לוגו לוק פור יו

פורץ מנעול דלת פלדלת, חסם ורשפים 

צריכים פורץ מנעול דלת במרכז? אנו נגיע עד אליכם לפריצת מנעולי דלתות פלדה מכל הסוגים.

לדוגמה: רב בריח, חסם, רשפים ועוד. 

הגעה מהירה בתוך 20 דקות. מקצועיות מרבית שלא תגרום לכם לבזבז זמן מיותר ולפעמים גם כסף! חייגו ואנחנו בדרך.

פורץ מקצועי בשעת חירום

הדלת היא השער למבצרנו, ביתנו השומר על פרטיותנו וביטחוננו. אנו רגילים להיכנס ולצאת ללא בעיה ולא נותנים את הדעת לתפקוד הנאמן וארוך השנים של הדלת שלנו. אך דלתות כמו כול דבר מזדקנות, פעילותן מפסיקה להיות שוטפת ובלתי מורגשת, ואנו מוצאים קושי לצאת ולהיכנס. עד שאפילו יום אחד אנו עומדים מול דלת שממאנת לאפשר לנו להיכנס לביתנו או לצאת ממנו. במקרה זה אנו בבעיית חירום חמורה. מה שהתרגלנו שיפעל מבלי שנניח עליו את הדעת חדל. ואנו תקועים, מופתעים וחשופים.

פורץ מנעול דלת
פורץ מנעול דלת

מה יותר מהר וכדאי, לפרוץ את המנעול בזהירות או פשוט לפרוץ?

בעיה קטנה כמו טריקת דלת בטעות או מפתחות שנאבדו יכולה לקלקל את מצב הרוח במשך יום שלם.
אבל כדי להפחית את העלויות וההפסדים הכספיים למינימום, תמיד צריך לחשוב בהיגיון מלא.
היום קיימים שירותי פריצת דלת פלדלת 24 שעות ביממה, למקרה חירום ובמקרים דחופים. ומתבצעים על ידי חברת לוק פור יו.
החברה שלנו מספקת שירותים מקצועיים כגון: פריצת דלתות, רכבים, כספות, תיקון והחלפת המנעולים, צילינדרים ומנגנונים.
אנו מבטיחים לכם לבחור את הדרך הנכונה לפריצת דלת, כך שיהיו כמה שפחות נזקים לדלת ולמנעול.

פריצת מנעולי דלתות מכל הסוגים

בשעה כזו עלינו להיעזר בשירותיו המיוחדים של פורץ מנעול דלת. איש מקצוע זה מיומן ב "שכנוע" דלתות סרבניות להיפתח. אם על ידי החלפת צילינדר, ואם באמצעות פריצת המנעול והדלת. כדי להיות פורץ מנעול דלת מוסמך יש לעבור הכשרה מתאימה בתחום מכניקת דלתות וצילינדרים. וכמו כן להיות בעל תעודת יושר מטעם המשטרה. קיימים בכול עיר בארץ שירותי מנעולנים המתמחים בפריצת דלתות סרבניות בדקות אחדות. ומגיעים בזמן קצר למיקום הנדרש. אנשי מקצוע אלו מצוידים בציוד עזר מתאים, בידע ובניסיון. ובקלות ובמהירות גואלים אותנו מהצרה. חלק מנותני השירות אף עושים עצמם זמינים 24 שעות כך שאפילו בשעות הקטנות ניתן להזמין את שירותם.

החלפת מנעולים

פורץ דלתות הינו מומחה ובעל הסמכה. עלות השירות אינה גדולה ותלויה בתמחור התחרותי של איש המקצוע, בסוג הדלת ובזמן השירות. באמצעותו ניתן לפרוץ דלת סרבנית ולאחר מכן כשאנו שוב מהצד הבטוח של הדלת, לתקנה, ולהסיר את גורם הבעיה. כדי למצוא פורץ מנעול דלת איכותי יש לשאול מניסיונם של חברים ושכנים, לבדוק המלצות ברשת ולסקור את הנושא. כמובן לפי כמות הזמן ומידת חומרת המצוקה שלכם באותו הרגע. מומלץ לשמור את מספרו של נותן שירותים שמשרותיו נהניתם בעבר, משום שאם הבעיה חוזרת רבים הסיכויים שהוא יתחשב בכך בתמחור השירות. ואולי אף יראה זאת בתחום האחריות של הביקור הקודם. אם הבעיה מצריכה החלפת צילינדר, כדאי להזמין שירותי פורץ מנעול דלת שהוא בהכשרתו גם מנעולן. אשר יוכל להציע תיקון ממשיך לבעיה. לא כול פורץ מנעול דלת הוא מנעולן, אך כול מנעולן הוא פורץ מנעול דלת.

החלפת צילינדר לדלת

במידה והצילינדר שלכם לדלת אינו עובד, זהו סימן שצריך להחליף אותו. אז התקשרו כבר עכשיו למנעולן מלוק פור יו והוא ישמח להחליף לכם את הצילינדר במקצועיות. אך אם אתם דואגים כי אין לכם שום מושג בנושא הצילינדרים, אז אין לכם מה לדאוג. וזאת כי המנעולנים שלנו הם מנעולנים מקצועיים מאוד. וכמו כן יש להם ניסיון רב בתחום המנעולנות. ולכן הם יוכלו לייעץ לכם לאיזה צילינדר כדאי לכם להחליף כך שיתאים לכם מבחינת איכות ומבחינת מחיר. כמו כן כאשר תזמינו את המנעולן אליכם, הוא יגיע במהרה ויביא עמו מבחר של צילינדרים שממנו תוכלו לבחור את הצילינדר המתאים לכם ביותר. בין היתר המנעולנים שלנו משתמשים בכלים החדישים ביותר ויוכלו לפתור לכם כל בעיה בנושא הצילינדרים ובכל נושא בתחום המנעולנות. אולי תהיו מעוניינים בחנות למנעולים.

פורץ מנעול דלת

למידע נוסף והזמנות ניתן ליצור עמנו קשר בכל שעה ונשמח להעניק לכם שירות איכותי בכל שעה – לוק-פור-יו.

אולי גם נוכל לספק לך – מנעולן בחולון או מנעולן בראשון לציון

פורץ מנעול מוסמך 24 שעות לשירותכם

מה הופך הזמנת מנעולן מחברת lock4you לכדאית יותר מהזמנת בעל מקצוע מחברות אחרות? להלן כמה יתרונות חשובים. קודם כל עבור כל בעיות במנעול – החל מדלת שלא נפתחת ועד למפתחות הנתקעים בסוויץ' הרכב, איתי יכול להגיע אליכם בזמן קצר ביותר. נציגי החברה ערוכים ומוכנים להגיע לרחבי הארץ בהתראה קצרה ביותר, ומעניקים ללקוחות פתרונות 24 שעות ביממה. הצוות שלנו הינו אמין ומוכר מאוד בעולם המנעולנות, וכל אחד מן הנציגים מציע שירות שאנו יכולים לעמוד מאחוריו.

פורץ מנעול דלת פלדלת
איתי פורץ מנעול דלת פלדלת

השאר פרטים ואנו נחזור אלייך עם הצעת מחיר משתלמת