לוגו לוק פור יו

מנעולן בשפלה- הזמן ואנו בדרך

פורץ בשפלה תוכלו למצוא בקלות ובמהירות אם אתם נמצאים בסיטואציה הלא נעימה של עמידה מחוץ לדלת של הבית, המשרד או המכונית, בלי יכולת להיכנס פנימה. יש מנעולן בשפלה שהוא מוסמך לעבודה, ובעל אישור מתאים ממשטרת ישראל על פיו הוא מורשה לפרוץ מנעולים של בתים, חנויות, בתי עסק, כספות, מכוניות ועוד.

בחירת מנעולן ברחובות ובסביבה

מנעולן מקצועי הוא איש שזמין 24 שעות ביממה, בכל אחד מימי השבוע, בכדי לתת את השירות המידי לו זקוק הלקוח. אף אחד לא מתכנן מראש להיות ליד דלת נעולה כי המפתח נשבר, הצילינדר נשחק או המפתח אבד. מנעולן בראשון לציון, ובשאר ערים בשפלה, אשר רצה להגיע בזמן קצר אל המקום בו זקוקים לו, משתמש פעמים רבות באופנוע בכדי לא להיתקע בפקקי תנועה.

מנעולן בשפלה בתיקון דלת
מנעולן בשפלה בתיקון דלת

מיומנות זה שם המשחק

מנעולן בנס ציונה כמו בערים אחרות בשפלה, שהוא איש מקצוע מיומן, יודע לתת שירות אמין ומהיר, ולעשות את עבודתו תוך מספר דקות, מבלי לגרום נזק, או לפגוע בדלת אותה הוא פורץ. הוא מכיר סוגים רבים של צילינדרים ומנעולים של חברות רבות, ויש בידיו כלי עבודה מקצועיים, הכוללים מפתחות מאסטר רבים, וכלי פריצה אותם הוא מחזיק ברישיון.

ללמוד להיות מנעולן בלוד ובעיר אחרת בשפלה

מנעולן מקצועי חייב לוודא שמי שהזמין את שירותיו הוא אכן הבעלים החוקיים של הנכס אותו הוא אמור לפרוץ, וזאת בכדי שלא ינוצלו לרעה כישוריו והכשרתו על ידי גורמים פליליים או אנשים שנמצאים בסכסוכים אישיים או עסקיים. מנעולן בתל אביב כמו בכל עיר אחרת בארץ, שאינו מוודא בעלות הוא כנראה אינו מקצוען בתחומו, וכדאי לוותר על שירותיו, גם אם נענה לקריאה תוך זמן קצר ביותר.

למה להזמין מנעולן  מ"לוק פור יו"?

בחברה שלנו, מחירי השירותים הם הרבה יותר נמוכים מאשר בשאר חברות שונות. יש לנו מספר גדול של לקוחות וחברות גדולות שמשתמשות באופן קבוע בשירותים שלנו וממליצים אלינו. יתרון חשוב נוסף הוא מתן אחראיות על  עבודה. צוות מיומן שלנו פורץ כספות, פורץ מנעולים, מבצעים תיקונים שונים בדלתות. מקצוענים שלנו באופן קבוע עוברים הכשרה. לנוחיות הלקוחות, אנו עובדים סביב השעון, כדי לקבל שירות מאיתנו לא תצטרכו להמתין הרבה זמן.

שירות ביבנה ומושבים בסביבה

מנעולן ביבנה, ובכל עיר אחרת, שהוא מקצועי בתחומו, יודע לתת שירות מהיר, זריז, יעיל, אדיב, אמין ואיכותי.

מדובר בכישורים נרכשים, חלקם אדם רוכש במשך שנות חייו, והם היבטים מאישיותו, וחלק הוא לומד בזמן הכשרתו המקצועית.

מנעולן מוסמך הוא מי שלמד את המקצוע באופן מסודר, וקיבל הכשרה והסמכה מקצועיים.

תנאיי הקבלה ללימודים כוללים בין השאר צורך בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל.

מחפשים מנעולן בשפלה? חייגו למומחים של "לוק פור יו" 24 שעות ביממה

מנעולן בשפלה מגיע במקרים של:

  • פתיחת דלתות שנטרקו או שננעלו בעזרת מפתח
  • פריצת דלתות חירום
  • פריצת רכב מקצעוית
  • פריצת כספות מכל גודל בלי נזקים
  • החלפת מנגנון נעילה לכל סוגי הדלתות
מנעולן מקצועי בשפלה

מנעולן מורשה בשפלה

מחירון שלנו

כל הפתרונות מיגון הדלתות והמנעולים

אנו עובדים תמיד 24/6 !
מרגע הזמנת מנעולן מורשה ומוסמך לשפלה אנו נגיע אליכם תוך 20 דקות!