פורץ דלתות בפתח תקווה – 24 שעות

גרים בפתח תקווה? נתקעתם בחוץ ללא מפתח? פורץ דלתות בפתח תקווה יפתור את הבעיה…

בהרבה מקרים קורה שאנשים נתקעים מחוץ לדלת ביתם והם אינם יכולים לפתוח אותה. במקרה כזה כדאי להזמין פורץ דלתות בפתח תקווה הוא זה שיוכל לפרוץ את הדלת ללא נזק. אם הצילינדר התקלקל, הוא אף יחליף אותו על מנת שלא תישארו עם דלת פרוצה בשעות הלילה.. גם כוחות הביטחון כמו המשטרה , נאלצים להזמין  פורץ דלתות בפתח תקווה על מנת לפרוץ דלת של אדם המתבצר בביתו ומבוקש למשטרה, או שמסוכן לעצמו ולציבור. פורצי דלתות מתמחים גם בפריצת מכוניות במידה והמפתח נשאר בתוך הרכב ואין מפתח נוסף או במקרי חירום בהם ישנם ילדים שננעלו במכונית. יש פורצי דלתות המתמחים גם בפריצת כספות בעסקים ובבתים פרטיים. ברוב המקרים פורצי דלתות מקצועיים ישתדלו לא לגרום נזק לדלת ולכן הם משתמשים במכשירים מיוחדים  ישנם הבדלי מחירים בהזמנת פורץ דלתות בשעות היום והזמנתו בשעות הלילה , כמובן שבלילה המחיר יהיה בהרבה יותר יקר.

פורץ דלתות בפתח תקווה מקצועי וזמין

פורץ דלתות בפתח תקווה

פורץ דלתות בפתח תקווה

תעודת יושר מהמשטרה, אך גם אתם תדרשו להזדהות ולהוכיח כי אכן הדירה היא מושכרת על ידכם או בבעלותכם הבלעדית כשתזמינו פורץ דלתות בפתח תקווה. ישנם הרבה מקרים בהם פורץ הדלתות או המנעולן מנסה לפרוץ דלת מתוחכמת ואינו מצליח, במקרה זה הוא קודח בצירי הדלת ופשוט עוקר אותה ממקומה. רוב המנעולנים ופורצי הדלתות, מתמחים אף בפריצת כספות שונות בבתי עסק ובבתים פרטיים. בדרך כלל מומחים כמו פורץ דלתות ישתדל כמה שפחות להזיק לדלת,  ואם הצילינדר ניזוק הוא יחליף אותו בצילינדר חדש כך שלא תצטרכו להישאר עם דלת פרוצה כל הלילה.

באיזה מקרים נזמין פורץ דלתות מקצועי?

אם אבד לנו המפתח ואין לאף אחד אחר מפתח זהה, נצטרך להזמין פורץ דלתות מקצועי. אם ידית הדלת אינה ניתנת לפתיחה מבחוץ והיא פשוט נטרקה ואתם נשארת בחוץ, תצטרכו להזמין פורץ דלתות, אבל על מנת להימנע ממקרים לה, רצוי להשאיר מפתח מוסתר מחוץ לדלת על מנת למנוע להזמין את פורץ הדלתות.

פורץ דלתות שלנו מגיע לכל פינה בפ”ת ב25 דקות ומבצע את השירותים הבאים:

  • פריצת מנעולים מכל הסוגים
  • פריצת דלתות טרוקות ונעולות ללא נזק
  • החלפת צילינדרים מכל הסוגים
  • התקנת ופריצת מנעולי כספת (מסוג: ג’ואל, רב בריח ועוד)

להזמנת פורץ דלתות בפתח תקווה חייגו 24 שעות ונשמח לתת לכם מענה אמין ואיכותי