תיקון דלתות ממד Doors dimension

כיום לכל בית חדש ישנה דרישה לממד. ממד נהפך עם השנים לסטנדרט בבנייה. הממד הינו חדר שעדיף שישמש כמו כל חדר אחר בבית, אם לטובת חדר משפחה, או חדר שינה. אך הוא מעט שונה משאר החדרים כיוון שיש לו תפקיד מהותי בבטיחות בעת הצורך ובשקט הנפשי היומיומי. על ממד לעמוד בתקנים נוקשים ובסטנדרטים מאוד מסוימים. דלת של ממד היינה חלק מהותי ממנו. ממד, מתוחזק ככל שיהיה, יאבד את ערכו ברגע, לו הדלת שלו אינה תקינה. במקרה של חשש ולו הכי קטן לתקינות הדלת, יש לבדוק ולתקן בעת הצורך.

ממד

ההגדרה של ממד מדברת על חלל ספציפי בתוך הבית, אשר עליו לספק הגנה לדיירים שבו. על החלל להיות מוגן הרמטית מגזים רעילים ולהיות בעל היכולת להדוף הדף של טילים. על הממד להיות ממוקם באיזור ספציפי בבית ע”פ צפון דרום, כאשר לכל אזור בארץ יש את המיקום האידיאלי שלו למיקום הממד בתוך חלל הבית. ישנה עדיפות לכך שהממד נמצא בבית ולא מחוצה לו, כיוון שאז הוא תמיד נשמר ראוי למגורים וכמובן שהרבה יותר זמין ומזמין.

דלת לממדDimension Door Repair

על דלתות ממד לעמוד בתקנים מסוימים הן של משרד החוץ והן של משרד הביטחון. לא ניתן לשים כל דלת שרוצים בחדר הממד, להבדיל משאר חדרי הבית בהם ניתן אפילו לוותר על הצורך בהתקנת דלת. על דלת לממד להיות מותאמת למצבים קיצונים, על כן עליה לאפשר נעילת הבריחים הן של העליון והן של התחתון, לטובת אטימות בפני גזים. עליה להיות חזקה מאוד לטובת נקיטת פעולות הדף וכדומה.

תיקון

ממד הינו הוצאה לא מבוטלת מסך ההוצאה של הבית. באזורים המוגדרים כקווי עימות ממד יכול להגיע לעלות של מאות אלפי שקלים. על כן אם הדלת מתחילה להראות סימני בלאי, אין להקל בכך. דלת לממד הינה חלק בלתי נפרד מהממד עצמו, ברגע שהדלת תקולה, כל החדר עצמו חסר חשיבות. תיקון דלתות ממד הינה פעולה הכרחית. תיקון דלתות ממד יש להזמין אצל עסק רשמי, בעל הרשאה. תיקון דלתות ממד יש לעשות בקפידה ולא לקפוץ על בעל המקצוע הראשון שמוצאים, אלא לערוך בדיקה מקיפה לפני.

לחץ עכשיו להמשך קריאה בנושא תיקון דלתות רב בריח, תיקון דלת פלדלת