לוגו לוק פור יו

פורץ רכבי יוקרה

פורץ רכבי יוקרה לרשותכם בכול מיקום ובכול שעה. אז אם אתם צריכים פריצת רכב יוקרתי ללא נזק אנחנו הכתובת – שירות 24 שעות. 

חברת "לוק פור יו" מציעה מגוון שירותי פריצה, מנעולים ותיקוני דלת. החברה מעסיקה אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. לוק-פור-יו ערבה ללקוחותיה בקבלת שירות איכותי וזריז. פורץ רכבים נדרש כאשר אתם נקלעים מחוץ לרכבכם מבלי שתוכלו להיכנס.

חברתנו תשלח לכם פורץ רכבים שניסיונו מבטיח לכם פתרון וחילוץ מהיר כמעט בכול מקום ומיקום.

פורץ רכבי יוקרה 

פורץ רכבי יוקרה

פורץ רכבי יוקרה- כיצד נזהה פורץ רכבים מתאים

– שלב ראשון- השיחה הטלפונית. כבר בשלב זה כדאי להבין מול מי אתם פועלים. חובתכם לברר האם מדובר בפורץ מוסמך, לתהות על ניסיונו ולהתנות קבלת השירות בהצגת תעודת פורץ שבה תמונתו של פורץ הרכבים שמולכם. במקרה והפורץ מסרב בתואנות שווא להציג תעודה, אנו ממליצים לוותר מיד על שירותיו. בפנייה ל "לוק פור יו" מובטח לכם שכול הפורצים הם מוסמכים, בעלי ניסיון ומחזיקים בתעודת יושר משטרתית, ובתעודת הסמכה. אנו חברה גדולה ומבוססת ולכן אתם תזכו לשירות נאמן, ישר ועל פי כול החוקים.

– שלב שני- כימיה, יש מקום גם להתרשמות אישית, משום שלא פעם אנו זקוקים לפורץ רכב בתנאים בלתי צפויים ודחופים. לכן כדאי להתרשם מיושרו ואמינותו של פורץ רכבים כבר בשלב השיחה המקדימה. על מנת שתבטיחו לכם זמן המתנה קצר ככול האפשר ודיווח אמת של מיקומו ביחס למיקומכם. לא הייתם רוצים להזמין פורץ רכבים ואז להמתין לו לצד רכבכם הנעול מעבר לזמן המוסכם.

אנו מפעילים קו פעיל 24 שעות ומבטיחים מענה מידי ומענה זריז בשטח.

פורץ רכבי יוקרה- פורץ רכבים יוקרתיים ניתן למצוא בלוק-פור-יו 24 שעות

– שלב שלישי- היכרות עם הרכב. כעיקרון פורץ רכבים מוסמך יכול להתמודד עם כול מנעול רכב. יחד עם זאת כדאי מאד ליידע אותו בסוג הרכב שלכם, בהיכרותו עם סוג המנעול הבעייתי, ובכלים המתאימים המצויים ברשותו לביצוע העבודה. פורץ רכבים שאינו מצויד כהלכה יכול לגרום נזק לרכב, להצליח לפרוץ את הרכב אך גם להצליח לשרוט את הפח ולהתרשל במה שיעלה לכם כסף נוסף לתקנו. כול עובדינו מצוידים בכלים המתאימים לפריצה. וכמו כן בהכשרות להתמודד עם סוגי מנעול ורכב שונים לפי המצוי בשוק.

– שלב רביעי- חשוב להכין תעודה מזהה, פורץ רכבים זקוק לאישור שהרכב אותו הוא פורץ נמצא בבעלותכם. ולא הוא מסתכן בעבירה אפשרית על החוק. לכן הכינו תעודה, מסמכי בעלות, תעודה מזהה וכולי על מנת שתובהר לו שייכות הרכב לפני תחילת העבודה.

– שלב חמישי- עלות. לעתים תגלו שפורץ הרכבים שהזעקתם מנצל את חוסר הברירה שלכם ומתמחר את שירותיו באופן מופקע. עליכם לערוך בירור של טווח המחירים, להתקשר אל מספר פורצים ולהתרשם מההצעות השונות, לפי האמור מעלה. ההצעה הזולה ביותר אינה בהכרח הכדאית ביותר אם מדובר בפורץ חובבן. וזמן המתנה ארוך לקבלת השירות או פורץ לא חוקי.

בלוק-פור-יו ניתן למצוא פורץ רכבי יוקרה גרמנים כגון:

פריצת אאודי מרצדס, סקודה, אופל ועוד

השירות חשוב מאוד!

השירות שלנו מהיר מאוד באזור המרכז והסביבה, בהגעה מהירה מאוד.

כמו כן היחס שלנו אישי ומקצועי.

פורץ רכבי יוקרה- מתי יש צורך לקורא לפורץ רכבים?

אם אתה נוהג ברכב יוקרה, למשל רכב מרצדס או בכל רכב יוקרה אחר, ואיבדת את המפתח ואין לך מפתח ספייר, אז תצטרך לקרוא לפורץ רכבים. או במקרה שגנבו לך את המפתח ואין לך מפתח ספייר , תצטרך לקרוא לפורץ רכבים. יכול לקרות גם מקרה מלחיץ במיוחד שבו שכחת את הילד בתוך הרכב הנעול ואין לך מפתח רזרבי או מקרים נוספים אחרים. בכל מקרה, פריצה לרכבי יוקרה דורשת ניסיון ומקצועיות. המנעולנים שלנו בעלי ידע וניסיון רב בתחום. וכמו כן הם משתמשים בכלים חדישים ביותר. ולכן יפרצו לך את רכב היוקרה שלך במקצועיות רבה. המנעולנים שלנו בעלי תעודות הסמכה ותעודות יושר מהמשטרה, ולכן תוכל לסמוך עליהם בעיניים עצומות. בין היתר הם מקצועיים מאוד בעבודתם ואדיבים ביותר. כאשר תתקשר אלינו, תוכל לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית כבר בשיחת הטלפון. וכמו כן המנעולן שלנו יגיע אליך במהירות ויפרוץ לך את הרכב במקצועיות רבה. 

פורץ רכבים של חברה גדולה שנותנת גב רחב

אנו פועלים מתוך שמירה על האינטרסים של הלקוחות שלנו,

לכן שירותינו מתומחרים באופן תחרותי והוגן. אנשינו הינם מומחים בתחומם,

ואופן נתינת השירות הוא ביחס אדיב, חייכני, וקורקטי.

בכול בעיה תוכלו לשוב ולפנות אלינו ולקבל מענה קשוב, מהיר והולם.

מידע שימושי

  • על מנת לפרוץ רכב יוקרה נדרשת מיומנות מיוחדת מאוד
  • לא כל פורץ רכב יכול לפרוץ לרכב יוקרה 
  • פריצת רכב יוקרה מתבצעת אך ורק באמצעות כלים המיועדים לכך

פריצת רכב יוקרתי

פורץ רכבי יוקרה זמין עבורכך 24 שעות ביממה

על מנת לקבל שירות מקצועי ומסור כתבו לנו ונחזור אליכם באופן מיידי 

אולי יעניין אותך לקרוא על: