לוגו לוק פור יו

מנעולן בגבעתיים של לוק-פור-יו

מידע כללי אודות מנעולן בגבעתיים:

המקצוע שנזדקק לו ברגע שאין לנו דרך להיכנס הביתה, לרכבנו, או זקוקים לבצע תיקון דלתות בגבעתיים וכדומה ולכן רצוי מאד להשתמש בשירותיו של מנעולן בגבעתיים אותו אנו מכירים ובוטחים. בגבעתיים כיום נותנים שירות מנעולנים מרוב חלקי הארץ אשר אינם תושבי העיר גבעתיים. למשל מנעולנים תושבי תל אביב יכולים לתת שירות בגבעתיים אבל לא יוכלו להגיע באותם זמני הגעה.
מנעולנים שאינם תושבי גבעתיים לרוב אינם יכולים להתחייב לזמני הגעה שכן במרבית המקרים אנו נזדקק למנעולן במידית אם מצאנו את עצמנו מחוץ לדלת הבית כאשר אבד לנו המפתח של הדירה, או שהמנעול מסרב להיפתח נעדיף את ההגעה המהירה ביותר, את השירות והמחיר ההוגן ביותר, לכן רק מנעולן בתל אביב תושב האזור הוא הפתרון.

אישור משטרה-לפורץ מנעולים בגבעתיים

חשוב לשאול את הפורץ בגבעתיים אם הוא בעל הסמכה ויש לו אישור ממשטרת ישראל לעסוק בתחום פריצת המנעולים, ונחייב אותו להראות לנו את התעודה לפני ביצוע פריצת המנעול. רק מנעולן מוסמך ובעל אישור ממשטרת ישראל מוסמך לעסוק בתחום פריצת מנעולים בגבעתיים.

 

שמזמינים החלפת צילינדר בגבעתיים חשוב לדעת!

במידה והחלטנו להחליף צילינדר בבית מכל סיבה שהיא, בין אם אנו תושבי העיר גבעתיים או כל מקום אשר חשוב לדעת ולהכיר את סוגי הצילינדרים המוצעים כיום בשוק, וגם איך לבחור את המתאים ביותר עבורנו.
הצילינדר מגיע בדרך כלל ללקוח בבליסטר, הכוונה לעטיפת פלסטיק סגורה עם חמישה מפתחות ואגב יותר יקרה, או למתקיני דלתות בתוך שקית ניילון צילינדר זול יותר אשר אפשר להוציא מפתח מהשקית, להחזיר אותו בלי בעיה וכן חשוב מאוד לקנות מהמנעולן בגבעתיים צילנדר סגור בבליסטר.

צילינדר מולטילוק

המותג המוכר, הבטיחותי והמומלץ ביותר הוא צילינדר מסוג מולטילוק המיוצר בישראל בעיר יבנה ומשווק ומוכר בכל העולם מהטוב ביותר. הלוגו של חברת מולטילוק הוא המפתח עם השרירים שבדרך כלל מותקן על דלתות פלדלת היתרונות של הצילינדר הוא היותו מוגן קידוח ,מוגן דגדוג ומגיע עם כרטיס
לשכפול מפתחות ולרוב יהיה יותר יקר משאר הצילינדרים. אחריו הוא צילינדר מסוג "ייאל" המיוצר בארצות הברית צילינדר טוב אבל פחות בטיחותי. צילינדר רב בריח המיוצר בסין ומגנום המיוצר המיוצר גם הוא בסין, וכן הלאה בציון האיכות,ולכן אנו ממליצים על הטוב ביותר צילינדר מולטילוק.

מנעולן בגבעתיים מזמינים רק מהמומחים של לוק-פור-יו חייגו עכשיו! 1700-70-60-67

איתי המנעולן בגבעתיים פעילות: 24 שעות ביממה

נתקעתם? ננעלתם? איבדתם את המפתחות?

למה כדאי לבחור מנעולן מגבעתיים של לוק-פור-יו?

איתי המנעולן שלנו מגבעתיים נותן שרותי פריצה חילוץ ותיקון לכל סוגי המנעולים, בעל שנות וותק רבות ובעל אמצעים טכנולוגים מהמתקדמים ביותר, מגיע בטווח הזמן הקצר ביותר על מנת לתת שרות  ברמה הכי גבוהה שניתן, במידה ויש צורך בהחלפת הצילינדר , איתי המנעולן מגבעתיים ערוך עם כל סוגיי הצילינדרים.

פריצת דירה בגבעתיים

כמה פעמיים קרא לכם שאתם  מגיעים לדלת הבית ,לא מוצאים את המפתח לדירה. והכי גרוע שזה קורה כשאתם לחוצים בזמן.. פגישה דחופה…..הוצאת ילדים מהגן…..רופא שיניים…..!!! אז על מנת שתגיעו בזמן ….הנני כאן , "אל תשכחו איתי המנעולן שלכם מגבעתיים."
אשמח לתת מענה בכל שעה וזמן, פריצת דלתות החלפת צילינדרים וחילוץ הדלת, שרות אדיב ומקצועי עם המון שנות וותק .

פריצת רכב

שכחתם את המפתח בתוך הרכב? הרכב ננעל? מה עושים? למי פונים?

יום חדש, אווירה חיובית, אתה קם בבוקר מצחצח שיניים מתלבש מתארגן ,יוצא מהבית  לרכב ,מגיע לרכב, מפשפש בתיק ולא מוצא את מפתח הרכב, חוזר לבית מחפש ועדיין לא מוצא .
מה עושים ???? מתקשרים לאיתי המנעולן ללא היסוסים מיותרים.

איתי המנעולן

*מקצועי ערוך ובעל כלים הכי מתקדמים לפריצת רכבך במידת הצורך, עם הנזקים המועטים ביותר.

*זמן ההגעה שלנו הוא הקצר ביותר עד כ 20 דק'

*בעל ניסיון רב בתחום

*מאושר ע"י משטרת ישראל

* מנעולן רשום באיגוד המנעולנים

מה חשוב לדעת כאשר אבד/נגנב מפתח הדירה

חשוב לבדוק האם מסרנו העתק מפתח נוסף לאחד מבניי המשפחה או לשכנים הדבר יכול לחסוך לנו זמן הגעת המנעולן וכמובן מחיר השרות. בנוסף, אם המפתח אבד רצוי לבצע חיפוש נוסף במקום האחרון בן היינו ,שם אוכל יכול להימצא המפתח.
חשוב לשם לב האם לא נגנב לנו מסמך שיכול להצביע על מיקום הדירה ,שכן הגנב יוכל להגיע לדירה באמצעות הכתובת ולפרוץ את הבית בקלות.
המנעולן שלנו יידע לתת מענה של פריצת הצילינדר או לחלופין להחליפו בצילינדר חדש בתוספת 5 העתקים של המפתחות. נשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה.

למה להזמין מנעולן מגבעתיים?

הזמנת מנעולן מגבעתיים צריכה להיות עם חשיבה ולא הזמנה מהירה בלי לבדוק מי המנעולן לפני.

רצוי לעשות סקר שוק ולשאול את המנועלן שאלות שיתנו לנו אינדקציה על אם הוא מקצועי מספיק, אם הוא יודע על מה אנחנו מדברים. 

למשל: 

  • שאלה האם הצילינדר שלנו או המנגנון התקלקלו
  • שאלה: האם צריך לכוון את הדלת או להחליף צילינדר
  • שאלה: האם הוא יודע להגיד את המחיר המדויק עבור התיקון.
  • שאלה: האם יש לו תעודת הסמכה


באמצעות שאלות אלו נוכל לדעת האם המנעולן מגבעתיים מקצועי מספיק ויש ידע נרחב בתחום המנעולנות ובכך נקטין סיכויי ההצלחה שלנו עם המנעולן בעבודה הנ"ל. 

מתי נזמין מנעולן בגבעתיים:

הסיבה השכיחה ביותר להזמנת מנעולן בגבעתיים או פורץ מנעולים בגבעתיים, היא כאשר הדלת נעולה והמפתח אינו ברשותכם או נאבד.

כמו כן, ניתן להזמין מנעולן גם במקרים הבאים:
תיקון מנעולים, אובדן מפתחות הרכב או נעילה שלהם בפנים, תיקון והתקנה של מנגנוני כספות, תיקון דלתות פנים וחוץ, תיקון בעיות שונות בצילינדר של הדלת או החלפתו, מפתח שנשבר בתוך המנעול כתוצאה משימוש לא נכון, התקנת דלתות רב בריח, התקנת מנעול עליון לדלת חוסם, ורב בריח, וכן מיגון ואבטחה לדירות ובתי עסק שונים.

מנעולן מורשה בגבעתיים
איתי פורץ בגבעתיים

זמן המתנה למעולן בגבעתיים:

דקות ולא יותר!

משוב מלקוחה שלנו בגבעתיים

כשהזמנתי שירותי של חברת lock4you אני לא ציפיתי לשום דבר יוצא מן הכלל, אבל כאשר מנעולן התחיל לעבוד, הבנתי שלפני מקצוען ברמה הגבוה ביותר! הכל הסביר, עשה, הראה.
לא רק עושה את העבודה, אבל גם ממליץ איך לעשות את זה טוב יותר! אני בהחלט שומרת מספר של החברה הזאת, אני ממליצה עליו כעל מקצוען אמתי בתחום!
המלצה מנעולן בגבעתיים
אילנה
סוכנת ביטוח