לוגו לוק פור יו

מחזיר לדלת זכוכית 

מהי משאבה רצפתית לדלת זכוכית ולמה היא משמשת במאמר הבא אסביר מפורשות הכל על נושא משאבות לדלתות זכוכית אתן הסבר על ההתקנה וגם מחירים לרוב סוגי המשאבות.
לאחר מכן יהיה בידכם את המידע הנדרש לבחירת המשאבה המתאימה ביותר עבור הדלת שלכם כולל איש המקצוע המתאים ביותר עבור משימה זו.

מחזיר לדלת זכוכית

למה משמש משאבה לדלת זכוכית

משאבה לדלת זכוכית או בשמו הפשוט יותר מחזיר שמן לדלת זכוכית הוא יחידה היושבת ברצפה אשר התפקיד שלה הוא להחזיר את הדלת למצב אפס כאשר פותחים אותה בצורה אוטומטית למחזיר עצמו יש כיווני מהירויות המאפשרות את כיוון הדלת לפי בחירת העוצמה במהירות הרצויה.

מחזירים אלו הם אותם מחזירים חיצוניים שאנו מכירים שמותקנים הדלתות בחלק העליון שלהם רק שבמקרה שזה מעודכן בדלת זכוכית המחזיר יהיה מותקן ברצפה וחבוי מתחת לכיסוי מתכת בצבע ניקל בדרך כלל.

איך מתקינים מחזיר לדלת זכוכית

מחזיר לדלת זכוכית מתקינים מתקינים בצורה של פתיחת חור ברצפה בגודל ממוצע בין 30 סנטימטרים אורך על 15 סנטימטרים רוחב השותלים את המשאבה בתוך הריצפה  לאחר מכן מכוונים את הדלת ואת המשאבה שיסגרו במדויק מול המשקוף במהירות המשאבה מתאים ללקוח כולל עוצמת פתיחת הדלת ולאחר מכן סוגרים את הכל.

מה הם סוגי המשאבות הנפצות

סוגי המשאבות הנפוצות הם בדרך כלל משאבות דורמה בי די אס איי 85 אלו משאבות מאוד נפוצות שיש להם אין ספור מוצרים תחליפיים עבור משאבות אלו שכן משאבה מסוג דורמה עולה בין 800 שקל ל 2500 שקל למתקין ואילו המשאבות תחליפיות עולות בין 350 שח עד 1000 שח למתקין בלקן רצוי לעשות את השיקולים המתאימים לכם מבחינת עלות וצורך כלכלי אם להשתמש במוצרים מקוריים של דוגמה או ותחליפי שכן מניסיון שלנו אין הבדלים גדולים כל כך.

אך בוחרים מתקין משאבות לדלת זכוכית

לפני שאתם סוגרים על מישהו שיגיע להחליף לכם את המחזיר דלת חשוב לוודא כי מי שמגיע מתמחה בהתקנת משאבות או תיקון דלת מזכוכית ולא מנעולן רגיל
שכן מנעולנים רבים נוהגים לאחרונה לקחת עבודות של תיקון דלתות זכוכית והחלפת משאבות דלתות זכוכית למרות שזה לא התחום שלהם
וכך מעבירים את העבודה למנעולן אחר שלא תמיד מתמחה  ב100% בתיקון דלתות זכוכית והחלפת משאבות ובכך אנו מסתכנים בשבירת הדלת או בעבודה לא מקצועית ויקרה שלא לצורך.