לוגו לוק פור יו

פורץ משאיות

ישנן מגוון מנעולים שמנעולן יכול לפתוח. זה יכול להיות מנעול של דירה, מנעול של כספת, מנעול של מכונית, מנעול של אופנוע או קטנוע ומנעול של משאית. פורץ משאיות זקוק לכישורים שונים מאשר פורץ מכוניות או פורץ אופנועים. כל אחד מהם עובד על פי עיקרון שונה. לכן כאשר מחפשים פורץ משאיות חשוב לבחור מנעולן עם ניסיון והתמחות בתחום ספציפי זה. מנעולן רכב מנוסה ככל שיהיה, חסר את הכישורים הספציפיים הרלוונטיים לפריצת מנעול של משאית. המנגנון המסיבי של נעילת המשאית והאפיונים הייחודיים של מנגנון ההתנעה הם שונים ממנגנון רגיל של מכונית או ממנגנון של אופנוע. כמו כן, קיימים מנגנון ספציפיים לכל סוג של משאית. דבר זה מעצים את הדרישה לניסיון והתמחות בהכרת כמה שיותר סוגים של מנעולים ומנגנוני התנעה של משאיות.

מנעולן שמתמחה במשאיות צריך להיות בעל ידע טכני ותאורטי בנעילה של משאיות לצד ניסיון עשיר בשטח.

פורץ משאיות ורכבים מסחריים 

פורץ משאיות ורכבים מסחריים

פריצה למשאיות באישור המשטרה

למה לגנוב משאית? למה לא.

מדובר בכלי רכב יקר מאוד ואטרקטיבי לגנבים. הוא בדרך כלל לא חונה בחנייה הפרטית של הבית אלא בחניון ולכן קל יותר לגשת אליו לצורך פריצה. במקרים רבים המשאית טעונה סחורה יקרה שיכולה להיות בעצמה היעד של הגנבים. מסתבר כי גנבת משאיות על סחורתן היא יעד מבוקש גם בארצות הברית ובאירופה. גנבות רבות מתרחשות דווקא בחניון שבו הנהג עושה הפסקה לקפה או ארוחה במהלך הנסיעה הארוכה. במקרה של ניסיון גניבה לא מוצלח, עלול להיגרם נזק למנגנון הנעילה וההתנעה של המשאית ואז יש צורך לקרוא לשירות של פורץ משאיות כדי לאפשר לנהג להמשיך בנסיעה אחרת הפרנסה שלו תיפגע.

פריצת משאיות בסופי השבוע

בישראל שבה הנסיעות קצרות יחסית לארצות הברית ואירופה הנטייה היא דווקא לפרוץ משאיות בסופי השבוע שבהן המשאית נחה בחניון ובעל המשאית ישן. בדרך זו לנהג אין פיקוח על המשאית והיא ממש פרצה קוראת לגנב במיוחד אם היא מכילה סחורה. הסחורה האהובה על פורץ משאיות היא כפי שאפשר לשער מוצרי אלקטרוניקה, מזון, בגדים, מתכת וציוד רפואי. כמו כן התברר כי פריצות רבות מתרחשות דווקא בחניון של החברה. כאשר הרווח של הפורץ הוא כפול – הן הסחורה היקרה והן המשאית היקרה עוד יותר.

פורץ למשאיות מלוק-פור-יו מבצע את השירותים הבאים:

פריצה לכל סוגי המשאיות DAF, IVECO ללא נזק

פתיחת חלון למשאית מונעת באמצעות השחלת מוט ברזל דק ולחיצה על מתג החלון

החלפת סוויץ למשאיות מכל הסוגים

להמשך קריאה בנושא פורץ רכבים

מתי מזמינים פורץ משאיות

בדרך כלל מזמינים פורץ על מנת לפרוץ משאית כאשר נהג המשאית מאבד או שוכח את המפתח.

 מנעולן מ- lock4you בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנה בתחום. אנחנו יודעים טוב מאוד איך לפרוץ לכם את המשאית בצורה הטובה ביותר.

שירותי פורץ משאיות מורשה באישור המשטרה

מנעולנים שלנו בעלי תעודות יושר מהמשטרה ולרשותנו ניסיון עשיר בפריצת כל סוגי משאיות. אנו יודעים שבדרך כלל המשאית לא שייכת לנהג ואנו מבינים את הלחץ והפחד של נהג כשהוא לא יכול להיכנס למשאית ולחזור לעבודתו. לכן אנו מקפידים להגיע ולספק שירותינו במהירות רבה על מנת לחלץ את הנהג מסיטואציה שבה הוא נקלע.