לוגו לוק פור יו

ניווט בעמוד:

תיקון דלתות

תיקון דלתות מכל הסוגים: דלתות פלדלת, דלתות רב בריח, דלתות שיריונית חוסם, דלתות זכוכית, דלתות אלומיניום ועוד. והכל מתבצע ע"י מומחה לדלתות איתי אילוז.

אז למה לי לבחור מומחה בתחום זה?

אז התשובה דיי פשוטה, אם אתה מצפה שהדלת שלך תחזיק מעמד אחרי התיקון, רצוי שתבחר נכון. לא כל מנעולן יודע לתקן דלתות בצורה מקצועית. דרוש יותר מניסיון לפעמים כדי לתקן את מקור התקלה באופן ישיר ולא פתרון זמני ומהיר אשר בסוף יצריך שוב תיקון דלתות. איתי המנעולן מוכר וידוע בקרב עמיתיו למקצוע כמומחה לדלתות, אז אל תתפשר.

תמונה של תיקון דלתות

מדריך לתיקון דלתות פלדלת "עשה זאת בעצמך"

תיקון דלת פלדלת דורש התמחות מסוימת שכן למרות שרוב הדלתות נראות לנו אותו הדבר
ההפך הוא הנכון. במקרים המצריכים תיקון דלתות, לרוב המנגנונים הפנימיים שבתוך הדלת שונים, אורך ורוחב הבריחים, ואפילו לפעמים הצילינדרים אשר מפעילים את המנגנון.
על מנת לזהות תקלות בדלתות פלדלת במהירות וביעילות צריך להכיר את כל סוגי התקלות.
כמו כן להבין אותן במהירות ולתקן אותן באופן ממוקד. וזאת כדי לחסוך מהלקוח הוצאות מיותרות הנובעות בדרך כלל מחוסר ניסיון הטכנאי.

מהן התקלות הנפוצות בדלתות פלדלת?

ישנם מקרים של תיקון דלתות אשר המנגנון קשה או תקוע לרוב אפשר לפתור בעצמנו ללא שרות טכנאי או מתקן דלתות.
לרוב אנו חושבים שהדלת שלנו תחזיק מעמד לעד ומחוסר ניסיון פשוט לא מטפלים בדלת.
מנגנון דלת פלדלת זקוק לשימון אחת לשנה באמצעות ספריי לשימון פשוט שכולנו מכירים. אפשר לקנות מכל חנות הכול לבית. רוב בעלי דלתות פלדלת יעשו את הטעות הנפוצה ופשוט יתיזו את ספריי השמן על הבריחים כאשר פלטות המגנות על מנגנון הדלת סגורות. אך הדבר אינו מביא תועלת.

תיקון דלת פלדה

כאשר אנו רוצים לבצע תיקון דלתות רצוי לבדוק מחיר מדויק עם בעל המקצוע. יש לדבר עם מספר מנעולנים המתקנים דלתות לשמוע מספר הצעות מחיר. חשוב לדעת: מומלץ להתקין צילינדר מולטילוק לדלת פלדלת.

מחיר תיקון דלת

מחיר עבור תיקון דלת פלדלת הוא בין 200 ש"ח ל 400 ש"ח בממוצע. וזה תלוי אם יש צורך בהחלת חלקים. יש לכם שאלות נוספות? מתקן דלתות זמין 24 שעות עבורכם.

חשוב לשמן את מנגנון הפלדלת

כאשר אנו רוצים לשמן דלת פלדלת אנו צריכים לפרק את ידית הדלת בעזרת מפתח אלן מס-3,
לפתוח את הבורג בצד הפנימי של הדלת שממוקם על הידית ועם קצת כוח לשלוף אותה החוצה.
לאחר מכן נשתמש במברג שטוח כדי לפתוח את הברגים מסביב לפלטה בדרך כלל 6 ברגים סה"כ
ולשלוף בעדינות את הפלטה החוצה ואז יתגלה לפנינו מנגנון הדלת אותו אנו צריכים לשמן.
רצוי לשמן כמה שאפשר את כל החורים האפשריים בתוך המנגנון, את הכניסות של הבריחים אל המנגנון ואת אזור הצילינדר ולא פחות חשוב גם לנקות, רצוי בעזרת מגבונים.

דלת פלדלת
דלת פלדלת

כיוון דלת פלדלת

בתיקון דלתות עוד תקלה נפוצה בדלתות פלדלת היא שהדלת מפאת הזמן והמשקל המופעלים עליה פשוט מאבדת כיוון והבריחים לא נכנסים למסילות באופן מדויק. דבר היכול להתפרש אצל חסרי הניסיון כבעיה במנגנון או הצילינדר ולכן חשוב לעשות בדיקה ראשונית למציאת הבעיה.

איך נוכל לדעת אם דלת הפלדלת שלנו זזה ממקומה?

נפתח את הדלת שלנו עד הסוף, נכניס את המפתח לתוך הצילינדר ונעשה פעולה של פתיחה וסגירה.
אם הכול כשורה סימן שהמנגנון והצילינדר תקינים והבעיה היא עם כיוון דלת, שכן הבריחים לא נכנסים לתוך המסילות באופן מדויק. דבר הגורם לקושי בפתיחה וסגירת הדלת, ובמקרים מסוימים גם לתקיעת הדלת באופן מוחלט.
כיוון דלת -רב בריח או פלדלת היא פעולה פשוטה אשר לוקחת מספר דקות. משחררים את הפין העליון אשר יושב בתוך הציר העליון של הדלת לאחר מכן מסובבים את הציר שעל הדלת חצי סיבוב לסגירה, מחזירים את הפין של הציר למקום והדלת כמו חדשה.
גם בבואנו להזמין מנעולנים בתל אביב שמתקן דלתות חשוב מאוד לבדוק תעודה והסמכה. שיהיה בהצלחה.

תיקון הדלת מחיר

עלות עבור תיקון דלת פלדלת החל מ-200ש"ח.
מחיר עבור כיוון דלת החל מ-189 ש"ח בלבד.
עלות להחלפת סף תחתון (אינסרט) החל מ-450ש"ח בלבד.
מחיר החלפת צילינדר לדלת פלדלת החל מ-290 ש"ח בלבד.
המחירים כוללים שירות וביקור!

המלצות על מתקן דלתות

רצוי לקבל המלצות על מתקן הדלתות לפני שהוא מגיע לביתכם. מתקן דלתות מקצועי ידע להעריך כבר בטלפון את עלות התיקון לפני שהוא מגיע אליכם לבית או לעסק לביצוע התיקון ובכך למנוע אי נעימויות. פשוט שולחים תמונה בווטסאפ של התקלה ואנו נגיד לכם בדיוק מה קרה לדלת שלכם ומה המחיר הסופי של התיקון כולל החלקים במידה ויהיה הצורך.

מתקן דלתות פלדלת

מה ההבדל בין תיקון דלתות פלדלת לרב בריח 

הרבה שואלים את עצמם מה ההבדל בין דלתות רב בריח לדלתות פלדלת. בגדול זה אותו הדבר, דלת פלדלת היא דגם של רב בריח. תיקון וכיוון דלת רב בריח דורש מומחה.

שדרוג דלתות ישנות

לעתים כדאי לנו לשדרג את הדלתות או לבצע תיקונים בדלתות עץ/מתכת שנרכשו לפני יותר מ-10 שנים.
לא משנה עד כמה איכות של הדלתות שרכשתם גבוהה, עדיין מדי פעם נדרש לבצע תיקונים חלקיים ותחזוקה של הדלתות.
בדרך כלל אנו נרצה להחליף את המראה של הדלת הישנה שאבדה את האפקט שלה ולחדש אותה, או לשנות ולהוסיף את צירים, ולהרכיב מנעולים חדשים.

טיפ לעיצוב דלת הפנימית בבית

בעזרת שני סוגים של צבע ונייר דבק אפשר לצבוע את הדלתות ולתאר על הדלתות חיקוי לוחות, כך פני השטח של הדלת יהיה בולט יותר.
ניתן לשלב ולהשתמש במגוון של צבעים שונים, לנסות שילובים יוצאי דופן של צבעים, שיהיו מתאימים לצבעים של הבית שלך וישתלבו יפה בהם, או להפך מנוגדים עם צבעים וכך תתקבל ייחודיות מסוימת.

האם לאחר שבוצע תיקון דלת פלדלת כדאי להתייעץ עם המנעולן על שאר הדלתות בבית?

התשובה היא חד משמעית כן. המנעולן הגיע אליכם הביתה ותיקן לכם את הדלת.
תתייעצו אתו על שאר הדלתות שלכם בבית. אם יש לכם דלת זכוכית שזקוקה לתיקון
ואתם מזניחים את העניין, או למשל יש עוד דלתות שצריכות כיוון דלת
תנצלו את העובדה שהמנעולן שביצע תיקון דלת נמצא אצלכם לעבודה אחת
והוא עומד ללכת. תשאלו אותו על צילינדר חכם לדלת  זה יכול לשדרג לכם 
משמעותית את הדלת שתיקנתם. כניסה בעזרת מנעול חכם יכול 
לשדרג משמעותית את הכניסה לבית שלכם. התייעצו עם המנעולן 
שביצע תיקון דלת עבורכם שייתן לכם הצעת מחיר על מנעול ביומטרי
שבזכותו לא תתקעו מחוץ לביתכם. ותוכלו להיכנס ללא מפתח
כאשר אחד הילדים שלכם לא לקח מפתח כאשר יצא מהבית ורוצה להיכנס
ואתם בעבודה. צילינדר ביומטרי אכן יפתור לכם את הבעיה. ותוכלו דרך אפליקציה
או לחילופין לתת הרשאה ביומטרית לילד שלכם והבעיה נפתרה במהירות.

שחזור מפתחות לרכב

שירות נוסף מיני רבים אותו תוכל לקבל מהמנעולנים שלנו הוא שחזור מפתחות לרכב. בוודאי מוכר לך המקרה שבו אתה מאבד את המפתח או נועל אותו ברכבך בטעות. כלומר, אתה ממהר לצאת הביתה בסוף יום עבודה קשה אך לא יכול להשתמש ברכבך. וזאת כי נעלת את המפתח ברכב. אתה מרגיש את הלחץ וחוסר האונים משום שאינך יודע מה לעשות כעת. אך לא צריך להילחץ! במקרה כזה צריך לשחזר מפתח לרכב, והמנעולנים שלנו יוכלו לעזור לך. לכן, כל מה שאתה צריך לעשות הוא: להתקשר למנעולן מלוק פור יו, הוא ייתן לך הצעת מחיר אטרקטיבית. וברגע שתזמין אותו, יגיע אליך במהרה. זאת ועוד: המנעולן ישחזר לך את המפתח מ0, ותוך זמן קצר תוכל להמשיך בדרכך!

לכן, אתם תוכלו להתייעץ עם המנעולנים שלנו בנוגע לכל שירות אותו תצטרכו בתחום, ולקבל הצעת מחיר לשירות כבר בטלפון!

שירות תיקון דלת בכל שעה, דברו עם איתי להצעות מחיר טלפון.

להזמנת מנעולן לפלדלת חייגו אלינו 24 שעות

תיקון דלתות כמה טיפים:

  1. טיפ ראשון – ראשית נסו בעמכם לפתור את התקלה, חפשו בגוגל סרטון המסביר אין  לתקן את התקלה שלכם, אתם תופתעו לגלות הרבה סרטונים.
  2. טיב שני – בקשו מחיר סופי בטלפון לפני שהמנעולן מגיע אליכם, מתקן דלתות מקצועי ידע מה מקור התקלה לפי תמונה.
  3. טיפ שלישי – בחרו מומחה לדלתות בלבד, לא כל מנעולן יודע לתקן דלתות ממקור הבעיה, תיקון חובבני יכול להיות זמני ולפעמים להחמיר את התקלה!
  4. טיפ רביעי – בדקו פין משוחרר, לפעמים ממשקל הדלת הפין העליון של הדלת נוטה להשתחרר ובכל משנה את איזון הדלת, במקרה זה אפשר עם פטיש לדפוק ולהחזיר אותו בחזרה למקום ובכך לאזן את הדלת בחזרה.
תיקון דלתות מנעולן מורשה

מחפשים מקצוען לתיקון הדלת? חייגו או השאירו פרטים:

כמה עולה תיקון דלתות:

  1. תיקון דלתות פלדלת עולה בין 150 ש"ח ל350 ש"ח בממוצע כאשר תיקון מהיר הדורש ביקור בלבד יהיה זול יותר מאשר תיקון הדורש חלקים.
  2. תיקון דלתות אינטרקום עולה בין 250 ש"ח ל550 ש"ח בממוצע בגלל שדלתות אינטרקום העשויות מאלומיניום יותר מורכבות ודורשות ניסיון והחלקים עבור התיקון מעט יותר יקרים.
  3. החלפת צילינדר דלתות רב בריח עולה בין 300 ש"ח ל 500 ש"ח בממוצע כאשר צילינדר רב בריח מסוג דינאמיק יעלה 300 ש"ח ואילו צילינדר מולטילוק MT5 יעלה 500 ש"ח.

השרותים שלנו:
תיקון דלתות פלדלת | תיקון דלת פלדלת ששקעה | תיקון דלתות שחורקות/שורטות את הרצפה | תיקון דלת אינטרקום | תיקון דלת הזזה | תיקון דלתות חלביות | תיקון דלתות ללא נזק | מתקן דלתות מורשה | החלפת סף תחתון לדלת פלדלת | כיוון דלת פלדלת | כיוון דלתות שיצאו מאיזון | החלפת משקוף לדלת פלדלת ועוד. 

סוגי תקלות בפלדלת

אפשר בקלות לאתר את סוג התקלה בדלת שלנו, ניתן לתקן "בקלות" אם הדלת יצאת מאיזון או שמה התקלקל לנו הצילינדר או המנגנון ע"י בדיקה פשוטה.
בדיקת צילינדר – אם הצילינדר עובד מצד אחד בלבד ניתן להסיק בקלות שהצילינדר לא תקין מכיוון שלא יתכן שהדלת תפעל מצד אחד בלבד מה שמעיד שהצילינדר לא תקין.

בדיקה של מנעול/מנגנון – אם הצילינדר לא עובד משני צדדיו סביר להניח או שהמנגנון לא תקין או שהדלת יצאה מאיזון מכיוון שבדלתות אילו 3 האפשרויות בלבד והדרך לבדוק זאת זה לפתוח את הדלת שתהיה מחוץ למסרגת (המשקוף) לראות אם המנעול לא מסתובב זה בוודאות המנעול/מנגנון לא תקין.

בדיקת כיוון דלת – אם המנעול מסתובב כאשר הדלת מחוץ למסרגת (המשקוף) וכאשר אנו מכניסים אותה לתוך המסגרת היא כן עובדת אז זה מעיד בוודאות שהדלת לא מכוונות ושהמנעול+הצילידר תקינים.

שירות תיקון דלתות