לוגו לוק פור יו

התקנת מחזיר דלת לסגירה שקטה

התקנת מחזיר דלת זה לשם סגירה אוטומטית לאחר פתיחת הדלת. בהרבה מוסדות, דלתות של חדרי מדרגות, מועצות עיריות ועוד, תוכלו למצוא הרבה סוגים של דלתות בהן יש מחזיר דלת. התפקיד של מחזירי הדלת הוא לווסת את מהירות סגירת הדלת באמצעות מחזיר השמן. ככל שהדלת תהיה גבוהה יותר, כך יהיה הצורך במחזיר דלת בעל יכולת החזר גבוהה וחזקה.

החלפת מחזיר דלת

הכיוון של מחזיר הדלת ייעשה באמצעות התקנה נכונה, מיקום ואורך הזרוע או סיבוב הברגים.

יש הרבה חברות המייצרות מחזירי דלת עם ציר הידרולי.

היכן נמצאים מחזירי הדלת?

מחזירי דלת, נמצאים הרבה בכיתות בתי הספר ובגנים, בדלתות אש ועוד. המטרה היא להביא את הדלת למצב סגירה אוטומטי. או המטרה היא בעצם לא לטרוק את הדלת כך שלא תיתפסנה אצבעות של ילדים קטנים בדלתות במקרה ואין בדלת מחזיר דלת. גם גלגל האטה נמצא כיום בשוק ומטרתו היא להאט את קצב סגירת הדלת. בדרך זו, הדלת נסגרת בצורה איטית יותר. וכך משמש חיכוך בין הדלת לרצפה. התקנת מחזיר דלת עבור דלתות של יציאת חירום בעת שריפה הינה נפוצה.

הדלתות תמיד נפתחות לכוון היציאה המהירה מהבניין והדלת כוללת גם ידית בהלה שהיא בעצם מנגנון נעילה רב בריחי.

התקנת מחזיר דלת עם מסילה

תיקון מחזיר דלת ניתן לבצע אצלנו

תיקון מחזיר דלת ניתן לבצע אצלנו. מחזיר נוזל הוא מחזיר לא תקין! אם המחזיר התחיל לנזול סימן שימיו ספורים לכן צריך להחליפו! 

התקנת מחזיר דלת – מונע את טריקת הדלת ומשמש כמוצר בטיחותי  

זה בדיוק מטרת הייצור וההתקנה של מחזיר דלת. בהרבה מקומות בהם יש אנשים מבוגרים, משרדים, גני ילדים ובתי ספר, יש לשמור גם על השקט. וכמו כן לא לשמוע טריקות מעצבנות בדלתות כל היום. במיוחד במקומות בהם אנו זקוקים לשקט כמו המשרד ובתי הספר. מחזיר הדלת, הינו מוצר בטיחותי ויכול לשמור עלינו ממכות שונות בעת טריקת דלת, מחלות בכף היד ועוד. מחזירי דלת טובים גם נגד הרוח. כשיש רוח הדלת נטרקת בחוזקה. היא גם עושה הרבה רעש עקב כך וגם יש סכנה גדולה שהיא תיטרק על מישהו ותיפגם מרוב טריקות.

זו אחת הסיבות שבגללן המציאו את מחזיר הדלת.

אין היום משרד או מוסד בו אין מחזירי דלת שהפכו להיות שימושיים כל כך ויעילים.

סוגי מחזירי דלת בישראל:

בישראל יש מגוון סוגים של מחזירי דלתות רובם מיובאים מאירופה וסין.

המחזירים הנפוצים בישראל הם מחזירי דלתות מסוג KING, ו YALE המשווקים ע"י מולטילוק (כיום חלק מחברת assa abloy)

ניתן למצוא מחזירים מיובאים מסין באיכות טובה לדוגמה: מחזירי אמישי בחולון AMISHAY.

איך לדעת איזה מחזיר לבחור עבור הדלת שלי?

יש מגוון סוגים ועוצמות למחזיר דלתות מ 2 כוח ועד 6 כוח.

לרוב דלתות פלדלת רב בריח שריונית חסם במידה סטנדרטית יספיק מחזיר עצמה 3.

שערים בברזל ודלתות כניסה לבניינים נדרש להתקין מחזרי כוח 5 ומעלה.

למידע נוסף על התקנת מחזיר דלת, ניתן ליצור עמנו קשר בכל שעה. ונשמח לתת לכם מענה איכותי.

שירותים נוספים של מנעולני לוק פור יו

המנעולנים של לוק פור יו נותנים מגוון של שירותים בתחום המנעולנות:

  • פריצת רכבים
  • פריצת דלתות
  • החלפת צילינדר לדלת
  • שכפול מפתח לרכב
  • שחזור מפתח לרכב
  • פריצת כספות
  • תיקון דלתות
  • ועוד מגוון רחב של שירותי מנעולנות

החלפת צילינדר לדלת

אחד השירותים אותו מספקים המנעולנים של לוק פור יו הוא החלפת צילינדר לדלת. מהו שירות זה?

במידה ואתם שמים לב שהצילינדר שלכם לדלת אינו עובד כשורה, צריך להחליף אותו. אינכם מבינים כלום בנושא הצילינדרים? אין דבר! התקשרו למנעולן מלוק פור יו. והוא ייתן לכם הצעת מחיר כבר בטלפון. וכאשר תקראו לו, הוא יגיע במהרה עד אליכם. כמו כן המנעולן שלנו ייעץ לכם לאיזה צילינדר כדאי לכם להחליף. כך שיתאים לכם מבחינת האיכות. וגם מבחינת המחיר. המנעולנים שלנו מקצועיים מאוד בזכות העובדה שהם עברו הכשרה מקיפה בתחום המנעולנות. כמו כן יש להם ידע וניסיון רב בתחום. לכן תוכלו לסמוך עליהם בעיניים עצומות שיחליפו לכם את הצילינדר במקצועיות ובאדיבות. בנוסף, תוכלו גם לרכוש צילינדר מהחנות האינטרנטית שלנו. למשל צילינדר לוקסיס Locxis ID.

למה כדאי לבחור במנעולן של לוק פור יו?

במידה ותבחרו לקרוא למנעולנים שלנו לכל נושא בתחום המנעולנות- לא תצטערו! וזה כיוון שהמנעולנים שלנו הם מקצועיים מאוד בתחומם. כמו כן הם בעלי ידע רב. ובנוסף לזה גם בעלי ניסיון רב בתחום המנעולנות. וכאשר תקראו להם, הם יגיעו במהרה עד אליכם. ויתר על כן, הם יבצעו כל עבודה בתחום המנעולנות במקצועיות, במהירות ובאדיבות. בנוסף, המנעולנים שלנו הם בעלי תעודת הסמכה. ותעודת יושר מהמשטרה המתירה להם לעסוק בתחום המנעולנות. כלומר אין להם עבר פלילי ותיק פתוח במשטרה. לכן תוכלו לסמוך עליהם בעיניים עצומות. בנוסף לנאמר לעיל המנעולנים שלנו משתמשים במוצרים ובשירותים חדשים בתחום המנעולנות שיוצאים לשוק. וכמו כן הם משתמשים בכלים חדישים ביותר. כך שהם יפתרו כל בעיה בתחום. 

רוצים לשאול או להתייעץ בתחום המנעולנות, התקשרו ונעזור לכם בשמחה!

צריכים שירות של תיקון דלתות דברו אתנו בכל שעה.

סוגים של מחזירי דלתות

שאלות ותשובות

מחזירי דלתות מותקנות בכל דלת למטרה שונה. בכיתות של בתי ספר חשוב לגרום לדלת לחזור בקצב איטי למצב סגור כדי למנוע טריקה חזקה על האצבעות של הילדים. וכמו כן לשמור על השקט במהלך השיעורים בכיתות.

בבניינים עם דלת כניסה הפועלת על מנגנון נעילה חשמלי, נרצה שהדלת תיטרק ותנעל על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים. היום ניתן למצוא במוסדות עירוניים, מפעלים ובתי ספר יותר ויותר דלתות עם מחזירי דלת.

יש מגוון רחב של מחזירי דלת. וכך כל אחד יכול לבחור סוג בהתאם לתקציב שלו. כמו כן מחזיר דלת מספק לנו ביטחון ויתרון נוסף הוא אפשרות למניעת פריצות.

התקנת מחזיר שמן לדלת כבדה

דלתות כבדות עושות יותר שימוש במחזיר שמן עליון. מחזיר דלת הידראולי ניתן לוויסות וניתן לשלוט על מהירות הסגירה של הדלת וכך להבטיח ביטחון. סגירה אטית של הדלת מונעת טריקות וכמו כן מגנה על אצבעות שנמצאות במקום הלא נכון. התקנת מחזיר שמן לדלת כבדה נחשבת להתקנה פשוטה וקלה יחסית. אך דורשת התאמה של המערכת ההידראולית למשקל הדלת ספציפית. מקובל לראות מערכות כאלה בחדרי ביטחון וממ״דים.