לוגו לוק פור יו

מנעולן בכפר טרומן

מחפשים מנעולן בכפר טרומן?

מנעולן זמין 24 שעות ביממה עבורכם בכל שעה. שרות: פריצת מנעולים, החלפת צילינדרים, תיקון דלתות, פריצת רכבים, פריצת כספות.
חייגו בכל שעה להצעת מחיר משתלמת ונשמח לעמוד לשירותכם לביצוע מהיר, אמין ומקצועי. 

פורץ מנעולים בכפר טרומן – עברתם דירה?

עברתם לדירה ישנה ואיבדתם את המפתח לדירה? אולי לבעל הדירה הקודמת יש עוד מפתחות ואולי לא. אך טרם תזמינו שירותי פריצה של דלתות הבית שלכם, תחשבו טוב אם על הדרך לא תרצו להחליף לצילינדר ומנגנון חדיש יותר. אם מתחדשים אז עד הסוף. ברגע שהוצאתם כסף על מנעול חדש אתם לא תוציאו שוב בזמן הקרוב. אנו מציעים לכם לשאול את המנעולן שלכם אודות מנעול ביומטרי. מנעול ביומטרי הינו מנעול אשר פועל על טביעת אצבע ואפליקציה חדשנית.
תוכלו לפתוח את הדלת ללא מפתח. תוכלו ללכת לסידורים בלי לחשוש שלא תהיה לכם דרך להיכנס הביתה אם שכחתם מפתח.

מנעולן בכפר טרומן

מנעולן בכפר טרומן – פורץ מנעולים

אמנת השרות שלנו היא מהגבוהות ביותר, כאשר תזדקקו לשרות של מנעולן פורץ דלתות באזור מגוריכם. דעו שדרכינו תקבלו את אנשי המקצוע הטובים ביותר שנבדקו על ידינו בצורה קפדנית. חשוב לנו לא רק שתהיו מרוצים אלה גם תמליצו עלינו לאחרים. משום שמנעולן שלנו מגיע לפרוץ דלת אנו רוצים שהוא יעשה את עבודת הפריצה בצורה הנקייה ביותר ללא נזקים לדלת. לכן אנו מקפידים על שרות גבוה של הטובים ביותר עבורכם. במיוחד כאשר מדובר בדלתות רגישות כמו דלתות זכוכית, שדורשות מיומנות ועדינות בהחלפת מנגנונים בלי לשרוט את הדלת או לסדוק אותה תוך כדי העבודה.

פורץ מנעולים של ”לוק פור יו” הוא איש מקצוע שנבחר בשל יכולתו להעניק שירות מעולה באדיבות ומתוך מתן קשב לצרכיי הלקוחות שלו.

מנעולן בכפר טרומן

על ידי חיוג ישירות אלינו, אתם יכולים לקבל ייעוץ ללא עלות או להזמין שירותינו באופן ישיר:

 • פריצת מנעול כספת בדלת
 • פריצת צילינדרים מכל הסוגים
 • פריצת רכבים
 • התקנת מנעול ביומטרי
 • כיוון דלתות רב בריח
 • פריצת כספות
 • פריצת דלתות
 • פריצת מנעולי תיבות דואר ועוד
 • פריצת מנעולי רתק והתקנה
 • התקנת מנעול עליון לדלת
 • תיקון דלתות הזזה

פריצת מנעול לאופנוע

איבדתם את המפתח לארגז של האופנוע? אל דאגה, שרות מנעולן 24 שעות זמין עבורכם, יגיע אליכם ובדקות יפרוץ לכם את המנעול ואף יציע לכם לשכפל מפתח נוסף
אם אתם זקוקים לשכפול מפתחות לבית על הדרך תשאלו את המנעולן שלכם על מחיר שכפול מפתחות.
אם כבר הוא אצלכם פותח את הארגז של האופנוע שלכם, חשוב מאוד לא לנסות לבד לפרוץ את המנעול משום שאתם עלולים לעשות נזק בלתי הפיך, תשאירו למקצוענים.

שחזור מפתח לרכב

נשבר לך המפתח של הרכב? או אולי הלך לאיבוד? אין לך מפתח ספייר? אתה צריך לעשות שחזור מפתח לרכב. התקשר למנעולן מבית לוק פור יו 24 שעות ביממה. והוא ייתן לך הצעת מחיר כבר בטלפון. ובנוסף כאשר תזמין אותו, הוא יגיע במהירות עד אליך. לכן, אין זה משנה מאיזה תוצרת הרכב שלך. בין אם זה תוצרת גרמניה, תוצרת צרפת או יפן. המנעולן שלנו יודע לשחזר כל סוג מפתח לכל רכב. ברגע שאתה צריך לשחזר מפתח לרכב, המנעולן מבית לוק פור יו ישחזר לך את המפתח מ0. ותוך זמן קצר מאוד תקבל את המפתח לידייך ותוכל להמשיך בשגרת היום שלך. לכן, אין לך מה לחשוב פעמיים. סמוך על המנעולן שלנו כי הוא מקצועי בעבודתו, ועושה אותה במהירות ובמומחיות! תוכל לפנות למנעולן שלנו גם לשירותים נוספים בתחום המנעולנות.

צריכים שרות מנעולן באזורים נוספים? מנעולן מודיעין זמין עבורכם, מנעולן 24 שעות אמין ומקצועי, החלפת דלתות, החלפת צילינדר, תיקון דלתות פריצת כספות ורכבים. לכן חייגו בכל שעה להצעת מחיר.

מומלץ להזמין מנעולן בכפר טרומן