לוגו לוק פור יו

מנעולן בקיסריה

מחפשים מנעולן בקיסריה?

שרות 24 שעות זמין עבורכם בכל שעה. שרות פריצת מנעולים, התקנת צילינדר, פריצת כספות, פריצת רכבים, החלפת צילינדר לדלתות רב בריח, מולטילוק, רשפים ועוד. חייגו להצעת מחיר משתלמת בכל שעה נשמח לעמוד לשירותכם.

מנעולן בקיסריה – כמה זמן לוקח לפרוץ כספת נעולה?

אתם סוגרים עסקה גדולה ומסמכים חשובים יושבים לכם בכספת בבית אך אין לכם אופציה לשחרר את המנעול משום שמשהו השתבש במנגנון. וכמו כן אתם חייבים לפרוץ את הכספת, הזמן דוחק בכם לפתוח את הכספת?
קודם כל אל תלחצו, מנעולן תמיד זמין עבורכם באזור מגוריכם במרחק של חצי שעה גג. כמו כן גם לאחר שיגיע המנעולן אל תמהרו לסכם ולתת לו לעבוד לכם על הכספת. תחילה וודאו אתו שהוא מנעולן מוסמך בעל הכשרה מקצועית המתאימה לפתיחת הכספת שלכם. בקשו תעודת הסמכה. לאחר שפרץ לכם את הכספת המנעולן שלכם יחליף לכם מנעול חדש. בקשו ממנו הצעת מחיר גם לפריצה וגם להחלפת המנעול. לבסוף תוך שעה אתם אמורים להיות עם כספת פתוחה ומסודרת.

מנעולן בקיסריה

שירותי המנעולנות אותם אנו מבצעים בקיסריה:

  • תיקון דלתות מכל הסוגים
  • שירות פורץ כספות 24 שעות
  • החלפת צילינדרים לדלתות רב בריח, מולטילוק, רשפים ועוד
  • פורץ רכבים ללא נזק לרכב עד 20 דקות הגעה
  • כיוון דלתות שחורקות ולא נסגרות כמו שצריך כגון: דלתות עץ, פלדלת, זכוכית, הזזה ועוד
  • החלפת מנעולים והתקנת מנעולים ביומטריים

מנעולן בקיסריה

מנעולן בקיסריה – פורץ רכבים

ננעל לכם הרכב והמפתח היחידי שיש לכם תקוע שם משום שכבר אבד לכם מפתח? ראשית כל זה הזמן הכי טוב להתקשר למנעולן מוסמך אם הדבר קרה לכם בסביבת ביתכם, משום שדמיינו לכם שאתם איפה שהוא בטיול רחוק וננעל לכם הרכב ללא מפתח ספייר?
זה הזמן הכי טוב לצלצל למנעולן לבצע שיכפול מפתח על מנת שלא תהיו שוב במצב שאין לכם בנמצא מפתח עם שלט נוסף לרכב. בקשו מחיר משולב מהמנעולן שלכם על פריצת הרכב ושכפול מפתח על הדרך מנעולן של לוק פור יו יבצע לכם את הפריצה ללא נזק לדלת של הרכב. חייגו עוד היום להצעת מחיר משתלמת.

החלפת צילינדר לדלת

במידה והצילינדר שלכם אינו עובד כשורה, תצטרכו להחליף אותו. אינכם מבינים דבר בצילינדרים? אין דבר! המנעולן מלוק פור יו יכול לייעץ לכם לאיזה צילינדר להחליף כך שיתאים לכם מבחינת איכות ומחיר. לכן התקשרו למנעולן מלוק פור יו, והוא ייתן לכם הצעת מחיר כבר בטלפון. וכאשר תזמינו אותו אליכם, הוא יגיע במהירות. כמו כן הוא יביא עמו מבחר של צילינדרים וממנו תוכל לבחור את המתאים לך ביותר. במידה ותבחר בצילינדר תוצרת רב בריח תוכל גם לרכוש אותו מהאתר שלנו. למשל צילינדר לוקסיס Locxis ID. לאור מה שנאמר פה, תוכלו לסמוך על המנעולנים שלנו לצורך החלפת צילינדר בדלת, ולכל פעולה הקשורה לתחום המנעולנות. וזאת משום שהמנעולנים שלנו הם בעלי הסמכה רחבה בתחום המנעולנות ולכן הם מקצועיים מאוד. זאת ועוד, יש להם ידע וניסיון רב בתחום וזאת משום שהם עוסקים בתרחישים שונים ביום יום שלהם. כמו כן הם בעלי תעודת הסמכה ותעודת יושר ממשטרת ישראל המתירה להם לעסוק בתחום המנעולנות.

ולכן תוכלו לסמוך עליהם בעיניים עצומות בכל בעיה הקשורה לתחום. 

זקוקים למנעולן באזורים נוספים? מנעולן שדות ים זמין עבורכם בכל שעה לשרות התקנת צילינדר, פריצת כספות, פריצת רכבים, החלפת צילינדר לדלתות רב בריח, מולטילוק, רשפים
ועוד. חייגו להצעת מחיר משתלמת בכל שעה נשמח לעמוד לשירותכם.

מחירון שירותי פורץ מנעולים:

על מנת ליצור קשר עם מנעולן ניתן להשאיר פרטים