איך לבחור פורץ רכבים

מחפשים פורץ רכבים? חייגו למומחים של “לוק פור יו” 24 שעות ביממה

פורץ רכבים

פורץ רכבים

זה לא כל כך נעים לראות רכב נעול
הרכב שלכם ננעל ולא נפתח? שכחתם את המפתחות בתוך הרכב? לא מוצאים את המפתחות? אין בעיה! מנעולן רכב מקצועי ממתין לטלפון שלכם, ויגיע במהירות הבזק לסייע. איש מקצוע זה מומחה בביצוע שלל פעולות הקשורות לתקלות של מנגנוני הנעילה ברכב: הוא מתפקד בתור פורץ רכבים (באופן חוקי ומותר, כמובן), הוא מבצע פריצת רכבים ללא נזק , ויכול לבצע על המקום שכפול מפתחות לרכבים. אם לא קיים ברשותו הציוד הדרוש הוא יוכל להפנות את הלקוח לבית עסק המתמחה בתחום של הכנת מפתח לאחר שמפתח אבד.

איך לבחור מנעולן רכב?

מנעולן לרכב אשר מוסמך להיות פורץ רכבים הוא מנעולן בעל תעודת הסמכה מקצועית עם תמונתו האישית. לעולם, אל תתנו לפרוץ למכונית שלכם, אם לא הוצגה בפניכם על ידי המנעולן אותה תעודת הסמכה. אם איש השירות מתרץ את אי זמינותה של התעודה בתירוצים שונים, ותרו על שירותיו, וחפשו איש מקצוע אחר, ולא חשוב עד כמה אתם לחוצים בזמן.

מנעולן רכבים שעבר קורס, נדרש לפני תחילתו הקורס להציג תעודת יושר מהמשטרה, וזאת, בכדי לא ללמד את רזי המקצוע גורמים שיכולים לנצל את הידע שרכשו בקורס – לרעה.

שירותים נוספים פורץ רכבים

חשוב לזכור כי פריצה לרכב , גם פריצת רכב ללא נזק, אינה מסתיימת בכך. כי יש צורך לעשות שכפול מפתחות לרכב לאחר שמפתח אבד. פריצה לרכב, אולי מאפשרת לנו גישה לתוכו, ובמקרים מסוימים היא אפילו קריטית: אם ננעל בו ילד לדוגמה, יחד עם זאת, זה עדיין לא מבטיח שנוכל להתניע את האוטו ולנסוע הלאה. הכנת מפתח חילופי לאותו מפתח שאבד היא קריטית לא פחות.

חשוב לדעת כי פריצת רכבים אינו מקצוע פשוט כמו שזה נראה ממבט ראשון. מכיוון שיש חברות רבות המייצרות רכבים, ולכל אחת מספר דגמים, יש ללמוד לפרוץ את כל סוגי המנעולים הקיימים בהם, מה עוד בשכל שנה יוצאים לשוק דגמים חדשים.

לסיום נדגיש כי מומחה לפריצה לרכב מחזיק ברשותו ציוד פריצה איכותי ומתקדם בשווי של אלפי שקלים.

פורץ רכב מטעמנו מבצע את שירותי הפריצה הבאים:

  1. פריצת רכבים מונעים בדרכים בכל שעה
  2. פריצת רכב פרטי, פריצת אוטובוסים, ומידע כמה עולה פריצת משאיות
  3. תיקון סוויץ רכב לאחר הפריצה
  4. יישור הדלת במידה והתעקמה

ועוד שירותים נוספים אותם נשמח להעניק לכל דורש.

להזמת פורץ רכב בהגעה מידית – חייגו עכשיו ללוק-פור יו