לוגו לוק פור יו

מחפשים פורץ דירות ? 

המקצוע של פורץ דירות היה מאז ומתמיד מקצוע מבוקש ופופולרי מאוד. ניתן לראות אנשים רבים אשר נזקקים לשירותיו של בעל מקצוע זה, בין אם זה כדי לפרוץ את דלת הבית לאחר שאיבדו את המפתח, בין אם זה כדי לתקן את המנעול שנשבר או בשל כל סיבה אחרת. יחד עם זאת, פורץ שכזה צריך להיות בעל אחריות רבה מאוד ובעל ידע רב בתחום כדי שלא לגרום לנזק ובכדי שתוכלו לסמוך עליו. ולכן לפני שאתם בוחרים פורץ מנעולים לדירה שלכם, גם אם זה ברגעים לחוצים מאוד, בדקו היטב את מי אתם מזמינים והאם אתם יכולים לסמוך עליו שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

פורץ דירות
פורץ דירות

פורץ דירות מקצועי באישור המשטרה מוסמך לבצע את השירותים הבאים:

  • פריצת דירות בנוכחות אתם נוסף, בעל הבית או אדם המוסמך ע"י בעל הדירה
  • פריצת דלת של דירה תבוצע לאחר הזדהות מול הפורץ
  • לאחר פריצת המנעול תהיה האפשרות לבחור את סוג הצילינדר המתאים ביותר עבור הדלת שלכם

אז תישארו בחוץ צלצלו כעת לפורץ מקצועי באישור המשטרה, ומיד נגיע אליכם!

סיוע פורץ לפריצת דירה

פריצה, התקנה, החלפה או תיקון של מנעול דורש לא רק את הנוכחות של כישורים מתאימים וניסיון,
אלה גם אחריות מסוימת. תסכימו אתנו שזהו המקרה שבו רק מקצוען צריך לעבוד. למלאכה שלנו יש את הכישורים וניסיון הנדרשים.
צוות שלנו מסוגל לפרוץ, להתקין, לתקן ולתחזק את המנעולים של כמעט כל יצרן.
על ידי פנייה אלינו, אתה יכול להיות בטוח שנמצא פתרון לבעיה ברמה מקצועית וגבוהה.

אישורים לעבודה בתור פורץ דירות

פורץ דירות הינו בעל מקצוע אשר זקוק לאישורים כדי לעבוד בתחום. מלבד אישורים על רישוי העסק, בעל מקצוע זה חייב לקבל אישור משטרתי על מנת לפרוץ לדירות ובתים. אישור זה ניתן אך ורק לאנשים שאין להם עבר פלילי ויכולים לעסוק בתחום מבלי שיבצעו עבירות פליליות שונות או שישתמשו בידע ובסמכות שלהם לדברים שאינם כשרים. לכן, חשוב מאוד לבדוק מהפורץ אותו אתם מזמינים לראות את אותם אישורים. אם הוא מתחמק מלהציג את האישורים הללו ומספק לכם תירוצים שונים.

מוטב לבחור בפורץ אחר אשר יעניק לכם תחושה בטוחה והרבה יותר רגועה.

 פורץ דירות מקצועי

פורץ דירות- המלצות מחברים או בני משפחה

אם אתם שומעים על חברים או בני משפחה אשר הזדקקו לשירות של פורץ דירות והינם מרוצים מאוד מהשירות, בקשו מהם את פרטיו של פורץ הדירות הזה ושמרו אותם לכל צרה שלא תבוא. המלצות הללו, מחברים או בני משפחה אשר אתם סומכים עליהם ועל הדעה שלהם, יאפשרו לכם להיות בטוחים בעת הזמנת הפורץ ויאפשרו לכם להיות מוכנים מבעוד מועד לרגע בו תזדקקו לשירותיו של בעל מקצוע זה.

פריצת דלתות

למי לא קרה מקרה שהוא לא הצליח לפתוח את דלת הבית, למשל? מתי צריך לקרוא לפורץ דלתות? כאשר המפתח שלכם אינו מסתובב בדלת או שהוא אינו נכנס לצילינדר. אם המפתח תקין וניסיתם לפתוח עם מפתח אחר והדלת אינה נפתחת, תצטרכו להזמין מנעולן. כאשר המנעולן יפרוץ לכם את הדלת, יש סיכוי שתצטרכו גם להחליף צילינדר. המנעולן יוכל לפרוץ את הדלת בשתי דרכים: בדגדוג- הפריצה תתבצע בעזרת כלים מיוחדים או בקידוח. במקרה שני הוא שהמפתח נתקע או שהוא מסתובב קצת אבל לא עד הסוף. בכל מקרה מנעולן מקצועי ידע לטפל במצבים האלו במקצועיות. המנעולנים של "לוק פור יו" יוכלו לטפל לכם בכל המקרים ולפרוץ את הדלת במקצועיות ובמינימום נזק. 

החלפת צילינדר לדלת

במקרה שאתם צריכים להחליף צילינדר, אין זו בעיה כלל! התקשרו למנעולן מ"לוק פור יו" והוא יחליף לכם את הצילינדר במקצועיות רבה. אם אין לכם מושג לאיזה צילינדר להחליף המנעולן שלנו יוכל לייעץ לכם לאיזה צילינדר כדאי לכם להחליף כך שיתאים לכם מבחינת איכות ומבחינת מחיר. תוכלו להתקשר אלינו והמנעולן ייתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית כבר בשיחת הטלפון. ולאחר מכן יגיע במהרה להחליף לכם את הצילינדר. אולי יעניין אתכם צילינדר מולטילוק

פורץ דירות

פורץ דירות- המלצות ברשת

אם אתם לא מצליחים לאתר המלצות מחברים או בני משפחה ועדיין רוצים להיות מוכנים מראש לכל מקרה, אתרו בעזרת האינטרנט והרשתות החברתיות השונות מידע על כמה פורצי מנעולים באזור המגורים שלכם ושמרו אותם במקום נגיש.

להזמנת פורץ דירות מקצועי חייגו עכשיו ונגיע אליכם בתוך 20 דקות לאזור מרכז הארץ והסביבה!

איתי מנעולן באישור משטרת ישראל עובד 24 שעות

תגובות הלקוחות

תודה לאיתי על טיפול מהיר ומקצועי, עכשיו אני יודעת מה לעשות שהדלת שלנו נטרקת)
המלצה על מנעולן מרותם
רותם

פריצת דלת טרוקה