לוגו לוק פור יו

מנעולן בקדימה

מחפשים מנעולן בקדימה?

שרות מנעולן מוסמך 24 שעות זמין עבורכם למגוון סוגי עבודה: שירותי פריצה של דלתות
פריצת כספות, פריצת רכבים. לכן חייגו עוד היום להצעת מחיר על כל שרות מנעולן אותם אנו מבצעים.

מנעולן בקדימה – מתקן את כל סוגי המנעולים

מנעולן מוסמך ידע לתקן לכם לא רק את הדלתות המאסיביות או הכספות הכבדות אלה גם עבודות עדינות יותר החל מהחלפת מנעול תיבת דואר ועד תיקון האינטרקום שלכם.
אם תיבת הדואר שלכם אינה נפתחת כמו שצריך ואתם כבר מתים להחליף אותה כי לשלוף מתיבת הדואר בלי המפתח זה מעצבן, פשוט חייגו למנעולן של לוק פור יו ותסדרו את תיבת הדואר שלכם. יתר על כן אם אתם ועד הבית והאינטרקום שלכם מזייף תוכלו לתקן אותו דרך מנעולן של לוק פור יו במחיר מצוין.

מנעולן בקדימה\

מנעולן בקדימה – פריצת כספת

מה עושים כשהמנגנון של הכספת מפסיק לעבוד? דבר ראשון זה לא מנסים לפתוח בעצמנו את הכספת משום שזה לא שווה את הנזקים שתגרמו לדלת שלה. יתר על כן אם אתם לא מבינים בפריצת כספות חשוב שתתנו למנעולן מוסמך לבצע את העבודה.
הוא יפרוץ לכם את המנעול וישים לכם מנעול חדש צ'יק צ'אק כאילו הדבר לא קרה מעולם. כמו כן, החלפת מנעול לכספת הוא לא סיפור יקר בכלל. לכן קחו הצעת מחיר מהמנעולן שלכם בטלפון. ותוכלו להשתמש בכספת שלכם תוך שעה מרגע הקריאה.

מנעולן בקדימה

שירותי המנעולנות אותם אנו מבצעים בקדימה:

  • תיקון דלתות מכל הסוגים
  • שירות פורץ כספות 24 שעות
  • החלפת צילינדר לדלתות רב בריח, מולטילוק, רשפים ועוד
  • פורץ רכבים ללא נזק לרכב עד 20 דקות הגעה
  • כיוון דלתות שחורקות ולא נסגרות כמו שצריך כגון: דלתות עץ, פלדלת, זכוכית, הזזה ועוד
  • החלפת מנעולים והתקנת מנעולים ביומטריים

מנעולן בקדימה – מנעול ביומטרי

מה זה מנעול ביומטרי? ואיך מבצעים התקנת מנעול ביומטרי? מדובר במנעול שפותח וסוגר את הדלת באמצעות טביעת אצבע.
זה מנעול חכם שניתן לשים אותו על רוב הדלתות הקיימות והוא מקל לכם על החיים בצורה משמעותית. כאשר מדובר בכניסה הביתה ללא מפתח, ניתן מלבד טביעת האצבע להשתמש גם בלוח מקשים ואפליקציה כאשר תחליטו להיכנס הביתה.
לכן חייגו למנעולן של לוק פור יו ותשאלו אודות המנעול החכם ENTER מולטילוק ותוכלו להתקדם לעתיד של מנעולי הדלתות.

החלפת צילינדר לדלת

במקרה שהצילינדר שלכם לדלת אינו עובד כשורה, תצטרכו להחליף אותו. אין לכם מושג בצילינדרים? אין זו בעיה בכלל! התקשרו למנעולן מלוק פור יו והוא ייתן לכם הצעת מחיר כבר בטלפון. הוא ייעץ לכם לאיזה צילינדר הכי כדאי לכם להחליף כדי שיתאים מבחינת איכות ומחיר. כמו כן, כאשר הוא יגיע אליכם, הוא יביא אתו מבחר של צילינדרים ממנו תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר. במקרה שהנכם מעוניינים בצילינדר מתוצרת רב בריח, תוכלו לרכוש גם מהאתר שלנו. למשל צילינדר דינמיק רב בריח

שחזור מפתח לרכב

יכול להיות שקרה לכם מקרה שבו איבדתם את המפתח של הרכב. או שהמפתח נשבר לכם. במקרה כזה תצטרכו לעשות שחזור מפתח לרכב. התקשרו למנעולן מלוק פור יו. המנעולן ייתן לכם הצעת מחיר כבר בטלפון. וכאשר תזמינו אותו, הוא יגיע בתוך זמן קצר. אז אין זה משנה אם הרכב שלכם הוא תוצרת יפן, צרפת או גרמניה. המנעולן שלנו יודע לשחזר כל סוג של מפתח לכל סוג של רכב. בנוסף כאשר המנעולן יגיע עד אליכם, הוא יביא אתו מכשור המתאים לשחזור המפתח. ולכן בתוך זמן קצר תוכלו לקבל את המפתח המשוחזר מ0. ולבסוף תוכלו להמשיך בשגרת היום שלך.

 

מחפשים מנעולן באזורים נוספים? מנעולן נתניה זמין עבורכם 24 שעות
לפריצת מנעולים, פריצת כספות, פריצת רכבים, חייגו ונגיע בהקדם לעזור.

מומלץ להזמין מנעולן בכפר טרומן