לוגו לוק פור יו

תיקון דלתות ממד

מתי נצטרך תיקון דלתות לממד?

כיום לכל בית חדש ישנה דרישה לממד. ממד הפך עם השנים לסטנדרט בבנייה. הממד הינו חדר שעדיף שישמש כמו כל חדר אחר בבית. אם לטובת חדר משפחה, או חדר שינה. אך הוא מעט שונה משאר החדרים. וזאת כיוון שיש לו תפקיד מהותי בבטיחות בעת הצורך. וכמו כן בשקט הנפשי היומיומי. על ממד לעמוד בתקנים נוקשים ובסטנדרטים מאוד מסוימים. דלת של ממד הינה חלק מהותי ממנו. ממד, מתוחזק ככל שיהיה, יאבד את ערכו ברגע, אם הדלת שלו אינה תקינה. במקרה של חשש ולו הכי קטן לתקינות הדלת, יש לבדוק ולתקן בעת הצורך.

Doors dimension

תיקון דלתות ממד- ממד

ההגדרה של ממד מדברת על חלל ספציפי בתוך הבית. ועל חלל זה לספק הגנה לדיירים שבו. על החלל להיות מוגן הרמטית מגזים רעילים. וכמו כן להיות בעל היכולת להדוף הדף של טילים. בנוסף על הממד להיות ממוקם באזור ספציפי בבית ע"פ צפון דרום. כאשר לכל אזור בארץ יש את המיקום האידיאלי שלו למיקום הממד בתוך חלל הבית. ישנה עדיפות לכך שהממד נמצא בבית ולא מחוצה לו. וזאת כיוון שאז הוא תמיד נשמר ראוי למגורים וכמובן שהרבה יותר זמין ומזמין.

תיקון דלתות ממד- דלת לממד

על דלתות ממד לעמוד בתקנים מסוימים. הן של משרד החוץ. וכמו כן הן של משרד הביטחון. לא ניתן לשים כל דלת שרוצים בחדר הממד. להבדיל משאר חדרי הבית, בהם ניתן אפילו לוותר על הצורך בהתקנת דלת. על דלת לממד להיות מותאמת למצבים קיצונים. על כן עליה לאפשר נעילת הבריחים הן של העליון והן של התחתון. וזאת לטובת אטימות בפני גזים. כמו כן עליה להיות חזקה מאוד לטובת נקיטת פעולות הדף וכדומה.

תיקון דלתות ממד

ממד הינו הוצאה לא מבוטלת מסך ההוצאה של הבית. באזורים המוגדרים כקווי עימות, ממד יכול להגיע לעלות של מאות אלפי שקלים. על כן אם הדלת מתחילה להראות סימני בלאי, אין להקל בכך.                          דלת לממד הינה חלק בלתי נפרד מהממד עצמו. ולכן ברגע שהדלת תקולה, כל החדר עצמו חסר חשיבות.      תיקון דלתות ממד הינה פעולה הכרחית. כמו כן תיקון דלתות ממד יש להזמין אצל עסק רשמי, בעל הרשאה. בנוסף שיפוץ דלת ממד יש לעשות בקפידה. ולא לקפוץ על בעל המקצוע הראשון שמוצאים. אלא לערוך בדיקה מקיפה לפני.

לפני שאתם מזמינים מנעולן, בדקו את הפרמטרים הבאים:

אתם צריכים מנעולן ורוצים להזמין אותו? אל תמהרו להזמין כל אחד ועשו את הבדיקות הבאות.

וכך תזמינו מנעולן שהכי יתאים לכם ותיהנו משירותו.

 • הצעת מחיר- בדקו כמה תשלמו על השירות אותו אתם צריכים.
 • מה הפעולה אותה יבצע המנעולן- בדקו מה המנעולן יעשה.
 • תעודה- בדקו שלמנעולן תעודת מוסמך ואישור מהמשטרה לעסוק בתחום המנעולנות.  משמע, המנעולן ללא עבר פלילי וללא תיק פתוח במשטרה.
 • מיקום המנעולן- בדקו היכן נמצא המנעולן. במידה והוא נמצא בסביבה שלכם הוא יגיע אליכם מהר יותר.
 • המלצות של לקוחות- בררו על המלצות של לקוחות שהשתמשו בשירותיו של המנעולן. בדקו זאת ברשתות החברתיות ובאתרים של החברה. כמו כן כדאי לבדוק המלצות מפה לאוזן של מי שהשתמש בשירותים של המנעולן וממליץ עליו בקרב המכרים שלכם. 
 • השוואות של הצעות מחיר- כדאי שתעשו השוואות של הצעות מחיר ממספר מנעולנים שונים.

תיקון דלתות ממד- מנעולנים מלוק פור יו

המנעולנים של לוק פור יו הם מקצועיים מאוד בתחומם. שכן הם עברו הכשרה מקיפה בתחום המנעולנות. כמו כן, הם מעודכנים במוצרים ובשירותים החדשים הקיימים בשוק. והם משתמשים בהם. בנוסף המנעולנים שלנו מתנסים בהרבה תרחישים שונים בתחום המנעולנות יום יום. ומכאן הם מתמקצעים. המנעולנים שלנו גם מגיעים מהר לבית הלקוח. לא משנה באיזה אזור בארץ אתה גר. ולכן לא תצטרך לחכות זמן רב. והמנעולן יגיע אליך בזמן קצר ביותר. כמו כן הוא ישרת אותך. ובנוסף יעזור לך בכל בעיה. כמו כן הוא ייתן לך הצעת מחיר אטרקטיבית. לכן אל תחשוב פעמיים. התקשר אלינו בכל שעה במשך היום. לסיכום, הזמן את המנעולן שלנו. והוא יגיע אליך בשמחה. ויעזור לך באדיבות! התקשר כבר עכשיו!

שירותי לוק פור יו

המנעולנים של לוק פור יו מטפלים במגוון נושאים בתחום המנעולנות. למשל, משכפלים מפתחות לרכב, פורצים לכספות, מחליפים צילינדר בדלת ועוד. שירות נוסף אותו הם מספקים הוא שחזור מפתחות לרכב. קרוב לוודאי נתקלת במהלך חייך במקרה שבו איבדת את המפתח של הרכב שלך. ולצערך זה קרה בזמן הכי פחות מתאים. כאשר מיהרת לצאת לבילוי משפחתי. וכתוצאה מכן ככל הנראה היית חסר אונים והתלבטת מה לעשות. ובנוסף לא היה לך מפתח ספייר. אז אתה שואל מה עושים במקרה כזה? הפתרון הוא לשחזר מפתח לרכב. ואיך תעשה זאת? התקשר למנעולן שלנו והוא יגיע עד אליך וישחזר לך מפתח. כמו כן כאשר תתקשר למנעולן הוא ייתן לך הצעת מחיר ויגיע אליך במהרה. בנוסף הוא יביא אתו מכשור מתאים לשחזור המפתח. ותוך זמן קצר תקבל מפתח משוחזר מ0. כידוע, לא כל אחד יודע לשחזר מפתח. שכן זו פעולה מורכבת יותר מלשכפל מפתח. בשל כך, תפנה למנעולן שלנו והוא יעשה זאת במקצועיות.

למה משמש הממ"ד

תפקידו העיקרי של הממ"ד הוא לשמור על דיירי הבית מסכנה כמו רקטות. אולם חדר הממ"ד משמש בחיי היום יום גם בתור משרד של אחד מדיירי הבית. או בתור חדר ילדים או חדר שינה. בגלל שלחדר הממ"ד תפקיד עיקרי בשמירה על דיירי הבית, כדאי לנו לשמור עליו. וכמו כן לבצע תיקונים בדלת הממ"ד במקרה הצורך ולא לדחות זאת. כאמור תיקון של דלת הממ"ד הוא יקר יותר בדרך כלל מתיקון דלת כניסה או תיקון דלת פנים. וכדאי שתבחרו במנעולן מקצועי ומוסמך לצורך התיקון. אנחנו בלוק פור יו מתמחים בתיקוני דלת ובתיקוני דלת ממ"ד בפרט. וכמו כן ניתן לפנות אלינו לכל בעיה בתחום המנעולנות. דלת הממ"ד נועדה להיות בלתי חדירה לגזים. וכמו כן להדף של פיצוץ. כאמור דלת הממ"ד מורכבת מחתיכת ברזל אחידה. כמו כן הדלת כבדה יותר מדלת רגילה. ובנוסף לדלת גומי שנועד לאטום בפני גזים.

סיבות שונות שבגללן יש צורך לתקן את דלת הממ"ד:

 1. קיצור דלת הממ"ד: כפי שרואים חדר הממ"ד משמש לעיתים קרובות מלבד התפקיד העיקרי שלו בהגנת בני הבית, כחדר מגורים, עבודה ומשחקים. ולעיתים ניתן לראות שבני הבית עושים שינויים בחדר הממ"ד. וזאת כדי להתאים אותו לחדר שניתן יהיה לגור בו. לפעמים מתקינים בחדר פרקט, מוסיפים שטיחים ועוד. ולכן תוספות אלו לחדר יכולות לגרום לכך שדלת הממ"ד אינה תנעל כפי שצריך. משום שהרצפה נהיית גבוהה יותר בעקבות הפרקט או השטיח וכולי. במצב כזה צריך לקצר את דלת הממ"ד. וזה צריך להתבצע בצורה מקצועית: בעל המקצוע יסיר את הדלת, יסיר את הגומי מהדלת וינסר אותה. וכאשר יחזיר את הדלת למקומה זה יעשה בצורה נכונה בלי שהדלת תפגע. הרי לדלת הממ"ד תפקיד מיוחד להגן עלינו. ולכן אסור לפגוע בדלת. 
 2. כיוון דלת הממ"ד: במידה ושמתם לב שהדלת משפשפת את הרצפה, זה יכול לקרות בגלל שקיעה של הדלת. במצב כזה יש צורך בכיוון הדלת.
 3. החלפת ידית הדלת: במידה והידית עושה בעיות בפתיחה או בסגירה או שהיא יצאה מהמקום צריך לתקן אותה או להחליף אותה. כאמור ידית דלת הממ"ד אינה ידית רגילה אלא צריכה להיות מותאמת לממ"ד. 
 4. הגומי בממ"ד אינו תקין: יכול להיות מצב שבו הגומי נקרע או שהוא התבלה ולכן אינו תקין יותר. אז צריך להחליף אותו או לתקן אותו. לכן צריך לבדוק שמדביקים היטב את הגומי בצורה תקינה. וכמו כן אם הגומי חדש צריך לוודא שהוא אכן תקין. כידוע, לגומי תפקיד חשוב בפני אטימות מהגזים. ולכן חשוב לוודא שהוא הינו תקין.
 5. פריצת דלת ממ"ד: במידה ודלת הממ"ד תקועה ונעולה, זה יכול לקרות בגלל מנגנון נעילה תקול. או בגלל בעיה באיזון הדלת. ולכן יהיה צורך לבצע פריצה של הדלת. 

תיקון דלת ממד- בחירת המנעולן

כידוע לא כל המנעולנים מתמחים בתיקון דלת ממ"ד. ולכן לפני שאתם בוחרים מנעולן לצורך טיפול בדלת ממ"ד, בדקו שהמנעולן אכן מתמחה בתיקון דלת ממ"ד. כאמור לדלת זו תפקיד חשוב ביותר בהגנה על דיירי הבית. ולכן אל תזלזלו כאשר אתם רואים שיש צורך בתיקון הדלת. שהרי מדובר בחיים שלנו. ולכן תבדקו טוב טוב לפני שאתם בוחרים את המנעולן הראשון לצורך תיקון הדלת. תעשו סקר. וכמו כן בדקו שהמנעולן אכן מתמחה בתיקון דלתות ממ"ד. 

אצלנו בלוק פור יו המנעולנים מתמחים בתיקון דלתות ממ"ד ובכל סוגי הדלתות. כמו כן המנעולנים שלנו ייתנו לכם הצעת מחיר כבר בטלפון. ויגיעו אליכם במהירות. המנעולנים שלנו מוסמכים. ובין היתר מקצועיים מאוד. כמו כן יש להם ניסון רב בתחום. בין היתר המנעולנים משתמשים בכלים חדישים ביותר. לכן תוכלו לפנות אלינו ותהיו בראש שקט!

המלצות מלקוחותינו המרוצים 

מירב גן

איתי תיקן את הדלת לחלוטין. עכשיו היא נסגרת ונפתחת בצורה נוחה, אינה חורקת ומתפקד כרגיל.
הוא סידר הכול והשאיר אחרי עבודה אזור נקי, אני אמליץ  אליך לחברים שלי!

אור לוי

מנעולן ביצע את התיקון של דלת ממ"ד שלנו. רואים ישר שהוא מכיר מכיר היטב את העסק שלו.
התייעצתי אתו לגבי הדלת, והוא אמר לי איזה חלקים צריך להחליף. שירות היה מקצועי ביותר ואיתי היה מנומס מאוד. תודה!

רון ששון 

איתי ביצע לנו תיקון של הדלת ממ"ד הוא היה אדיב בטלפון ונשמע הגון אז הזמנתי אותו , הוא הגיע בזמן קצר יחסית ותיקן את הדלת תוך חצי שעה , אנחנו מאוד מרוצים. תודה .

לחץ עכשיו להמשך קריאה בנושא תיקון דלתות רב בריח, תיקון דלת פלדלת .

תיקון דלתות ב-lock4you

תיקון דלתות הוא תחום עיקרי מתחומי העיסוק שלנו. ולכן כל תיקון דלתות שנבצע יתבצע על הצד הטוב ביותר, תיקון דלתות מעולה ומקצועי, באיכות ללא פשרות לכל סוגי הדלתות והחברות השונות. אנו מבצעים תיקון דלתות פנים, תיקון דלתות עץ, שיפוץ מנגנונים, תיקון דלתות פלדה, תיקון דלתות עץ, תיקון דלת פלדלת, תיקון דלתות רב בריח, ודלתות הזזה, תיקון דלתות מולטילוק כמובן תיקון דלתות רכב ובגאז', תיקון דלתות ממ"ד, החלפת ידיות לדלת ממ"ד, תיקון דלתות מעוצבות, תיקון דלתות לכניסת הבניין, מקלט, וכולי.

מקצועיות וניסיון

כדאי לדעת שמנעולן עוסק במגוון תחומים מקצועיים ולכן בבואכם לבקש מפורץ מנעולים מחיר עבור שירות כדאי לוודא מראש כי הוא אכן מתמחה בתחום. יש פורץ רכבים המתמחה רק בתחום הזה ויש מנעולן המציע מגוון שירותים הכוללים פתרונות פריצת כספות, תיקון מנעולים וצילינדרים, קידוד אזעקות וכדומה.
מומלץ לקרוא באתר מהם תחומי ההתמחות של המנעולן על מנת להזמין פורץ מנעולים מקצועי או מנעולן מנוסה ובעל ידע הנדרש לעבודה אצלכם ולא תזמינו בטעות מנעולן חובבן וממש לא מקצועי. ככל שהמנעולן מקצועי יהיה יותר, כך תקבלו שירות איכותי וטוב יותר.

היתרון שלנו

אנו נגיע אליך בזמן הקצר ביותר שאפשר, מנעולנים של חברתנו עובדים בכל האזורים במרכז הארץ ותוכל להיות בטוח שמנעולן מוסמך שלנו יגיע אליך בזמן. כמו כן אנו עובדים 24 שעות ביממה, ולכן אם אתה לא מצליח לנעול את הדלת ממ"ד תקרא לנו ונגיע ישר גם בשעות הלילה אנחנו לשירותכם.