לוגו לוק פור יו

מנעולן בנהלל

זקוקים למנעולן בנהלל?

מנעולן 24 שעות? חייגו אלינו בכל שעה ונשמח לפתור לכם את הבעיה בכל נושא בתחום המנעולנות. פריצות מנעולים, תיקון דלתות זכוכית,
פריצת רכבים, החלפת צילינדרים, פריצת כספות, תיקון דלתות, כיוון דלתות רב בריח.

מנעולן בנהלל – והכספת שלכם נפתחת מחדש

כאשר צריך לפרוץ מנעול כספת הדבר כרוך בקדיחה במנעול הקודם במיומנות רבה, עד למצב בו הוא אמור להיפתח. אך לאחר הפתיחה, אתם חייבים להחליף את המנעול הישן. אנו ממליצים לכם להתייעץ עם המנעולן שלכם על מחיר הכולל פרוק והתקנה. כמו כן בקשו מהמנעולן שלכם תעודת הסמכה מקצועית שיאפשר לכם להיות בטוחים שהגיע אליכם מנעולן מוסמך שיכול להבטיח לכם שקט נפשי לגבי המנעולן שהגיע אליכם לטפל לכם בכספת. אל תיבהלו מהמחיר אותו יציע לכם המנעולן על פריצה והתקנת מנעול כספת חדש. משום שזה אינו עסק פשוט מפני שאם תביאו
מנעולן זול יותר שלא יודע באמת איך לטפל בכספת ורק מתנסה בה, אתם תקבלו תוצאה בה המנעול שלכם לא יהיה תקין. ובמקרה של פריצה יהיה קל מאוד לפתוח לכם את הכספת, ולקחת משם הכול.

מנעולן בנהלל

מנעולן בנהלל – פריצת דלתות והחלפת צילינדרים

כאשר אתם תקועים מחוץ לבית ואורחים אמורים להגיע אליכם בטווח הזמן הקרוב, אז הזמן הוא חשוב וקריטי. מנעולן פורץ מנעולים מקצועי יגיע אליכם בטווח של 20-30 דקות ויפרוץ לכם את המנעול במהירות. ובתקווה שתוך פחות משעה אתם כבר יכולים להיכנס לבית ולבשל לאורחים שלכם. אל תשכחו לבקש הצעת מחיר ולדרוש תעודת הסמכה מהמנעולן שלכם לפני שיגיע לפרוץ לכם את הדירה.
אנחנו, ב“לוק פור יו”, שמים  את הלקוחות שלנו במרכז, גובים מחיר טוב ובעיקר הוגן מבצעים את העבודה ביעילות רבה על הצד הטוב ביותר ללא נזק לדלת לרכב או לכספת שלכם.

מנעלן בנהלל

שירותי פריצת כספות מקצועי כולל:

  • פריצת כספות גדולות עם מנעול קומבינציה ומפתח
  • חילוץ מפתח שבור ממנעול כספת
  • פתיחת כספות ללא נזק עם גלגל ומחוגה
  • תיקון כספות לאחר פריצה
  • שירות תחזוקה לכספות מכל הסוגים
  • פורץ דלת פלדה, עץ ואלומיניום

מנעולן בנהלל – החלפת מנעול ביומטרי

אל תשכחו לשאול את המנעולן שלכם אודות הצעת מחיר על התקנת מנעול ביומטרי חכם, שיאפשר לכם להיכנס ולצאת מהבית בקלות, באמצעות טביעת אצבע.
התקנת מנעול שכזה תשדרג לכם את איכות החיים משמעותית. במקום להסתובב עם מפתח כאשר אתם יוצאים מהבית, תוכלו לצאת ולהיכנס באמצעות אפליקציה טביעת אצבע או לוח מקשים חכם. תתקדמו לעתיד, התקינו מנעול ביומטרי לדלת שלכם.

החלפת צילינדר לדלת

במידה והצילינדר שלכם אינו תקין, ואתם צריכים להחליף אותו התקשרו למנעולן מלוק פור יו. המנעולנים שלנו הם מקצועיים ביותר בגלל שעברו הכשרה מקיפה בתחום המנעולנות. כמו כן יש להם ניסיון רב בתחום. לכן אם אתם צריכים ייעוץ מהמנעולן לאיזה צילינדר כדאי להחליף שיתאים לכם מבחינת איכות ומחיר, המנעולן שלנו ישמח לייעץ לכם.  התקשרו אליו והוא ייתן לכם הצעת מחיר כבר בטלפון. וכאשר תזמינו אותו, הוא יגיע עד אליכם במהירות. כאשר הוא יגיע אליכם הוא יביא עמו מבחר של צילינדרים. ומהם תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר. במידה ותבחרו בצילינדר מתוצרת מולטילוק, תעשו בחירה נבונה. וזאת משום שצילינדר מתוצרת זו הינו עמיד מאוד לפריצות. תוכלו גם לרכוש מהאתר שלנו, למשל צילינדר מולטילוק mtl600. 

זקוקים למנעולן באזורים נוספים? מנעולן ברמת ישי זמין עבורכם 24 שעות להחלפת צילינדרים,
פריצת רכבים, פריצת כספות, שכפול מפתחות והתקנות מנעולים ביומטריים.

תנו לנו לעשות את מה שאנחנו עושים הכי טוב

ניסיון משנת 2010

מקצועיות וניסיון

כדאי לדעת שמנעולן עוסק במגוון תחומים מקצועיים ולכן בבואכם לבקש מפורץ מנעולים מחיר עבור שירות כדאי לוודא מראש כי הוא אכן מתמחה בתחום. יש פורץ רכבים המתמחה רק בתחום הזה ויש מנעולן המציע מגוון שירותים הכוללים פתרונות פריצת כספות, תיקון מנעולים וצילינדרים, קידוד אזעקות וכדומה.
מומלץ לקרוא באתר מהם תחומי ההתמחות של המנעולן על מנת להזמין פורץ מנעולים מקצועי או מנעולן מנוסה ובעל ידע הנדרש לעבודה אצלכם ולא תזמינו בטעות מנעולן חובבן וממש לא מקצועי. ככל שהמנעולן מקצועי יהיה יותר, כך תקבלו שירות איכותי וטוב יותר.