מדריך איך מחליפים צילינדר לדלת

צריכים להחליף צילינדר? מה חשוב לדעת לפני שמזמין מנעולן..

החלפת צילינדר באופן מהיר ויעיל בעלות משתלמת-הדרכה

החלפת צילינדר לדלת דרך חברת lock4you הוא בחירה בפתרון של מענה מהיר ושירות איכותי, הנשען על ערכי שירות גבוהים,

ידע מקצועי מקיף, ועלות כדאית. החלפת צילינדר על ידי מומחי lock4you תיתן לכם בטחון אמיתי ומינימום טרחה ודלת שחוזרת לעבוד באופן חלק ואמין.

טיפים להחלפת צילינדר בטוחה וכלכלית

צילינדר הדלת שלנו הוא כלי אמין שפועל שנים ארוכות מבלי שנתקל בקשיים, למעשה מרגע התקנתו אנו שוכחים מקיומו כול עוד הוא מתפקד כהלכה,

מה לעשות שלאחר שנים של שירות נאמן אנו מתחילים להרגיש שהצילינדר לא עובד חלק,

וכמו כול דבר שהתיישן הגיע הזמן להחליפו, התסריט הוא או כשל פתאומי בפעילות הצילינדר,

או צילינדר נוקשה שקשה לסובבו באמצעות המפתח לפתיחת או סגירת הדלת,

ואנו מומחים בפתרון הבעיות הללו. ניתן מעט טיפים שיכולים לסייע להבין מהי הבעיה של צילינדר הדלת שלכם ואיזה שירות דרוש לכם כדי לפתורה:

לצפייה בסרטון הדרכה איך להחליף צילינדר בעצמכם לחצו כאן >>

טיפים להחלפת צילינדר לבד

טיפ ראשון- להפריד בין בעיה במנגנון הדלת לבעיה במנגנון הצילינדר, אם לשונות המנעול בדלת שלכם הם ציידים, פיתחו אותה וסובבו את המפתח במנעול,

אם אין קושי לעשות זאת הרי הבעיה בצילינדר ולא במנגנון הדלת.
טיפ שני- האם הדלת חדשה, האם אתם מכירים את מותג הדלת, בכול הזמנת שירות החלפת צילינדר כדאי לעדכן את שירות נותן השירות בסוג הדלת, ומכאן גם בסוג הצילינדר שדורש החלפה, לא כול מנעולן מעסק בכול סוג, ומוטב להקדים לאפשרות האי נעימות והטרחה המיותרת בירור שימנע אותה.

טיפ שלישי- הסיטואציה בה אתם נתקלים בבעיה היא קריטית לבחירת סוג השירות, אם אתם נתקעים מחוץ לבית וצריכים להיכנס אליו בדחיפות, או נתקעים בתוכו וצריכים לצאת, הרי אז דרוש לכם שירות מיידי, במקרה אחר הוא כאשר אתם מבחינים בתהליך הדרגתי של הידרדרות פעילות הצילינדר, קושי שנפתר רק בהתעסקות שמתארכת בכול פעם עם המפתח וכדומה, אז אתם יכולים להזמין שירות בזמן שנוח לכם ולא דרוש לכם ביקור מנעולן מיידי. חשוב מאד להבהיר את הנסיבות בהן דרוש לכם השירות, לברר זמן הגעה ומידיות המענה.

טיפ רביעי- אם יש לכם את השהות ואת יכולת הבחירה כדאי שתבררו מעט על טווחי המחיר של החלפת צילינדר לפי סוג הדלת שלכם, לעיתים כשתקלעו למצב אין ברירה כשדרוש לכם פתרון מיידי, תהפכו לטרף קל עבור מנעולנים לא ישרים שיגבו מימכם מחיר עלות גבוה עבור החלפת צילינדר, אנו בלוק פור יו מבטיחים לעמוד ביושרה לצידכם, ולספק לכם מענה מהיר ומחיר הוגן ותחרותי.

טיפ חמישי- לפני הזמנת כול מנעולן, חובתכם לבדוק מהי הכשרתו המקצועית בתחום, והאם הוא מצויד בתעודת יושרה מטעם המשטרה אותה יוכל להציג בפניכם, מנעולן הוא מקצוע מלא אחריות, והיכולת לפתוח כול דלת מהווה פיתוי גדול לפורצים למיניהם, לכן חשוב שתבחרו בשירות מוכר, בעל מוניטין בתחום, אמין ומצויד בכול התעודות המקצועיות המפקחות על יושרת נותן השירות ויכולותיו.

זמינות מלאה לטובת לקוחותינו

החלפת צילינדר מתבקשת בכול מיני נסיבות, בכול שעות היממה, אנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה, וערוכים להעניק לכם פתרון יעיל בכול הנסיבות, אתם יכולים לסמוך עלינו בכול שעה ובכול עת.

לכתבה מעניינת בנושא סטייליסטית אישית לחצו כאן