לוגו לוק פור יו

התקנה ותיקון אינטרקום מהיר ואפקטיבי

מתי צריך להזמין תיקון אינטרקום?

האינטרקום הוא אחד מסימני הזיהוי של הבית הישראלי המשותף. ואכן זהו אמצעי מעולה ליצירת קשר זרז עם דיירי דירה ואמצעי לשלוט ולפקח על הכניסה לבניין לבטיחות כלל הדיירים. אך כיום האינטרקום נמצא בשימוש גם בבתים פרטיים עם חצר, ובכניסה למשרדים ובניינים המאכלסים עסקים רבים ושונים.

הטכנולוגיה של המכשיר השתכללה פלאים ומלבד הטכנולוגיה הטובה והישנה של אינטרקום מופעל קול, ניתן כיום לשלב באופן זול יחסית גם אינטרקום משולב מצלמות, קודן, ואמצעי זיהוי ותקשורת נוספים.

תיקון אינטרקום קיים היא אפשרות להשיב לבניין מערכת פיקוח וקישור בין הדיירים ובין מי שמבקש להיכנס לבניין. כאשר ניתן גם לשדרג את מראה האינטרקום ולהרים גם תרומה עיצובית לאיכות החיים של כול הדיירים.

התקנה ותיקון אינטרקום

איתי מתקן אינטרקום

איזה אינטרקום ניתן לתקן

היום יש מגוון רחב של חידושים של מערכות אינטרקום שלא ניתן לתקן ולמרות שעדיין ברוב הבתים המשותפים מותקנות מערכות ישנות לנו בלוק-פור-יו יש את כל החלפים:

 • תיקון אינטרקום פאל ווינטק, רוזקום, וידקס, תדאור, וידרום ועוד
 • חלפים מקוריים למערכות אינטרקום לוגיפון, אייפון, אי טי אס, קומקס ועוד
 • שירות תיקונים 24 שעות ביממה
 • שירותי מנעולן לתיקון הדלת. השירות ניתן לאזור המרכז והסביבה, גדרה עד חדרה, בזמינות מלאה.

[תיקון אינטרקום בבית משותף, חברה ניהול איזיהוס 

תיקון אינטרקום בבית משותף, חברה ניהול איזיהוס

טיפים לתיקון אינטרקום קרוב

 • תיקון אינטרקום מומלץ לעשות אצל מקצוען שעובד בעירכם. כך תקבלו שירות מהיר יחסית, הנשען על שם טוב בקרב הלקוחות המקומיים, ובמחיר מקומי תחרותי.
 • בתיקון אינטרקום תוכלו לבצע שדרוגים שונים, מהגברת צלילות הקול העובר בין הדירה לדלת בחוץ, או חידוש מראה האינטרקום כך שיעניק לבניין גם שיק עיצובי, ועד להטמעת טכנולוגיות נוספות באותו מכשיר.
 • התיקון מקיף את כול נקודות האינטרקום, בדלת הכניסה למטה, ובכול נקודת  אינטרקום בעייתית בדירות הדיירים. במקומות מסוימים תוכלו לקבל גם מכשיר חדש על הישן התקול וגם התקנה באותו המחיר. ובמקומות אחרים יוצע לכם תיקון וחידוש הישן ועלות בעלות תיקון בלבד. בדקו ובחרו את האופציה המשתלמת ביותר למקרה שלכם.
 • חובה שתיקון אינטרקום יעשה רק על ידי טכנאי אינטרקום זאת משום שהתיקון דורש ידע ויכולת של חיווט חשמלי מחדש למערכת החשמל. רק מקצוען יוכל להבטיח לכם תיקון שישמר מתפקד כראוי לשנים רבות קדימה.
 • בחרו בעל מקצוע שמספק לכם אחריות עבור התיקון וקבלה המוכיחה את מתן השירות. האינטרקום המתוקן הפנים החדשות של הבניין.

תיקון אינטרקום לדלת כניסה בבניין משותף

תיקון אינטרקום כולל את השבת מרכיביו השונים של האינטרקום למצב פועל תקין וגם אם תרצו חידוש פני המערכת בהתקנת פנל חדש. כך תקנו לכניסה אל הבניין שלכם רושם אסתטי טוב יותר, המעיד על הדיירים השומרים על חזות מרחב המגורים שלהם.

תיקון אינטרקום הוא שירות נפוץ ולא יקר, אך חובתכם לקבלו מבעל המקצוע הזמין הטוב ביותר באזור מגורכם על מנת שגם תזכו בתוצאה סופית משביעת רצון.

למה לבחור בצוות "לוק פור יו" להתקנה ותיקון אינטרקום?

חברתו לוק פור יו מבצעת שנים רבות התקנות ותיקונים של אינטרקום בכל המרכז והסביבה. בזמן הזה, נוצר לנו צוות חזק של מקצוענים אמתיים בתחום. אז אנחנו יכולים לומר בביטחון מלא שאין תקלות בתחום הזה שלא נדע לתקן.

אנו מבצעים התקנה, תחזוקה ותיקוני אינטרקום מכל הסוגים, וכל התיקונים מבוצעים במהירות, ביעילות, ללא תלונות של לקוחותינו המרוצים.

תקלות שונות שעלולות להיות באינטרקום

ישנם בעיות שונות שיכולות להיות באינטרקום שגורמות לו לא לעבוד כראוי:

 • השנאי שמעביר זרם חשמלי למערכת אינטרקום התקלקל וצריך להחליף אותו. 
 • הכפתורים על הלוח של האינטרקום אינם עובדים- קורה שלפעמים לוחצים על הלחצנים שעל לוח האינטרקום ולא שומעים זמזום. כנראה שהלחצנים מקולקלים ולכן צריך להחליף אותם. לפעמים ניתן להחליף לחצן בודד שאינו עובד אך לפעמים מצב זה אינו אפשרי ולכן צריך להחליף את כל לוח הלחצנים.
 • דלת הכניסה אינה נפתחת כאשר לוחצים על האינטרקום- יכולות להיות לכך מספר סיבות. ובכל מקרה הטכנאי יבדוק מה הגורם לכך שהדלת מסרבת להיפתח. 
 • ועוד תקלות שונות שיכולות להיווצר באינטרקום. 

בכל מקרה אנחנו נוכל לאבחן את סוג הבעיה באינטרקום שלכם ולבצע תיקון מקצועי מאוד ממיטב המנעולנים במהירות ולשביעות רצונכם. 

תקנה ותיקון אינטרקום מבית לוק-פור-יו 24 שעות ביממה, להזמנות חייגו בכל שעה ונשמח לתת לכם שירות מהיר ואיכותי.

טיפים לתיקון אינטרקום:

1.ניתן לזהות את התקלה באמצעות מודד. נעזר גם במברג. אבחון תקלה הכרחית על מנת לתקן אינטרקום. במקרה של כל נזק חיצוני על האלמנטים בתוך מערכת, יש צורך להחליף  אותם.

2.תקלות באינטרקום יכולות להתרחש גם עקב קצר חשמלי. במקרה כזה, אנו מוכרחים לדאוג להשלכות. אם אין צלילי אותות או המנעול תמיד פתוח, חייבים לבדוק אספקת החשמל ולהחליף אותה. כדי לפתור בעיות רבות את מערכת אינטרקום עדיף להתקשר עם איש מקצוע מוסמך.

תשובות לשאלות נפוצות:

נתחיל באסיפה הכללית של הדיירים. המפגש זה הכרחי כדי לבחור את האדם שיהיה אחראי על התקנה של אינטרקום וביצוע חתימה על טופס ייפוי כוח (טופס ייפוי כוח שהונפק על ידי החברה שלנו) 

לנהל סקר נוסף של דיירי הבית אשר לא השתתפו באסיפה הכללית ולא הסכימו עדיין עם הצעת התקנת האינטרקום.
כמו כן אחראי אמור לאסוף את הסכום הדרוש כדי לשלם עבור התקנה של אינטרקום 
ולחתום על חוזה להתקנה ותחזוקה של האינטרקום.

האינטרקום מותקן בתוך 1-2 ימים. המתקין חייב גישה לכל הדירות בבניין על מנת להתקין אינטרקום.

מה עוד אנו מציעים: