לוגו לוק פור יו

מנעולן בבית דגן אצלכם ברגע

זה קורה לעתים נדירות אבל כשזה קורה זה מייאש. אנו עומדים בדירתנו או בעסק שלנו ולא יכולים לצאת, או מחוץ לדלת מבלי שנוכל להיכנס, או מול הרכב שלנו. במקרים הללו עלינו להתעשת במהרה ולהזמין מנעולן בבית דגן מקצועי שיפרוץ עבורנו את המנעול וירכיב צילינדר או מנעול חדשים. ישנם מנעולנים רבים והשירות זמין, אך עלינו לבחור שירות המשלב בין ביצוע מקצועי, תודעה שירותית מפותחת, ועלות הגיונית.

שאלות ותשובות לאיתור מנעולן מתאים בבית דגן 

ש- כיצד נדע שאיש המקצוע שמולנו הוא ישר וניתן לבטוח בו?

ת- מנעולן מקצועי עובר הכשרה מתאימה, עבור הכשרה זו הוא מקבל תעודת מנעולן רשמית של רב בריח, בנוסף על מנת לעבוד בתחום חובה עליו לקבל תעודת יושר מהמשטרה שמעידה על ניקיון כפיו, וישנה גם תעודה אופציונלית של חבר באיגוד המעולנים הארצי. כדאי לוודא בשיחת הטלפון שלמנעולן תעודת הכשרה רשמית ותעודת יושר, ובקשו להציגה לפניכם לפני תחילת העבודה.

בנוסף מומלץ לחפש ביקורות ברשת או המלצה מחברים או שכנים ומשפחה.

ש-  כמה זמן יחלוף מרגע הקריאה ועד לתיקון הבעיה בדלת?

ת- הדבר תלוי בשעות העבודה של המנעולן, בכך שהוא פנוי להגיע אליכם באופן מידי, ובמרחקו הפיזי מכם, מנעולן בבית דגן שנמצא קרוב יוכל להגיע בכמה רגעים, ובדרך כלל זמן העבודה עצמו הוא קצר והפתרון מהיר.

ש- כיצד נדע שאנו מקבלים שירות בעלות סבירה?

ת- העלות נקבעת לפי השעה והיום בו אתם זקוקים לפתרון. כאשר בעיה שדורשת פתרון לאחר שעות העבודה הרגילות, באישון לילה, בחגים ובשבתות תייקר את התעריף. בנוסף מנעולן בבית דגן שהוא תחרותי וחפץ בעבודה ייתן לכם מחיר טוב. ואילו אחר להוט פחות או בעל מוניטין רב יבקש עלות גבוהה יותר. כמו כן חשוב מאד להבין אלו חלפים דרושים לתיקון ואת עלותם המשוקללת בעלות העבודה.

ש- ישנם בשוק פתרונות זולים של חלפים שונים, צילינדרים לא מקורים, מנעולים תחרותיים וכדומה. האם כדאי לבחור בחלפים מקוריים או אלטרנטיביים?

ת- היום אין סיבה לבחור דווקא במוצר מקורי, אך מוצר מקורי מבטיח לכם אחריות רבה יותר, התאמה גבוהה יותר ואיכות בדוקה. בכול מוצר תחליפי שתבחרו כדאי לבדוק את משך האחריות, ואת המצאות בשוק מספיק זמן בו הוכיח את עצמו.

מנעולן מקצועי בבית דגן

פריצת דלתות, רכבים ומנעולים בבית דגן בהגעה מידית

אם נתקעתם עם הרכב, הדלת לא נפתחת, המנעול נשבר, אל תחכו. חייגו אלינו בכל שעה ואנו נשמח להגיע אליכם עם חיוך. ונחלץ אתכם מהמצב אליו הגעתם.

כמה זה עולה?

שירות ההגעה לפריצה או תיקון ללא החלפת חלקים זה 250ש"ח פלוס מע"מ.

צילינדרים כולל התקנה לדוגמה: צילינדר רב בריח מתחיל ב150ש"ח פלוס מע"מ.

זאת אומרת פריצה+ החלפת צילינדר רב בריח ב400ש"ח פלוס מע"מ בלבד.

אז אל תחפשו זול מידי אלא זול וטוב.

בואו וחייגו אלינו ותקבלו שירות שלא הכרתם.

תמיד לשירותכם לוק-פור-יו.

החלפת צילינדר לדלת

אחד השירותים אותם נותנים המנעולנים של לוק פור יו הוא החלפת צילינדר לדלת. אז במידה ושמת לב שהצילינדר שלך לדלת אינו עובד כראוי, זה סימן שצריך להחליף אותו. התקשר למנעולן מלוק פור יו, והוא ייתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית כבר בטלפון. במידה ואין לך מושג בצילינדרים, אין דבר! המנעולנים שלנו מקצועיים מאוד ויוכלו לייעץ לך לאיזה צילינדר כדאי לך להחליף כך שיתאים לך מבחינת איכות ומבחינת המחיר. כמו כן, כשהמנעולן שלנו יגיע אליך הוא יביא עמו מבחר של צילינדרים וממנו תוכל לבחור את המתאים לך ביותר. לכן כאשר תקרא למנעולן שלנו להחליף לך את הצילינדר בדלת, הוא יגיע אליך במהרה. וכמו כן יחליף לך את הצילינדר במקצועיות ובצורה נקיה. תוכל גם לרכוש צילינדר מהאתר שלנו. למשל צילינדר לוקסיס Locxis ID.

מנעולן בבית דגן

שכפול מפתח לרכב

שירות נוסף מיני רבים אותו תוכלו לקבל אצל המנעולנים שלנו הוא שכפול מפתח לרכב. אז מתי צריך לשכפל מפתח לרכב? כאשר אתם שמים לב שהמפתח שלכם אינו עובד כראוי- פעם הוא עובד ופעם אינו עובד, ואין לכם מפתח ספייר, זהו סימן שצריך להחליף אותו. ובנוסף במקרה שיש לכם מפתח לרכב אחד כדאי מאוד למהר לשכפל אותו לפני שיקרה לו משהו ותישארו ללא מפתח כלל! לכן התקשרו למנעולן מלוק פור יו והוא ייתן לכם הצעת מחיר בטלפון, וכאשר תזמינו אותו, יגיע אליכם במהרה. כעבור זמן קצר תקבלו מפתח משוחזר מ0 ותוכלו להמשיך בשגרת יומכם.

מנעולן בבית דגן- בחרו בחוכמה

על מנת לקבל שירות עם חיוך ואחריות בעלות טובה, כדאי לבדוק כמה אופציות של מנעולן בבית דגן, להשוות בינן. כאשר לבחירה בחברה גדולה ומוכרת מבטיחה לכם איש מקצוע מנוסה שמחייב לתעריף תחרותי ואמות מידה גבוהות של שירות לקוחות.

מדוע מומלץ לבחור מנעולן איכות מלוק-פור-יו ולא חאפר

בעל מקצוע איכותי מגיע עם כל הציוד הנדרש וכל סוגי המנעולים,

יכולת לזהות תקלות במהירות ומציאת פתרונות יצירתיים.

שירות מהיר הגעה לבית דגן ב20 דקות (מנעולן בחולון).

המחירים שלנו ממש טובים, בדרך כלל נדאג להיות במחירי שוק ממוצעים ונשתדל להיות אפילו יותר זולים.

לפני כל פעולה נדאג לעדכן אתכם על אופי התקלה והעלויות.

השירות שלנו תמיד ניתן בסבר פנים יפות עם חיוך והרגשה נעימה.

למידע נוסף והזמנות תרגישו חופשיים ליצור עמנו קשר ונדאג להעניק לכם שירות שלא תשכחו!

שלכם- צוות לוק-פור-יו..

אחריות מנעולן בבית דגן

בכל שרות שמסופק על ידי מנעולן מחברת lock4you בבית דגן , אני מתחייב לספק תעודת אחריות מקורית בכתב.  זה אחד היתרונות שלנו על שירותי מנעולנות . חברתנו בכירה אמינה ומקצועית ביותר.

החלפת מנגנון במבצע

מבצעים מיוחדים לתושבי בית דגן
מקצועיות שלנו
מהירות ביצוע תיקונים והחלפות 100%
המחירים שלנו
מחירים הזולים בארץ 100%
השירות שלנו
שירות איכותי ביותר 100%