על תיקון דלתות אלומיניום

Repair of aluminum doors
מסגרות אלומיניום ודלתות אלומיניום, הפכו להיות מאוד פופולריים בזמן האחרון. היכולת של דלתות אלה לעמוד בפני נזקי מזג האוויר הקשים. דלתות אלה הן מעוצבות ועמידות. דלת כזאת, יכולה להאריך חיים מעל ל-15 שנה. לפעמים גם הדלתות הללו מתקלקלות ויש למצוא מישהו מומחה עם תיקון דלתות אלומיניום. תיקון דלתות העשויות מאלומיניום אינו חייב להיות יקר. עדיף שהחברה שהתקינה לכם אותה תוכל גם לתקן את אותה הדלת. תיקון דלתות מסוג זה, חייב להתבצע במהירות על מנת שהדלתות לא יינזקו יותר ואז העלות תהיה גבוהה יותר כמו למשל החלפת דלת אלומיניום חדשה. יש להזמין אנשים המבינים בתחום האלומיניום או עוסקים בתחום ייצור חלונות ודלתות מאלומיניום כך שאם תצטרכו תיקון דלתות אלומיניום תמיד תדעו לפנות למקור הכי טוב.

מנעולן או מומחה בדלתות אלומיניום?

Aluminum door hinge
הכול תלוי בסוג הקלקול, אם מדובר במנגנון הנעילה, כל מנעולן יוכל לתקן או להחליף מנעול לדלת. אם  מדובר בתיקון של הדלת עצמה שהתעקמה, אז צריך לפנות אל מי שמתמחה עם תיקון דלתות אלומיניום. לא כדאי שמנעולן ינסה לתקן את דלת האלומיניום, למרות שמנעולנים היום עוברים הרבה השתלמויות בגלל הסוגים החדשים של הדלתות וכל חידוש בתחום מצריך השתלמות מצד המנעולנים.  במידה והדלת יצאה מהצירים, חורקת או קשה לסגור אותה, אל תמתינו, והזמינו איש המומחה בעבודות אלומיניום. לרוב בעלי מפעלי אלומיניום המייצרים דלתות וחלונות מאלומיניום ידעו לתקן כל דלת אלומיניום שהתקלקלה. אם יש להחליף חלק מסוים בדלת, איש האלומיניום ידע איזה חלק הוא יצטרך להביא עמו בעת התיקון.  גם אם הדלת עשויה בשילוב של אלומיניום וזכוכית והחלק העשוי זכוכית התנפץ מסיבה כלשהי, איש האלומיניום יוכל לקחת אותה ולהחזיר את הדלת באותו היום עם זכוכית חדשה.

אל תנסו לתקן את הדלת בעצמכם!

תיקונים של דברים שהם חשובים ויקרים לנו, יש להשאיר רק לבעלי מקצוע. אפילו אם אתם חושבים שיש לכם ידיים טובות אתם רק תפגעו במה שאתם חושבים שתוכלו לתקן. חשוב למצוא חברה טובה העוסקת בעבודות אלומיניום כמו ייצור חלונות ודלתות מאלומיניום, וחברות אלה יוכלו לפתור לכם את הבעיה.