לוגו לוק פור יו

פריצת אופנועים – פורץ ללא נזק באחריות!

פריצת אופנועים ע"י המומחים של lock4you שירותי פריצה ומיגון.

פורץ אופנועים הוא תחום הדורש ידע רב, שכן אופנוע הוא אינו מכונית או דלת ולכן זהו תחום אשר נדרש עבורו ידע רב. ישנם סוגי אופנועים שונים וכן שיטות פתיחה שונות.
הרבה רוכבי אופנועים ברגעי לחץ שוכחים שהשאירו את המפתחות לאופנוע מתחת לכיסא, נועלים את המפתחות ונשארים חסרי אונים.
בחוסר ידע מחפשים מנעולן שכן לרבים בתחום המנעולנות אין ניסיון באופנועים וישר פועלים בשיטה המוכרת להם קדיחת המנעול ע"י מקדחה והריסת הפינים, בכך הם מוציאים את המנעול מכלל שימוש וחייבים להחליפו.
על כך דורשים הם סכומים גבוהים מאוד עבור שירות שיכול להיות פשוט מאוד לפורץ אופנועים
המתמחה בתחום פריצת האופנועים.

פורץ אופנועים ימאהה XMAN 

פורץ אופנועים ימאהה

פריצת אופנועים- פורץ כיסאות וארגזים

כמו כן מפתח לארגזים של אופנועים או קטנועים נאבד או נשבר וישנם שיטות של מומחים בתחום דגדוג המנעולים אשר יכולים לפתוח את ארגז האופנוע ללא כל נזק, או לחלופין לשלוף את המפתח של ארגז האופנוע ללא גרימת נזק ועדיין להשאירו בשימוש.

פריצת אופנועים- הגעה מהירה בתוך 20 דקות בממוצע

חשוב מאוד זמן ההגעה למקום האירוע, שכן אדם אשר באמצע עיסוקיו מוצא עצמו חסר אונים כאשר הוא ממהר לדרכו ואין באפשרותו לעשות דבר, יעדיף את ההגעה המהירה ביותר.
ולכן חשוב לשאול את נותן את שירות פריצת אופנועים מהו זמן ההגעה המשוער.
פריצת אופנועים אינו דורש מכשור מיוחד או כלים כגון: מקדחה או כל כלי כבד אחר, לכן רצוי ואפשר להגיע למקום האירוע ע"י אופנוע על מנת לתת את השירות המהיר והטוב ביותר, גם בזמני הלחץ בכבישים .

מחיר פריצת אופנועים, כיסאות, ארגזי אופנועים או קטנועים צריך להיות זהה מפני שאין הבדל משמעותי בין שיטות הפריצה של מנעולן מקצועי שכן מנעולן או פורץ אופנועים מומחה לא יהרוס או יפגע במנעול, לא יגרום לו כל נזק ובכך לא יהיה כל צורך להחליפו. לכן חשוב מאוד לבחור בקפידה את פורץ האופנועים.

פריצת אופנועים סוויץ 

פריצת אופנועים סוויץ'

פריצת אופנועים- מתי צריך לקרוא לפורץ אופנועים?

יש לכם אופנוע וקרה שאבד לכם המפתח או שטרקתם את הכיסא כשהמפתח בפנים? תצטרכו לקרוא לפורץ אופנועים. כידוע לאופנוע יש בדרך כלל כיסא וארגז אחורי ושניהם נשלטים על ידי המפתח. ולכן אם אבד לכם המפתח או שטרקתם את הכיסא כשהמפתח בפנים, צריך להזמין פורץ אופנועים. בכל מקרה לא כדאי לפרוץ בעצמכם אם אינכם בקיאים במנגנונים. שכן פריצה לאופנוע צריכה להתבצע אם יש לכם הכרה טובה של סוגי האופנועים השונים, הכרת המערכות וכולי. בכל מקרה המנעולנים של לוק פור יו מומחים בפריצת אופנוע ויוכלו לפרוץ לכם אליו במקצועיות רבה. כאמור המנעולנים שלנו בעלי ידע וניסיון רב. ובין היתר בעלי תעודות הסמכה ותעודות יושר ממשטרת ישראל. ולכן תוכלו לסמוך עליהם שיבצעו פריצה לאופנוע ללא נזק במקצועיות ובמיומנות רבה.  

איזה אופנועים ניתן לפרוץ ללא נזק?

  • אופנועי ימאהה TMAX ו XMAN פריצה מקצועית ללא נזק
  • פריצת ג'וי רייד 250, ג'וי רייד 125 כל השנים כולל 2014 ומעלה ללא נזק (פתיחה חשמלית)
  • פריצת קימקו דאון טאון, גרנד דינג, גרנד גינד ניו דינג ועוד
  • פריצת קטנוע דיאלים, הונדה ועוד

כל זאת ועוד ללא נזק לאופנוע שלכם כך שבסופו של תהליך נחלץ עבורכם את מפתחות האופנוע ותוכלו להמשיך בחייכם

ללא צורך בהחלפת סוויץ' !

מנעולן אופנועים כמו שאר תחומי המנעולנות דורש הסמכה ואישור משטרה

ולכן חשוב לשאול את פורץ האופנועים אם יש לו הסמכה ואישור משטרה אשר מאפשר לו לעסוק בתחום פריצת האופנועים.

איך אפשר למנוע גנבת אופנוע/קטנוע?

  • לנסות לא להשאיר את האופנוע או הקטנוע ללא השגחה
  • דרך טובה להרחיק גנבים היא להתקין אזעקה
  • תעתיקו ותשמרו, לדוגמה בטלפון נייד שלכם, מספר סידורי של המסגרת האופנוע או הקטנוע, כך שבמקרה של גניבה, תוכלו מיד להודיע למשטרה
  • מומלץ שתהיה לרשותכם תמונה של האופנוע או קטנוע שלכם

פריצת האופנועים בלוק-פור-יו מתבצעת ע"י המומחים ביותר בתחום ללא כל נזק למנעול

זקוק למנעולן בתל אביב שיגיע לפרוץ לך את האופנוע? צלצל לאיתי בכל שעה.

איך בוחרים מנעולן

מנעולן לאופנוע הוא תחום התמחות ספציפי יותר. ולפני הבחירה באיש המקצוע אותו נזמין לעבודה חשוב לברר שיש לו תעודת יושר מהמשטרה ותעודת הסמכה ממוסד מוכר בו סיים קורס למנעולנות. יש לברר תעריפים של שירותיו והאם הוא זמין במשך כל שעות היממה. ואם תעריפי הלילה וסוף השבוע שלו הם באותו מחיר. מנעולן יכול לייעץ לנו בבחירת מנעול לאופנוע במידה ויש צורך להחליף אותו ולפרט לנו על עבודות תחזוקה שנדרשות על מנת להגן על המנעול משחיקה וכולי. הרי משימה שלנו היא לשמור על האופנוע שלנו ולדאוג לקשור אותו היטב ולהרחיק מסכנות רבות.

 
 

המלצות לקוחותינו

מנעולן של lock4you הוא ממש מקצוען, הצליח להגיע ולפרוץ תוך 20 דקות!
אילן

מתי ניתן להזמין שירותינו

 
פריצת אופנועים נעשית בכל שעה שיהיה בזה צורך. גם אם עכשיו אמצע היום או לילה או אפילו שבת, יש לך אופציה להזמין מנעולן לאופנועים שיגיע ויפרוץ ויפתור לכם את הבעיה במהירות ובמקצועיות.