לוגו לוק פור יו

מדריך איך מחליפים צילינדר לדלת

אז איך מחליפים צילינדר לדלת?

צריכים להחליף צילינדר? מה חשוב לדעת לפני שמזמין מנעולן..

החלפת צילינדר באופן מהיר ויעיל בעלות משתלמת-הדרכה

החלפת צילינדר לדלת דרך חברת lock4you היא בחירה בפתרון של מענה מהיר ושירות איכותי,

הנשען על ערכי שירות גבוהים, מידע מקצועי מקיף, ועלות כדאית. החלפת צילינדר על ידי מומחי

lock4you תיתן לכם בטחון אמתי ומינימום טרחה. ודלת שחוזרת לעבוד באופן חלק ואמין.

טיפים להחלפת צילינדר בטוחה וכלכלית

איך מחליפים צילינדר לדלת

צילינדר הדלת שלנו הוא כלי אמין שפועל שנים ארוכות מבלי שנתקל בקשיים. למעשה מרגע התקנתו אנו שוכחים מקיומו כול עוד הוא מתפקד כהלכה.

מה לעשות שלאחר שנים של שירות נאמן אנו מתחילים להרגיש שהצילינדר אינו עובד חלק,

וכמו כול דבר שהתיישן הגיע הזמן להחליפו. התסריט הוא או כשל פתאומי בפעילות הצילינדר,

או צילינדר נוקשה שקשה לסובבו באמצעות המפתח לפתיחת או סגירת הדלת.

ואנו מומחים בפתרון הבעיות הללו. ניתן מעט טיפים שיכולים לסייע להבין מהי הבעיה של צילינדר הדלת שלכם ואיזה שירות דרוש לכם כדי לפתורה:

לצפייה בסרטון הדרכה איך להחליף צילינדר בעצמכם לחצו כאן >>

איך מחליפים צילינדר לדלת- טיפים להחלפת צילינדר לבד

טיפ ראשון- להפריד בין בעיה במנגנון הדלת לבעיה במנגנון הצילינדר, אם לשונות המנעול בדלת שלכם הם ציידים, פיתחו אותה וסובבו את המפתח במנעול.

אם אין קושי לעשות זאת הרי הבעיה בצילינדר ולא במנגנון הדלת.

טיפ שני- האם הדלת חדשה, האם אתם מכירים את מותג הדלת. בכול הזמנת שירות החלפת צילינדר כדאי לעדכן את נותן השירות בסוג הדלת, ומכאן גם בסוג הצילינדר שדורש החלפה. לא כול פורץ מבין בכול סוג, ומוטב להקדים לאפשרות אי הנעימות והטרחה המיותרת בירור שימנע אותה.

טיפ שלישי- הסיטואציה בה אתם נתקלים בבעיה היא קריטית לבחירת סוג השירות. אם אתם נתקעים מחוץ לבית וצריכים להיכנס אליו בדחיפות, או נתקעים בתוכו וצריכים לצאת, הרי אז דרוש לכם שירות מידי. במקרה אחר הוא כאשר אתם מבחינים בתהליך הדרגתי של הידרדרות פעילות הצילינדר. קושי שנפתר רק בהתעסקות שמתארכת בכול פעם עם המפתח וכדומה. אז אתם יכולים להזמין שירות בזמן שנוח לכם ולא דרוש לכם ביקור מנעולן מידי. חשוב מאד להבהיר את הנסיבות בהן דרוש לכם השירות, לברר זמן הגעה ומידיות המענה.

טיפ רביעי- אם יש לכם את השהות ואת יכולת הבחירה, כדאי שתבררו מעט על טווחי המחיר של החלפת צילינדר לפי סוג הדלת שלכם. לעיתים כשתקלעו למצב אין ברירה כשדרוש לכם פתרון מיידי, תהפכו לטרף קל עבור מנעולנים לא ישרים שיגבו מימכם מחיר עלות גבוה עבור החלפת צילינדר. אנו בלוק פור יו מבטיחים לעמוד ביושרה לצדכם, ולספק לכם מענה מהיר ומחיר הוגן ותחרותי.

צריך מקצוען לתיקון הדלת? דבר עם איתי בכל שעה!

טיפ חמישי- לפני הזמנת כול מנעולן, חובתכם לבדוק מהי הכשרתו המקצועית בתחום. וכמו כן האם הוא מצויד בתעודת יושרה מטעם המשטרה אותה יוכל להציג בפניכם. מנעולן הוא מקצוע מלא אחריות, והיכולת לפתוח כול דלת מהווה פיתוי גדול לפורצים למיניהם. לכן חשוב שתבחרו בשירות מוכר, בעל מוניטין בתחום, אמין ומצויד בכול התעודות המקצועיות המפקחות על יושר נותן השירות ויכולותיו.

החלפת צילינדר לדלת

במידה ואתם צריכים להחליף צילינדר לדלת ואינכם מבינים כלום בצילינדרים, אין דבר. התקשרו למנעולן מלוק פור יו. המנעולנים שלנו הינם מקצועיים ביותר וזאת בזכות העובדה שהם עברו הכשרה מקיפה בתחום המנעולנות. כמו כן יש להם ידע וניסיון רב בתחום המנעולנות. בנוסף הם מטפלים בהרבה תרחישים שונים ביום יום וברשותם כלים חדישים ביותר. לכן תוכלו לסמוך עליהם שיחליפו לכם את הצילינדר במקצועיות רבה. לכן כל מה שעליכם לעשות הוא להתקשר למנעולן מלוק פור יו, הוא ייתן לכם הצעת מחיר משתלמת בטלפון, וכאשר תזמינו אותו אליכם הוא יגיע במהרה. המנעולן יביא עמו מבחר של צילינדרים וממנו תוכלו לבחור את הצילינדר המתאים לכם ביותר מבחינת איכות ומבחינת מחיר. בנוסף, אם לא תדעו במה לבחור, המנעולן שלנו יוכל לייעץ לכם באיזה צילינדר הכי כדאי לך לבחור. לבסוף המנעולן שלנו יחליף לכם את הצילינדר במקצועיות ובצורה נקיה. תוכלו לרכוש גם צילינדר מהאתר האינטרנטי שלנו. למשל, צילינדר דינמיק רב בריח

איך מחליפים צילינדר לדלת

זמינות מלאה לטובת לקוחותינו

החלפת צילינדר מתבקשת בכול מיני נסיבות, בכול שעות היממה, אנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה. וערוכים להעניק לכם פתרון יעיל בכול הנסיבות. אתם יכולים לסמוך עלינו בכול שעה ובכול עת.

אולי יעניין אותך – מנעולן תל אביבמנעולן חולון

מספר סיבות שונות אפשריות להחלפת צילינדר בדלת:


1. 
גניבה או אובדן של מפתח
2. 
בעת כניסה לדירה חדשה.
3. 
שחיקה בלאי תקלה בצילינדר הקיים
4. 
רצון להשתדרג בצילינדר חדיש. 
5. 
אחת לתקופה של כמה שנים, על מנת למנוע חשש ממפתח משוכפל וגם להתקדם עם הטכנולוגיה.

כלים נדרשים להחלפת צילינדר:

  • מברג שטוח וגדול
  • מפתח אלן 3
  • מברג גדול של פיליפס 
  • מפתח T בגודל 10. במקרים של דלתות עם ראשים גדולים יותר

שלבים נדרשים להחלפת צילינדר:

שלב ראשון – פירוק: צריך קודם כל  להוציא את הצילינדר וגם את ידיות האחיזה. 

שלב שני – התקנה: לקחת את הצילינדר החדש שלנו ולהכניס את מנעול אל התושבת המיועדת בגוף הדלת . לאחר מכן ניתן להכניס גם את הצילינדר. 

שלב שלישי – בדיקת תקינות: אפשר לבדוק אם הצילינדר מוקם היטב בתושבת על ידי סיבוב המפתח שבודק אם הלשונית מגיעה אל מקומה בגוף הדלת. כאשר הלשונית מוקמה במדויק סוגרים ומחזקים את הבורג הפנימי שמחבר בין הצילינדר לדלת בעזרת מברג.