לוגו לוק פור יו

החלפת צילינדר לדלת רב בריח רשפים ושריונית חסם

החלפת צילינדר לדלת לכאורה נשמע מסובך. ולרובינו הפתרון הנוח ביותר הוא להזמין מנעולן אשר יעשה את העבודה "הקשה" במקומונו. ולמעשה זהו דבר אשר אפשר לעשות בעצמינו. צילינדר להחלפה אפשר לקנות מכל חנות מנעולים, להביא אותו הביתה או למשרד ופשוט לעבור על ההסבר שלב שלב, עד להשלמת ההחלפה ללא בעיה.

החלפת צילינדר לדלת רב בריח 

החלפת צילינדר לדלת רב בריח

מה צריך להחלפת צילינדר רב בריח?

צילינדר חדש על גלגל באמצע מברג פיליפס, מברג שטוח, מפתח אלן מספר 3, ובוקסה מספר 10 או 13 תלוי בשנת יצור הדלת. למעשה נתחיל עם מפתח אלן מספר 3 ונכניס אותו בצד הפנימי של הידית בתוך הצד הפנימי של הדלת, נפתח את הבורג ולאחר מכן נשלוף את הידית החוצה.

בשלב השני נפתח את הברגים בעזרת המפתח השטוח שמסביב לפלטות על מנת לפרק את הפלטה הפנימית, ולאחר שסיימנו נשלוף את הפלטה החוצה.

בחלק השלישי נחפש את האומים שמחזיקים את מגן הצילינדר ונשתמש בבוקסה מספר 10 כדי לפרק אותו החוצה.

בשלב הרביעי במרכז הדלת יש בורג פיליפס אשר מחובר לצילינדר ומקבע אותו, זהו בורג ארוך אתו אנו צריכים לפתוח ולשלוף את הצילינדר החוצה. רצוי בזמן החלפת הצילינדר כשהפלטה פתוחה לשמן את הצירים ואת המנגנון. שימון המנגנון מאריך מונע חלודה ומסייע בפתיחה וסגירה הרבה יותר קלה.

החלק החמישי חשוב מאד, החלפת הצילינדר החדש וכיוונו. חשוב מאוד לאחר שאנו מחלצים את הצילינדר החדש מהאריזה להכניס את המפתח משני הצדדים ולסובב מספר פעמים כדי להכניס את הצילינדר לפעולה. לאחר שסובבנו נשחרר את המפתח בלי לגעת בגלגל ונכניס את הצילינדר בצורה ישרה, נחזיר את הבורג הצדדי שמחזיק את הצילינדר ונחזק אותו.

איך להחליף צילינדר במהירות ובזול?

אם תפנו לאיש מקצוע בתחום ברגע שגיליתם תקלה בצילינדר – אתם יכולים למנוע עלויות שונות ומיותרות.  כאמור מנעולן שלנו במספר שעות ספורות יחליף את המנעול התקל בחדש. מנעולן מקצועי יוכל לייעץ לכם ויבצע את העבודות הכי מורכבות, בין אם מדובר בהחלפה של הצילינדר, החלפה של מנעול, במחירים הזולים ומשתלמים בארץ.

מה חשוב לבדוק לאחר החלפת צילינדר

חשוב לבדוק שהצילינדר מכוון שהדלת פתוחה לפתוח ולסגור ולוודא שהמפתח ניכנס ויוצא בצורה ישרה והצילינדר. 

לאחר שבדקנו שהכול בסדר נחזיר את מגן הצילינדר למקום, נסגור את הברגים, את הפלטה נחזק ואת הידית 

נמקם במקום ואחר כך נסגור והנה החלפנו צילינדר בעצמינו.

צילינדר רב בריח מפתח שבור 

צילינדר רב בריח מפתח שבור

סוגי צילינדרים בישראל:

הצילינדרים הנפוצים כיום בישראל הם של החברות הבאות:

רב בריח – דגם לוקסיס צילינדר מגיע עם כרטיס ו5 מפתחות

מולטילוק – MT5 דגם כרטיס מגיע עם 3 מפתחות

מולטילוק – אינטראקטיב דגם כרטיס מגיע עם 5 מפתחות

ירדני, מגנום, אלבא – צילינדר ממוצע בדרך כלל מגיע ללא כרטיס, 5 מפתחות

החלפת צילינדר לדלתות לוק-פור-יו

במידה והסתבכתם, תוכלו להזמין לביתכם מחליף מנעולים מומחה של lock4you בעל תעודה ואישור משטרה אשר יעשה את העבודה במקומכם. לכן התקשרו כבר עכשיו למנעולן מלוק פור יו. למעשה דבר ראשון המנעולן ייתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית, וכאשר תזמינו אותו אליכם, הוא יגיע במהרה. זאת ועוד: במידה ואין לכם שום מושג בנושא הצילינדרים, המנעולן יוכל לייעץ לכם בשמחה. כאמור המנעולנים של לוק פור יו הינם המקצועיים ביותר וכמו כן יש להם ידע וניסיון רב בתחום. וזאת בזכות העובדה שהם עברו הכשרה מקיפה בתחום המנעולנות. בנוסף הם משתמשים בכלים חדישים ביותר. ולכן תוכלו לסמוך עליהם בכך שיחליפו לכם את הצילינדר בצורה מקצועית ונקיה ביותר. בנוסף כאשר המנעולן יגיע אליכם, הוא יביא עמו מבחר של צילינדרים וממנו תוכלו לבחור את הצילינדר המתאים לכם ביותר מבחינת איכות ומבחינת מחיר. לבסוף המנעולן יחליף לכם את הצילינדר בזמן קצר. אמנם במידה ואתם מעוניינים, ניתן לרכוש גם צילינדר מהחנות

האינטרנטית שלנו. למשל צילינדר לוקסיס Locxis ID של רב בריח.

החלפת צילינדר

איך לבחור צילנידר טוב למנעול?

צילינדרים ממותגים הם עמידים בפני קידוח. לא ניתן להשפיע על סגסוגת בקלות בשום דרך. יידרשו לפחות מספר שעות של עבודה על מנת לפרוץ צילינדר ממותג, הרי מנעול צילינדר הוא מרכיב המרכזי ובאיכות הייצור של צילינדר תלוי עמידות שלו מפני פריצות. הבחירה לטובת מוצרים ממותגים מוצדקת. הקונה ישלם יותר עבור מוצרים שיחזיקו מעמד במשך שנים רבות ותהיה בעיה אמתית עבור הפורץ.

היתרונות שלנו

הצוות של חברת "lock4you" במשך מספר שנים מתמחים בהחלפות צילינדרים. אנו משתמשים בשיטות מודרניות, אשר מגבירות באופן משמעותי את האיכות של העבודה שלנו. לקוחות רבים ציינו את היתרונות הבאים:

  • איכות העבודה
  • מחיר משתלם
  • עמידות בלוחות הזמנים
  • גישה מקצועית 

פניה להחלפת צילינדר

מה עוד אנו מציעים: