לוגו לוק פור יו

מנעולן ביקנעם

זקוקים למנעולן ביקנעם? מנעולן 24 שעות זמין עבורכם בכל שעה לאורך כל היום. החלפת צילינדרים,    החלפת מנעול רב בריח, פריצת רכבים ואופנועים, פריצת כספות, חייגו בכל שעה להצעת מחיר משתלמת.

מנעולן ביקנעם

מנעולן ביקנעם – טיפול בדלת רב בריח

כאשר אתם מזמינים פורץ דלת לתקן מנעול בדלת רב בריח דעו לכם שתיקון דלת רב בריח כרוכה בהבאת מנעולן מנוסה שיכול לטפל בדלת שלכם.
ציינו בפני המנעולן שמדובר בדלת רב בריח מהסוג שיש לכם, אם אתם מחזיקים בדלת רב בריח מעוצבת אתם לא תרצו שיגיע מנעולן שאיננו יודע לטפל לכם בדלת ולעשות לכם נזק. משום שצריך גם לכוון את הדלת ולהתעסק עם הצירים וחשוב שתבקשו ממנעולן שהזמנתם אליכם הביתה שיציג לכם תעודת הסמכה שתדעו שמדובר במקצוען שהוסמך לכך.

מנעולן ביקנעם

מנעולן ביקנעם – יודע לטפל גם בדלתות זכוכית

דלתות זכוכית הנן דלתות נוי יפות אך גם מאוד רגישות ועדינות. אם אתם זקוקים לטפל ולבצע תיקון דלת זכוכית אצלכם בבית או במשרד, תשאלו את המנעולן שלכם איזה סוגי משאבות ישנם לדלתות זכוכית והאם יש לו ניסיון עם דלתות זכוכית. משום שעבודה של מנעולן ללא ניסיון מתאים עלולה לעשות נזק גדול יותר ואף לסדוק לכם את הדלת. וזה נזק יקר מאוד. לאחר שהמנעולן שלכם סיים את עבודתו רשמנו לכם כמה טיפים למטה כיצד
לשמור על דלת הזכוכית שלכם לאורך זמן.

שירותי המנעולנות אותם אנו מבצעים ביקנעם:

 • תיקון דלתות מכל הסוגים
 • שירות פורץ כספות 24 שעות
 • החלפת צילינדר לדלתות רב בריח, מולטילוק, רשפים ועוד
 • פורץ רכבים ללא נזק לרכב עד 20 דקות הגעה
 • כיוון דלתות שחורקות ולא נסגרות כמו שצריך כגון: דלתות עץ, פלדלת, זכוכית, הזזה ועוד
 • החלפת מנעולים והתקנת מנעולים ביומטריים

החלפת צילינדר בדלת

במידה ותרצו או שתצטרכו להחליף צילינדר בדלת שלכם, תוכלו לפנות אלינו. התקשרו אלינו ומנעולן מלוק פור יו יגיע אליכם ויביא אתו מבחר צילינדרים. כמו כן הוא יוכל לייעץ לכם לבחור את הצילינדר המתאים ביותר עבורכם. משמע, צילינדר שיתאים מבחינת איכות ועלות. במידה ותבחרו בצילינדר מולטילוק, תעשו בחירה נבונה משום שהוא עמיד מאוד נגד פריצות. כמו כן תוכלו לבצע את החלפת הצילינדר דרכינו או לרכוש באתר שלנו. למשל צילינדר מולטילוק אנטר.

התקנת מנעול עליון בדלת כניסה 

הוספת מנעול עליון היא פשוטה מאוד ונותנת תוספת מיגון משמעותית לבית.

נעלה באמצעות המנעול העליון המכונה גם מנעול כספת, היא פשוטה מאוד ונותנת  הגנה נוספת מפריצה וגם יכולה למנוע יציאה של ילדים קטנים מהבית תוך כדי משחק, מבלי שהמבוגר בבית ישים לב.

מה כדאי לבדוק לפני שמזמינים מנעולן

לפני שאתם מזמינים מנעולן, חשוב מאוד לבדוק את הדברים הבאים:

ראשית, תבדקו טלפונית כמה יעלה לכם השירות אותו אתם מבקשים מהמנעולן.

שנית, תבדקו מה הפעולה אותה יבצע המנעולן.

שלישית, חשוב ביותר לבדוק שלמנעולן ישנה תעודת הסמכה ואישור ממשטרת ישראל לעסוק בתחום המנעולנות. כלומר שלמנעולן אין עבר פלילי ותיק פתוח במשטרה.

רביעית, תבדקו היכן נמצא המנעולן ותוך כמה זמן הוא יגיע אליכם.

מנעולן ביקנעם פריצת כספות 

אם יש לכם כספת ששכחתם את הקומבינציה שפותחת אותה או אבד לכם המפתח, אל תנסו לפתוח לבד, להפעיל עליה כוח,  כי מנעול הכספת רגיש ויכול להתקלקל בקלות, הזמינו מיד מנעולן לפתוח את הכספת, ותצאו במינימום נזק.

קחו כמה טיפים לשמירת דלת הזכוכית שלכם

 1. לא משנה מה אל תעזרו לדלת להסגר בכוח. אם תפעילו לחץ מיותר על המשאבה אתם עלולים ליצור נקודות חלשות,
  שעם הזמן יגרמו לבריחת לחץ שמן מהמשאבה של הדלת שלכם.
 2. תשתדלו לא לשטוף את הרצפה עם מים ליד פתח המשאבה של דלת הזכוכית שלכם, חדירת המים תגרום לקורוזיה והרס של המשאבה תוך זמן קצר.
 3. וודאו שהדלת לא נסגרת מהר מידי כאשר היא נסגרת מאחוריכם, ניעורים קיצוניים משנים את כיווני הדלת והמשאבה.

מנעולן ביקנעם

זקוקים למנעולן באזורים נוספים? מנעולן חיפה זמין עבורכם בכל שעה לאורך היום 24 שעות, שרות מקצועי אמין
ומהיר. חייגו אלינו להחלפת צילינדרים, תיקון דלתות, פריצת כספות, פריצת רכבים ומגוון רחב של טיפולים בתחום המנעולנות, חייגו להצעת מחיר בכל שעה.

שרותי מנעולן ביקנעם שיכולים לעניין אתכם