לוגו לוק פור יו

צילינדר מולטילוק

מחפשים צילינדר מולטילוק ולא יודעים איזה סוג לבחור? תנו לנו לעשות לכם סדר ולהסביר לכם מה ההבדלים בין סוגי צילינדרים השונים ועלויות שלהם. כמובן שניכנס לפרטים הכי קטנים שחשובים לכם באמת כדי שתרגישו בטוחים עם הבחירה שלכם גם מבחינת ביטחון בכל זאת של הצילינדר וגם מבחינת המחיר.

סוגי צילינדרים של מולטילוק

אז בואו ונתחיל: כיום יש מגוון צילינדרים של כל מיני חברות כגון צילינדרים של מולטילוק, רב בריח, רשפים, מגנום ועוד. אז איך אני אדע מה מתאים לנו ביותר? לכל חברה יש מגוון צילינדרים שהיא פיתחה או שרכשה. ואותם הצילינדרים של החברה לכל צילינדר יש את הרמה שלו. הרמה באה לביטוי בחומר ממנו עשוי צילינדר. הכוונה כמה הוא חזק איכותי לתנאי מזג האוויר לכלוך ועמידות שלו לאורך זמן. וגם בפן הבטיחותי כמה מהר ניתן לפרוץ אותו על ידי קדיחה או כרסום. וכמובן הטכנולוגיה הפנימית שלו מספר הפינים טכנולוגיות שמונעים דגדוג וכדומה.

צילינדר מולטילוק אינטראקטיב

צילינדר מולטילוק אינטראקטיב

הצילינדרים המוכרים והטובים ביותר שקיימים היום בשוק בישראל הם צילינדרים של חברת מולטילוק. חברת מולטילוק מייצרת ומפתחת פתרונות נעילה כבר כמה עשרות שנים. היא מוכרת בכל העולם והיא יצרנית צילינדרים הטובה בעולם. מעבר לכך מולטילוק היא חברה ישראלית אשר ממוקמת ביבנה. לחברת מולטילוק יש מגוון צילינדרים איכותיים ובטיחותיים. הבסיס יש בהם לדלתות פלדה רב בריחיות הוא צילינדר שנקרא מולטילוק קלאסיק. הוא בעל פינים כפולים המקשים פריצת הצילינדר באמצעות דגדוג. החיסרון שלו שהמפתח שלו קריא, הכוונה אם מישהו יצלם את המפתח הוא יוכל ליצור מפתח כזה בלי בעיה.
דגם מתקדם יותר של חברת מולטילוק נקרא מולטילוק אינטראקטיב הצילינדר הזה הוא בעל תכונות מתקדמות יותר ממולטילוק קלאסיק. הוא נותן מענה נגד דגדוג, הוא מגיע עם כרטיס לשכפול מפתחות ויש לו פינים טלסקופים המקשים את פתיחת הדלת באמצעות באמפי או כל מיני כלים לפריצת צילינדרים המופצים באינטרנט.

צילינדר מולטילוק MT5

צילינדר מולטילוק MT5

הצילינדר הכי טוב שקיים בשוק היום של חברת מולטילוק הוא צילינדר שנקרא mt5. הצילינדר הזה הוא בעל טכנולוגיה אשר מקשה את פריצת צילינדר בכל הצורות והופכת אותו לכמעט בלתי אפשרית. בנוסף הכרטיס זה שכפול מפתחות שמגיע עם הצילינדר מונע את האפשרות שיוכלו לשכפל מפתח בלי הכרטיס, להבדיל צילינדר אינטראקטיב שזה רק בהחלטתו של בעל החנות.

החלפת צילינדר לדלת

במידה והצילינדר שלכם לדלת אינו עובד כמו שצריך, אז זהו סימן שצריך להחליף אותו. לכן התקשרו למנעולן מלוק פור יו והוא ישמח להחליף לכם את הצילינדר במקצועיות ובמומחיות רבה. ואם אתם דואגים משום שאין לכם שום מושג בצילינדרים, הסירו דאגה מליבכם. וזאת משום שהמנעולנים שלנו יוכלו לייעץ לכם בנושא זה ולעזור לכם לבחור את הצילינדר המתאים לכם ביותר מבחינת איכות ומבחינת מחיר. כאמור המנעולנים שלנו מקצועיים מאוד ומתמחים בהחלפת צילינדר לדלת. אז כאשר תתקשרו אלינו, המנעולן שלנו ייתן לכם הצעת מחיר משתלמת כבר בשיחת הטלפון. וכאשר תקראו לו, הוא יגיע אליכם בתוך זמן קצר. כאשר תקראו למנעולן שלנו הוא יביא עמו מבחר של צילינדרים וממנו תוכלו לבחור את הצילינדר המתאים לכם ביותר. במידה ותבחרו בצילינדר תוצרת מולטילוק, תעשו בחירה נבונה משום שלצילינדר זה יש עמידות גבוהה נגד פריצות. את צילינדר תוצרת מולטילוק תוכלו לרכוש גם בחנות האינטרנטית שלנו.

אז אל תתמהמהו והתקשרו אלינו כבר עכשיו! קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית כבר בשיחת הטלפון ומנעולן שלנו ישמח להגיע אליכם ולהחליף לכם צילינדר לדלת במקצועיות רבה. 

צילינדר מולטילוק

כמה עולה צילינדר מולטילוק

צילינדר מולטילוק עולה בין 100 שקל 300 שקל למנעולן ואילו ללקוח עם התקנה צילינדר מולטי לוק אינטראקטיב אמור לעלות בין 400 שקל ל 600 שקלים עבור הצילינדר והתקנה. ואילו צילינדר mt5 אמור לעלות לצרכן בין 500 שקלים ל 800 שקלים כולל התקנה.

צריכים צילינדר של חברת מולטילוק כולל התקנה? דברו אתנו בכל שעה ונוכל למכור ולהדריך אתכם במידת הצורך.

אולי יעניין אותך?  פורץ כספת , תיקון לדלת