פורץ רכבים ברמת גן

גרים בר”ג? שכחת אם מפתחות הרכב בסוויץ הרכב? פורץ רכבים ברמת גן 24 שעות ביממה.

פורץ רכבים ברמת גן יכול לספר לכם סיפורים משעשעים, מצחיקים, מדהימים ומוזרים על הסיבות הרבות שבגללן אנשים קוראים לו. אז בזמן שאתם צוחקים שימו לב שזה לא יקרה לכם. יש את הסיפור על האישה שמיהרה למסיבה ביום חורף גשום. כשהיא לבושה במיטב בגדיה, וכדי שלא לפגוע בלק שבציפורניה היא הוציאה בעדינות את המפתח של הרכב וככה הוא נפל לתוך הרשת של הביוב שבו שצפו מי הגשם ונשאו את המפתח לים. או הסיפור של הזוג שנסע לנופש באילת. הם השאירו את הרכב בשדה התעופה בתל אביב, עלו למטוס, הגיעו למלון, השאירו את מפתחות הרכב במלון באילת, וכשהגיעו בחזרה לתל אביב גילו שיש רכב אבל אין מפתחות.

פורץ רכבים ברמת גן

פורץ רכבים ברמת גן

לפתוח את הדלת במפתח הלא נכון

במקרים כאלה באמת אין ברירה אלא לקרוא לשירותיו של פורץ רכבים ברמת גן או במקום שבו נתקעתם בלי המפתחות כדי שתוכלו להמשיך בנסיעה. אם היה לכם מפתח רזרבי זה היה פותר לכם הרבה בעיות. אבל לא תמיד. הנה הסיפור על איש העסקים שמיהר לפגישה חשובה מאוד. הוא לקח איתו תיק מלא מסמכים, ובעודו מדבר בטלפון עם מזכירתו, שלף את צרור המפתחות וניסה לפתוח את הדלת של הרכב. הדלת התעקשה שלא להיפתח, אז הוא התעקש יותר. רק כשהמפתח נשבר במנעול הוא הבין שהוא ניסה לפתוח את דלת הרכב עם מפתחות המשרד. נשמע לכם מוכר?

מפתחות זה לא צעצוע

מקרים משעשעים אחרים הם כאשר בלילה אחרי בילוי הנהג התורן, זה שלא שתה מבקש את מפתחות הרכב מבעל הרכב ששתה לא מעט. אבל עכשיו הוא לא זוכר בכלל איפה המפתחות. אולי הוא השאיר אותם על הבר? אולי הם נפלו? אין עם מי לדבר כמובן רק עם פורץ רכבים ברמת גן שזמין 24 שעות ביממה. וכמובן ישנו המקרה המוכר של ילדים שננעלים בתוך הרכב. זה לא מצחיק כשעובר זמן רב שהילד תקוע במכונית, אך לעתים מדובר בילד שמחזיק את הקודן בתוך הרכב וההורים חסרי אונים מחוץ לרכב. אז מכל הסיפורים האלה אתם יכולים ללמוד מה לא לעשות, אבל לדעת שבמקרה הצורך מנעולן פורץ רכבים ברמת גן זמין לשרותכם בכל עת.

פורץ רכבים ברמת גן מגיע לכל פינה בעיר ומבצע את השירותים הבאים:

פריצת רכב נעול, עם או בלי מפתח (ללא נזק)

שחזור מפתחות לרכב לאחר אובדן

תיקון דלת לאחר פריצה

הגעה מהירה לר”ג אזור הבורסה בתוך 15 דקות בממוצע

למידע נוסף והזמנת פורץ רכב לעיר רמת גן, צלצלו בכל שעה ונשמח לתת לכם מענה מהיר ומקצועי