לוגו לוק פור יו

מנעולן בגבעתיים של לוק-פור-יו

מידע כללי אודות מנעולן בגבעתיים:

מקצוע המנעולן הוא המקצוע שאנו זקוקים לו ברגע שאין לנו דרך להיכנס הביתה, לרכבנו או זקוקים לבצע תיקון דלתות בגבעתיים וכדומה. ולכן רצוי מאד להשתמש בשירותיו של מנעולן בגבעתיים אותו אנו מכירים ובו אנו בוטחים. בגבעתיים כיום נותנים שירות מנעולנים מרוב חלקי הארץ אשר אינם תושבי העיר גבעתיים. למשל מנעולנים תושבי תל אביב יכולים לתת שירות בגבעתיים אבל לא יוכלו להגיע באותם זמני הגעה.
מנעולנים שאינם תושבי גבעתיים לרוב אינם יכולים להתחייב לזמני הגעה שכן במרבית המקרים אנו נזדקק למנעולן במידית. למשל אם מצאנו את עצמנו מחוץ לדלת הבית כאשר אבד לנו המפתח של הדירה, או שהמנעול מסרב להיפתח נעדיף את ההגעה המהירה ביותר. כמו כן את השירות והמחיר ההוגן ביותר. לכן רק מנעולן בתל אביב תושב האזור הוא הפתרון.

אישור משטרה-לפורץ מנעולים בגבעתיים

חשוב לשאול את הפורץ בגבעתיים אם הוא בעל הסמכה ויש לו אישור ממשטרת ישראל לעסוק בתחום פריצת המנעולים, ונחייב אותו להראות לנו את התעודה לפני ביצוע פריצת המנעול. רק מנעולן שהוא מוסמך ויש לו אישור ממשטרת ישראל רשאי לעסוק בתחום פריצת מנעולים בגבעתיים.

 

כמנעולן בגבעתיים- כשמזמינים החלפת צילינדר בגבעתיים חשוב לדעת!

במידה והחלטנו להחליף צילינדר בבית מכל סיבה שהיא, בין אם אנו תושבי העיר גבעתיים או כל מקום אשר חשוב לדעת ולהכיר את סוגי הצילינדרים המוצעים כיום בשוק, וגם איך לבחור את המתאים ביותר עבורנו.
הצילינדר מגיע בדרך כלל ללקוח בבליסטר, הכוונה לעטיפת פלסטיק סגורה עם חמישה מפתחות. ואגב יותר יקרה, או למתקיני דלתות בתוך שקית ניילון צילינדר זול יותר אשר אפשר להוציא מפתח מהשקית, להחזיר אותו בלי בעיה וכן חשוב מאוד לקנות מהמנעולן בגבעתיים צילנדר סגור בבליסטר.

צילינדר מולטילוק

המותג המוכר, הבטיחותי והמומלץ ביותר הוא צילינדר מסוג מולטילוק. מייצרים אותו בישראל בעיר יבנה ומשווקים אותו והוא מוכר בכל העולם מהטוב ביותר. הלוגו של חברת מולטילוק הוא המפתח עם השרירים שבדרך כלל מותקן על דלתות פלדלת היתרונות של הצילינדר הוא היותו מוגן קידוח, מוגן דגדוג ומגיע עם כרטיס לשכפול מפתחות ולרוב יהיה יותר יקר משאר הצילינדרים. אחריו הוא צילינדר מסוג "ייאל" המיוצר בארצות הברית, צילינדר טוב אבל פחות בטיחותי. צילינדר רב בריח המיוצר בסין ומגנום המיוצר גם הוא בסין. וכן הלאה בציון האיכות, ולכן אנו ממליצים על הטוב ביותר צילינדר מולטילוק.  המנעולן שלנו יגיע אליכם עם מבחר של צילינדרים. כמו כן הוא ייעץ לכם מה הכי מתאים לכם לרכוש מבחינת מחיר ואיכות. למשל תוכלו להזמין מהאתר שלנו את הצילינדר mtl600.

מנעולן בגבעתיים
מנעולן בגבעתיים מזמינים רק מהמומחים של לוק-פור-יו חייגו עכשיו! 050-999-2411

איתי המנעולן בגבעתיים פעילות: 24 שעות ביממה

איתי המנעולן שלנו מגבעתיים נותן שרותי פריצה, חילוץ ותיקון לכל סוגי המנעולים. כמו כן הוא בעל שנות וותק רבות ובעל אמצעים טכנולוגים מהמתקדמים ביותר. בנוסף הוא מגיע בטווח הזמן הקצר ביותר על מנת לתת שרות ברמה הכי גבוהה שניתן. במידה ויש צורך בהחלפת הצילינדר, איתי המנעולן מגבעתיים ערוך עם כל סוגיי הצילינדרים.

נתקעתם? ננעלתם? איבדתם את המפתחות?

למה כדאי לבחור מנעולן מגבעתיים של לוק-פור-יו?

פריצת דירה בגבעתיים

כמה פעמים קרא לכם שאתם מגיעים לדלת הבית ולא מוצאים את המפתח לדירה. אולי אפילו יותר מפעם אחת בחיים. הרגשה לא נעימה בכלל! אולי שכחתם את המפתח בתוך הדירה ואתם כעת שוברים את הראש מה אפשר לעשות כדי להיכנס הביתה. והכי גרוע שזה קורה כשאתם לחוצים בזמן: פגישה דחופה, הוצאת ילדים מהגן, רופא שיניים, שעות הלילה המאוחרות וכולי!!! אז על מנת שתגיעו בזמן- "הנני כאן!" אל תשכחו איתי המנעולן שלכם מגבעתיים. הזמינו אותו ללא שום התלבטות כי הוא אמין ומקצועי ביותר.
אשמח לתת מענה בכל שעה ובכל זמן. פריצת דלתות, החלפת צילינדרים וחילוץ הדלת. שרות אדיב ומקצועי עם המון שנות וותק .

פריצת רכב

שכחתם את המפתח בתוך הרכב? הרכב ננעל? מה עושים? למי פונים?

יום חדש, אווירה חיובית, אתה קם בבוקר, מצחצח שיניים מתלבש ומתארגן. יוצא מהבית לרכב, מגיע לרכב, מפשפש בתיק ולא מוצא את מפתח הרכב. חוזר לבית, מחפש ועדיין לא מוצא .
אז מה עושים??? מתקשרים לאיתי המנעולן ללא היסוסים מיותרים. בנוסף יכול להיות שיש לכם מפתח יחיד של הרכב, והמפתח אבד לכם. אז מה עושים במקרה כזה? במקרה כזה תצטרכו לעשות שחזור מפתח לרכב, תפנו אלינו לשמוע מחירים הוגנים ונגיע במהרה מרגע הקריאה.

מנעולן בגבעתיים- שכפול מפתחות בגבעתיים

כידוע למצוא מנעולן אמין ומקצועי בגבעתיים זה לא דבר פשוט משום שקיימים מספר רב של מנעולנים. ולכן רצוי לבצע בדיקה מקיפה. בנוסף מנעולן מקצועי בדרך כלל יהיה ברשותו ציוד לשכפול מפתחות זמין ברכבו במידה שיהיה לו צורך לשכפל מפתח ללקוח בכל מקום. 

בנוסף מנעולן מקצועי ידע לבצע שחזור מפתחות במקרה שאיבדתם את המפתחות לחלוטין. לאור זאת רצוי לחפש מנעולן שיש ברשותו את כל הציוד הנדרש טרם הגעתו לבית הלקוח.

דהיינו, מנעולן מלוק פור יו כידוע לכל לקחותינו יש ברשותנו את כל הציוד לבית יתרה על כן את כל הציוד הנדרש לשכפול מפתחות לבית ולרכב. 

ולכן צרו אתנו קשר לכל שירות שתרצו בגבעתיים.

לסיכום, מנעולן מלוק פור יו ייתן לכם את המענה הראוי ללא ספק!  

איתי המנעולן

*מקצועי ערוך ובעל כלים הכי מתקדמים לפריצת רכבך במידת הצורך, עם הנזקים המועטים ביותר.

*זמן ההגעה שלנו הוא הקצר ביותר עד כ 20 דק'

*בעל ניסיון רב בתחום

*מאושר ע"י משטרת ישראל

* מנעולן רשום באיגוד המנעולנים

מה חשוב לדעת כאשר אבד/נגנב מפתח הדירה

חשוב לבדוק האם מסרנו העתק מפתח נוסף לאחד מבני המשפחה או לשכנים הדבר יכול לחסוך לנו זמן הגעת המנעולן וכמובן מחיר השרות. בנוסף, אם המפתח אבד רצוי לבצע חיפוש נוסף במקום האחרון בן היינו, שם אוכל יכול להימצא המפתח.
חשוב לשים לב האם לא נגנב לנו מסמך שיכול להצביע על מיקום הדירה, שכן הגנב יוכל להגיע לדירה באמצעות הכתובת ולפרוץ את הבית בקלות.
המנעולן שלנו יידע לתת מענה של פריצת הצילינדר או לחלופין להחליפו בצילינדר חדש בתוספת 5 העתקים של המפתחות. נשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה.

למה להזמין מנעולן בגבעתיים?

הזמנת מנעולן מגבעתיים צריכה להיות עם חשיבה ולא הזמנה מהירה בלי לבדוק מי המנעולן לפני.

רצוי לעשות סקר שוק ולשאול את המנועלן שאלות שיתנו לנו אינדקציה על אם הוא מקצועי מספיק, אם הוא יודע על מה אנחנו מדברים. 

למשל: 

  • שאלה האם הצילינדר שלנו או המנגנון התקלקלו
  • שאלה: האם צריך לכוון את הדלת או להחליף צילינדר
  • שאלה: האם הוא יודע להגיד את המחיר המדויק עבור התיקון.
  • שאלה: האם יש לו תעודת הסמכה

באמצעות שאלות אלו נוכל לדעת האם המנעולן מגבעתיים מקצועי מספיק והאם יש לו ידע נרחב בתחום המנעולנות ובכך נגדיל סיכויי ההצלחה שלנו עם המנעולן בעבודה הנ"ל. 

המנעולן בגבעתיים יוכל לענות לך על השאלות הללו ללא שום בעיה, משום שהוא המקצועי ביותר ובעל ניסיון רב מאוד. בסופו של דבר אם תבחרו בו לא תתחרטו, כי תקבלו מנעולן שישמח לשרת אתכם עם חיוך ובשמחה רבה!  במקרה שאתם עדיין מתלבטים- אין שום סיבה לכך, אז אל תתמהמהו והזמינו את פורץ המנעולים בגבעתיים. 

לסיכום, אם אבד לכם מפתח בניגוד לכך שאתם צריכים שכפול מפתח חייגו אלנו או שתשלחו הודעת וואטס אפ עם הסבר על מנת שנוכל לתת לכם הצעת מחיר בטלפון.

במקרה של דלת נעולה בגבעתיים בעקבות זה שאיבדם את המפתח תחייגו אלינו במשך 24 שעות ביממה כדי לקבל הצעת מחיר, המנעולן שלנו ישמח להגיע אליך בזמן קצר מאוד ויעזור לכם לפרוץ את הדלת ובמידת הצורך גם תוכלו לשכפל מפתח דרכו. תוכלו גם להתייעץ אתו על הדרך בכל נושא אחר הקשור לתחום, יש לו ניסיון וידע רב משום שהוא טיפל בהרבה מקרים דומים בעבר, וזה היתרון שלו. המנעולן ברעננה זמין תמיד לענות לכם על כל השאלות והוא ייעשה את זה בשמחה רבה!

מנעולן עם ידע וניסיון רב בתחומו

במידה ואתם צריכים שירותים נוספים מהמנעולן אל תדאגו ואל תהססו – הוא ישמח לשרת אתכם גם במקרים כאלו. למשל, אם צריך לפרוץ לכספת, לתקן דלת, להחליף מנעול וכולי. אתם יכולים להיוועץ בו במשך כל שעות היממה, הוא יענה על כל השאלות שלכם במקצועיות רבה! המנעולן שלנו טיפל בהרבה מקרים דומים ולכן צבר ידע וניסיון רב בזמן עבודתו. זאת ועוד: הוא מתורגל לכל תרחיש שיקרה או קרה כבר. המנעולן בגבעתיים זמין עבורכם תמיד!

לכן אל תהססו ופנו אלינו ונענה בהקדם, אתם לא תצטערו אם תפנו אלנו. התקשרו עכשיו, אל תחכו הרבה!

מתי נזמין מנעולן בגבעתיים:

הסיבה השכיחה ביותר להזמנת מנעולן בגבעתיים או פורץ מנעולים בגבעתיים, היא כאשר הדלת נעולה והמפתח אינו ברשותכם או נאבד.

כמו כן, ניתן להזמין מנעולן גם במקרים הבאים:
תיקון מנעולים, אובדן מפתחות הרכב או נעילה שלהם בפנים, תיקון והתקנה של מנגנוני כספות, תיקון דלתות פנים וחוץ, תיקון בעיות שונות בצילינדר של הדלת או החלפתו, מפתח שנשבר בתוך המנעול כתוצאה משימוש לא נכון, התקנת דלתות רב בריח, התקנת מנעול עליון לדלת חוסם, ורב בריח, וכן מיגון ואבטחה לדירות ובתי עסק שונים.

מנעולן מורשה בגבעתיים
איתי פורץ בגבעתיים

זמן המתנה למעולן בגבעתיים:

דקות ולא יותר!

משוב מלקוחה שלנו בגבעתיים

כשהזמנתי שירותי של חברת lock4you אני לא ציפיתי לשום דבר יוצא מן הכלל, אבל כאשר מנעולן התחיל לעבוד, הבנתי שלפני מקצוען ברמה הגבוה ביותר! הכל הסביר, עשה, הראה.
לא רק עושה את העבודה, אבל גם ממליץ איך לעשות את זה טוב יותר! אני בהחלט שומרת מספר של החברה הזאת, אני ממליצה עליו כעל מקצוען אמתי בתחום!
המלצה מנעולן בגבעתיים
אילנה
סוכנת ביטוח