לוגו לוק פור יו

ציפוי ארונות מטבח

תרצו לשדרג את המטבח שלכם בעלות נמוכה ובצורה קלה ומהירה? הפתרון הוא ציפוי ארונות המטבח בטפט. כיום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של טפטים מעוצבים. וכמו כן ניתן להכין עיצוב אישי לבקשת הלקוח. נמאס לכם ממראה המטבח, ואינכם רוצים להגיע להוצאות גבוהות מאוד? זאת ועוד: אין לכם כוח וסבלנות לכל הבלגן והלכלוך של השיפוץ? הפתרון האידיאלי בשבילכם להשיג מראה מעוצב וייחודי הוא על ידי ציפוי ארונות המטבח בטפט. 

ציפוי דלתות מטבח

תרצו לחדש את המטבח בלי להוציא ים של כסף. וכמו כן לגרום למטבח שלכם להראות "מיליון דולר"? תוכלו לעשות זאת בקלות ובעלות נמוכה יחסית. וזאת על ידי ציפוי דלתות מטבח. לא בא לכם להשקיע כסף רב בשיפוץ. וכמו כן למנוע כאב ראש מיותר וזמן רב מבוזבז? הפתרון הוא ציפוי דלתות מטבח. במידה ותרצו לשדרג את המקרר בנוסף, ניתן לעשות ציפוי מקררים.

ציפוי ארונות מטבח בטפט

כידוע המטבח שלנו הינו מקום פעיל מאוד. במרבית שעות היום מתרחשת פעילות במטבח. ולכן ארונות המטבח שלנו חשופים ללחות, ללכלוך, לאדים, לטמפרטורה גבוהה וכדומה.  וכתוצאה מכך, במשך הזמן על הארונות עלולים הופיע סדקים, קילופי צבע, שברים ועוד. בנוסף לפעמים מתחשק לנו לשנות ולהתחדש. אז כיצד ניתן לחדש את פני המטבח בלי להוציא כסף רב? ניתן לעשות טיפול קוסמטי  על ידי צביעה, ציפוי בטפט או החלפת ידיות. השינוי הקל באחת הדרכים הללו, ישיג שינוי גדול במראה המטבח. 

צביעה- ניתן לצבוע את ארונות המטבח.

החלפת ידיות– כיום קיים בשוק מבחר גדול של ידיות. החלפת ידיות יכולה להשיג שינוי גדול במראה המטבח כולו. 

טפט- ניתן להדביק טפט על ארונות המטבח. היתרון בהדבקת טפט הוא הקלות והמהירות שבה זה נעשה.  בזמן קצר ובקלות תקבלו מטבח משודרג. וכל זה ללא צורך בשיוף ובצביעה. ובתקציב נמוך יחסית. 

חשוב לבחור טפט שמיועד לארונות כדי שבעתיד במידה ותרצו להסירו, תוכלו לעשות זאת. הטפטים המיועדים לארונות הם דביקים, גמישים מאוד, ניתנים לגזירה ואינם מצריכים דבק נוסף. כמו כן , ניתן להדביקם על כל חומר חלק ללא צורך בשיוף. זהו פתרון אידיאלי למי שאינו מעוניין להוציא הרבה כסף. או מי שגר בדירה שכורה. 

יתרונות הציפוי הטפט

לסיכום יתרונות ציפוי ארונות המטבח בטפט:

  • עלות נמוכה-אין צורך בשיפוץ ואין צורך להחליף את הארונות שעלותם גבוהה בהרבה מציפוי בטפט.
  • מבחר גדול- ישנו מבחר גדול של טפטים לבחירה: טפט קטיפה, טפט בעיצוב אלומיניום, טפט במראה עץ, טפט נוצץ וכולי.
  • אין צורך באנשי מקצוע- ניתן להדביק עצמאית את הטפט. וכמו כן אין צורך בכלים מיוחדים.
  • עמידות – ישנה עמידות גבוהה ללחות וכולי.
  • קל להדביק ולהסיר או להחליף בטפט אחר.

לאור כל אלו, במידה ואתם רוצים לשדרג את המטבח בתקציב נמוך יחסית. כמו כן בזמן קצר, ללא לכלוך מיותר, ולשנות בעתיד במידת הצורך- ציפוי ארונות המטבח בטפט הוא הפתרון בשבילכם.  אם ברצונכם בנוסף לשדרג ידיות בדלתות לידיות מעוצבות לדלתות פנים פנים תוכלו באתר הבא.