פורץ מנעולים בחולון בכל שעה

נתקעתם בחוץ או שהמפתח נשבר? אל דאגה! פורץ מנעולים בחולון בדרך אליכם!

כשיש מקרה בו נדרש פורץ המנעולים נדרש לפרוץ דלת על פי הזמנת בעל הדירה אתם לא לבד.

לפעמים זה כי בעל הדירה יצא מהבית וטרק את הדלת כשהמפתח נשאר בפנים.

צרור המפתחות נשאר במשרד ואין לבעל הבית אפשרות להיכנס לתוכו. ויש עוד הרבה סיבות.

פורץ מנעולים בחולון

פורץ מנעולים בחולון 24 שעות

אמינות היא שם המשחק

  • פורץ מנעולים בחולון או בכל מקום אחר בארץ חייב ברישיון לעסוק בתחום. כדי למנוע מאנשים בעלי רקע פלילי ללמוד את המקצוע מסננים בתי הספר את הנרשמים סינון מוקפד. כל מי שעבר את ההכשרה וקיבל רישיון לעסוק יכול גם להיות פורץ מנעולים בחולון למכוניות, וכספות. לא אחת רואים אנשים שמפתח המכונית נשאר בתוכה. כל ניסיון עצמי יכול להביא לנזק גדול כמו שבירת המנעול של הדלת, שבירת זכוכית החלון או נזק לדלת עצמה.
  • כדי להבטיח שהמזמין הוא אכן בעל הדירה עליו להציג תעודת זיהוי בפני פורץ המנעולים. אבל יש גם כאלה שמנצלים את פורצי המנעולים לצורך חדירה לדירה כדי לגנוב ממנה. “הלקוח” טוען שתעודת הזהות שלו בתוך הבית ולכן אינו יכול להציגה בפני פורץ המנעולים. יש גם שיתופי פעולה בין פורצי מנעולים לגנבים. צריך להיות זהירים. יש מקרים שהמשטרה מזמינה פורץ מנעולים בחולון, כדי לפרוץ דלת של דירה שבה, על פי החשד, יש אירוע שהמשטרה רוצה לבדוק אותו.

נעול בחולון? הזמנת פורץ

אם אתם זקוקים לפורץ, אנחנו כאן עבורכם.

חברת לוק פור יו מתמחה בכל שירותי הפריצה, האבטחה והמיגון, אנחנו מתקנים דלתות, מחליפים מנעולים ומתקנים את כל סוגי הנזקים שמגיעים ביחד עם פריצת הדלת.

מכירת דלתות ומנעולים בחולון

בנוסף, אנחנו מייעצים, מוכרים דלתות, מנעולים וכספות.

אם אתם זקוקים לאחד מהשירותים הללו, אל תישארו בחוץ! התקשרו עכשיו!

השירות שלנו

אמין, מהיר ואדיב. זמני הגעה קצרים כדי שלא תתקעו בחוץ.

אנחנו זמינים כל הזמן, ובעלי המקצוע שלנו הם ברמה הגבוהה ביותר, כמובן אמינים, עם רישיון וידע רב כדי לעשות את העבודה בלי לפגוע בדלת שלכם שלא לצורך.