענו, ועתה מתחילה לשקוע החרדה, ובכן לפני שתגבר כדאי לזכור שישנו פתרון מהיר שיכול לחלץ אותנו ממצבנו, פורץ דלתות מקצועי יכול להגיע אל מיקומנו במהרה ולהביא את הדלת להיפתח, איך? מומחה פריצת דלתות  הוא מי שרכש הכשרה רשמית בתחום, יש לו ידע, ניסיון וכלים לעודד כול דלת להיפתח, הכשרתו מקיפה דלתות בית, משרד, מכונית וכדומה, ופעילותו לוקחת זמן קצר עד הסרת המכשול. ראשית משום אטרקטיביות המקצוע לפורצים למיניהם, על מנת לזכות בהכשרה יש להוציא תעודת יושר מהמשטרה, המבטיחה לכם שהאדם שבחרתם לביצוע המשימה הינו ישר ופועל כחוק.

לאחר מכן יש ההכשרה עצמה הכוללת מבחן מעשי בתחום.

פורץ דלתות מקצועי

פורץ דלתות מקצועי

פורץ דלתות מקצועי מטעם לוק-פור-יו מבצע את השירותים הבאים:

  • פריצת דלתות לאחר אובן מפתחות וכדומה
  • פריצת דלתות עם מפתח שבור בתוך הצילינדר (במקרים מסיומים ניתן לחלץ את המפתח השבור)
  • פריצת צילינדר עם מפתח בצד השני
  • פריצת דלת חוסם, רשפים, פלדלת, שיריונית, רב בריח ועוד
  • פריצת דלת עם סגר עליון (במקרה שיש מישהו בתוך הבית)
  • פריצת דלת ללא נזק באמצעות דגדוג המנעול (הרמת הפינים)

השירות מתמצע ע”י פורץ המוסמך לכך ממשטרת ישראל, וניתנת אחריות לכל שירותי הפריצות לבל ייגרם נזל לדלת

פורץ דלתות מקצועי 24 שעות ביממה

חשוב לדעת שלרוב לאחר פריצת הדלת תזדקקו גם להחלפת צילינדר, ולשם כך תזדקקו לשירותי מנעולן, לא כול מומחה פריצת דלתות הוא גם מנעולן, אך כול מנעולן הוא גם מומחה לפריצת דלתות. שירותי מנעולנים ופריצת דלתות נפוצים למדי בישראל, ישנם מנעולנים איכותיים בכול עיר, ולרוב התחרות מאפשרת לנו הצרכנים לזכות בשירות המתומחר באופן הוגן וניתן באדיבות וחיוך. על מנת לקבל שירותי פריצת דלתות יש להציג תעודה מזהה, ללא תעודה מזהה אי אפשר לקבל את השירות, התעודה המזהה היא ההוכחה שאתם בעלי הנכס לו דרושה הפריצה.

ישנה גם אפשרות להזמנת השירות בשעות הלילה על יד שירותים הזמינים לאורך היממה.

פריצת דלתות מחירים ושירות ללא תחרות

ישנם מספר הנחיות חשובות בקבלת שירות פריצת דלתות טוב, יש לבקש את הפורץ להזדהות ולבקש לראות תעודת פורץ רשמית, בתום השירות יש לבקש קבלה שעליה פרטיו האישיים של הפורץ,

פריצת דלת

פריצת דלת

במקרה חירום – כדאי לברר את מיקומו של הפורץ ולשער יחד איתו את מהירות הגעתו אליכם, ולרוב מכיוון שאינכם רוצים להישאר עם דלת פרוצה, מומלץ להזמין מנעולן שהוא גם פורץ אך גם יכול להתקין לכם צילינדר חדש ולעזוב אותכם עם דלת חדשה, מתפקדת, ובטוחה.

שירותי מנעולנים טובים כדאי לחפש בעצה אצל מכרים ושכנים, באינטרנט בחוות דעת גולשים, ומהתרשמות ישירה בשיחה עם בעל המקצוע.