לוגו לוק פור יו

תיקון דלתות בגעש

זקוקים לתיקון דלתות בגעש? 

אנו מציעים שרות 24 שעות ביממה. שירות של תיקון דלתות על ידי מנעולן בגעש המומחה גם במידה ואתם צריכים פריצת דלת נעולה. השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שעה.

תיקון דלתות בגעש – מדוע חשוב לתחזק את הדלת?

כאשר מדובר בדלת רב בריח או בדלת כניסה בעלת צירים כבדים, חשוב כל מספר שנים לבצע כיוון דלת. וזאת משום שברגע שאתם מרגישים שהמפתח של הדלת אינו מסתובב כמו שצריך, אז זה סימן שהגיע הזמן לתקן את הדלת. משום שסיבוב המפתח תלוי בכיוון של צירי הדלת.
אם לא תתקשרו למנעולן מוסמך אתם עלולים לשבור את המפתח בחור המנעול
ובכך לשלם כפול. גם על פריצת הדלת וגם על כיוון הדלת. לכן אל תזניחו את הטיפול בדלת שלכם.
המפתח לא סתם מסתובב בקושי בחור המנעול. ברגע שתזמינו מנעולן בעל הסמכה הוא מיד יפתח את הדלת, ישמן ויכוון את הצירים. כך שכל פעם שתסובבו את המפתח תוכלו להיות רגועים שהלחץ לא ישפיע וישבור את המפתח בפעם הבאה שתנסו להיכנס.

תיקון דלתות בגאש

תיקון דלתות בגעש – גם תיקון כספת מנעולן יוכל לבצע עבורכם

יש לכם כספת שזקוקה לתיקון? מעולה, אם כבר הזמנתם מנעולן מוסמך שיכוון לכם את הדלת
בקשו ממנו הצעת מחיר עבור תיקון מנעול כספת . מנעולן של לוק פור יו ייתן לכם הצעת מחיר משתלמת, בכל יום ובכל שעה עבור תיקון מנעול הכספת שלכם. אם יש לכם דלתות בבית שזקוקות לבדיקה, בקשו מהמנעולן שלכם שלאחר שיסיים עם הכספת יבדוק את דלתות הפנים שלכם בבית. על הדרך תטפלו בכל הדלתות במחיר משתלם עבור כל העבודות.

תיקון דלתות בגאש

בנוסף לתיקון דלתות בגעש אנו מציעים תחומי שרות נוספים בתחום המנעולנות:

  • שירות פורץ כספות במרכז 24 שעות
  • החלפת צילינדרים לדלתות רב בריח, מולטילוק, רשפים ועוד
  • פריצת רכבים ללא נזק לרכב עד 20 דקות הגעה
  • כיוון דלתות ביבנה שחורקות ולא נסגרות כמו שצריך כגון: דלתות עץ, פלדלת, זכוכית, הזזה ועוד
  • החלפת מנעולים והתקנת מנעולים ביומטריים
  • החלפת צילינדר לדלת, כל סוגי הדלתות
  • התקנת מנעול ביומטרי חכם

החלפת צילינדר לדלת

במידה ואתה צריך להחליף צילינדר לדלת שלך, אין זו בעיה כלל! התקשר למנעולן מלוק פור יו והוא ישמח להחליף לך את הצילינדר. אין לך מושג בצילינדרים? אין דבר. המנעולן מבית לוק פור יו יוכל לעזור לך לבחור את הצילינדר שיתאים לך ביותר מבחינת איכות ומבחינת מחיר. וזאת בזכות העובדה שהמנעולנים שלנו הם מקצועיים מאוד משום שעברו הכשרה מקיפה בתחום המנעולנות. כמו כן יש להם ידע וניסיון רב בתחום. המנעולנים שלנו משתמשים בכלים ובשירותים חדשים שיוצאים לשוק. לכן תוכל לסמוך עליהם בעיניים עצומות בהחלפת צילינדר ובכל בעיה אחרת בתחום המנעולנות. לכן כאשר תתקשר למנעולן שלנו, הוא ייתן לך הצעת מחיר כבר בטלפון. וכאשר תזמין אותו הוא יגיע במהרה. ובנוסף הוא יביא אתו מבחר של צילינדרים וממנו תוכל לבחור את הצילינדר המתאים לך ביותר. תוכל גם לרכוש צילינדר באתר שלנו. למשל, צילינדר רב בריח קילוקס KEYLOCKS.

תיקון דלתות בגאש

לוק פור יו יפנו אליכם את המנעולנים המקצועיים ביותר בעלי ניסיון רב. ובנוסף במחיר מותאם ונוח לעבודה שביצע. אנו בטוחים שתהיו מרוצים ואף תמליצו עלינו גם לחברים ולמשפחה.

ניתן לחפש מנעולן מגעש בכל הארץ בכל מיני דרכים כמו – איסטגרם, פייסבוק, אינטרנט, דפי זהב, טוויטר, מפה לאוזן וכולי. 

חידוש דלתות בגעש I  תיקון צירים לדלת בגעש I תיקון דלתות בגעש
I תיקון פלדלת בגעש I תיקון דלת בגעש I תיקון דלת עץ בגעש I תיקון דלת ממד בגעש I תיקון דלת רב בריח בגעש I
שיפוץ דלת שריונית חוסם בגעש I קיצור דלת ממד בגעש I החלפת מנגנון לדלת בגעש I החלפת מנעולים בדלת בגעש I שיפוץ דלת לאחר פריצה בגעש I הרמת דלת בגעש I כיוון לדלת בגעש I תיקון משקוף לדלת בגעש  I החלפת צירים לדלת בגעש I
שיפוץ מנעול לדלת בגעש I פורץ מנעולים בגעש I מנעולן בגעש I פורץ רכבים בגעש I

תיקון דלתות ב-lock4you

תיקון דלתות הוא תחום עיקרי מתחומי העיסוק שלנו ולכן כל תיקון דלתות שנבצע יתבצע על הצד הטוב ביותר, תיקון דלתות מעולה ומקצועי, באיכות ללא פשרות לכל סוגי הדלתות והחברות השונות. אנו מבצעים תיקון דלתות פנים, תיקון דלתות עץ, תיקון מנגנונים, תיקון דלתות פלדה, תיקון דלתות עץ, תיקון דלת פלדלת, תיקון דלתות רב בריח, ודלתות הזזה, תיקון דלתות מולטילוק כמובן תיקון דלתות רכב ובגאז', תיקון דלתות ממ"ד, החלפת ידיות לדלת ממ"ד, תיקון דלתות מעוצבות, תיקון דלתות לכניסת הבניין, מקלט, וכולי.

פניה לתיקון דלת רב בריח

תיקון דלתות רב בריח

סיבות רבות שאנחנו מקבלים קריאה לדלתות רב בריח ולרוב הקריאות הן תיקונים די פשוטים לתיקון. מקרה הכי שכיח של תקלות בדלתות הוא שחיקה והתיישנות הצילינדר והצורך להחליפו לחדש. מקרה נוסף הוא הצורך בכיוון הדלתות, איזון הדלת שזו עבודה קלה יחסית ולכן מתומחרת במחיר המינימלי ביותר – רק עבור שירות שאנו מספקים. ישנן תקלות מסובכות יותר לדוגמה מנגנון בדלת לא עובד יותר וגורם להיתקעות הדלת – מקרה זה איננו נפוץ וקורה לאחר שנים רבות וארוכות שהמנגנון בשימוש ולא הוחלף. מנגנון הדלת הוא חלק יקר ומרכזי בדלת.

סוגי דלתות נוספים: