לוגו לוק פור יו

ציפוי מקררים

אז מתי כדאי לעשות ציפוי מקררים?

ככל הנראה כל אדם שחי בבית שלו, מעוניין שביתו יראה נעים לעין, אופנתי ומעוצב – לו ולמבקרים בביתו. בכל זאת, בא לנו לחזור מיום עבודה ארוך לבית מעוצב שכיף להיות בו, ושעושה לנו הרגשה טובה בלב. וכמו כן אנחנו מעוניינים שיהיה לנו כיף להעביר את הזמן הנותר עד היום הבא בביתנו. בנוסף, המטבח הינו מקום בו בני המשפחה שוהים יחד, ולכן על המטבח ליצור אווירה חמימה ונעימה של ביתיות. אחת הדרכים לגרום לאווירה זו היא על ידי עיצוב הרהיט הכי בולט במטבח- המקרר.

ציפוי מקררים

ציפוי מקררים- כיצד להשיג את המראה המעוצב במינימום זמן?

איך ניתן לשדרג את מראה הבית בלי להוציא הון תועפות על העיצוב? בקלות.                                                                                                   ניתן לעשות זאת על ידי ציפוי. כך למשל במידה ויש לכם מקרר ישן שבא לכם לשדרג את המראה שלו,                                                                הרי בכל זאת הוא המרכז של המטבח שלכם והוא הדבר הראשון שקופץ לעין. תוכלו לעשות זאת על ידי ציפוי מקרר.                                          בנוסף לא רק שתרוויחו על ידי ציפוי המקרר מראה יוקרתי מאוד, אלא תעשו זאת גם על ידי הוצאה זולה יחסית.                                                     זהו פתרון זול כי הרי לא תרצו להחליף מקרר תקין שעובד היטב ומשרת אתכם ביום יום. ציפוי המקרר במינימום עלות ישיג לכם תוצאה שחיפשתם- ריענון ושינוי מראה המטבח. וכמו כן ישדרג לא רק את המטבח, אלא את הבית כולו.                                                                                        כידוע, המקררים בדרך כלל נמכרים בצבעים אחידים כמו: לבן, מטאלי, שחור. בא לכם "להתפרע" ולהשיג מראה ייחודי למקרר? תוכלו לעשות זאת על ידי ציפוי המקרר.

וזה ייתן למטבח שלכם מראה מעוצב מאוד. בנוסף הציפוי אינו הורס את שכבתו החיצונית של המקרר ומכסה את כל שטחו. 

ציפוי מקררים

ציפויים מגנטיים לפריטים נוספים בבית

במידה ותרצו בנוסף למקרר לצפות משטח נוסף בבית או בסביבתו, למשל חיפוי ארונות חשמל, ציפוי דלתות כניסה ניתן לעשות זאת גם. בכך תשדרגו את הבית והכניסה לבית. בכל אופן, במידה ותרצו לצפות את ארון החשמל שלכם, כדאי להתאים גם לדלת הכניסה ציפוי זהה כדי ליצור התאמה נעימה לעין. וכך יהי לכם נעים לעין לא רק בבית, אלא בכניסה לביתכם.  

כיצד מתבצע ציפוי המקרר?

היריעה המעוצבת שבה מצפים, הינה יריעה מגנטית עשויה מ-100% מגנט. כלומר בזכות היותה של היריעה עשויה ממגנט, היא נצמדת למשטחי המתכת ללא שום בעיה. כפי שניתן לראות, מדובר בפתרון קל ופשוט להתקנה וגם להסרה. ישנו מגוון רחב של דגמים וצבעים. ומהם אתם צריכים לבחור את הדגם שמוצא חן בעיניכם ביותר, להתאים את הדגם לגודל המקרר ולהצמיד את המגנט למקרר. וכך תהפכו תוך זמן קצר את פני המראה של כל המטבח שלכם. הציפוי הינו קל להתקנה ולהסרה לכן אתם לא צריכים להתלבט הרבה. תוכלו לחזור למראה המקורי של המקרר בכל זמן שתרצו. ההסרה של הציפוי אינה הורסת את המקרר ותוכלו לעשות זאת בעצמכם.

לאור הנאמר לעיל, ניתן לראות שאין שום צורך להיכנס להוצאות גבוהות על מנת לעצב את חלל הבית ולהשיג לו מראה יוקרתי. אלא ניתן לעשות זאת במינימום הוצאות, ובזמן קצר. 

במידה ותרצו מנעול מתכתי לארון חשמל, תוכלו לרכוש באתר הבא.