לוגו לוק פור יו

פורץ רכבים – שחזור מפתחות לאחר אובדן

מחפש פורץ רכבים? אבדו לך המפתחות לרכב? צריך שכפול? חייג למומחים של "לוק פור יו" 24 שעות ביממה.

זה לא כל כך נעים לראות רכב נעול. הרכב שלכם ננעל ולא נפתח? שכחתם את המפתחות בתוך הרכב? לא מוצאים את המפתחות? אין בעיה! מנעולן רכב מקצועי ממתין לטלפון שלכם, ויגיע במהירות הבזק לסייע.

איש מקצוע זה מומחה בביצוע שלל פעולות הקשורות לתקלות של מנגנוני הנעילה ברכב: הוא מתפקד בתור פורץ רכבים (באופן חוקי ומותר, כמובן), הוא מבצע פריצת רכבים ללא נזק, ויכול לבצע על המקום שכפול מפתחות לרכבים. אם לא קיים ברשותו הציוד הדרוש הוא יוכל להפנות את הלקוח לבית עסק המתמחה בתחום של הכנת מפתח לאחר שמפתח אבד.

פורץ רכבים
פורץ רכבים

 

איך לבחור מנעולן רכב?

מנעולן לרכב אשר מוסמך להיות פורץ רכבים הוא מנעולן רכבים בעל תעודת הסמכה מקצועית עם תמונתו האישית. לעולם, אל תתנו לפרוץ למכונית שלכם, אם לא הוצגה בפניכם על ידי המנעולן אותה תעודת הסמכה. אם איש השירות מתרץ את אי זמינותה של התעודה בתירוצים שונים, ותרו על שירותיו, וחפשו איש מקצוע אחר, ולא חשוב עד כמה אתם לחוצים בזמן.

מנעולן רכבים שעבר קורס, נדרש לפני תחילת הקורס להציג תעודת יושר מהמשטרה, וזאת, בכדי לא ללמד את רזי המקצוע גורמים שיכולים לנצל את הידע שרכשו בקורס – לרעה.

פורץ רכבים- פריצת רכב

למי מאתנו לא קרה מקרה שבו שכחנו את המפתח של הרכב בתוך הרכב והרכב ננעל כשהמפתח בפנים ואין לנו מפתח רזרבי? כנראה שלמרביתנו. או במקרה שאבד לנו המפתח ואין לנו אפשרות להיכנס לרכב כי אין לנו מפתח ספייר. אז מה עושים במקרים כאלו? כמובן שצריך להזמין מנעולן שיבצע פריצת רכב. כמו כן במקרה יותר מלחיץ כאשר ילד נשכח בתוך הרכב הנעול ואין מפתח רזרבי כמובן שצריך להזמין שירות של פריצת רכב. במקרה זה חשוב שפורץ הרכב יגיע כמה שיותר מהר. ואסור לנו לשכוח לבקש מפורץ הרכבים שיראה לנו תעודת הסמכה ואישור מהמשטרה לעסוק בתחום.  לכן הזמינו את המנעולנים של לוק פור יו והם יגיעו עד אליכם במהירות ויבצעו פריצת רכב במקצועיות רבה. המנעולנים שלנו מקצועיים מאוד ובעלי ניסיון רב בתחום. כמו כן יש להם תעודות הסמכה ותעודות יושר ממשטרת ישראל, כך שתוכלו לסמוך עליהם בעיניים עצומות בפריצת רכב ובכל נושא בתחום המנעולנות. אולי תתעניינו גם במנעולן 24 שעות

שירותים נוספים פורץ רכבים

חשוב לזכור כי פריצה לרכב, גם פריצת רכב ללא נזק, אינה מסתיימת בכך. כי יש צורך לעשות שכפול מפתחות לרכב לאחר שמפתח אבד.

פריצה לרכב, אולי מאפשרת לנו גישה לתוכו, ובמקרים מסוימים היא אפילו קריטית: אם ננעל בו ילד לדוגמה. יחד עם זאת, זה עדיין לא מבטיח שנוכל להתניע את האוטו ולנסוע הלאה. הכנת מפתח חילופי לאותו מפתח שאבד היא קריטית לא פחות.

חשוב לדעת כי פריצת רכבים אינו מקצוע פשוט כמו שזה נראה ממבט ראשון. מכיוון שיש חברות רבות המייצרות רכבים, ולכל אחת מספר דגמים, יש ללמוד לפרוץ את כל סוגי המנעולים הקיימים בהם, מה עוד בשכל שנה יוצאים לשוק דגמים חדשים.

פריצת תא מטען

לעתים קרובות נהגים מתמודדים עם הבעיה של פתיחת מכסה המנוע ומנסים למצוא פתרון בעצמם.

אם הם לא מצליחים ושום דבר טוב לא יוצא מזה, הם מחפשים מידע רלוונטי באינטרנט עד שמגיעים למסקנה שרק מקצוען בתחום יעזור להם לפרוץ לתא מטען ויחסוך להם זמן והכי חשוב עצבים מיותרים.

השירות שלנו יעזור לך לפתור את הבעיות שלך במהירות. המקצוען שלנו יגיע למקום שצוין על ידך בעת ההזמנה, בהקדם האפשרי ויפתור את הבעיה בעלות סבירה ביותר.

לסיום נדגיש כי מומחה לפריצה לרכב מחזיק ברשותו ציוד פריצה איכותי ומתקדם בשווי של אלפי שקלים.

פורץ רכב מטעמנו מבצע את שירותי הפריצה הבאים:

  1. פריצת רכבים מונעים בדרכים בכל שעה
  2. פריצת רכב פרטי, פריצת אוטובוסים, ומידע כמה עולה פריצת משאיות
  3. תיקון סוויץ' רכב לאחר הפריצה
  4. יישור הדלת במידה והתעקמה

ועוד שירותים נוספים אותם נשמח להעניק לכל דורש.

להזמנת פורץ רכב בהגעה מידית – חייגו עכשיו ללוק-פור יו

פורץ רכבים 24 שעות

אין צורך להילחץ, פורץ רכבים 24 שעות ביום זמין עבורכם ויגיע תוך 20-30 דקות מקבלת ההזמנה. מנעולן שלנו ייחלץ אתכם בזהירות ללא שום נזק, וכמובן במהירות המרבית.

אנו עוסקים בתחום הרבה שנים, צברנו ידע רב בפריצת רכבים מכל הסוגים ולמדנו לפרוץ במינימום זמן ובמינימום נזק .

מתי נזמין פורץ רכבים:

על מנת לקבל שירות מפורץ אמין והוגן יש להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מה עוד? מנעולן תל אביב כמובן!