לוגו לוק פור יו

מנעולן דלתות – אף דלת לא תסרב לו

מנעולן דלתות של חברת "לוק פור יו" הוכשר על מנת לפתוח כול דלת סרבנית וחסומה, בין אם המנעול נקוע או תקול, בין אם זו דירתכם או המשרד, מנעולן לדלתות מקצועי יפתור את הבעיה. "לוק פור יו" מחזיקה באנשי מקצוע איכותיים ואמינים בלבד, וכאתם מזמינים את השירות אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים באמינות ובטיחות השירות.

שאלות ותשובות בנושא פורץ דלתות מקצועי

מיהו מנעולן לדלתות מקצועי של "לוק פור יו"?

איש מקצוע שנבחר בשל יכולתו המקצועית, הכשרתו, וניסיונו בהתמודדות עם סיטואציות מקצועיות שונות.

מה מבטיח לי את אמינותו של איש המקצוע?

חובתכם לדאוג שאיש המקצוע שאתם מזמינים מחזיק בתעודת יושר משטרתית. תעודה זו היא הכרח לקבלת אישור לעסוק בתחום והיא הוכחה לכך שאיש המקצוע לא נפל בפלילים, ושהוא ישר דרך. ב"לוק פור יו" כול המועסקים הינם בעלי תעודת יושר אישית, כך שבהזמנת מנעולן של חברתנו, אתם יכולים להיות בטוחים שבחרתם שירות אמין, בטוח, והוגן.

מה הזמינות של מנעולן דלתות?

הזמינות משתנה ותלויה בשעות פעילותו של הפורץ. אצלנו תוכלו לקבל מענה 24 שעות, בכול מיקום כמעט במרכז הארץ, כאשר גם בשעות הליל תוכלו לפתור מצוקת דלת חסומה.

מה להכין לקראת הזמנת השירות?

חשוב שתזדהו כבעלי הנכס שדלתו מסרבת להיפתח. לכן הכינו תעודת זהות, אם מדובר ברכב כדאי להכין רישיון נהיגה ושטר בעלות על הרכב. בכול מקרה נזדקק לאישור זהות כלשהו על מנת לאמת את בעלותכם על הנכס לו אתם מבקשים את הפריצה.

מנעולן דלתות
מנעולן דלתות

איזה סוגי פריצה מציע מנעולן דלתות מקצועי?

כעיקרון השירות המוצע הוא לפריצת דלתות מבנים, יחד עם זאת אנו מציעים גם שירותי פריצת דלתות רכב, דלתות כספת, ועוד.

התקנה והחלפת מנעולים בדלתות

שירות נוסף שלנו זה הצעת שירותי התקנה והחלפה של המנעולים בדלתות וברכבים.
לבקשתך, אנו נבצע שינויים ונחליף את המנעול, המומחים מוסמכים שלנו יספקו לכם סיוע בבחירת מודל של המנעול,
בהתאם לעיצוב של הדלתות וליכולות הפיננסיות של הלקוחות שלנו, לאחר מכן נתקן או נחליף את המנעול במהירות ובמקצועיות.

האם מנעולן דלתות הוא גם מנעולן?

מנעולן דלתות אינו מנעולן, זוהי דרגת הכשרה פחותה ובסיסית יותר מדרגת המנעולן, יחד עם זאת כול מנעולן הוא גם פורץ דלתות. אנו מעסיקים אנשי מקצוע שיוכלו להציע לכם גם פריצת דלת וגם תיקונה והתקנת מנעול וצילינדר חדשים באותו מעמד. כך יחסכו לכם העלויות שבהזמנת איש מקצוע נוסף, ובהשארת הדלת פרוצה ולא בטוחה.

מנעולן דלתות עד הבית

פורץ דלתות מקצועי של חברת "לוק פור יו" מוצע לכם בפריסה בכול אזור המרכז, תוך השמת דגש על זמן הגעה מהיר, וזמינות מרכז השירות הטלפוני לאורך שעות היממה. אנו מציעים אנשי מקצוע שעומדים בסטנדרטים הגבוהים שלנו למתן שירות, וכשאתם בוחרים בנו אתם בוחרים בחברה מבוססת, וותיקה שלה מוניטין מוכר וטוב בשירות לקוחות רבים. אנו שמים לנו למטרה לתת טיפול אפקטיבי בעלות אטרקטיבית כך שתוכלו להיכנס במהרה אל המרחב החסום, כמו כן אנו מציעים מגוון רחב של צילינדרים ומנעולים באיכות הגבוהה ביותר בשוק, ממותגים מובילים כמו YALE, רב בריח, מולטילוק, פלדלת, על מנת שלאחר הפריצה תוכלו להתקין מנעול חדש ולהשיב לדלת את בטיחותה.

מה מבצע מנעולן דלתות?

 • פריצת דלתות מכל הסוגים
 • תיקון פלדלת
 • תיקון דלתות, רב בריח, פלדלת, שיריונית חסם ועוד
 • החלפת צילינדרים ומנעולים לדלתות עץ, פלדה, ועוד
 • התקנת מנעול כספת לדלתות של מיטב היצרנים
 • בדיקת מיגון לבית הכוללת (בדיקת תקינות דלתות, מצלמות גלאים של אזעקה וכולי)
 • התקנת מחזירי דלתות מכל העוצמות והסוגים לכל גדלי הדלתות

תיקון דלת רב בריח

תיקון דלת רב בריח הוא תחום שנדרש בו התמחות מסוימת. ולא כל מנעולן יכול לבצע זאת אם הוא אינו מקצועי ואינו מנוסה מספיק. ישנן מספר בעיות שיכולות להיות בדלתות רב בריח: בעיה במנגנון הדלת, בעיה בצילינדר שהוא בדרך כלל מתוצרת מולטילוק, כיוון הדלת שלפעמים מעומס המשקל או מעייפות החומר מאבדת כיוון ואינה ננעלת כמו שצריך, המנעול אינו עובד כשורה, ידית הדלת נופלת ועוד. במצבים אלו מומלץ להזמין מנעולן מקצועי שיטפל בבעיה. אז התקשרו למנעולן מלוק פור יו והזמינו אותו לתקן לכם את הדלת.  

מנעולן דלתות

התקנת מחזירי דלתות

מתקינים מחזיר דלת לשם סגירה אוטומטית לאחר פתיחת הדלת. בדרך כלל מתקינים את מחזיר הדלת במוסדות כמו בתי ספר וגנים, בדלתות אש, בעיריות, במועצות ועוד. התפקיד של מחזיר הדלת הוא לווסת את מהירות סגירת הדלת באמצעות מחזיר השמן. ככל שהדלת גבוהה יותר כך יהיה צורך במחזיר דלת בעל יכולת החזר גבוהה וחזקה. בנוסף ניתן לבצע אצלנו תיקון של מחזיר דלת. למידע נוסף על התקנת מחזיר דלת צרו קשר עמנו בכל שעה, ונשמח לעזור! 

למידע נוסף והזמנת מנעולן דלתות מלוק-פור-יו חייגו עכשיו ונצא אליכם בכל שעה.

מנעולן לדלתות מקצועי

מיהו מנעולן דלתות?

איש מקצוע מנעולן דלתות שאמור לספק שירות חירום במקרים רבים הוא עובד 24/6 שבידו פתרונות מנעולנות והכשרה מקצועית מקיפה בנושא בית רכב.

 • מנעולן מקצועי לכל סוגי דלתות אמור לזהות כל בעיה במהירות האפשרית 
 • מנעולן אמור להשתמש בכלים המתאימים לאותה הבעיה
 • מנעולן ניתן למצוא בכל אזור ועיר חשוב לקבל המלצות לפני תחילת העבודה
 • חשוב לזכור שמתקן דלתות מקצועי חייב לברר לפני תחילת העבודה אם אתם אכן בעלי הדירה כאשר אתם כלקוחות מחויבים להזדהות בתעודה מזהה לפני מנעולן.
 • בסוף כל עבודה תבקשו תעודת אחריות על העבודה

מנעולן בכיר בישראל יהיה זמין עבורכם במשך 24 שעות ביממה

שירותים נוספים לדלתות: