לוגו לוק פור יו

פורץ מנעולים גבעתיים מקצועי של "לוק פר יו"

"לוק פור יו" היא חברה מוכרת שמציעה שירותי פורץ מנעולים גבעתיים ובערים רבות בארץ.

השירות ניתן על ידי אנשי מקצוע איכותיים המנוסים בפתירת בעיות שונות בדלת, מנעול, כספת, רכב ואופנוע.

פורץ מנעולים של "לוק פור יו" הוא מקצוען שנבחר בשל יכולתו להעניק שירות אפקטיבי באדיבות ומתוך מתן קשב לצרכיי הלקוח.

פורץ בגבעתיים של "לוק פור יו" נותן לכם פתרון על פי אמנת השירות של חברתנו בה צרכי הלקוח תופסים את המקום הראשון בחשיבות.

מנעולן פורץ מנעולים בגבעתיים בהגעה מידית 24 שעות

ראשית כשאתם פונים אל פורץ מנעולים בגבעתיים אתם זקוקים לרוב לטיפול זמין והענות מהירה. בחברה שלנו מודעים לצורך ובוחרים בנציג מקומי שיכול להעניק לכם פתרון במיקום שלכם במהירות. אנו ערוכים לקבל את שיחתכם 24 שעות. וכמו כן להציע לכם פתרון זריז בכול עת.
– ישנם מנעולים רבים מאד. מנעולי דלתות בארץ מופיעים בסוגים שונים, ובנוסף ישנם מנעולי רכב, מנעולי אופנוע, מנעולי שערים, מנעולי כספות ועוד. לכן אנשי המקצוע שלנו מנוסים בפתרון לכלל המנעולים השונים. כך בפנייה אלינו יגיע אליכם נציג שביכולותיו לפתור כול בעיית מנעול מכול סוג.

עובדים לפי אמנת השירות

מהי אמנת שירות? אמנת שירות באה לסמן מספר ערכי ליבה לפיה החברה עובדת. אנו מאמינים ביצירת שם ומוניטין שיוסיפו לנו לקוחות על ידי הצעת עלות שירות אטרקטיבית, מתן שירות מקצועי וסיפוק פתרונות חלופיים ברמה הגבוהה ביותר. כמו מנעולים בטוחים, כספות מותגים מובילים, וצילינדרים אמינים. לכן מובטח לכם שירות נעים שאינו מנצל לטובתו את הסיטואציה אליה נקלעתם ושומר על הגינות ופניות ללקוח.

פורץ מנעולים בגבעתיים

הוא מקצוען שיכול לכול מנעול תקוע, לכן ישנה חשיבות עצומה בבחירת מנעולן המחזיק תעודת יושר בתוקף, המבטיחה לכם שמדובר באיש מקצוע ישר ואמין, שלא מתפתה לניצול יכולותיו לרעה. אנו ב "לוק פור יו" מעסיקים רק אנשי מקצוע עם תעודת יושר, שגם נאמנים לערכי החברה, ואמונים על סיפוק שירות איכותי.

פורץ מנעולים בגבעתיים

יש למי לפנות
פורץ מנעולים בתל אביב של חברת "לוק פור יו" נבחר על ידנו לאייש עמדה זו בחברתנו בשל מצוינותנו. לכן כשאתם בוחרים בנו אתם זוכים בשירות מצוין ואפקטיבי, ובמרכז שירות פעיל וקשוב לחוות דעתכם, כך שתמיד יש לכם למי לפנות.

שירותי פריצת מנעולים בגבעתיים בכל שעה 24 שעות ביממה

אם תפנו לחברה שלנו, אתם תוכלו להזמין וליהנות מהשירות המהיר של פורץ מנעולים ודלתות בגבעתיים.

המומחה יגיע למקום תוך 20-30 דקות, הזמן הזה יכול להיות תלוי במצב התנועה בכבישים.
אנו משתדלים ומגיעים תמיד הכי מהר ככל שאפשר בכדי לעזור לכם לפתור את הבעיה ולפרוץ את המנעול.

על ידי חיוג ישיר אלינו, אתה יכול לקבל ייעוץ חינם או להזמין שירותינו:

 • פריצת מנעול כספת בדלת
 • פריצת צילינדרים מכל הסוגים
 • פריצת רכבים
 • פריצת כספות
 • פריצת דלתות
 • פריצת מנעולי תיבות דואר ועוד
  אנו מבטיחים לכם מתן שירות יעיל, מבלי לגזול מזמנכם בהמתנה מרובה, ובביצוע איכותי וזורם. המחירים שלנו תחרותיים ואטרקטיביים
 • שירותי מנעולן בגבעתיים 24 שעות

פריצת כספות

אחד השירותים אותו תוכלו לקבל מהמנעולנים שלנו הוא פריצת כספות. כפי שכולנו יודעים, מטרת הכספת היא לאחסן את הדברים ששמים בתוכה וכמו כן לאבטח אותם. למשל אנחנו בדרך כלל שמים בה כסף, תכשיטים, ניירות ערך, מסמכים ועוד דברים שהם יקרי ערך. אז אם במקרה אתם לא מצליחים לפתוח את הכספת בגלל שהמפתח הלך לאיבוד, שכחתם את הקומבינציה או הכרטיס המגנטי משופשף מדי, אל תנסו לפתוח אותה בכוחות עצמכם. וזאת משום שבצורה הזאת תוכלו לגרום למנגנון להתקלקל. לכן במקרה כזה עדיף לקרוא למנעולן מקצועי ומוסמך, שיש לו תעודת הסמכה ותעודת יושר מהמשטרה. כלומר אין לו תיק פתוח במשטרה ועבר פלילי. ולכן תוכלו לסמוך עליו. כמו כן פריצת כספת ללא נזק היא פעולה עדינה ולכן צריך לוודא שהיא מתבצעת כמו שצריך. ומנעולן מומחה בפריצת כספות יוכל לפרוץ את הכספת במקצועיות וללא נזק. לכן התקשרו כבר עכשיו אלינו, והמנעולן שלנו יגיע אליכם במהרה ויפרוץ לכם את הכספת במקצועיות ומבלי לגרום לנזק. 

אנו מציעים סל מוצרים משלימם על מנת שתזכו בביטחון גדול. וכמו כן במוצרים שישרתו אתכם עוד שנים רבות. להזמנות חייגו: 03-575-6681

מתי נזמין פורץ מנעולים בגבעתיים?

 • הדלת נטרקה או ננעלה כשאנחנו מחוץ לבית
 • המפתח נשבר בדלת
 • אחרי ניסיון פריצה שבו נגרם נזק למנגנון הנעילה
 • אין לנו את המפתח של הדלת או המנעול

בכל אחד מהמקרים האלה כדאי  לכם לקרוא לפורץ מקצועי שיטפל בבעיה, ואל תנסו לפרוץ לבד. מנעולן מקצועי מכיר את כל הסוגי של מנגנוני הנעילה והוא יודע לפרוץ בתוך כמה דקות ללא שום נזקים נוספים. בדרך כלל כשמטפלים לבד יש סיכוי לנזק גדול יותר, לכן תמיד כדאי להשתמש בשירות של פורץ מנעולים בגבעתיים שהוסמך לכך, וברשותו את כל הציוד הנדרש לפתיחת הדלת.

מה עוד אולי תחפש?