לוגו לוק פור יו

מנעולן מקצועי בבת ים

מנעולן בבת ים עובד עם הרבה סוגים של לקוחות. אם זה לקוחות פרטיים, מוסדיים ובכל גודל אם זה עסק קטן או גדול. מנעולן מאזור בת ים, יעסוק בכל מיני סוגי פריצות כמו פריצת כספות, פריצת דלתות, שכפול מפתחות ומערכות מיגון שונות. אם איבדתם מפתח ואתם גרים בבת ים, רק פורץ מנעולים בבת ים, יוכל להחליף לכם צילינדר ולשכפל לכם מפתח ולבצע תיקון דלתות בבת ים עבורכם.

תיקון כל סוגי הדלתות במקצועיות רבה

התחום הפופולרי ביותר בענף המנעולנות זה פריצת מנעולים ודלתות לאנשים שנתקעו מחוץ לביתם. או שהמפתח נשבר להם בחור המנעול. כל מנעולן מספק שירותים שונים בתחום המנעולניות כמו: מכירה, פריצה, והתקנה של מנעולים וצילינדרים בדלתות הבית. אם אתם עוברים דירה, כדאי שתחליפו מיד את המנעול בביתכם היות ולעולם אין לדעת מי מחזיק במפתחות הבית שלכם.

מנעולן בבת ים לא יפריז במחיר

יש אנשים הגרים בבת ים ונקלעו לסיטואציה לא נעימה כמו, איבוד מפתח , שבירת מפתח או אי אפשרות להיכנס לביתם. הרבה פעמים הם מתלבטים באיזה פורץ מנעולים בבת ים לבחור.

יש לבחור מנעולן שיהיו לו את כל האישורים והסמכות הדרושים.

יש לבדוק אצל מספר בעלי מקצוע לפני שאתם מזמינים פורץ מנעולים בבת ים על מנת למצוא את המחיר ההוגן ביותר. למרות שמחיר מנעולן הוא אינו בשמים. זאת ועוד: תמיד כדאי לחפש מנעולן העובד סביב השעון כי לעולם אין לדעת מתי תצטרכו אותו.

לא קשה למצוא מנעולן באזור בת ים, אבל אם יש לכם המלצות מחברים כדאי לקחת אותם ולהתקשר למנעולן מומלץ בעיר ת"א.

אנשים תמיד מחפשים כרטיס נגיש של מנעולן ואם הם יהיו מרוצים ממנו, הוא יהיה אצלם קבוע, בכל פעם שיקרה משהו למנעול הדלת.

חשוב כי מנעולן יהיה בעל שירות אדיב וסבלני, כי הרבה אנשים נכנסים ללחץ במצבים בו הם נתקעו מחוץ למפתן ביתם.

מתי תצטרך לשחזר את המפתח של הרכב?

יכול לקרות מקרה שבו איבדת את המפתח של הרכב או שהוא נשבר לך. כמובן זה קורה לכולנו. במקרה שזה המפתח היחיד שלך אתה תצטרך לעשות שחזור מפתח לרכב. ברם אין לך מה להילחץ במקרה כזה, מנעולן שלנו יכול לשחזר לך מפתח של הרכב מכל תוצרת (רכב מתוצרת גרמניה, תוצרת צרפת ועוד). צלצל אלינו במשך 24 שעות ביממה, ומנעולן מקצועי ואדיב יגיע אליך תוך זמן קצר מאוד וישחזר לך מפתחות מ0 במחיר אטרקטיבי מאוד!

מנעולן בבת ים

מנעולן של לוק פור יו

המנעולנים של לוק פור יו הם מקצועיים מאוד. כמו כן הם מטפלים בכל מקרה במהירות ובמומחיות משום שיש להם ידע רב בנושא. כמו כן, המנעולנים עברו הסמכה והם מעודכנים בכל השירותים העכשויים ובכל המוצרים העכשויים בשוק. בנוסף למנעולנים מלוק פור יו ישנם אישורים ממשטרת ישראל לעסוק בתחום המנעולנות. כך שבבוא העת, תסמכו עליהם בעיניים עצומות.

אז אל תתמהמהו הרבה, והזמינו מנעולן מלוק פור יו בכל בעיה ובכל מקרה!

כיצד נשמור על אורך חייו של המנעול?

יש לשמן מדי פעם את הצילינדר בשמן מיוחד, חלודה ורטיבות הם האויבים הגדולים של כל צילינדר ומנעול.

אל תנסו לפתוח את הדלת בעזרת מפתח שאינו שייך לה, דבר זה, עלול לגרום לנזקים בצילינדר.

מנעולן בבת ים

תיקון, התקנה והחלפה של מנעול בדלת

אם תסמוך על המומחים שלנו, זאת תהיה ההחלטה הנכונה מהצד שלך.
סביר להניח שיהיה צורך להחליף את צילינדר או לשונית של המנעול.

אם תיקון כזה לא יביא לתוצאה חיובית ולא יפתור את הבעיה במנעול,
מנעולן שלנו ימליץ לך להחליף לגמרי את המנעול הישן בחדש.
אנו נבחר עבורך את המנעול הבטוח ביותר עם מנגנון נעילה אשר תואם לממדים של מנעול הישן.
כך ניתן  להימנע מעלויות נוספות בשל נזק לדלת.
כמו כן, הצוות המקצועי שלנו ייתן המלצות הכרחיות לשימוש נכון במנעול.
וזאת על מנת שבעתיד אתה לא תצטרך שוב לתקן את המנעול בדלת .

מנעולן בבת ים לצורך תיקון דלת של רב בריח

כנראה שלמרביתנו יש דלת כניסה שהיא מתוצרת רב בריח. וידוע שלפעמים קורה מצב שיש צורך לתקן אותה. כאמור לא כל מנעולן יודע לתקן דלת של רב בריח. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה כי המנעולנים שלנו של לוק פור יו מתמחים בתיקון דלתות ובתיקון דלת רב בריח בין היתר. ברצוני לפרט איזה בעיות יכולות להיווצר בדלתות רב בריח: יכולה להיות בעיה במנגנון הדלת, בעיה שניה שיכולה להיווצר היא בצילינדר שהוא בדרך כלל  מתוצרת מולטילוק. כמו כן לפעמים נוצר מצב שבו הדלת מאבדת כיוון מעומס המשקל או מעייפות החומר. ולכן היא לא ננעלת כמו שצריך. בנוסף יכולה להיות בעיה גם במנעול שאינו עובד כמו שצריך. או שאולי ידית הדלת נופלת.

וכמובן שיש עוד תקלות שונות שיכולות להיווצר בדלת רב בריח. בסיטואציות כאלו מומלץ להזמין מנעולן מקצועי שיוכל לטפל במקרה. המנעולנים של לוק פור יו מקצועיים. וכמו כן בעלי ניסיון בתיקון של כל סוגי הדלת. לכן תוכלו לסמוך עליהם שיתקנו לכם את דלת רב הבריח במקצועיות רבה. 

פריצה לרכב

אז למי מאתנו לא קרה מקרה שבו היינו צריכים להזמין את שירותיו של פורץ רכבים בגלל שלא יכלנו להיכנס לרכב שלנו? כנראה שמקרה כמו זה קרה לכולנו. ולא פעם אחת. תתארו לכם שאתם בדרך מהעבודה אחרי יום עבודה ארוך, "מתים" להגיע הביתה ולנוח קצת אחרי יום עבודה ארוך ומייגע. אך המציאות טופחת על פניכם כאשר אתם מגלים שאיבדתם את המפתח שלכם לרכב. וכמו כן אין באפשרותכם להיכנס אליו כי אין לכם מפתח ספייר. מבאס, נכון? ברור שהמצב פה הוא לא נעים בכלל, אבל תצטרכו להזמין שירותיו של פורץ רכבים. או שאולי במקרה אחר אתם ממהרים לעבודה וממהרים לצאת מהרכב וטורקים את הדלת כשהמפתח נשאר בתוך הרכב והרכב ננעל. וכמובן אין לכם מפתח נוסף. כאמור גם מצב כזה יכול לקרות וקורה לכולנו. כי בסופו של דבר כולנו בני אדם.

אז גם במקרה כזה נצטרך להזמין פורץ רכבים. אבל אל דאגה כי אנחנו פה לשירותכם תמיד. זאת ועוד: אצלנו המנעולנים מקצועיים אחד אחד ובעלי ניסיון רב בתחום המנעולנות. ולכן התקשרו אלינו. והמנעולנים שלנו כבר בדרך אליכם לפרוץ לכם את הרכב במקצועיות רבה כדי שתוכלו להמשיך בסדר יומכם!

מנעולן בבת ים לצורך פריצת דלתות

כולנו יודעים שלעמוד מול דלת נעולה זה לא כל כך נעים. אז מה עושים במקרה כזה ומתי צריך לקרוא לשירותיו של מנעולן פורץ דלתות? אנחנו יכולים למצוא את עצמנו עם מפתח ביד מול דלת הכניסה לבית שלנו אך המפתח מסרב להסתובב בדלת. נוכל לנסות לפתוח את הדלת בעזרת מפתח נוסף. אבל אם גם הוא לא יסתובב בדלת, זהו סימן שיש בעיה וצריך לקרוא לשירותיו של מנעולן פורץ דלתות. אבל שימו לב שכאשר המנעולן יפרוץ לכם לדלת, יכול לקרות מצב שבו תצטרכו גם להחליף את הצילינדר לדלת שלכם. יכול לקרות גם מצב שבו המפתח ניתקע במנעול. וגם במקרה כזה צריך לקרוא למנעולן שיפרוץ לכם את הדלת. בכל מצב המנעולן שלנו יגיע עם כלים מיוחדים לפריצה ויפרוץ לכם לדלת במקצועיות ובמינימום נזק. וזאת בגלל שהוא מקצועי בפריצת דלתות ובעל ניסיון רב בתחום. ולכן ידע לטפל במקצועיות המרבית במצבים כאלו. 

פריצת אופנוע

שירות נוסף אותו תוכלו לקבל ממנעולן שלנו הוא פריצת אופנוע. אם אתם נוהגים באופנוע בוודאי מוכר לכם המצב שבו אבד לכם המפתח של האופנוע. או שהכיסא נטרק כשהמפתח בפנים. במקרה כזה אין מנוס מלקרוא למנעולן פורץ אופנוע. כאמור פריצת אופנועים שונה מפריצת רכבים. לאופנוע יש בדרך כלל כיסא וארגז אחורי שנשלטים על ידי המפתח. ולכן אם אבד לכם המפתח או שטרקתם את הכיסא כשהמפתח בפנים, תצטרכו להזמין פורץ אופנועים. אבל אל תנסו לפרוץ בכוחות עצמכם את האופנוע אם אין לכם שום ידע בפריצה כזו. וזאת כי הפריצה אמורה להתבצע בידי בעל מקצוע שמכיר טוב את סוגי האופנוע השונים. כמו כן מכיר את מערכות האופנוע ועוד.

לכן במקרה כזה שאתם זקוקים לשירות פריצת אופנוע התקשרו למנעולן שלנו כי הוא מומחה בפריצת אופנועים. ולכן הוא יפרוץ לאופנוע שלכם במקצועיות רבה. כמו כן, כאשר תתקשרו אליו הוא ייתן לכם הצעת מחיר בטלפון ויגיע עד אליכם במהירות. את הפריצה הוא יעשה במקצועיות ובזמן קצר כך שתוכלו להמשיך בסדר היום שלכם ולא לבזבז זמן יקר. 

מתי צריך להחליף צילינדר לדלת?

אם הצילינדר שלכם לדלת אינו עובד כמו שצריך, זה סימן שצריך להחליף אותו. אז אם אתם צריכים להחליף צילינדר לדלת התקשרו אלינו ומנעולן שלנו יחליף לכם את הצילינדר במקצועיות רבה. כמו כן תוכלו לקבל הצעת מחיר כבר בשיחת הטלפון. ובנוסף ייעוץ לגבי לאיזה צילינדר כדאי לכם להחליף שיתאים לכם בצורה הכי טובה. כאמור קיים מגוון רחב של צילינדרים כמו צילינדר מתוצרת מולטילוק, ייל, מגנום ועוד. וכאשר המנעולן שלנו יגיע אליכם, הוא יביא עמו את המבחר של הצילינדרים שתוכלו לבחור ממנו. בכל מקרה שימו לב שהצילינדר מגיע באריזה המקורית שלו. כאמור המנעולן שלנו יפתח את הצילינדר אותו בחרתם מהאריזה המקורית שלו בנוכחותכם כך שתהיו בטוחים שזה אינו חיקוי או צילינדר משומש. לכן אתם לא צריכים לחשוש כשאתם מזמינים את המנעולן שלנו מלוק פור יו. וזאת כי אתו תדעו שהדלת שלכם מקבלת טיפול מקצועי והיא בידיים טובות. 

למה לבחור במנעולן מבת ים לכל בעיה בתחום המנעולנות?

כאמור המנעולן שלנו בבת ים מלוק פור יו מטפל במגוון גדול מאוד של נושאים בתחום המנעולנות. ביניהם: פריצה לרכב, פריצה לאופנוע, שכפול מפתחות לרכב, שחזור מפתחות לרכב, החלפת צילינדר לדלת, פריצת דלתות ועוד מבחר גדול מאוד של שירותים. לכן אם נתקעתם באמצע הדרך ברכב שלכם כי אבד לכם המפתח והרכב נעול- תקראו למנעולן שלנו והוא יגיע לחלץ אתכם בלי בעיה. כמו כן במידה והצילינדר שלכם לדלת אינו עובד כמו שצריך- התקשרו למנעולן שלנו והוא יגיע אליכם להחליף את הצילינדר. לא משנה באיזה נושא אתם צריכים עזרה בתחום המנעולנות, המנעולן ישמח לעזור לכם בכל בעיה במקצועיות רבה. וכמו כן תקבלו גם הצעת מחיר בשיחת הטלפון. וזאת כדי שתוכלו להיערך מראש ושלא יקרה מצב שתצטרכו לשלם מחיר מופרז. 


איזה שירותים אפשר לקבל ממנעולן בבת ים 

תחת הכובע של מנעולן קיימים שירותים רבים שהוא יכול להעניק .אלו הם רק חלק קטן :

  • הוספת מנעול עליון לדלת כניסה 
  • שחזור מפתח לביית 
  • שחזור מפתח לרכב
  • פריצת כספת ביתית 
  • פריצת כספת משרדית
  • פריצת דלתות פנים וחוץ
  • ועוד הרבה שירותים נוספים לכול סוגי הדלתות, כספות, תיבות דואר וכו .

טיפים לבחירת מנעולן

ניתן לכם מספר טיפים לבחירת מנעולן כדי שתבחרו אחד כזה שיתאים לכם ביותר מבחינת מקצועיות, מחיר ואמינות. דבר ראשון בררו עם המנעולן מה העבודה שהוא הולך לעשות אצלכם בהתאם למה שאתם צריכים. דבר שני בקשו הצעת מחיר כדי שלא תופתעו בסוף העבודה ולא תהיה לכם ברירה אלא לשלם את המחיר שקבע המנעולן. בררו זמינות ותוך כמה זמן יגיע אליכם המנעולן. אם המנעולן בקרבת מקום הוא יגיע אליכם מהר ואם המנעולן מגיע מרחוק הוא יגבה מחיר נוסף על המרחק. בדקו שהמנעולן הוא מנעולן מוסמך ובעל תעודת יושר. כדי שככה תוכלו לסמוך עליו שאין לו עבר פלילי ושהוא מקצועי בעבודתו. כמו כן בדקו המלצות באתרי אינטרנט השונים מלקוחות קודמים והמלצות מפה לאוזן. ולבסוף אם מצאתם מנעולן שמתאים לכם- שימרו את המספר שלו לכם מקרה שתצטרכו את שירותיו בעתיד. 

אז בכל מקרה שאתם צריכים ייעוץ, עזרה בתחום המנעולנות- אתם מוזמנים להתקשר למנעולן שלנו והוא ישמח לעזור לכם! 

להזמנת מנעולן בבת ים או מנעולן בתל אביב חייגו עכשיו!

מנעולן מקצועי בבת ים מגיע במקרים הבאים:

למה לבחור בי להיות מנעולן שלכם בבת ים

אנחנו מגיעים במהירות מרבית לכל אזור בבת ים 24 שעות ביום.

אנו מספקים שירותי מנעולן בבת ים בדרום, וגם מעניקים שירותי מנעולן בבת ים בצפון.

יש לי אישור של משטרת ישראל ,כמו כן אנחנו עובדים עם ציוד הכי חדיש, כך שנטפל בכל בעיה ללא נזקים כלל.

צור קשר על מנת להזמין מנעולן מקצועי בבת ים