לוגו לוק פור יו

חיפוי ארונות חשמל

אז מהו חיפוי ארונות חשמל?

כידוע בכל בית יש ארון חשמל. בין אם זה בית פרטי או בניין מגורים משותף. לרוב, ארון החשמל ממוקם ליד דלת הכניסה. וכמו כן ארון החשמל הינו הדבר הראשון שרואים כשרוצים להיכנס לבית.

כאמור לרוב כשאנו רוצים לעצב את הבית ואת קרבת הבית, איננו מעלים על דעתנו דבר ראשון את עיצוב ארון החשמל. ובכך הוא נזנח ונשאר כפי שהוא. במראה חד גוני ומשעמם מאוד. זאת ועוד: בבנייני מגורים ארונות החשמל עשויים להיות גדולים. ובכך הם משווים מראה גס לכל האזור. 

ארונות חשמל

 

אולם ניתן לשדרג באופן משמעותי את הכניסה לבית או הכניסה ללובי על ידי עיצוב ארון החשמל. בדרך כלל כאשר אנחנו כן חושבים לעצב את ארון החשמל, אנו עושים זאת על ידי עיצוב שיעזור להסתיר אותו. למשל תליית צמחים מטפסים בקרבתו. אמנם אין שום צורך לעשות מאמץ כדי להסתיר אותו במיני דרכים שונות ומשונות. אלא אפשר בקלות לשדרג אותו ולא להסתירו על ידי הדבקת משטח מעוצב עליו. ציפוי ארון החשמל ישיג לכם בין רגע מראה משודרג ומזמין לבית. וכמובן יהיה כיף להיכנס לביתכם בכל פעם מחדש. כמו כן, ניתן לשדרג את מראה הכניסה לבית על ידי עיצוב דלת הכניסה לביתכם, ציפוי דלתות פלדלת למשל ועיצוב הארון בציפוי זהה. כפי שניתן לראות, ציפוי זהה ישווה לביתכם מראה ייחודי, אטרקטיבי ומזמין. 

ציפוי ארונות חשמל

דרכים לציפוי ארונות החשמל- ויתרונות לציפוי מגנט

ניתן לצפות את ארונות החשמל על ידי שלוש אפשרויות:

טפט– צריך להתאים את גודל הטפט לגודל הארון וכמו כן צריך להדביק אותו בצורה מקצועית כדי שיראה אסתטי. 

צביעה– ניתן לצבוע את הארון.

ציפוי מגנט– ניתן לחפות את הארון באמצעות ציפוי מגנט.

למעשה ציפוי מגנט הינו האופציה הטובה ביותר מבין השלוש מהסיבות הבאות:

  • ניתן להתאים את הציפוי לכל גודל וסוג של ארון.  
  • ניתן לבחור עיצוב, טקסטורה וצבע ממבחר צבעים. 
  • התקנת הציפוי הינה פשוטה ואיש מקצוע יוכל לבצע את ההתקנה במהירות, או שניתן לבצע אותה עצמאית על ידי הוראות קלות. 
  • עלות- העלות הינה נמוכה באופן משמעותי מציפוי על ידי טפט או צביעה.
  • התקנה- התקנת ציפוי המגנט הינה התקנה קלה ומהירה, ואינה פוגעת במשטח הארון. 
  • החלפה- במידה ומעוניינים להחליף את הציפוי ניתן לעשות זאת בקלות ובמהירות ללא פגיעה במשטח. לכן ניתן להחליף מדי פעם את הציפוי ללא שום חשש.

ארון חשמל לפני

ארון חשמל אחרי חיפוי

כיצד מתבצע הציפוי?

היריעה המעוצבת שבה מצפים עשויה מ-100% מגנט. כלומר בזכות היותה של היריעה עשויה ממגנט, היא נצמדת למשטחי המתכת ללא שום בעיה. כפי שניתן לראות, מדובר בפתרון קל ופשוט להתקנה וגם להסרה. 

במידה ותצטרכו להחליף מנעול לארון חשמל, ניתן לרכוש מנעול לארון חשמל מתכתי באתר הבא.

לסיכום, אל תחשבו פעמיים. בעזרת ציפוי ארונות חשמל ביריעה מגנטית תוכלו להשיג מראה ייחודי ללובי או לכניסה לבית שלכם. וכל זה באפס מאמץ, בזמן קצר ובמינימום הוצאות.