לוגו לוק פור יו

עמוד וידאו והמלצות:

לפניכם  וידאו והמלצות על מנעולן:

רוצים לפרגן ולהמליץ על שירות שקיבלתם?


ודאו והמצות על מנעולן- מנעולן עם המלצות:

אם כבר אתם בקטע של חיפוש מנעולן אז כבר שיהיה מנעולן עם המלצות. משום שמנעולן עם המלצות מגדיל את הסיכוי שתצאו מרוצים בסוף השירות. ולכן חפשו מנעולן עם המלצות בלבד!

אז איפה ניתן למצוא המלצות על מנעולן? למשל:
בדקו המלצות עמוד פייסבוק של המנעולן,
חפשו המלצות בעמוד גוגל פלוס, 
חפשו המלצות באתרים ובפורומים ע"י רשימת שם המנעולן בגוגל.

וידאו והמלצות על מנעולן- שירותים אותם נותנים מנעולנים מלוק פור יו

המנעולנים של לוק פור יו נותנים מגוון שירותים בתחום המנעולנות, להלן מספר שירותים שהם נותנים:

  • החלפת צילינדר לדלת
  • פריצת רכב
  • פריצת כספות
  • תיקון דלתות
  • שחזור מפתח לרכב
  • שכפול מפתח לרכב
  • פריצת אופנוע
  • ועוד מבחר גדול של שירותים בתחום המנעולנות

וידאו והמלצות על מנעולן- החלפת צילינדר לדלת

אחד השירותים אותו תוכלו לקבל ממנעולן מלוק פור יו הוא החלפת צילינדר לדלת. אז מתי צריך להחליף צילינדר לדלת?

במידה ושמתם לב שהצילינדר שלכם לדלת אינו עובד כראוי, זהו סימן שצריך להחליף אותו. ואיך עושים זאת? מתקשרים למנעולן מלוק פור יו. והוא ייתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית כבר בטלפון. וכאשר תזמינו אותו, הוא יגיע במהרה עד אליכם. בנוסף, אם אין לכם מושג לאיזה צילינדר כדאי לכם להחליף כך שיתאים לכם מבחינת מחיר ומבחינת איכות, המנעולן שלנו יוכל להמליץ לכם למה כדאי לכם להחליף. כמו כן כאשר המנעולן יגיע אליכם, הוא יביא עמו מבחר של צילינדרים לבחירה וממנו תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר. יתר על כן תוכלו לרכוש גם צילינדר מהאתר שלנו. למשל צילינדר רב בריח קילוקס KEYLOCKS. 

וידאו והמלצות על מנעולן

שחזור מפתח לרכב

שירות נוסף אותו תוכלו לקבל ממנעולנים של לוק פור יו הוא שחזור מפתח לרכב.

אז מתי צריך לעשות שחזור מפתח לרכב? במידה ואיבדת את המפתח לרכב שלך או שהוא נשבר לך וזהו המפתח היחיד שלך, תצטרך לעשות שחזור מפתח לרכב. ואיך עושים זאת? פונים ללוק פור יו. וכך המנעולן ייתן לך הצעת מחיר אטרקטיבית כבר בטלפון. וכאשר תקרא לו, הוא יגיע במהרה עד אלייך. למעשה זה לא משנה באיזה רכב אתה נוהג, ברכב תוצרת גרמניה או ברכב תוצרת יפן כי המנעולנים שלנו יודעים לשחזר כל סוג מפתח לכל סוג רכב. אז כל מה שאתה צריך לעשות זה להתקשר אלינו, לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. וכאשר המנעולן שלנו יגיע אליך הוא ישחזר לך בזמן קצר מפתח מ0. ולבסוף תוכל להמשיך בשגרת יומך. 

וידאו והמלצות על מנעולן

שכפול מפתח לרכב

שירות נוסף אותו נותנים המנעולנים של לוק פור יו הוא שכפול מפתח לרכב.

אז מתי צריך לשכפל מפתח לרכב? כאשר אתה שם לב שהמפתח שלך עובד טוב לסירוגין. כלומר פעם עובד ופעם-אינו עובד. וכמו כן זהו המפתח היחיד שלך, צריך לשכפל מפתח. כמו כן, במידה ויש לך מפתח יחיד לרכב כדאי שתמהר לשכפל מפתח לפני שתאבד אותו. לכן בכל מקרה עדיף שיהיו לך מספר מפתחות לכל מקרה שלא יבוא. וזאת משום ששכפול מפתח הינו זול יותר והפעולה פשוטה יותר משחזור מפתח לרכב.