לוגו לוק פור יו

מנעול חכם לדלת רב בריח

דלת רב בריח נחשבת לסטנדרט בישראל, אבל למעשה מדובר על דלת יוצאת דופן בעמידות שלה וברמת ההגנה שהיא מספקת לבית. עם זאת, גם דלת רב בריח צריכה להתאים את עצמה לעידן הטכנולוגי ולטרנד הבתים החכמים – עם מנעול חכם לדלת רב בריח.

אז מה זה מנעול חכם לדלת רב בריח? אילו סוגי מנעול חכם קיימים ואיך בכלל משתמשים בזה?

מנעול חכם לדלת רב בריח

מה זה מנעול חכם? 

מנעול חכם לדלת רב בריח הוא מנעול מתקדם שפועל בטכנולוגיה חדשנית לנעילה ופתיחה של הדלת, במקום להשתמש במפתחות המסורתיים.

קצת כמו בקרת כניסה במפעלים, משרדים ומקומות אחרים עם סיווג בטחוני, או רמת פרטיות גבוהה, כיום אפשר להתקין גם בדלת הבית הפרטי שלכם מנגנון נעילה חכם, שנותן לכם לא מעט יתרונות. 

קיימים סוגים שונים של מנעול חכם, הנבדלים זה מזה על ידי הטכנולוגיה שמפעילה אותם:

 • קודן אלקטרוני
 • מנעול ביומטרי עם טביעת אצבע
 • שבב אלקטרוני
 • שלט בלוטוס
 • אפליקציה

במקרים רבים, מנעול חכם משלב בתוכו מספר סוגי טכנולוגיות אפשריות לשימוש.

חברת רב בריח היא אחת מתוך מספר חברות הפועלות בישראל ומציעות מנעולים חכמים, אשר רובם מגיעים עם קודם אלקטרוני ועוד אפשרות אחת לבחירה (למשל ביומטרי, או אפליקציה).

מנעול חכם – יתרונות

קיימות סיבות שונות להתקין מנעול חכם, למי שרוצה להתקדם עם הטכנולוגיה גם לצורך נעילת הבית:

 • זה נוח כבר לא צריך לחשוש שתאבדו את המפתחות, שתשכחו אותם בבית, או שינעלו אתכם בחוץ. אפשר לפתוח ולנעול את הדלת עם טביעת האצבע שלכם או עם הטלפון החכם וכמובן עם קודן אלקטרוני.
 • מנעול חכם עם בקרת כניסה יש מנעולים חכמים שמגיעים גם עם בקרת כניסה שפועלת על ידי הגדרת שעות שבהן אנשים מסוימים יכולים להיכנס ואף מעקב על הנכנסים באמצעות אפליקציה.
 • פתיחה מרחוק אתם לא חייבים להיות בבית כדי לפתוח את הדלת. אם יש לכם אפליקציה, אתם יכולים לפתוח את הדלת לאורחים גם אם אתם בכלל לא בסביבה.
 • שליטה – מנעול חכם יכול לשלוח לכם התראה לנייד אם מתרחש ניסיון פריצה או אירוע חריג אחר.
 • התקנה – ניתן להתקין מנעול חכם לדלת רב בריח בקלות.
 • ביטחון כאשר יש לכם מנעול ביומטרי, או מנעול שננעל בטכנולוגיה אחרת, המבוססת על פתיחה אישית של בעלי הרשאה בלבד (גם אם אלה הילדים שלכם), ניסיון פריצה הוא תהליך יותר מורכב ולכן הבית יותר בטוח עם מנעול חכם.


לסיכום, מנעול חכם לדלת רב בריח ובכלל – הוא המילה האחרונה בתחום המנעולים. זוהי שיטה חדשה, עדכנית ומשתלמת לשמור על הבית. לוק פור יו מציעים שירותי התקנה, התאמה ואם צריך אז גם פריצה – של מנעול חכם ושל כל סוגי המנעולים. 

מוכנים להתקדם לחיים נוחים יותר? צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת!

מנעולן מוסמך יהיה זמין עבורכם במשך 24 שעות ביממה

מקצועיות וניסיון

כדאי לדעת שמנעולן עוסק במגוון תחומים מקצועיים ולכן בבואכם לבקש מפורץ מנעולים מחיר עבור שירות כדאי לוודא מראש כי הוא אכן מתמחה בתחום. יש פורץ רכבים המתמחה רק בתחום הזה ויש מנעולן המציע מגוון שירותים הכוללים פתרונות פריצת כספות, תיקון מנעולים וצילינדרים, קידוד אזעקות וכדומה.
מומלץ לקרוא באתר מהם תחומי ההתמחות של המנעולן על מנת להזמין פורץ מנעולים מקצועי או מנעולן מנוסה ובעל ידע הנדרש לעבודה אצלכם ולא תזמינו בטעות מנעולן חובבן וממש לא מקצועי. ככל שהמנעולן מקצועי יהיה יותר, כך תקבלו שירות איכותי וטוב יותר.

מנעולן מוסמך