לוגו לוק פור יו

מנעולן באזור

כל מי שגם באזור והסביבה עלול להזדקק לשירותיו של מנעולן מקצועי ומנוסה. יש לזכור כי כל אחד עלול להגיע למצב המייאש, שבו הוא עומד מול הדלת הנעולה של הבית ומתקשה לאתר את המפתחות. בחלק מהמקרים המפתחות נשארו במקום העבודה, בעוד שבמקרים אחרים מדובר על מפתחות שאבדו או נגנבו. במידה ואין לכם מפתח רזרבי בקרבת מקום, כנראה שתזדקקו לשירותיו של מנעולן באזור. מדובר על איש מקצוע מיומן ומקצועי, שמתמחה בפריצת מנעולים ומסוגל להגיע אליכם במהירות המקסימלית. זוהי הדרך היעילה והבטיחותית ביותר להיכנס הביתה, במידה ולא הצלחתם לאתר מפתח רזרבי או חלון פתוח. 

מנעולן באזור

מנעולן באזור – למי הוא יוכל להועיל?

מנעולן מקצועי ואיכותי יכול לסייע לכל אדם, שנאלץ להתמודד עם מצב שבו אין לו את האפשרות לפתוח את דלת הבית. בחלק מהמקרים מדובר על מצב שבו המפתחות נגנבו או נאבדו, אך במקרים אחרים מדובר על מנעול ישן וחלוד, שלא ניתן לסובב בתוכו את המפתח. בכל מקרה, תאלצו להזמין למקום מנעולן מקצועי ומנוסה, על מנת להיכנס לבית. יש לזכור כי במקרה של פריצה לבית, תאלצו לבחור במנעולן 24 שעות ביממה. כל אחד עלול להיתקע מחוץ לבית באמצע הלילה, אחרי בילוי מהנה עם החברים או המשפחה, או לחילופין, ביום שבת או חג. לכן חשוב מראש לבחור במנעולן, המסוגל לספק לכם שירות מקיף בכל שעות היממה. לעומת זאת, במקרה של מפתח ישן וחלוד, אין מדובר לרוב על מצב חירום. מומלץ להזמין מנעולן להחלפת המפתח בשלבים הראשוניים של שחיקת המנעול, על מנת להימנע מקריאת חירום באמצע הלילה. 

כיצד לבחור מנעולן באזור?

היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של מנעולנים, אך החוכמה היא כמובן לבחור במנעולן מקצועי ומנוסה בלבד. יש לוודא כי המנעולן מורשה לעבוד עם מותג המנעולים שלכם, מאחר והיום כל חברה מקפידה לייצר מנגנוני נעילה מתוחכמים ומתקדמים, המצריכים הכשרה מתאימה. מנעולן שאינו מורשה עלול לגרום לנזק בלתי הפיך למנגנון הנעילה ולדלת הכניסה שלכם. מעבר לכך, יש לבדוק את רמת הזמינות של המנעולן, מאחר ולא כולם מסוגלים להגיע אליכם במהירות הנדרשת. יש לוודא כי המנעולן מתחייב להגעה תוך זמן קצר בלבד, אחרת תאלצו לחכות לו במשך שעות ארוכות. יש לזכור כי אם בחרתם להזמין מנעולן מחוץ לשעות העבודה, תאלצו לשלם תעריף גבוה יותר, לכן יש לוודא כי מדובר על קריאת חירום. במידה והמנעול עושה לכם בעיות, מומלץ לחכות לשעות העבודה המקובלות, על מנת לחסוך בהוצאה מיותרת.

אנו בלוק-פור-יו נשמח לספק לכם מנעולן באזור 24 שעות ביממה. אנו מתמחים בפריצת מנעולים ובפריצת דלתות ובהחלפת מנעולים ישנים וחלודים במנעולים חדשים, המגיעים מהמותגים המובילים ביותר בתחום. אנו מתחייבים לשירות אמין, מקצועי ואדיב, לצד הגעה תוך פחות מחצי שעה מרגע הקריאה. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

מנעולן 24 שעות

פורץ רכבים באישור מדינת ישראל מגיע תוך 30 דקות ופורץ לכם כל רכב וכל מנעול תוך דקות ספורות

שכפול מפתחות לשברולט
קידוד לכל רכבי השברולט