לוגו לוק פור יו

מנעולן בישרש

זקוקים למנעולן בישרש?

אנו מציעים שרות 24 שעות במידה ותזדקקו פריצת דלת, פריצת רכב נעול, פריצות כספת, תיקון דלתות, החלפת צילינדרים, התקנת מנעול ביומטרי.
חייגו אלינו בכל שעה ונוכל לתת לכם הצעת מחיר משתלמת עבור כל סוג עבודה לה אתם זקוקים בתחום המנעולנות.

מנעולן בישרש – פריצת כספת נעולה

ננעלה לכם הכספת ואתם זקוקים דחוף להוציא את הכסף הזר שיש שם לטיול לחול שאתם אמורים לטוס אליו על הבוקר? אתם בלחץ כי הזמן דוחק ואתם לא רוצים שמנעולן יפרוץ לכם את הכספת וישאיר אותה פתוחה. כי חשבתם להשאיר שם עוד כסף מזומן לאחר הטיסה. הרשו לנו להרגיע אתכם. כאשר אתם מזמינים מנעולן מוסמך הוא יפרוץ לכם את הכספת ללא נזק משני ויאפשר לכם לנעול אותה בבטחה. מנעולן יוכל לעזור לכם לאפס את הכספת הדיגיטלית שלכם לרמה שבה תוכלו לכוון קוד חדש. ואם הכספת שלכם אינה דיגיטלית הוא יפרוץ לכם את המנעול וידע להחליף לכם למנעול כספת חדש.

מנעולן בישרש

שירותי פריצת כספות מקצועי כולל:

  • פריצת כספות גדולות עם מנעול קומבינציה ומפתח
  • חילוץ מפתח שבור ממנעול כספת
  • פתיחת כספות ללא נזק עם גלגל ומחוגה
  • תיקון כספות לאחר פריצה
  • שירות תחזוקה לכספות מכל הסוגים
  • פורץ דלת פלדה, עץ ואלומיניום

מנעולן בישרש – מה הוא מנעול ביומטרי?

מנעול ביומטרי הינו מנעול חכם אשר מאפשר לכם גישה לבית באמצעות טביעת אצבע אותה אתם מניחים על לוח חכם והגישה אל הבית מתאפשרת גם באמצעות אפליקציה או שימוש בלוח מקשים. מדוע מנעול ביומטרי כל כך יעיל ונוח?
נניח ואתם רוצים לצאת מהבית וחשבתם לעצמכם, אין לי חשק לקחת מפתח, אתם פשוט יוצאים מהבית ונועלים באמצעות האפליקציה או טביעת האצבע את הדלת הנעולה ותצאו לכם לדרככם ללא עול מפתח. דבר שני ונוח מאוד הוא במידה ואחד הילדים שלכם חייג אליכם פתאום וסיפר לכם שהוא שכח לקחת מפתח כשיצא הבוקר לבית הספר, אתם לא צריכים לשבור את הראש, הילדים יוכלו באמצעות טביעת האצבע להיכנס הביתה.
או לחילופין אם החלטתם לתת להם גישה הביתה רק באמצעות המפתח, תפתחו להם את הדלת בעצמכם מרחוק דרך האפליקציה.

מנעולן בישרש

מנעולן בישרש- החלפת צילינדר לדלת

אחד השירותים אותו תוכלו לקבל מהמנעולן מלוק פור יו הוא החלפת צילינדר לדלת. כאמור במידה ושמתם לב שהצילינדר שלכם לדלת אינו עובד כראוי זהו סימן שצריך להחליף אותו. לכן תוכלו להתקשר למנעולן מלוק פור יו ולקבל ממנו הצעת מחיר אטרקטיבית כבר בטלפון. וכאשר תקראו למנעולן, הוא יגיע במהירות אליכם ויחליף לכם צילינדר במקצועיות ובצורה נקיה. וזאת בזכות העובדה שהמנעולנים שלנו עברו הכשרה מקיפה בתחום המנעולנות, ולכן הם מקצועיים מאוד בתחומם. כמו כן המנעולנים שלנו בעלי ניסיון וידע רב בתחום. כמו כן הם מטפלים יום יום במספר רב של נושאים התחום המנעולנת. ובנוסף יש ברשותם תעודת הסמכה ותעודת יושר ממשטרת ישראל המתירה להם לעסוק בתחום המנעולנות. ולכן תוכלו לסמוך עליהם בעיניים עצומות. תוכלו גם לרכוש מהחנות האינטרנטית שלנו צילינדר ייל

מנעולן בישרש

זקוקים למנעולן באזורים נוספים? מנעולן רמלה והסביבה זמין עבורכם 24 שעות לתיקון דלתות, פריצת דלתות, פריצת כספות, פריצת רכבים או אופנועים נעולים, החלפת צילינדרים וכיוון דלתות. חייגו אלינו בכל שעה להצעת מחיר משתלמת עבור כל השירותים המוצעים אצלנו באתר.

המלצות שקיבלנו בישרש

פורץ בישרש 24 שעות

פורץ מנעולים בישרש באישור מדינת ישראל מגיע תוך 30 דקות ופורץ לכם כל דלת וכל מנעול תוך דקות ספורות

מחירים סבירים ונוחים

בעל רישיון מנעולן מוסמך