לוגו לוק פור יו

פורץ דלתות בפתח תקווה – 24 שעות

גרים בפתח תקווה? נתקעתם בחוץ ללא מפתח? פורץ דלתות בפתח תקווה יפתור את הבעיה…

בהרבה מקרים קורה שאנשים נתקעים מחוץ לדלת ביתם והם אינם יכולים לפתוח אותה. במקרה כזה כדאי להזמין פורץ דלת בפתח תקווה. והוא זה שיוכל לפרוץ את הדלת ללא נזק. אם הצילינדר התקלקל, הוא אף יחליף אותו על מנת שלא תישארו עם דלת פרוצה בשעות הלילה.. גם כוחות הביטחון כמו המשטרה, נאלצים להזמין  פורץ דלתות בפתח תקווה על מנת לפרוץ דלת של אדם המתבצר בביתו ומבוקש למשטרה, או שמסוכן לעצמו ולציבור. פורצי דלתות מתמחים גם בפריצת מכוניות במידה והמפתח נשאר בתוך הרכב ואין מפתח נוסף. או במקרי חירום בהם ישנם ילדים שננעלו במכונית. יש פורצי דלתות המתמחים גם בפריצת כספות בעסקים ובבתים פרטיים. ברוב המקרים פורצי דלתות מקצועיים ישתדלו לא לגרום נזק לדלת. ולכן הם משתמשים במכשירים מיוחדים. ישנם הבדלי מחירים בהזמנת פורץ דלתות בשעות היום והזמנתו בשעות הלילה. כמובן שבלילה המחיר יהיה בהרבה יותר יקר.

פורץ דלתות בפתח תקווה
פורץ דלתות בפתח תקווה

פורץ דלתות בפתח תקווה מקצועי וזמין

תעודת יושר מהמשטרה, אך גם אתם תדרשו להזדהות ולהוכיח כי אכן הדירה היא מושכרת על ידכם או בבעלותכם הבלעדית כשתזמינו פורץ דלתות בפתח תקווה. ישנם הרבה מקרים בהם פורץ הדלתות או המנעולן מנסה לפרוץ דלת מתוחכמת ואינו מצליח. במקרה זה הוא קודח בצירי הדלת ופשוט עוקר אותה ממקומה. רוב המנעולנים ופורצי דלתות, מתמחים אף בפריצת כספות שונות בבתי עסק ובבתים פרטיים. בדרך כלל מומחים כמו פורץ דלתות ישתדל כמה שפחות להזיק לדלת. ואם הצילינדר ניזוק, הוא יחליף אותו בצילינדר חדש. כך שלא תצטרכו להישאר עם דלת פרוצה כל הלילה.

פורץ דלתות בפתח תקווה מקצועי וזמין

באיזה מקרים נזמין פורץ דלתות מקצועי?

אם אבד לנו המפתח ואין לאף אחד אחר מפתח זהה, נצטרך להזמין פורץ דלתות מקצועי. אם ידית הדלת אינה ניתנת לפתיחה מבחוץ והיא פשוט נטרקה ואתם נשארת בחוץ, תצטרכו להזמין פורץ דלתות. אבל על מנת להימנע ממקרים כאלה, רצוי להשאיר מפתח מוסתר מחוץ לדלת על מנת למנוע להזמין את פורץ הדלתות.

פורץ דלתות שלנו מגיע לכל פינה בפ"ת ב25 דקות ומבצע את השירותים הבאים:

  • פריצת מנעולים מכל הסוגים
  • פריצת דלתות טרוקות ונעולות ללא נזק
  • החלפת צילינדרים מכל הסוגים
  • התקנת ופריצת מנעולי כספת (מסוג: ג'ואל, רב בריח ועוד)

פורץ דלתות בפתח תקווה- החלפת צילינדר לדלת

במידה והצילינדר שלך בדלת אינו תקין, זהו סימן שצריך להחליף אותו. אז התקשר אלינו ללוק פור יו ותוכל לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית כבר בשיחת הטלפון. וכאשר תקרא למנעולן, הוא יגיע אליך במהירות. אך אם אתה תוהה לגבי לאיזה צילינדר עליך להחליף, אל תדאג כי המנעולן שלנו ייעץ לך בשמחה לאיזה צילינדר כדאי לך להחליף כך שיתאים לך מבחינת איכות ומבחינת מחיר. כמו כן המנעולן יגיע אליך עם מבחר של צילינדרים וממנו תוכל לבחור את הצילינדר המתאים לך ביותר. אתה יכול לסמוך על המנעולנים שלנו כי הם עברו הכשרה מקיפה בתחום המנעולנות, וכמו כן יש להם ידע וניסיון רב בתחום. בנוסף הם משתמשים בכלים חדישים ביותר ויוכלו לפתור כל בעיה בנושא הצילינדרים ובכל נושא בתחום המנעולנות. אולי יעניין אותך צילינדר מולטילוק.

פורץ דלתות בפתח תקווה

העלות של שירותי פורץ דלתות בפתח תקווה

העלות של פריצת דלתות ומנעולים תלויה במורכבות של המכשיר הנעילה, בסוג פריצה שצריך לבצע, בארץ היצרן של המנעול וסיבת הפריצה (אובדן מפתחות, נזקים במנגנון, וכו').
בכל שעה תוכלו להזמין דרכנו מנעולן בפתח תקווה לכל משימה 24 שעות.

אם המנעול נשבר, אז תהליך פריצת הדלת בדרך כלל יהיה קשה יותר מאשר פריצת דלת שהמנעול תקין.
וזאת כי החלקים הפגומים יכולים לחסום אחד את השני ולמנוע פתיחת הדלת.
לקבלת עלות המדויקת של שירותי פורץ דלתות ומנעולים בפתח תקווה, התקשרו אלינו ותקבלו הצעת מחיר רלוונטית למקרה שלכם.

להזמנת פורץ דלתות בפתח תקווה חייגו 24 שעות ונשמח לתת לכם מענה אמין ואיכותי!

עוד באזורך: מנעולן בתל אביב

מהו פורץ דלתות

פורץ דלתות ומנעולים הוא טכנאי שירות שמתמחה בפריצת מנעולים, בשיטות וטכניקות שונות ומיוחדות על מנת לגרום למינימום נזק לדלת. מה שיחסוך לכם את מחירי תיקון דלתות לאחר הפריצה.
חשוב לבדוק בעת פריצת המנעול שבעל המקצוע שמגיע בעל אישור תקף של משטרת ישראל, שמכשיר אותו לפרוץ דלתות ומנעולים.
כי אף אחד לא רוצה שיגיע מישהו שלא מאושר או הוכשר לכך.
חשוב לבקש גם תעודת מנעולן ותמיד עדיף לקבל המלצות מחברים או לקוחות קודמים שהשתמשו בשירות שלו בעבר.

במה יש להצטייד על מנת לפרוץ דלת

כפורץ מנעולים ודלתות ותיק עם ניסיון הדבר הראשון שאני תמיד מבקש בעת ההגעה לפריצת המנעול לבית, או לרכב, להראות לי אישור שיכול להוכיח לי שאותו הנכס או הרכב הם בבעלותו. כאיש בעל ניסיון רב בשטח אתה נתקל בסוג רב ושונה של אנשים. לעתים לא נעים לאנשים שמבקשים מהם הוכחות אבל אין מה לעשות, אף אחד לא רוצה שמישהו זר יפרוץ לביתו.