לוגו לוק פור יו

תיקון דלתות ממד

כיום לכל בית חדש ישנה דרישה לממד. ממד נהפך עם השנים לסטנדרט בבנייה. הממד הינו חדר שעדיף שישמש כמו כל חדר אחר בבית, אם לטובת חדר משפחה, או חדר שינה. אך הוא מעט שונה משאר החדרים כיוון שיש לו תפקיד מהותי בבטיחות בעת הצורך ובשקט הנפשי היומיומי. על ממד לעמוד בתקנים נוקשים ובסטנדרטים מאוד מסוימים. דלת של ממד היינה חלק מהותי ממנו. ממד, מתוחזק ככל שיהיה, יאבד את ערכו ברגע, לו הדלת שלו אינה תקינה. במקרה של חשש ולו הכי קטן לתקינות הדלת, יש לבדוק ולתקן בעת הצורך.

Doors dimension

ממד

ההגדרה של ממד מדברת על חלל ספציפי בתוך הבית, אשר עליו לספק הגנה לדיירים שבו. על החלל להיות מוגן הרמטית מגזים רעילים ולהיות בעל היכולת להדוף הדף של טילים. על הממד להיות ממוקם באיזור ספציפי בבית ע"פ צפון דרום, כאשר לכל אזור בארץ יש את המיקום האידיאלי שלו למיקום הממד בתוך חלל הבית. ישנה עדיפות לכך שהממד נמצא בבית ולא מחוצה לו, כיוון שאז הוא תמיד נשמר ראוי למגורים וכמובן שהרבה יותר זמין ומזמין.

דלת לממד

על דלתות ממד לעמוד בתקנים מסוימים הן של משרד החוץ והן של משרד הביטחון. לא ניתן לשים כל דלת שרוצים בחדר הממד, להבדיל משאר חדרי הבית בהם ניתן אפילו לוותר על הצורך בהתקנת דלת. על דלת לממד להיות מותאמת למצבים קיצונים, על כן עליה לאפשר נעילת הבריחים הן של העליון והן של התחתון, לטובת אטימות בפני גזים. עליה להיות חזקה מאוד לטובת נקיטת פעולות הדף וכדומה.

תיקון

ממד הינו הוצאה לא מבוטלת מסך ההוצאה של הבית. באזורים המוגדרים כקווי עימות ממד יכול להגיע לעלות של מאות אלפי שקלים. על כן אם הדלת מתחילה להראות סימני בלאי, אין להקל בכך. דלת לממד הינה חלק בלתי נפרד מהממד עצמו, ברגע שהדלת תקולה, כל החדר עצמו חסר חשיבות. תיקון דלתות ממד הינה פעולה הכרחית. תיקון דלתות ממד יש להזמין אצל עסק רשמי, בעל הרשאה. תיקון דלתות ממד יש לעשות בקפידה ולא לקפוץ על בעל המקצוע הראשון שמוצאים, אלא לערוך בדיקה מקיפה לפני.

המלצות מלקוחותינו המרוצים

מירב גן

איתי תיקן את הדלת לחלוטין. עכשיו היא נסגרת ונפתחת בצורה נוחה, אינה חורקת ומתפקד כרגיל.
הוא סידר הכל והשאיר אחרי עבודה אזור נקי, אני אמליץ  אליך לחברים שלי!

אור לוי

מנעולן ביצע את התיקון של דלת ממ"ד שלנו. רואים ישר שהוא מכיר מכיר היטב את העסק שלו.
התייעצתי אתו לגבי הדלת, והוא אמר לי איזה חלקים צריך להחליף. שירות היה מקצועי ביותר ואיתי היה מנומס מאוד. תודה!

לחץ עכשיו להמשך קריאה בנושא תיקון דלתות רב בריח, תיקון דלת פלדלת

תיקון דלתות ב-lock4you

 תיקון דלתות הוא תחום עיקרי מתחומי העיסוק שלנו ולכן כל תיקון דלתות שנבצע יתבצע על הצד הטוב ביותר, תיקון דלתות מעולה ומקצועי, באיכות ללא פשרות לכל סוגי הדלתות והחברות השונות. אנו מבצעים תיקון דלתות פנים, תיקון דלתות עץ, שיפוץ מנגנונים, תיקון דלתות פלדה,,תיקון דלתות עץ, תיקון דלת פלדלת, תיקון דלתות רב בריח, ודלתות הזזה, תיקון דלתות מולטילוק כמובן תיקון דלתות רכב ובגאז', תיקון דלתות ממ"ד, החלפת ידיות לדלת ממ"ד, תיקון דלתות מעוצבות, תיקון דלתות לכניסת הביניין, מקלט, וכו'..

מקצועיות וניסיון

כדאי לדעת שמנעולן עוסק במגוון תחומים מקצועיים ולכן בבואכם לבקש מפורץ מנעולים מחיר עבור שירות כדאי לוודא מראש כי הוא אכן מתמחה בתחום. יש פורץ רכבים המתמחה רק בתחום הזה ויש מנעולן המציע מגוון שירותים הכוללים פתרונות פריצת כספות, תיקון מנעולים וצילינדרים, קידוד אזעקות וכדומה.
מומלץ לקרוא באתר מהם תחומי ההתמחות של המנעולן על מנת להזמין פורץ מנעולים מקצועי או מנעולן מנוסה ובעל ידע הנדרש לעבודה אצלכם ולא תזמינו בטעות מנעולן חובבן וממש לא מקצועי. ככל שהמנעולן מקצועי יהיה יותר, כך תקבלו שירות איכותי וטוב יותר.

היתרון שלנו

אנו נגיע אליך בזמן הקצר ביותר שאפשר,מנעולנים של חברתנו עובדים בכל האזורים במרכז הארץ ותוכל להיות בטוח שמנעולן מוסמך שלנו יגיע אליך בזמן. כמו כן אנו עובדים 24 שעות ביממה, ולכן אם אתה לא מצליח לנעול את הדלת ממ"ד תקרא לנו ונגיע ישר גם בשעות הלילה אנחנו לשרותכם.