לוגו לוק פור יו

מנעולן בבאר שבע

כאשר אנו זקוקים לבעל מקצוע, אנו מחפשים מישהו שמספק את השירות שלו באזור ובסביבת המגורים שלנו.

אם אנו גרים בבאר שבע, מן הסתם נחפש מנעולן בבאר שבע. במצבים אלו מהירות ההגעה היא אקוטית;

בדרך אנו נצטרך להזמין מנעולן, כאשר נתקענו ברכב או מחוץ לדירה וזה מצב מלחיץ ולא נעים.

מנעולן בבאר שבע בעל ניסיון, הוא אדם שעבר קורס הכשרה וקיבל הסמכה ורישיון לעסוק בתחום מנעולנות.

מיהו המנעולן?

מנעולן מקצועי בבאר שבע יידע לטפל בכל תקלה, יהיה זמין לאורך כל שעות היממה ויגיע למקום במהירות האפשרית.

בנוסף, הוא יעשה עבודה בצורה מקצועית ולא יצטרך לחזור ללקוח ולתקן את הטעות. בכל מקרה, המנעולן צריך לתת ללקוח אחריות על עבודתו ובמידה ומשהו לא נעשה כשורה. אם לא יקרה כך, הוא יצטרך לחזור ולתקן את הבעיה.

תהליך עבודה של פירוק מנעול וצילינדר הוא תהליך די מורכב הדורש תכנון מדויק מראש. על המנעולן להפעיל חשיבה מהירה, סבלנות ומיומנות.

לכן, מנעולן שירצה לבצע את הפריצה במהירות ללא שום מחשבה מתוכננת, לא יצליח לפרוץ ללא נזקים. במקרים רבים, גם לא יבצע את המוטל עליו.

רק מנעולנים עם ניסיון ובעלי ותק וידע טכני עשיר מסוגלים לפתור את כל הבעיות ולא לסבך את העניינים.

הלקוחות שלנו נוהגים להמליץ על המנעולנים שלנו; זאת לאור המשימות המוצלחות שהם מבצעים יום יום בסוגי פריצות שונים. דוגמאות לכך: דלתות כניסה, דלתות זכוכית או דלתות אחרות בביתם או במשרדם.

מנעולן בבאר שבע

עבודה רבה מבצע המנעולן מבאר שבע במפעלים ברחבי העיר, במוסדות ציבור, עירייה ובתי ספר, גנים וכד’.

אצלנו הזמינות, ההגינות, האמינות והמחירים הסבירים, יצרו עבורנו מגוון רחב מאוד של לקוחות שחוזרים אלינו. הם ממליצים עלינו שוב ושוב לחבריהם ולמשפחתם.

תקלות נפוצות בדלתות

אנו מבצעים פריצת דלתות בבאר שבע פעמים רבות, עקב בעיה בצילינדר. כאשר מדובר בכל בעיה מכנית, פורץ המנעולים מפרק את הצילינדר ולפי מצבו ממליץ ללקוח האם לנסות לתקן את הבעיה המכנית. ייתכן ומדובר רק בלהחזיר את המנעול; דבר זה יכול לגרום לתקלות חוזרות.

אם הדלת שלא תוקנה כראוי תינעל שוב, לא תהיה אפשרות לפתוח אותה בפעם הבאה. במצב כזה, לא תהיה ברירה אלא להתקין מיד מנעול חדש.

במקרה של תקלה מכנית אחרת שאינה ניתנת לפתרון, לא כדאי יותר לקחת את הסיכון שהדלת תהיה נעולה. עדיף יהיה לרכוש ולהתקין ישירות את הצילינדר החדש.

במקרה שמפרקים צילינדר ישן, ונשים לב שהוא נשחק עקב שימוש מרובה – חשוב שנפעל נכון. גם אם קיים בו בלאי טבעי, ימליץ המנעולן להחליף את הצילינדר במנעול חדש ואמין. כך לא יהיו בעיות דומות ואחרות בעתיד.

שירותים נוספים של מנעולן בבאר שבע

מנעולן בבאר שבע מבצע גם פריצות דלתות רכבים במקרים בהם אבד המפתח. הוא עושה זאת גם במידה והמפתח נשאר בתוך הרכב. 

במקרה כזה, המנעולן מברר קודם כל, אם אכן האדם שהזמין אותו הוא בעל הרכב. בעזרת כלי עבודה מיוחדים, מסובב באיטיות את המנעול וכך מצליח ברוב המקרים לפתוח את הדלת. הדבר מתבצע ללא נזקים ובמהירות רבה.

מנעולן בבאר שבע, עוסק גם בפריצת דלתות של כספות שונות שבעליהן לא מצליח לפתוח אותן; זה יכול לקרות עקב בעיה מכנית או בגלל שהקוד הסודי אינו עובד ולא פותח את הכספת.