לוגו לוק פור יו

מה ההבדל בין דלת טרוקה לדלת נעולה

אז מה זה דלת טרוקה ודלת נעולה ומה ההבדל ביניהן?

כולנו מכירים את הסיטואציה בה אנו ממהרים לצאת לעבודה או ללימודים. ולכן יוצאים במהרה מהדלת וטורקים אותה בחזרה. צליל הטריקה נשמע היטב. ומבחינתנו הדבר מבשר טובות. אולם רבים אינם יודעים זאת אבל קיים הבדל מהותי בין טריקה לנעילה. דלת נעולה מקשה על הפורצים לפרוץ אותה. ואילו דלת טרוקה מאפשרת לפורצים להיכנס הביתה ולהעמיס ציוד.

פורץ דלת טרוקה בתל אביב

ניתן להזמין מנעולן תל אביב לפריצת כל סוגי הדלתות ללא נזק במחיר שירות בלבד. פרטים נוספים בטלפון.

פורץ דלת זמין עבורכם 24 שעות לכל משימה.

למעלה מ30% מהמקרים פורצים נכנסים לבית בשל הרגל מגונה של אי נעילת הדלת. דלת טרוקה בטוחה ככל שתהיה נפתחת באמצעות כרטיס מגנטי.

דלת טרוקה

  
מהי דלת טרוקה

דלת טרוקה היא דלת סגורה שאינה ננעלה. פירוש הדבר הוא כי יצאנו לזרוק את הזבל. ופתאום הדלת נסגרה. במרבית הדלתות ניתן לראות ידית מבחוץ וכאשר היא נסגרת מדובר במצב של דלת טרוקה אשר ניתן לפתוח באמצעות מפתח. אולם מה קורה כאשר אנו יוצאים לכמה רגעים מהבית והמפתח תקוע בתוך המנעול והדלת נטרקת? במצב כזה חשוב ביותר להיעזר בשירותיו של פורץ מנעולים מקצועי בתחום. על מנת לא להגיע למצב הזה חשוב ביותר לזכור לקחת מפתח.

לעומת זאת דלת נעולה נפתחת על ידי מנעולן

אין ספק כי דלת נעולה מהווה הגנה ושומרת על הביטחון הפרטי שלנו. דלת נעולה משמשת אמצעי הגנה לתכולת הבית. וכמו כן גורמת לנו להרגיש בטוחים יותר. שירות של פתיחת דלת נעולה נעשה על ידי מנעולן מקצועי ובקיא בתחום. במידה ונתקעתם עם דלת נעולה, ההמלצה היא לא לחשוב פעמיים אלא להתקשר למנעולן מקצועי. כזה אשר יפתח את הדלת עבורכם באמצעות המכשור אשר יש ברשותו. במרבית הבתים כיום ניתן למצוא דלת נעולה. אבל ניתן לזהות גם עלייה במקרי הפריצות לבתים. אם הדלת ננעלת ואינכם מצליחים לפתוח אותה, הרי אין מקום לטעויות- הזמינו עוד היום מנעולן מומחה בתחום. כזה אשר יפתח את הדלת תוך זמן קצר. וכמו כן במינימום נזק.

החלפת צילינדר לדלת

יכול להיות שהצילינדר שלכם כבר אינו עובד כשורה? במקרה כזה תצטרכו להחליף צילינדר לדלת. התקשרו אלינו 24 שעות ביממה. ומנעולן מלוק פור יו ייתן לכם הצעת מחיר כבר בטלפון. זאת ועוד: במידה ואינכם יודעים לאיזה צילינדר להחליף, אין זו בעיה כלל! התקשרו למנעולן מלוק פור יו. קחו ממנו הצעת מחיר. וכאשר תזמינו אותו להחליף לכם צילינדר, הוא יבוא במהירות. המנעולן שלנו ייעץ לכם לאיזה צילינדר הכי כדאי לכם להחליף. כזה שיתאים לכם מבחינת איכות ומבחינת מחיר. בנוסף, המנעולן יגיע אליכם עם מבחר של צילינדרים ממנו תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר. במידה ותבחרו בצילינדר תוצרת מולטילוק, תעשו בחירה נבונה. וזה כי צילינדר מתוצרת מולטילוק הוא בעל עמידות גבוהה לפריצות. תוכלו לרכוש צילינדר מולטילוק גם באתר שלנו. למשל צילינדר מולטילוק mtl800.  

בחרו את  המנעולן הטוב ביותר

על מנת שהמנעולן יבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר עליכם לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר. לצורך כך יהיה עליכם לשאול את החברים או בני המשפחה. התייעצות עימם תסייע לכם בבחירת איש המקצוע הטוב ביותר.

יש לנו עוד מה לספר לכם על מנעולן ראשון לציון 

אתם מוזמנים לבקר באתר.

דלת נעולה פותחים רק בעזרת מנעולן מקצועי

ב"lock4you תוכלו להנות משירות של פתיחת דלתות נעולות בכל שעות היממה וגם בשעות הלילה המאוחרות , אז במידה ונתקעתם עם דלת נעולה אל תחשבו יותר מדי וצלצלו ישר אלינו ותוך דקות ספורת מנעולן מקצועי אדיב ומהיר יהיה אצלכם על מנת לפתוח לכם כל סוג של דלת נעולה!

מה עושים במצב של דלת טרוקה:

במקרה של דלתות טרוקות חייבים לקבל עזרה מפורץ דלתות מקצועי אשר יכול לפרוץ לנו את דלת טרוקה בלי נזקים ובלי הוצאות מיותרות.  אם אתם לא רוצים להגיע למצב של דלת טרוקה ואין לכם כיצד להיכנס ולצאת מן המצב הזה,

תמיד לזכור כאשר אנחנו שיוצאים מהבית לקחת איתנו את המפתחות מהבית, הרי תמיד יש מצב שהדלת תיטרק לנו ולא נוכל לפתוח דלת טרוקה לבד, אלא רק באמצעות מנעולן מורשה ומומחה בפריצת דלתות טרוקות.