לוגו לוק פור יו

פורץ מקצועי באישור משטרת ישראל – יכול לכול דלת

פורץ מקצועי באישור משטרת ישראל- יכול לכול דלת.
חברת "לוק פור יו" הינה מובילה ארצית בתחום הפורצים והמנעולנים. פורץ דלתות ומנעולים מעניק לכם פתרון איכותי מול דלת בעייתית ומנעול סרבן. פורץ של "לוק פור יו" יעניק לכם גיבוי של חברה גדולה, ערכי שירות מפותחים, זמינות גבוהה, ומישהו תמיד תוכלו לפנות אליו עם דעתכם על השירות.

פורץ מקצועי מלוק-פור-יו
מנעולן פורץ מקצועי מלוק-פור-יו

חשיבות הבחירה בפורץ אחראי ומקצועי

– הכשרה: כול פורץ מקצועי מחזיק בתעודת הכשרה מקצועית. לעולם אל תבחרו בשירותי פריצה של מי שאינו מחזיק בתעודה כזו, אתם מסכנים את עצמכם ואת רכושכם. לכן הקפידו כבר בשיחה הטלפונית להתנות את קבלת השירות בהצגת תעודת הכשרה, וכרטיס רשמי. ב "לוק פור יו" כול הפורצים שלנו עברו הכשרה רשמית. וכמו כן מחזיקים בתעודות המקצועיות המתאימות.

לפי איזה תנאים פורץ כספות מקצועי ואיכותי עובד?

שירותי פריצת הדלת של הדירה, הרכב, הכספת מסופקים רק בנוכחות הבעלים או לבעלי הזכות המציגים הוראה או מסמכים המאשרים את זכות הבעלות.
במקרה של היעדרות המסמכים אצל המבקש שירותי פורץ , השירות תבצע רק בנוכחות שוטר.
במקרה של אי ספיקה המסמכים וסירוב הזמנת שוטרים, לפורץ מנעולים מקצועי מ "לוק פור יו" יש זכות לסרב ולא לספק את שירותיו כפורץ מנעולים.

פורץ בעל תעודת יושר מהמשטרה

– תעודת יושר: תמיד תבקשו לראות תעודת יושר מטעם המשטרה. יש לבדוק שהתעודה בתוקף. במקרה ותוותרו על שלב זה, אתם מסתכנים בקבלת שירות ממי שיושרו מוטל בספק, וכך גם מסכנים את הנכסים שלכם. אצלנו ב "לוק פור יו" כול המועסקים הינם ללא עבר פלילי. וכמו כן מחזיקים בתעודת יושר תקנית ובתוקף מטעם משטרת ישראל, המסמיכה אותם לעבוד בתחום.

פורץ מקצועי באישור משטרת ישראל

מה דרוש לפורץ מקצועי
– דעו מה דרוש לכם: לא כול פורץ הוא מנעולן, אך כול מנעולן הוא בעל הכשרה גם כפורץ. זאת משום שהכשרת פורץ הוא שלב בסיסי בהכשרת המנעולן.

במקרה שדרושה לכם פריצת מנעול בלבד, תוכלו להסתפק בפורץ, אך אם דרוש לכם גם פתרון נעילה לאחר הפריצה, עדיף כבר להזמין מנעולן ולקבל את שני השירותים בבת אחת.

פורץ מקצועי לפריצת מנעולי דלתות ורכבים

ב "לוק פור יו" אנו מעסיקים פורצים ומנעולנים מקצוענים.
– פורץ מקצועי יידע להתמודד עם מנעולים שונים, מנעולי דלת, מנעולי כספת, מנעול אופנוע, מנעול רכב ועוד.

עליכם לתאר בדיוק את הצורך שלכם על מנת שהפורץ יגיע מצויד בכלים המתאימים לפריצה.

נסו לגלות מהו סוג המנעול, מה סוג הדלת, ולשתף במידע את הפורץ.

שירותי איכותי 24 שעות ביממה
– לעתים הפריצה דרושה דווקא בשעות לא נוחות, לאחר תום יום העבודה הרגיל, במהלך יציאה כשמגלים שהמפתחות לרכב אבדו כדומה.

לכן כדאי לחפש פורץ שעובד בשעות הללו. ב "לוק פור יו" מפעילים קו טלפוני זמין 24 שעות לשירותיכם, ובקליטת הפנייה יופנה פורץ מקצועי לכיוונכם.

פורץ מקצועי- פריצת דלתות

המנעולנים שלנו הינם מקצועיים ויוכלו לפרוץ לכם את הדלת במקצועיות במידת הצורך. בוודאי קרה לכם לפחות פעם אחת שלא הצלחתם לפתוח את דלת הבית, למשל. אז מתי צריך לקרוא לפורץ דלתות? כאשר המפתח שלכם אינו מסתובב בדלת או כאשר הוא אינו נכנס לצילינדר. אם המפתח תקין וניסיתם לפתוח עם מפתח אחר והדלת אינה נפתחת, תצטרכו להזמין מנעולן. כאשר המנעולן יפרוץ לכם את הדלת, קיים סיכוי שתצטרכו גם להחליף צילינדר. המנעולן יוכל לפרוץ את הדלת בשתי דרכים: בדגדוג- הפריצה תתבצע בעזרת כלים מיוחדים או בקידוח. המקרה השני הוא שהמפתח נתקע או שהוא מסתובב טיפה ולא עד הסוף. בכל מקרה מנעולן מקצועי ידע לטפל במצבים האלו במקצועיות. המנעולנים של "לוק פור יו" יוכלו לטפל לכם בכל המקרים ולפרוץ דלת במקצועיות ובמינימום נזק. אולי תתעניינו גם במנעולן מומחה לדלת.

פורץ מקצועי- פריצת רכב

בוודאי קרה לכם מתישהו המצב הבא: שכחתם את המפתח של הרכב בתוך הרכב וסגרתם את הרכב כשהמפתח בפנים ואין לכם מפתח רזרבי? אל דאגה! אתם צריכים להזמין מנעולן שיבצע פריצת רכב. כמו כן אם הילד נשכח בתוך הרכב הנעול ואין לכם מפתח רזרבי, תצטרכו להזמין פריצת רכב. המנעולנים של "לוק פור יו" מקצוענים ובעלי ניסיון ויפרצו לכם לרכב במקצועיות ללא נזק. אבל לפני שתזמינו מנעולן לפרוץ את הרכב, בדקו שיש לו תעודת הסמכה ותעודת יושר מהמשטרה, כלומר שאין לו עבר פלילי ותיק פתוח במשטרה. המנעולנים שלנו הם בעלי תעודות מוסמך ואישור מהמשטרה לעסוק בתחום המנעולנות, ולכן תוכלו לסמוך עליהם בעיניים עצומות. 

מוצרים משלימים לאחר סיום עבודת פורץ

אנו מציעים גם מנעולים איכותיים ביותר, מטובי החברות בתחום, צילינדרים, וכספות.

כך שלאחר הפריצה תוכלו לקבל פתרון משלים שישרת אתכם לא רק מיד אלא לזמן ארוך אחר כך.

מקצועיות וניסיון

כדאי לדעת שמנעולן עוסק במגוון תחומים מקצועיים ולכן בבואכם לבקש מפורץ מנעולים מחיר עבור שירות כדאי לוודא מראש כי הוא אכן מתמחה בתחום. יש פורץ רכבים המתמחה רק בתחום הזה ויש מנעולן המציע מגוון שירותים הכוללים פתרונות פריצת כספות, תיקון מנעולים וצילינדרים, קידוד אזעקות וכדומה.
מומלץ לקרוא באתר מהם תחומי ההתמחות של המנעולן על מנת להזמין פורץ מנעולים מקצועי או מנעולן מנוסה ובעל ידע הנדרש לעבודה אצלכם ושלא תזמינו בטעות מנעולן חובבן וממש לא מקצועי. ככל שהמנעולן מקצועי יהיה יותר, כך תקבלו שירות איכותי וטוב יותר.

צור קשר עם פורץ מקצועי