לוגו לוק פור יו

מחזיר לדלת זכוכית 

מהו מחזיר לדלת זכוכית?

מהי משאבה רצפתית לדלת זכוכית ולמה היא משמשת? במאמר הבא אסביר מפורשות הכול על נושא משאבות לדלתות זכוכית. אתן הסבר על ההתקנה. וכמו כן גם מחירים לרוב סוגי המשאבות.
לאחר מכן יהיה בידכם את המידע הנדרש לבחירת המשאבה המתאימה ביותר עבור הדלת שלכם. כולל איש המקצוע המתאים ביותר עבור משימה זו.

מחזיר לדלת זכוכית

למה משמשת משאבה לדלת זכוכית

משאבה לדלת זכוכית או בשמה הפשוט יותר מחזיר שמן לדלת זכוכית הוא יחידה היושבת ברצפה אשר התפקיד שלה הוא להחזיר את הדלת למצב אפס כאשר פותחים אותה בצורה אוטומטית. למחזיר עצמו יש כיווני מהירויות המאפשרות את כיוון הדלת לפי בחירת העוצמה במהירות הרצויה.

מחזירים אלו הם אותם מחזירים חיצוניים שאנו מכירים שמותקנים הדלתות בחלק העליון שלהם. רק שבמקרה שזה מותקן בדלת זכוכית, המחזיר יהיה מותקן ברצפה וחבוי מתחת לכיסוי מתכת בצבע ניקל בדרך כלל.

איך מתקינים מחזיר לדלת זכוכית

מחזיר לדלת זכוכית מתקינים בצורה של פתיחת חור ברצפה בגודל ממוצע בין 30 סנטימטרים אורך על 15 סנטימטרים רוחב. השותלים את המשאבה בתוך הרצפה. לאחר מכן מכוונים את הדלת ואת המשאבה שיסגרו במדויק מול המשקוף במהירות המשאבה מתאים ללקוח, כולל עוצמת פתיחת הדלת ולאחר מכן סוגרים את הכול.

מה הם סוגי המשאבות הנפוצות

סוגי המשאבות הנפוצות הם בדרך כלל משאבות דורמה בי די אס איי 85. אלו משאבות נפוצות מאוד שיש להם אין ספור מוצרים תחליפיים עבור משאבות אלו. שכן משאבה מסוג דורמה עולה בין 800 שקל ל 2500 שקל למתקין. ואילו המשאבות תחליפיות עולות בין 350 שח עד 1000 שח למתקין. בכל אופן רצוי לעשות את השיקולים המתאימים לכם מבחינת עלות. וכמו כן צורך כלכלי אם להשתמש במוצרים מקוריים של דוגמה או ותחליפי, שכן מניסיון שלנו אין הבדלים גדולים כל כך.

אך בוחרים מתקין משאבות לדלת זכוכית

לפני שאתם סוגרים עם מישהו שיגיע להחליף לכם את מחזיר הדלת, חשוב לוודא כי מי שמגיע מתמחה בהתקנת משאבות או תיקון דלת מזכוכית .ולא מנעולן רגיל.
שכן מנעולנים רבים נוהגים לאחרונה לקחת עבודות של תיקון דלתות זכוכית והחלפת משאבות דלתות זכוכית למרות שזה לא התחום שלהם.
וכך מעבירים את העבודה למנעולן אחר שלא תמיד מתמחה  ב100% בתיקון דלתות זכוכית והחלפת משאבות. ובכך אנו מסתכנים בשבירת הדלת או בעבודה לא מקצועית ויקרה שלא לצורך.

החלפת צילינדר לדלת

אחד מיני השירותים הרבים אותו תוכלו לקבל בלוק פור יו הוא החלפת צילינדר לדלת. 

למעשה מתי צריך להחליף צילינדר לדלת? כאשר אתם שמים לב שהצילינדר שלכם אינו עובד כראוי, צריך להחליף אותו. לכן התקשרו אלינו ללוק פור יו, וקבלו הצעת מחיר משתלמת כבר בטלפון. וכאשר תזמינו את המנעולן, הוא יגיע להחליף לכם את הצילינדר תוך זמן קצר מאוד. זאת ועוד: אין לכם מושג בצילינדרים? אין דבר. המנעולנים שלנו מקצועיים מאוד ויוכלו לייעץ לכם לאיזה צילינדר הכי כדאי לכם להחליף כך שיתאים לכם מבחינת איכות ומבחינת מחיר. כלומר תוכלו לסמוך על המנעולנים שלנו בעיניים עצומות בנושא זה ובכל נושא אחר בתחום המנעולנות. בנוסף, כאשר המנעולן שלנו יגיע אליכם הוא יביא עמו מבחר של צילינדרים לבחירה שממנו תוכלו לבחור את הצילינדר המתאים לכם ביותר. כמו כן תוכלו לרכוש את הצילינדר גם מהחנות האינטרנטית שלנו. למשל צילינדר דינמיק רב בריח

מחזיר לדלת זכוכית