לוגו לוק פור יו

מנעולן בארסוף

צריכים מנעולן בארסוף? שרות מנעולן 24 שעות לכל סוגי הדלתות, פריצת מנעולים, החלפת צילינדר, פריצת כספות, פריצת רכבים נעולים והתקנת מנעול ביומטרי. חייגו להצעת מחיר משתלמת על כל סוגי עבודות המנעולנות באיזור ביתכם.

מנעולן בארסוף – פריצת כספות

כאשר הכספת שלנו לא נפתחת, אנו נשבור את הראש במחשבות איך פורצים כספת, אנו אומרים שאת מה שאנו לא מבינים בו מספיק, עדיף להזמין מנעולן מקצוען או מומחה פריצת כספות. משום שהוא יידע איזה סוג מנעול הוא צריך להתקין במקום המנעול שנפרץ, כך שאתם יכולים לשתות את הקפה שלכם ברוגע. לכן תנו למנעולן שלכם את הזמן הדרוש והוא יפתור את הבעיה. 

אנו ממליצים לכם גם לבקש תעודת הסמכה מהמנעולן שהגיע אליכם. כך תדעו שהאדם הפורץ לכם את הכספת הוא מיומן ואחראי בתחומו ושאתם בידיים טובות.

מנעולן בארסוף

מנעולן בארסוף – מנעול חכם לבית חכם

יש לכם בית חכם, אבל מה עם מנעול ביומטרי חכם? מנעול ביומטרי חכם הינו מנעול שמאפשר לכם להיכנס ולצאת מהבית בעזרת טביעת אצבע, לוח מקשים או אפליקציה. כאשר אתם מזמינים מנעולן אשר יתקין לכם את המנעול החכם, בקשו ממנו הסבר מפורט כיצד להשתמש במנעול; במיוחד אם אתם רוצים לתת גישה לילדים הקטנים שלכם. 
היתרונות של המנעול הביומטרי על פני מנעולים אחרים, באים לידי ביטוי כאשר אתם רוצים לצאת מהבית בלי להיות עם עול המפתח בכיס. מנעול ביומטרי הוא פתרון מושלם; אתם יכולים ללכת יחד לעשות ג'וגינג מסביב לשכונה או ללכת לקנות משהו ללא מפתח מציק בכיס.
המנעול הביומטרי נוח, כאשר אתם רוצים לתת גישה לאחד מבני המשפחה, העוזרת או כל איש מקצוע
כשאתם לא בבית.

לפרטים והתקנת מנעול ביומטרי חייגו אלינו עוד היום. 

צוות לוק פור יו

מנעולן בארסוף

שירותי המנעולנות אותם אנו מבצעים בארסוף:

  • תיקון דלתות מכל הסוגים
  • שירות פורץ כספות 24 שעות
  • החלפת צילינדר לדלתות רב בריח, מולטילוק, רשפים ועוד
  • פורץ רכבים ללא נזק לרכב עד 20 דקות הגעה
  • כיוון דלתות שחורקות ולא נסגרות כמו שצריך כגון: דלתות עץ, פלדלת, זכוכית, הזזה ועוד
  • החלפת מנעולים והתקנת מנעולים ביומטריים

החלפת צילינדר לדלת

במקרה שבו אתם צריכים להחליף צילינדר לדלת שלכם, אין זו בעיה כלל! התקשרו ללוק פור יו 24 שעות ביממה. וכמו כן תוכלו להתייעץ עם המנעולן שלנו. וזאת בזכות העובדה שיש לו ידע וניסיון רב בתחום המנעולנות. בנוסף כאשר תזמינו אותו אלכם הביתה, הוא יגיע תוך זמן קצר מאוד. כמו כן הוא יביא אתו מבחר צילינדרים ממנו תוכלו לבחור את הצילינדר המתאים לכם ביותר מבחינת מחיר ואיכות. למשל במידה ותבחרו במנעולן תוצרת מולטילוק, תעשו בחירה נבונה. וזאת משום שמנעול תוצרת מולטילוק הוא בעל עמידות גבוהה לפריצות. זאת ועוד: תוכלו לרכוש צילינדר זה גם מהאתר שלנו. לדוגמה צילינדר מולטילוק mtl600. לכן אין לכם מה לחשוב פעמיים, צלצלו כבר עכשיו ללוק פור יו. קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ומנעולן שלנו יגיע עד אליכם במהרה. 

זקוקים לשרות מנעולן הרצליה והסביבה? שרות 24 שעות במידה ותזדקקו להחלפת צילינדר, פריצת מנעולים, פריצת כספות, פריצת רכבים, שכפול מפתחות והתקנת מנעול ביומטרי. חייגו בכל שעה להצעת מחיר משתלמת.