לוגו לוק פור יו

מנעולן בגבעתיים של לוק-פור-יו

מידע כללי אודות מנעולן בגבעתיים:

מקצוע המנעולן הוא המקצוע שאנו זקוקים לו ברגע שאין לנו דרך להיכנס הביתה, לרכבנו או זקוקים לבצע תיקון דלתות בגבעתיים וכדומה. ולכן רצוי מאד להשתמש בשירותיו של מנעולן בגבעתיים אותו אנו מכירים ובו אנו בוטחים. בגבעתיים כיום נותנים שירות מנעולנים מרוב חלקי הארץ אשר אינם תושבי העיר גבעתיים. למשל מנעולנים תושבי תל אביב יכולים לתת שירות בגבעתיים אבל לא יוכלו להגיע באותם זמני הגעה.
מנעולנים שאינם תושבי גבעתיים לרוב אינם יכולים להתחייב לזמני הגעה שכן במרבית המקרים אנו נזדקק למנעולן במידית. למשל אם מצאנו את עצמנו מחוץ לדלת הבית כאשר אבד לנו המפתח של הדירה, או שהמנעול מסרב להיפתח נעדיף את ההגעה המהירה ביותר. כמו כן את השירות והמחיר ההוגן ביותר. לכן רק מנעולן בתל אביב תושב האזור הוא הפתרון.

אישור משטרה-לפורץ מנעולים בגבעתיים

חשוב לשאול את הפורץ בגבעתיים אם הוא בעל הסמכה ויש לו אישור ממשטרת ישראל לעסוק בתחום פריצת המנעולים, ונחייב אותו להראות לנו את התעודה לפני ביצוע פריצת המנעול. רק מנעולן שהוא מוסמך ויש לו אישור ממשטרת ישראל רשאי לעסוק בתחום פריצת מנעולים בגבעתיים.

 

כמנעולן בגבעתיים- כשמזמינים החלפת צילינדר בגבעתיים חשוב לדעת!

במידה והחלטנו להחליף צילינדר בבית מכל סיבה שהיא, בין אם אנו תושבי העיר גבעתיים או כל מקום אשר חשוב לדעת ולהכיר את סוגי הצילינדרים המוצעים כיום בשוק, וגם איך לבחור את המתאים ביותר עבורנו.
הצילינדר מגיע בדרך כלל ללקוח בבליסטר, הכוונה לעטיפת פלסטיק סגורה עם חמישה מפתחות. ואגב יותר יקרה, או למתקיני דלתות בתוך שקית ניילון צילינדר זול יותר אשר אפשר להוציא מפתח מהשקית, להחזיר אותו בלי בעיה וכן חשוב מאוד לקנות מהמנעולן בגבעתיים צילינדר סגור בבליסטר.

צילינדר מולטילוק

המותג המוכר, הבטיחותי והמומלץ ביותר הוא צילינדר מסוג מולטילוק. מייצרים אותו בישראל בעיר יבנה ומשווקים אותו והוא מוכר בכל העולם מהטוב ביותר. הלוגו של חברת מולטילוק הוא המפתח עם השרירים שבדרך כלל מותקן על דלתות פלדלת היתרונות של הצילינדר הוא היותו מוגן קידוח, מוגן דגדוג ומגיע עם כרטיס לשכפול מפתחות ולרוב יהיה יותר יקר משאר הצילינדרים. אחריו הוא צילינדר מסוג "ייאל" המיוצר בארצות הברית, צילינדר טוב אבל פחות בטיחותי. צילינדר רב בריח המיוצר בסין ומגנום המיוצר גם הוא בסין. וכן הלאה בציון האיכות, ולכן אנו ממליצים על הטוב ביותר צילינדר מולטילוק.  המנעולן שלנו יגיע אליכם עם מבחר של צילינדרים. כמו כן הוא ייעץ לכם מה הכי מתאים לכם לרכוש מבחינת מחיר ואיכות. למשל תוכלו להזמין מהאתר שלנו את הצילינדר mtl600.

מנעולן בגבעתיים
מנעולן בגבעתיים מזמינים רק מהמומחים של לוק-פור-יו חייגו עכשיו! 050-999-2411

איתי המנעולן בגבעתיים פעילות: 24 שעות ביממה

איתי המנעולן שלנו מגבעתיים נותן שרותי פריצה, חילוץ ותיקון לכל סוגי המנעולים. כמו כן הוא בעל שנות וותק רבות ובעל אמצעים טכנולוגים מהמתקדמים ביותר. בנוסף הוא מגיע בטווח הזמן הקצר ביותר על מנת לתת שרות ברמה הכי גבוהה שניתן. במידה ויש צורך בהחלפת הצילינדר, איתי המנעולן מגבעתיים ערוך עם כל סוגיי הצילינדרים.

נתקעתם? ננעלתם? איבדתם את המפתחות?

למה כדאי לבחור מנעולן מגבעתיים של לוק-פור-יו?

פריצת דירה בגבעתיים

כמה פעמים קרא לכם שאתם מגיעים לדלת הבית ולא מוצאים את המפתח לדירה. אולי אפילו יותר מפעם אחת בחיים. הרגשה לא נעימה בכלל! אולי שכחתם את המפתח בתוך הדירה ואתם כעת שוברים את הראש מה אפשר לעשות כדי להיכנס הביתה. והכי גרוע שזה קורה כשאתם לחוצים בזמן: פגישה דחופה, הוצאת ילדים מהגן, רופא שיניים, שעות הלילה המאוחרות וכולי!!! אז על מנת שתגיעו בזמן- "הנני כאן!" אל תשכחו איתי המנעולן שלכם מגבעתיים. הזמינו אותו ללא שום התלבטות כי הוא אמין ומקצועי ביותר.
אשמח לתת מענה בכל שעה ובכל זמן. פריצת דלתות, החלפת צילינדרים וחילוץ הדלת. שרות אדיב ומקצועי עם המון שנות וותק .

פריצת רכב

שכחתם את המפתח בתוך הרכב? הרכב ננעל? מה עושים? למי פונים?

יום חדש, אווירה חיובית, אתה קם בבוקר, מצחצח שיניים מתלבש ומתארגן. יוצא מהבית לרכב, מגיע לרכב, מפשפש בתיק ולא מוצא את מפתח הרכב. חוזר לבית, מחפש ועדיין לא מוצא .
אז מה עושים??? מתקשרים לאיתי המנעולן ללא היסוסים מיותרים. בנוסף יכול להיות שיש לכם מפתח יחיד של הרכב, והמפתח אבד לכם. אז מה עושים במקרה כזה? במקרה כזה תצטרכו לעשות שחזור מפתח לרכב, תפנו אלינו לשמוע מחירים הוגנים ונגיע במהרה מרגע הקריאה.

מנעולן בגבעתיים- שכפול מפתחות בגבעתיים

כידוע למצוא מנעולן אמין ומקצועי בגבעתיים זה לא דבר פשוט משום שקיימים מספר רב של מנעולנים. ולכן רצוי לבצע בדיקה מקיפה. בנוסף מנעולן מקצועי בדרך כלל יהיה ברשותו ציוד לשכפול מפתחות זמין ברכבו במידה שיהיה לו צורך לשכפל מפתח ללקוח בכל מקום. 

בנוסף מנעולן מקצועי ידע לבצע שחזור מפתחות במקרה שאיבדתם את המפתחות לחלוטין. לאור זאת רצוי לחפש מנעולן שיש ברשותו את כל הציוד הנדרש טרם הגעתו לבית הלקוח.

דהיינו, מנעולן מלוק פור יו כידוע לכל לקחותנו יש ברשותנו את כל הציוד לבית יתרה על כן את כל הציוד הנדרש לשכפול מפתחות לבית ולרכב. 

ולכן צרו אתנו קשר לכל שירות שתרצו בגבעתיים.

לסיכום, מנעולן מלוק פור יו ייתן לכם את המענה הראוי ללא ספק!  

איתי המנעולן

*מקצועי ערוך ובעל כלים הכי מתקדמים לפריצת רכבך במידת הצורך, עם הנזקים המועטים ביותר.

*זמן ההגעה שלנו הוא הקצר ביותר עד כ 20 דק'

*בעל ניסיון רב בתחום

*מאושר ע"י משטרת ישראל

* מנעולן רשום באיגוד המנעולנים

מה חשוב לדעת כאשר אבד/נגנב מפתח הדירה

חשוב לבדוק האם מסרנו העתק מפתח נוסף לאחד מבני המשפחה או לשכנים הדבר יכול לחסוך לנו זמן הגעת המנעולן וכמובן מחיר השרות. בנוסף, אם המפתח אבד רצוי לבצע חיפוש נוסף במקום האחרון בן היינו, שם אוכל יכול להימצא המפתח.
חשוב לשים לב האם לא נגנב לנו מסמך שיכול להצביע על מיקום הדירה, שכן הגנב יוכל להגיע לדירה באמצעות הכתובת ולפרוץ את הבית בקלות.
המנעולן שלנו יידע לתת מענה של פריצת הצילינדר או לחלופין להחליפו בצילינדר חדש בתוספת 5 העתקים של המפתחות. נשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה.

למה להזמין מנעולן בגבעתיים?

הזמנת מנעולן מגבעתיים צריכה להיות עם חשיבה ולא הזמנה מהירה בלי לבדוק מי המנעולן לפני.

רצוי לעשות סקר שוק ולשאול את המנעולן שאלות שיתנו לנו אינדיקציה על אם הוא מקצועי מספיק, אם הוא יודע על מה אנחנו מדברים. 

למשל: 

 • שאלה האם הצילינדר שלנו או המנגנון התקלקלו
 • שאלה: האם צריך לכוון את הדלת או להחליף צילינדר
 • שאלה: האם הוא יודע להגיד את המחיר המדויק עבור התיקון.
 • שאלה: האם יש לו תעודת הסמכה

באמצעות שאלות אלו נוכל לדעת האם המנעולן מגבעתיים מקצועי מספיק והאם יש לו ידע נרחב בתחום המנעולנות ובכך נגדיל סיכויי ההצלחה שלנו עם המנעולן בעבודה הנ"ל. 

המנעולן בגבעתיים יוכל לענות לך על השאלות הללו ללא שום בעיה, משום שהוא המקצועי ביותר ובעל ניסיון רב מאוד. בסופו של דבר אם תבחרו בו לא תתחרטו, כי תקבלו מנעולן שישמח לשרת אתכם עם חיוך ובשמחה רבה!  במקרה שאתם עדיין מתלבטים- אין שום סיבה לכך, אז אל תתמהמהו והזמינו את פורץ המנעולים בגבעתיים. 

לסיכום, אם אבד לכם מפתח בניגוד לכך שאתם צריכים שכפול מפתח חייגו אלנו או שתשלחו הודעת וואטס אפ עם הסבר על מנת שנוכל לתת לכם הצעת מחיר בטלפון.

במקרה של דלת נעולה בגבעתיים בעקבות זה שאיבדם את המפתח תחייגו אלינו במשך 24 שעות ביממה כדי לקבל הצעת מחיר, המנעולן שלנו ישמח להגיע אליך בזמן קצר מאוד ויעזור לכם לפרוץ את הדלת ובמידת הצורך גם תוכלו לשכפל מפתח דרכו. תוכלו גם להתייעץ אתו על הדרך בכל נושא אחר הקשור לתחום, יש לו ניסיון וידע רב משום שהוא טיפל בהרבה מקרים דומים בעבר, וזה היתרון שלו. המנעולן ברעננה זמין תמיד לענות לכם על כל השאלות והוא ייעשה את זה בשמחה רבה!

מנעולן עם ידע וניסיון רב בתחומו

במידה ואתם צריכים שירותים נוספים מהמנעולן אל תדאגו ואל תהססו – הוא ישמח לשרת אתכם גם במקרים כאלו. למשל, אם צריך לפרוץ לכספת, לתקן דלת, להחליף מנעול וכולי. אתם יכולים להיוועץ בו במשך כל שעות היממה, הוא יענה על כל השאלות שלכם במקצועיות רבה! המנעולן שלנו טיפל בהרבה מקרים דומים ולכן צבר ידע וניסיון רב בזמן עבודתו. זאת ועוד: הוא מתורגל לכל תרחיש שיקרה או קרה כבר. המנעולן בגבעתיים זמין עבורכם תמיד!

צריכים לפרוץ לכספת? אין בעיה

אנחנו עדים שכיום יותר ויותר אנשים משתמשים בכספות שונות במקומות שונים על מנת לאבטח דברים יקרי ערך להם. אנשים מעוניינים לאבטח בביתם דברי ערך כמו ניירות ערך, כסף, תכשיטים, אלבומי תמונות ועוד. ולשם כך משתמשים בכספות ביתיות. כמובן שקיימים סוגים שונים של כספות. אבל יכול לקרות מצב שבו אנחנו שוכחים את הקוד לכספת או שאיבדנו את המפתח ועוד מצבים אחרים ואז נצטרך לקרוא לפורץ כספות. אז אם במקרה אנחנו לא מצליחים לפתוח את הכספת מכל סיבה שהיא, עדיף שלא ננסה לפתוח אותה בכוח. וזאת משום שבצורה כזו אנחנו עלולים לגרום לנזק רב יותר לכספת. במקרה כזה מנעולן בגבעתיים יוכל לטפל לכם במקצועיות רבה. אז אם הכספת שלכם מסרבת להיפתח מכל סיבה שהיא, התקשרו אלינו ופורץ כספות שלנו יוכל לפתוח לכם את הכספת במקצועיות רבה ובמינימום נזק. 

פריצת דלת

הגעתם הביתה ואתם עומדים מול דלת נעולה שמסרבת להיפתח? מצב מוכר מאוד וכנראה שקרה לרובנו. ממהרים להגיע הביתה מסידורים שעשיתם בחוץ. וכל מה שאתם רוצים זה להיכנס הביתה כמה שיותר מהר כדי לנוח מהיום העמוס? אבל המציאות טופחת על פניכם…. כי מה לעשות, אתם מנסים לפתוח את דלת הבית אך היא מסרבת להיפתח. המפתח מסרב להיכנס לצילינדר או שהוא בכלל אינו מסתובב בדלת. מצב מוכר ביותר ומתסכל מאוד. אתם מוודאים שהמפתח תקין, ומנסים לפתוח עם מפתח אחר. אך גם במקרה כזה הדלת מסרבת להיפתח. אז מה עושים במקרה כזה? קוראים לפורץ דלתות. פורץ דלתות יפרוץ לכם את הדלת אך תיקחו בחשבון שאולי תצטרכו גם להחליף צילינדר. הפורץ יוכל לפרוץ את הדלת בשיטת הדגדוג בעזרת כלים מיוחדים או בקידוח.

לאחר שעיקלתם את העובדה שתצטרכו לקרוא לפורץ דלתות, קחו נשימה ארוכה והתקשרו אלינו. אצלנו בלוק פור יו המנעולנים מומחים בפריצת דלתות. ולכן ברגע שתקראו להם, הם יפרצו את הדלת במקצועיות רבה ובמינימום נזק. גרים בגבעתיים וצריכים פריצת דלת? אין בעיה. התקשרו אלינו והמנעולן כבר בדרך אליכם לפרוץ לכם את הדלת במקצועיות. 

זקוקים להתקין מחזירי דלתות? נשמח לעזור!

זקוקים לשירותיו של מנעולן בגבעתיים לצורך התקנת מחזירי דלתות? אין בעיה כלל. גם בנושא זה נוכל לטפל בלי בעיה. אז הנה הסבר קצר למחזירי דלתות: מתקינים מחזירי דלתות בשביל סגירה אוטומטית לאחר פתיחתה של הדלת. אז אנחנו עובדים גם עם מוסדות חינוך, מועצות, עסקים ועוד. כאמור את מחזירי בדלתות מתקינים בדרך כלל במוסדות חינוך, בדלתות אש, במועצות, בעיריות וכולי. מתקינים אותם כדי לווסת את מהירות סגירת הדלת באמצעות מחזיר השמן. כך למשל ככל שהדלת גבוהה יותר, כך יהיה צורך במחזיר דלת בעל יכולת החזר גבוהה וחזקה. אז אם אתם זקוקים לשירות התקנה זה או לתיקון של מחזיר דלת- אנחנו כאן לשירותכם. זקוקים למידע נוסף? נעזור לכם בשמחה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור עמנו קשר בכל שעה 24 שעות ביממה ונענה בשמחה!

מנעולן בגבעתיים- החלפת מנעולים

מעוניינים להחליף מנעול? אין בעיה תוכלו לפנות אלינו ונחליף לכם את המנעול במקצועיות רבה. כאמור המנעול אמור להיות מנעול איכותי שכן הוא צריך להיות בעל עמידות נגד פורצים המעוניינים לפרוץ לבית שלנו. לכן כה חשוב שברגע שאתם צריכים להחליף את המנעול לדלת הכניסה שלכם, למשל, תזמינו איש מקצוע מקצועי ומנוסה. בנוסף אם אתם לא יודעים לאיזה מנעול כדאי לכם להחליף, תוכלו להתייעץ עם המנעולנים שלנו. שכן יש הרבה סוגים של מנעולים במחירים שונים. לכן תוכלו להתקשר אלינו ללוק פור יו והמנעולן ישמח לעזור לייעץ לכם ולתת הצעת מחיר אטרקטיבית.

כאמור המנעולנים שלנו מוסמכים ומקצועיים מאוד בתחום ויוכלו להחליף לכם את המנעול במקצועיות ובאדיבות רבה. 

זקוקים לתקן את דלת רב הבריח שלכם? תפנו אלינו

להרבה מאתנו יש דלת מסוג רב בריח וקורה לעיתים מצב שצריך לתקן אותה. אבל בשביל לתקן דלת כזו צריך להיות מקצועי ומומחה ולא כל מנעולן ידע לעשות זאת אם אין לו ניסיון והוא לא מקצועי מספיק. לכן במידה ואתם זקוקים לתיקון דלת תבדקו עם המנעולן שהוא מנוסה במקרה זה ומקצועי מספיק. אז מתי נצטרך לתקן את דלת רב הבריח? מספר בעיות שיכולות להתעורר בדלתות רב בריח, למשל: בעיה במנגנון הדלת, בעיה בצילינדר שהוא בדרך כלל של מולטילוק, לפעמים הדלת מאבדת כיוון בגלל עומס משקל או עייפות החומר ולכן אינה ננעלת כמו שצריך. כמו כן  לפעמים המנעול אינו עובד כמו שצריך או שידית הדלת נופלת ועוד. לכן במצבים כאלו מומלץ להזמין מנעולן מקצועי שיטפל בבעיה כמו שצריך.

לכן אם אתם זקוקים לתקן את דלת רב הבריח שלכם, אל תהססו ואלינו התקשרו! המנעולן שלנו מתמחה בתיקון דלת רב בריח וייתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית כבר בשיחת הטלפון. וכאשר תזמינו אותו יגיע אליכם במהרה וייתקן לכם את הדלת שלכם במקצועיות רבה. 

תיקון דלתות זכוכית בגבעתיים 

לאחרונה דלתות הזכוכית נפוצות גם בחדרי אמבטיה ושירותצים , בשונה מהעבר ששבה הן היו יותר נפוצות במשרדים ובתי עסק, דלתות זכוכית הן רגישות ולא מומלץ לתקן אותם בעצמך.

תקלות שיכולות להיות הן: שבר, סדק, דלת לא נסגרת חלק או נפתחת במהירות,  כול תקלה בדלתות הזכוכית חייבת להיות מטופלת ע"י מקצוען בתחום, אחרת הדלת יכולה להתקלקל יותר ועלות התיקון תהיה גבוהה יותר. 

מה כדאי לבדוק לפני שתזמינו מנעולן?

במידה ואתם צריכים להזמין מנעולן שיטפל לגם בבעיה בתחום המנעולנות כדאי לעשות בחירה מושכלת, וזאת תוכלו לעשות אם תבדקו מספר פרמטרים:

 • מה הולך המנעולן לעשות- כדאי שתבדקו מה הולך המנעולן לעשות בהתאם לבעיה שאתם קוראים לו. למשל במקרה של פריצת דלת בררו האם ייגרם נזק למנעול וכולי.
 • הצעת מחיר- בדקו מה המחיר אותו תצטרכו לשלם בסיום העבודה. וזאת כדי שלא תופתעו כאשר המנעולן יגיד לכם מחיר מסוים בסיום עבודתו.
 • תעודת מוסמך ותעודת יושר מהמשטרה- חשוב לבדוק שיש תעודות מוסמך ויושר למנעולן בטרם יתחיל את עבודתו. וזאת כדי שתדעו שהמנעולן יודע לעשות את מה שהוא צריך וכמו כן שהוא חף מפלילים. 
 • בדקו היכן נמצא המנעולן ותוך כמה זמן יגיע אליכם- חשוב לבדוק היכן נמצא המנעולן כי לפעמים זה יכול להיות קריטי אם אתם צריכים את השירות שלו באופן דחוף. כמו כן אם הוא יגיע מרחוק, המחיר יעלה. 
 • המלצות באתרים ומפה לאוזן- בדקו על המלצות של לקוחות של אותו מנעולן באתרים כמו פייסבוק ואינסטגרם. כמו כן תוכלו לברר אצל קרובי משפחה וחברים על מנעולן מומלץ. 

בכל מקרה כאשר תעשו את הבדיקות האלו, תהיו בטוחים יותר לגבי מקצועיות ויושרו של אותו מנעולן שאתם מכניסים לביתכם או לרכבכם וכולי. 

למה לבחור במנעולן מבית "לוק פור יו"

יש לכם בעיה בכל נושא בתחום המנעולנות? אולי אתם צריכים ייעוץ? בכל מקרה הגעתם למקום הנכון! וזאת כי אצלנו בלוק פור יו אנחנו מכשירים מנעולנים להפוך מקצועיים ביותר בתחום המנעולנות. אצלנו המנעולנים בעלי תעודות מוסמך ואישור ממשטרת ישראל לעסוק בתחום המנעולנות. כלומר הם חפים מכל פלילים. כאמור זה חשוב מאוד בתחום זה שכן אנחנו מתעסקים בנושאים רגישים ביותר כמו, פריצת לבית, לכספת, לרכב ועוד. אתם מכניסים אותנו למקום הכי אישי ופרטי שלכם, ולכן תרצו שרק בעלי מקצוע מוסמכים וישרים ללא שום פלילים יתעסקו לכם בבית, ברכב, בכספת וכולי. 

אז אין לכם מה לדאוג בנושא זה כי המנעולנים שלנו מקצועיים ביותר ובעלי תעודות יושר ממשטרת ישראל. בנוסף המנעולנים שלנו מתמקצעים בנושאים רבים מאוד בתחום המעולנות וזאת בזכות ההכשרה המקיפה שהם עוברים. כמו כן יש להם ידע וניסיון רב בתחום. כאשר תקראו למנעולנים שלנו, הם ישתמשו בכלים החדישים ביותר בטיפול בבעיה. זאת ועוד: כאשר תתקשרו אלינו, תקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית כבר בשיחת הטלפון, וכמו כן אנחנו נגיע אליכם בזמן קצר מאוד. וגם נטפל לכם בבעיה במקצועיות ובמומחיות רבה. 

שירותים אותם אפשר לקבל ממנעולן של לוק פור יו :

שירותיו של מנעולן רבים ומגוונים בניהם ניתן למצוא:

 • פריצת כספת ביתית 
 • החלפת צילינדרים מסוגים שונים 
 • הוספת מנעול עליון 
 • פריצה והחלפת מנעול לתיבת דואר 
 • כיוון דלת 
 • החלפת ידיות לדלת 
 • שחזור מפתח לרכב 
 • פריצת דלתות פנים וחוץ
 • ועוד שירותים רבים ומקצועיים 

מתלבטים עדיין? אין מה להתלבט. התקשרו כבר עכשיו ואנחנו בדרך אליכם! 

לכן אל תהססו ופנו אלינו ונענה בהקדם, אתם לא תצטערו אם תפנו אלנו. התקשרו עכשיו, אל תחכו הרבה!

מתי נזמין מנעולן בגבעתיים:

הסיבה השכיחה ביותר להזמנת מנעולן בגבעתיים או פורץ מנעולים בגבעתיים, היא כאשר הדלת נעולה והמפתח אינו ברשותכם או נאבד.

כמו כן, ניתן להזמין מנעולן גם במקרים הבאים:
תיקון מנעולים, אובדן מפתחות הרכב או נעילה שלהם בפנים, תיקון והתקנה של מנגנוני כספות, תיקון דלתות פנים וחוץ, תיקון בעיות שונות בצילינדר של הדלת או החלפתו, מפתח שנשבר בתוך המנעול כתוצאה משימוש לא נכון, התקנת דלתות רב בריח, התקנת מנעול עליון לדלת חוסם, ורב בריח, וכן מיגון ואבטחה לדירות ובתי עסק שונים.

מנעולן מורשה בגבעתיים
איתי פורץ בגבעתיים

זמן המתנה למעולן בגבעתיים:

דקות ולא יותר!

משוב מלקוחה שלנו בגבעתיים

כשהזמנתי שירותי של חברת lock4you אני לא ציפיתי לשום דבר יוצא מן הכלל, אבל כאשר מנעולן התחיל לעבוד, הבנתי שלפני מקצוען ברמה הגבוה ביותר! הכל הסביר, עשה, הראה.
לא רק עושה את העבודה, אבל גם ממליץ איך לעשות את זה טוב יותר! אני בהחלט שומרת מספר של החברה הזאת, אני ממליצה עליו כעל מקצוען אמתי בתחום!
המלצה מנעולן בגבעתיים
אילנה
סוכנת ביטוח