לוגו לוק פור יו

פורץ בחולון – פתרון מהיר וזמין

חברת "לוק פור יו" הינה חברה גדולה וידועה בתחום, עתה אנו מציעים פורץ בחולון. יתרונה של חברת "לוק פור יו" הוא בצוותי מנעולנים מקצועיים החברים כולם באיגוד המנעולנים הישראלי, ויכולים לתת מענה מקומי על פי ערכי השירות שלנו. מעתה פורץ בחולון מזמינים רק מ"לוק פור יו" וזוכים במענה מיידי באיכות בלתי מתפשרת.

ישנם מנעולנים רבים, כיצד נדע שאנו בוחרים בטוב ביותר? להלן מספר טיפים שיסייעו לכם בבחירת השירות המקצועי:

– מנעולן מקצועי רכש את הכשרתו במסגרת רשמית ומסודרת, אך זה לא מספיק, אנו מפעילים מנעולנים המצוידים בניסיון עשיר. ניסיון זה חוזר אליכם ביכולת לטפל בכול מנעול, בעיית צילינדר ודלת, באופן יעיל ויסודי.

פורץ ברישיון משטרת ישראל

פורץ בחולון מנעולים דלתות רכבים וכספות
פורץ בחולון מנעולים דלתות רכבים וכספות

מנעולן נדרש לתעודת מנעולן שניתנת למי שחבר באיגוד המנעולנים.

כול אנשי המקצוע שלנו חברים באיגוד, ומצוידים בתעודת יושר תקפה מטעם משטרת ישראל.

מנעולן ללא תעודת יושר הוא סיכון שמומלץ לכם לא לקחת.

– פורץ בחולון של "לוק פור יו" מצויד ביכולות השונות הדרושות לטיפול במגוון דלתות, מנעולים וצילינדרים.

ישנן שיטות נעילה רבות ושונות בבתים הפרטיים שלנו, לכן כדאי לוודא מראש שהמנעולן מכיר את סוג הדלת ומצויד בציוד המתאים לתקנה ולהחליף לה חלפים.

פורץ ברישיון המומחים של "לוק-פור-יו"

– מנעולן נדרש לפעמים להגיע אל המיקום של הלקוח במהירות ובשעות בלתי שגרתיות, לכן כדאי לבחור במנעולן שקרוב למיקומכם, באותה עיר או אזור, ופעיל וזמין בכול שעות היממה. אנו ב"לוק פור יו" מפעילים קו טלפוני בכול שעות היממה על מנת שהמנעולנים שלנו יגיעו אליכם במהירות, ביום או בלילה.

– פורץ/מנעולן בחולון של "לוק פור יו" נבחר בקפידה על מנת שייתן לכם שירות נאמן לערכי השירות שלנו. אנו מאמינים שהלקוח הוא מעל הכול, מה שמתבטא במענה מהיר, מתן שירות זריז, וביחס אדיב ונעים ללקוח.

פורץ בחולון 24 שעות דברו עם איתי

חברת "לוק פור יו" רואה לעצמה חובה להשתמש במוצרים באיכות הגבוהה ביותר, לכן בהחלפת צילינדר, מנעול או תיקון דלת, יוצעו לכם חלפים של חברות ידועות. מוצרים מבית מולטילוק, YALE, רב בריח ועוד, שהוכיחו את עצמם בשטח, ושאנו מאמינים בהם. אנו ממליצים לבחור במוצרים איכותיים על פני חיקויים זולים שלא ייתנו לכם בטיחות, ולא יחזיקו מעמד זמן רב.

פורץ בחולון 24 שעות

סיוע מפורץ לאחר ביצוע פריצה

אם יש צורך, אתם יכולים להחליף את המנעול לאחר פתיחת הדלת.
אצל פורץ שלנו תמיד יהיו מנעולים זמינים לכל סוגי דלתות, מכל היצרנים.
המומחים המיומנים שלנו הוכשרו להתקנות והחלפות של מנעולים ויש להם ניסיון רב.

מנעולן צריך לבחון את התקלה ובהתבסס על הרצונות של הלקוח לבין הניסיון שלו,
לבחור ולהתקין מערכת נעילה הכי אופטימלית האפשרית במקרה שלכם.
אנחנו נעזור לך לבחור סוג של מנעול בעת החלפה או תיקון מנעולים.

השירותים של המנעולנים של לוק פור יו

המנעולנים של לוק פור יו נותנים שירותים במגוון נושאים בתחום המנעולנות. להלן מספר מהשירותים:

 • שחזור מפתח לרכב
 • שכפול מפתח לרכב
 • פריצת כספות
 • פריצת אופנוע 
 • החלפת צילינדר לדלת
 • פריצת דלתות
 • פריצת רכב
 • ועוד מגוון רחב של שירותים בתחום המנעולנות

פורץ בחולון- פריצת כספות

אחד מהשירותים אותו תוכלו לקבל מהמנעולנים של לוק פור יו הוא פריצת כספות. כידוע הכספת נועדה לאבטח ולאחסן את הדברים הנמצאים בתוכה. כמו כסף, ניירות ערך, תכשיטים ועוד פריטים יקרי ערך. אם קרה מצב שאינכם מצליחים לפתוח את הכספת עדיף שלא תנסו לפתוח אותה בכוח, משום שבצורה כזו תוכלו לגרום ליותר נזק. וזאת בגלל שתקלקלו את המנגנון של הכספת. לכן עדיף לפנות למנעולן מוסמך בעל תעודת הסמכה ותעודת יושר מהמשטרה. פריצת הכספת ללא נזק היא פעולה עדינה ולכן צריך לוודא שהיא מתבצעת כמו שצריך. המנעולנים של לוק פור יו יוכלו לפרוץ את הכספת במקצועיות וללא נזק. אולי תתעניין בכספות ביתיות ייל

פורץ בחולון

פורץ בחולון- שכפול מפתח לרכב

אז מתי כדאי לעשות שכפול מפתח לרכב? אם יש לכם רק מפתח יחיד לרכב ובמידה ואתם שמים לב שהמפתח של הרכב מתחיל לעשות בעיות, כלומר פעם הוא עובד ופעם לא- מוטב שתמהרו לעשות שכפול מפתח לרכב. וזאת כדי לא להיתקע בלי מפתח כלל. זאת ועוד: יש לכם אחד ואין מפתח רזרבה, כדאי לעשות שכפול מפתח לרכב כדי למנוע מצב שאם יקרה משהו למפתח למשל אם הוא ילך לאיבוד, תישארו ללא מפתח בכלל. כמו כן במקרה שיש לכם מפתח יחיד לרכב ויש מספר משתמשים ברכב, כדאי לעשות שכפול מפתח לרכב. אז התקשרו למנעולנים שלנו, הם ייתנו לכם הצעת מחיר בטלפון וישכפלו לכם את המפתח לרכב במקצועיות רבה. 

שירותים נלווים

אצלנו ב"לוק פור יו" אנו מאמינים שאיכות גבוהה לא צריכה לעלות הרבה, לכן אנו מקפידים על עלויות נוחות לצרכן שנשמרות תחרותיות. פורץ בחולון של חברתנו ערוך לטפל בכול בעיית מנעול ודלת שצצה, גם בשעות הלילה, ואנו מציעים מגוון פתרונות מיגון נוספים כמו כספות ועוד אשר יעלו את רמת הבטיחות בבית ובמקום העבודה לרמה חדשה.

כל הפתרונות במקום אחד

 • פריצת מנעולים מכל הסוגים
 • פריצת דלתות נעולות וטרוקות
 • התקנה ופריצת כספות
 • החלפות מנעולים וצילינדרים

פורץ בחולון עם אחריות על כל עבודה

בחירת מנעולן מקצועי והוגן

מנעולן אמין יספק את המוצר שהלקוח שלו צריך, מבלי לנסות למכור לו משהו שאינו צריך, לעתים אני שומעה סיפורים של לקוחות שמנעולנים שונים היו מציעים ללקוחות מוצרים שלא מתאימים להם לכן על מנת להימנע מסיטואציות כאלו חשוב לבדוק אמינות של מנעולן