לוגו לוק פור יו

פורץ רכבים ברמת גן

גרים בר"ג? שכחת אם מפתחות הרכב בסוויץ' הרכב? פורץ רכבים ברמת גן 24 שעות ביממה.

פורץ רכבים ברמת גן יכול לספר לכם סיפורים משעשעים, מצחיקים, מדהימים ומוזרים על הסיבות הרבות שבגללן אנשים קוראים לו. אז בזמן שאתם צוחקים שימו לב שזה לא יקרה לכם. יש את הסיפור על האישה שמיהרה למסיבה ביום חורף גשום. כשהיא לבושה במיטב בגדיה, וכדי שלא לפגוע בלק שבציפורניה היא הוציאה בעדינות את המפתח של הרכב וככה הוא נפל לתוך הרשת של הביוב שבו שצפו מי הגשם ונשאו את המפתח לים. או הסיפור של הזוג שנסע לנופש באילת. הם השאירו את הרכב בשדה התעופה בתל אביב, עלו למטוס, הגיעו למלון, השאירו את מפתחות הרכב במלון באילת, וכשהגיעו בחזרה לתל אביב גילו שיש רכב אבל אין מפתחות.

פורץ רכבים ברמת גן

פורץ רכבים ברמת גן

פורץ רכבים ברמת גן- לפתוח את הדלת במפתח הלא נכון

במקרים כאלה באמת אין ברירה אלא לקרוא לשירותיו של פורץ רכב ברמת גן או במקום שבו נתקעתם בלי המפתחות כדי שתוכלו להמשיך בנסיעה. אם היה לכם מפתח רזרבי זה היה פותר לכם הרבה בעיות. אבל לא תמיד. הנה הסיפור על איש העסקים שמיהר לפגישה חשובה מאוד. הוא לקח אתו תיק מלא מסמכים, ובעודו מדבר בטלפון עם מזכירתו של מנעולן בר"ג, שלף את צרור המפתחות וניסה לפתוח את הדלת של הרכב. הדלת התעקשה שלא להיפתח, אז הוא התעקש יותר. רק כשהמפתח נשבר במנעול הוא הבין שהוא ניסה לפתוח את דלת הרכב עם מפתחות המשרד. נשמע לכם מוכר?

מפתחות זה לא צעצוע

מקרים משעשעים אחרים הם כאשר בלילה אחרי בילוי הנהג התורן, זה שלא שתה מבקש את מפתחות הרכב מבעל הרכב ששתה לא מעט. אבל עכשיו הוא לא זוכר בכלל איפה המפתחות. אולי הוא השאיר אותם על הבר? אולי הם נפלו? אין עם מי לדבר כמובן רק עם פורץ רכב ברמת גן שזמין 24 שעות ביממה. וכמובן ישנו המקרה המוכר של ילדים שננעלים בתוך הרכב. זה לא מצחיק כשעובר זמן רב שהילד תקוע במכונית, אך לעתים מדובר בילד שמחזיק את הקודן בתוך הרכב וההורים חסרי אונים מחוץ לרכב. אז מכל הסיפורים האלה אתם יכולים ללמוד מה לא לעשות, אבל לדעת שבמקרה הצורך מנעולן פורץ רכבים ברמת גן זמין לשירותכם בכל עת.

פורץ רכבים ברמת גן- פריצת רכב

אז מתי צריך לקרוא לפורץ רכבים? ככל הנראה קרה לכולנו אחד מהמקרים הבאים: שכחנו את המפתח בתוך הרכב והרכב ננעל כשהמפתח בפנים. או  מקרה שבו המפתח אבד והרכב נעול. או במקרה המלחיץ ביותר שבו הילד נשכח ברכב הנעול. בכל אחד מהמקרים במידה ואין לכם מפתח ספייר, אז צריך להזמין פורץ רכבים. כמובן שכל מקרה צריך לפרוץ את הרכב כמה שיותר מהר, כל שכן אם הילד ננעל בתוך הרכב אז זהו מצב המלחיץ ביותר. ולכן צריך לפרוץ את הרכב במקצועיות רבה. המנעולנים מבית לוק פור יו מקצועיים מאוד וכמו כן הם בעלי ידע וניסיון רב בתחום המנעולנות. כמו כן הם משתמשים בכלים חדישים ביותר. ובנוסף לכל המנעולנים שלנו בעלי תעודות הסמכה ותעודות יושר ממשטרת ישראל. כלומר אין להם תיקים פתוחים במשטרה ועבר פלילי. לכן תוכלו לסמוך עליהם שיפרצו לכם את הרכב במיומנות ובאדיבות רבה.

אז אם אתם נוהגים ברכב פיג'ו, סקודה או כל רכב מכל תוצרת, המנעולנים שלנו ידעו לפרוץ לכם את הרכב במקצועיות רבה.  

פריצת רכבים

המומחים שלנו לפריצת מכוניות מגיעים גם לרמת גן כדי לספק שירותים של פריצת הרכב במקרים של אובדן המפתחות,
במקרה של תקלות של עם מנעול המכונית, או כאשר המפתחות נשארו בתוך הרכב הנעול או בתא המטען.
פריצת הרכב מתבצעת ללא נזק מכני. פריצת מכוניות נעשית רק בנוכחות של בעל מסמכי בעלות על הרכב.

פורץ רכבים ברמת גן מגיע לכל פינה בעיר ומבצע את השירותים הבאים:

פריצת רכב נעול, עם או בלי מפתח (ללא נזק)

שחזור מפתחות לרכב לאחר אובדן

תיקון דלת ברמת גן

הגעה מהירה של מנעולן לר"ג אזור הבורסה בתוך 15 דקות בממוצע

למידע נוסף והזמנת פורץ כספות לרכב לעיר רמת גן, צלצלו בכל שעה ונשמח לתת לכם מענה מהיר ומקצועי!

פורץ רכבים ברמת גן 24 שעות באישור משטרת-ישראל והכי זול בעיר! בדוק!

אם שכחתם מפתחות של הרכב בתוך הרכב כדאי שתזמינו פורץ רכבים. הרי מנגנוני הנעילה של הרכבים יקרים, מתוחכמים ומורכבים.

פורץ רכבים מקצועי ברמת גן בעל תעודת מנעולן מורשה של משטרת ישראל יודע איך לפרוץ לרכב במהירות, בזהירות ובלי נזקים.

 

צור קשר עם פורץ רכבים

מתי יגיע הפורץ לרכב?

אנו יודעים שאתם צריכים שירותינו על מנת לפרוץ לרכב באופן מידי ומהיר ככל האפשר.

לכן, הדבר החשוב ביותר בבחירה של פורץ רכבים הוא לוודא שהוא זמין ועובד 24 שעות ביום ויכול להגיע אליכם במהירות בכל זמן שתצטרכו. 

דקות המתנה מקסימום עד הגעת פורץ