לוגו לוק פור יו

תיקון דלתות אלומיניום – עם אחריות

יש לכם דלת אלומיניום וזכוכית שנוגעת ברצפה לא נסגרת או סתם עושה בעיות? אל דאגה. איתי מומחה בביצוע תיקון דלתות אלומיניום מכל הסוגים. תיקון שמחזיק להרבה מאוד זמן. אז אל תנסו לחסוך ולשלם פחות. דברו עם איתי והוא יפתור לכם את התקלה אחת ולתמיד!

תיקון דלתות אלומיניום וזכוכית

על תיקון דלתות אלומיניום

מסגרות אלומיניום ודלתות אלומיניום, הפכו להיות מאוד פופולריים בזמן האחרון. היכולת של דלתות אלה לעמוד בפני נזקי מזג האוויר הקשים. דלתות אלה הן מעוצבות ועמידות. דלת כזאת, יכולה להאריך חיים מעל ל-15 שנה.
לפעמים גם הדלתות הללו מתקלקלות. ויש למצוא מישהו מומחה עם תיקון דלתות אלומיניום.
תיקון דלתות העשויות מאלומיניום אינו חייב להיות יקר.
עדיף שהחברה שהתקינה לכם אותה תוכל גם לתקן את אותה הדלת.
תיקון דלתות מסוג זה, חייב להתבצע במהירות על מנת שהדלתות לא יינזקו יותר ואז העלות תהיה גבוהה יותר כמו למשל החלפת דלת אלומיניום חדשה.
יש להזמין אנשים המבינים בתחום האלומיניום או עוסקים בתחום ייצור חלונות ודלתות מאלומיניום. כך שאם תצטרכו תיקון דלתות אלומיניום תמיד תדעו לפנות למקור הכי טוב.

מנעולן או מומחה בדלתות אלומיניום?

הכול תלוי בסוג הקלקול, אם מדובר במנגנון הנעילה, כל מנעולן יוכל לתקן או להחליף מנעול לדלת. אם  מדובר בתיקון של הדלת עצמה שהתעקמה, אז צריך לפנות אל מי שמתמחה עם תיקון דלתות אלומיניום. לא כדאי שמנעולן ינסה לתקן את דלת האלומיניום, למרות שמנעולנים היום עוברים הרבה השתלמויות בגלל הסוגים החדשים של הדלתות וכל חידוש בתחום מצריך השתלמות מצד המנעולנים.  במידה והדלת יצאה מהצירים, חורקת או קשה לסגור אותה, אל תמתינו, והזמינו איש המומחה בעבודות אלומיניום.
לרוב בעלי מפעלי אלומיניום המייצרים דלתות וחלונות מאלומיניום ידעו לתקן כל דלת אלומיניום שהתקלקלה.
אם יש להחליף חלק מסוים בדלת, איש האלומיניום ידע איזה חלק הוא יצטרך להביא עמו בעת התיקון.
גם אם הדלת עשויה בשילוב של אלומיניום וזכוכית והחלק העשוי זכוכית התנפץ מסיבה כלשהי
איש האלומיניום יוכל לקחת אותה ולהחזיר את הדלת באותו היום עם זכוכית חדשה.

תיקון ציר בדלת אלומיניום

אל תנסו לתקן את הדלת בעצמכם!

תיקונים של דברים שהם חשובים ויקרים לנו, יש להשאיר רק לבעלי מקצוע.
אפילו אם אתם חושבים שיש לכם ידיים טובות אתם רק תפגעו במה שאתם חושבים שתוכלו לתקן.
חשוב למצוא חברה טובה העוסקת בעבודות אלומיניום כמו ייצור חלונות ודלתות מאלומיניום. וחברות אלה יוכלו לפתור לכם את הבעיה.

היתרונות של דלתות האלומיניום

אלומיניום הוא חומר חזק, עמיד ואמין, אשר מאופיין גם כחומר קל מאוד וידידותי לסביבה.
מתכת זו עומדת היטב מפני לחות, אדים ומים, כמו כן היא גם עמידה מפני מגוון רחב של תרכובות כימיות (חומצות, שמנים, ממסים).

יתרון נוסף של אלומיניום, שהוא גם עמיד מפני חום וטמפרטורות גבוהות. והצורה שלו לא משתנה ואין שום שינויים במאפיינים פיזיים ומכניים, גם אם טמפרטורה תהיה ממש גבוהה לא תהיה לאלומיניום שום בעיה עם זה. לפיכך, שינויי טמפרטורה לא ישפיע באופן משמעותי על דלתות מאלומיניום.
משמעות הדבר היא, שלא יהיה צורך בתיקונים של דלתות אלו לעתים קרובות.

תיקון דלתות אלומיניום על ידי מנעולן מקצועי ומומחה

כאמור כדי לתקן דלת אלומיניום צריך להתמחות בכך. ולא כל אחד ידע לעשות זאת. כאמור איתי  מחברת לוק פור יו יוכל לתקן לכם את דלת האלומיניום במקצועיות ובמומחיות רבה. את ועוד: בנוסף להיותו מומחה בתחום המנעולנות ובנושא תיקון דלתות אלומיניום בפרט, יש ברשותו את הכלים החדישים ביותר לצורך תיקון מקצועי ויעיל. ולכן תוכלו לסמוך עליו שהתיקון שלו יהיה לשביעות רצונכם. וכמו כן יחזיק מעמד זמן רב. לכן אל תנסו לפנות לכל אחד כדי שיתקן לכם את דלת האלומיניום או אפילו לנסות לתקן אותה בכוחות עצמכם. וזאת כדי שלא תגרמו לנזק רב יותר. ולכן צריך להיות מומחה לכך! כמו כן תוכלו לסמוך על איתי המנעולן כי יש לו תעודת מוסמך ותעודת יושר ממשטרת ישראל המתירה לו לעסוק בתחום המנעולנות. לכן התקשרו אליו כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת וטיפול מהיר ומקצועי בבעיה! אולי תתעניינו גם במנעולן מומחה לדלת

 

אולי יעניין אותך? מנעולן תל אביב

מה ניתן לעשות על מנת לתקן דלת אלומיניום?

כדי לבצע תיקון דלתות צריך פשוט ליצור קשר עם איתי מחברת lock4you, אחת החברות המובילות בתחום. החברה שלנו מספקת כבר  שנים רבות שירותי תיקונים לדלתות אלומיניום.

צור קשר עם חברת lock4you על מנת לתקן דלת אלומיניום