לוגו לוק פור יו

התקנת קודן לדלת- לוק פור יו

התקנת קודן דלת: כולם מכירים את זה- רגע אחד של שכחה ואנו עומדים מול הדלת שלנו בלי מפתחות. או שהפעולה המכנית של הדלת תקולה, או תקלות נוספות כאלו שתוצאותיו- דלת נעולה וחוסר אונים.

כמובן נוכל להזמין מנעולן יצאת צדיק או פורץ דלתות והם יספקו לנו פתרון מהיר ונקודתי. אבל ישנה דרך חכמה יותר להימנע מכל הסיטואציות המתסכלות הללו מלכתחילה.

הדרך הנה התקנת קודן לדלת אשר פועל כמפתח ממש. בהקשת קוד אישי סודי הדלת הנעולה נפתחת, וללא הקוד היא נעולה ובצורה.

דלתות משולבות קודן או קודן המותקן על כול דלת הם נפוצים וניתן לגלות את הפתרון המתאים לכם משלל הפתרונות הקיימים בשוק,

המלצתנו לבחור בחברה מוכרת וותיקה בתחום, שכבר מוכיחה את עצמה מספר שנים לפחות.

קודן מתכתי מואר

 קודן מתכתי מואר

טיפים למציאת קודן לדלת שמתאים לכם

כעיקרון קודן לדלתות נמצא בהתקנים משולבים של דלתות למטרות שונות. מדלתות שנועדו ליצור חציצה בין הפרטי לכלל בבית ובמשרד. ודלתות כניסה פרטיות או ללובי הבניין המשותף.

במקרה ועליכם להתקין תשתית חשמלית שתתמוך בקודן- בחרו דלת שהאסתטיקה והפונקציות שלה מתאימות לתפקיד שלה בחלל שלכם. או טוב יותר הוסיפו אותו לדלת הקיימת ממנה אתם כבר מרוצים.

קודן לדלת אינטרקום 

קודן לדלת אינטרקום

קודן כולל בתוכו כמה שדרוגים אופציונליים שווים בהחלט כמו- יכולת לשמור קודים פרטיים לכול דירה כך שלכול דייר יש את הקוד המאובטח שלו, יכולות זיהוי זמן מדויק ותיעוד של כול מי שנכנס באמצעות הקודן. יכולות קישור במקרי התרעה למורשה על הדלת או לחברת אבטחה, באמצעות סמס או אמצעים אחרים. וקודנים המשולבים עם מנעול מבוסס טביעת אצבע ועוד. כדאי לכם להכיר את האופציות השונות ולבחור את האידיליות לכם.

תיקון קודן לדלת מכל הסוגים:

אצלנו תוכלו לקבל שירות תיקון קודן לדלתות מכל הסוגים

  • תיקון קודן פלסטיק או קודן מתכתי עם חלקים מקוריים בלבד
  • תיקון מנעול חשמלי המשויך לקודן
  • תיקון והוספת לחצני פתיחה לכל סוגי הקודנים
  • בדיקת קודן תקופתי למרכזיות וכדומה

ועוד מגוון שירותים מגוונים שנשמח להעניק לכם.

סוגי קודנים בישראל:

  • ישנם סוגי קודנים רבים. סוג אחד מתאים לסביבה פנימית מבוקרת ונוחה, ואחר מתאים לתנאי השטח הקשים. ישנם קודנים עם תאורה פנימית אסתטית ומסייעת, ואחרים צרים במיוחד להתקנה על דלתות בעלות פרופיל אלומיניום צר, קודן לשער או לאינטרקום ועוד. גם כאן אנו ממליצים לבחור את הקודן בהתאם לפונקציה הדרושה, ותנאי השטח בהם סוג הדלת ומיקומה בחוץ או בפנים.
  • בחרו קודן לדלתות מחברה מוכרת המציעה לכם אחריות שמספקת לכם שירות ייעוץ ותמיכה בכול בעיה שצצה בהפעלתו.
  • ביצוע התקנת הקודן על ידי מנעולן מקצוען שיאזן את לחצי הסגירה של הדלת, זאת על מנת להבטיח דלת שנסגרת במתינות ולא בטריקה העלולה לפגוע בעיגון הקודן למשקןף.

תיקון קודן לדלת מכל הסוגים:

התקנת קודן כאמצעי מיגון

כאמור בדרך כלל מתקינים קודנים במשרדים, בבנייני מגורים, בבית פרטי במטרה של למגן את המקום. למשל במשרד מתקינים קודן בשביל שרק האנשים המורשים יוכלו להיכנס אליו עם קוד. הקודן מאפשר הרגשת ביטחון גבוהה משום שככה אנו בטוחים שרק מי שרשאי להיכנס, נכנס. בשוק ניתן למצוא קודני פלסטיק וקודני מתכת. קודני מתכת עמידים בפני השחתה ובפני השפעות של מזג האוויר. לכן לרוב מתקינים קודני מתכת כי הם איכותיים יותר. 

סוגים של קודנים

קיימים סוגים שונים של קודנים: קודנים לדלתות עם פעמון, עם אינטרקום, עם קורא תגים (ישנם חיישני קירבה על כרטיס עם פס מגנטי, בדרך כלל ניתן למצוא במשרדים, בחדרי כושר ועוד), קודן עם טביעת אצבע, עם מצלמה ועוד. ההתקנה כמובן חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע משום שהתקנה אינה נכונה יכולה לגרום לנזק. אולי תהיו מעוניינים גם בקודנים בחנות האינטרנטית שלנו. 

קודן- שדרוג בטיחותי בעלות קטנה

עלות קודן אינה יקרה ביותר. מה שהופך אותו לפריט שכדאי לרכוש לא רק בשל הבטיחות המוגברת אלא גם בשל הנוחות הרבה שהוא מאפשר ביומיום שלנו. עם קודן לא צריכים לחשוש עוד מאיבוד או שכחת המפתחות, והפעלתו מאפשרת לזהות את המשתמש.

קודן לדלת הוא דרך טובה לשדרג את החיים בבניין, בדירה, ובעסק. להבטיח בטיחות ברמה גבוהה יותר. במיוחד עם בוחרים בקודן המשלב כמה טכנולוגיות, וגם לשכלל ולייפות את העיצוב בבחירת קודן אסתטי ומאיר.

לרכישה או תיקון קודנים חייגו אלינו עכשיו ל – 03-575-6681

השארת פרטים

קודן לדלת

מוצר זה לדלת הוא מוצר שכל אחד צריך לבית שלו, לבניין או למשרד.
קודן לדלת מאפשר תחושת ביטחון מרבית, כאשר אתם יודעים בוודאות שרק בני המשפחה או מכרים יכולים להיכנס לביתכם, ובמקרה של משרד שרק אנשים מוסמכים יכולים להיכנס למשרד.

כאשר אין קודן לדלת, כל אדם מהרחוב יכול להיכנס לבית או למשרד, בין אם זה פורץ או כל אדם זר. קודן לדלתות מאפשר לנו בקרה על כל מי שנכנס וביטחון שרק אנשים מורשים יכולים להיכנס.

יש סוגים שונים של קודנים לדלת – קודן לדלת עם אינטרקום, עם קורא תגים, עם טביעת אצבע, קודן לדלתות עם מצלמה וכולי.
התקנת קודן לדלתות חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע מוסמך, בעל ידע וניסיון בהתקנת קודנים לדלתות.
עדיף כמובן לרכוש קודן לדלתות אשר כולל שירותי התקנת קודן זה באופן מקצועי.
התקנת קודן לדלתות חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע מאחר והתקנה לא נכונה של הקודן עשויה לגרום לתקלות שונות וחוזרות.