לוגו לוק פור יו

פורץ משאיות

ישנן מגוון מנעולים שמנעולן יכול לפתוח. זה יכול להיות מנעול של דירה, מנעול של כספת, מנעול של מכונית, מנעול של אופנוע או קטנוע ומנעול של משאית. פורץ משאיות זקוק לכישורים שונים מאשר פורץ מכוניות או פורץ אופנועים. כל אחד מהם עובד על פי עיקרון שונה. לכן כאשר מחפשים פורץ משאיות חשוב לבחור מנעולן עם ניסיון והתמחות בתחום ספציפי זה. מנעולן רכב מנוסה ככל שיהיה, חסר את הכישורים הספציפיים הרלוונטיים לפריצת מנעול של משאית. המנגנון המסיבי של נעילת המשאית והאפיונים הייחודיים של מנגנון ההתנעה הם שונים ממנגנון רגיל של מכונית. או ממנגנון של אופנוע. כמו כן, קיימים מנגנון ספציפיים לכל סוג של משאית. דבר זה מעצים את הדרישה לניסיון. וכמו כן התמחות בהכרת כמה שיותר סוגים של מנעולים. ובין היתר מנגנוני התנעה של משאיות.

מנעולן שמתמחה במשאיות צריך להיות בעל ידע טכני ותאורטי בנעילה של משאיות. וזה לצד ניסיון עשיר בשטח.

פורץ משאיות ורכבים מסחריים

פורץ משאיות ורכבים מסחריים

פריצה למשאיות באישור המשטרה

למה לגנוב משאית? למה לא.

מדובר בכלי רכב יקר מאוד ואטרקטיבי לגנבים. הוא בדרך כלל לא חונה בחנייה הפרטית של הבית אלא בחניון. ולכן קל יותר לגשת אליו לצורך פריצה. במקרים רבים המשאית טעונה סחורה יקרה שיכולה להיות בעצמה היעד של הגנבים. מסתבר כי גנבת משאיות על סחורתן היא יעד מבוקש גם בארצות הברית ובאירופה. גנבות רבות מתרחשות דווקא בחניון שבו הנהג עושה הפסקה לקפה. או ארוחה במהלך הנסיעה הארוכה. במקרה של ניסיון גניבה לא מוצלח, עלול להיגרם נזק למנגנון הנעילה וההתנעה של המשאית. ואז יש צורך לקרוא לשירות של פורץ משאיות. וזאת כדי לאפשר לנהג להמשיך בנסיעה, אחרת הפרנסה שלו תיפגע.
[table id=1 /]

באילו מקרים צריך להזמין פורץ משאיות?

ישנם מספר מקרים שבהם נהג המשאית צריך להזמין את פורץ המשאיות: אם אתה נהג משאית בוודאי קרה לך לפחות פעם אחת מקרה שבו איבדת את המפתח של המשאית שלך. ואם אין לך מפתח ספייר, תצטרך לקרוא לפורץ משאיות. יכול להיות גם מקרה שטרקת את דלת המשאית כאשר היא עדיין דולקת, ולכן לא תוכל להיכנס למשאית ותצטרך לקרוא לפורץ משאית. כמו כן יכול להיות גם מקרה שבו ניסו לפרוץ לך למשאית במטרה לגנוב את תכולת המשאית או את המשאית עצמה. ואז נגרם נזק לדלת. גם במקרה זה תצטרך להזמין פורץ משאית. חשוב לדעת שלא כל פורץ רכבים הוא גם פורץ למשאית. וזאת משום שכל דגם משאית הינו שונה וצריך מקצועיות, ניסיון וידע בתחום זה. הפורצים של לוק פור יו מקצועיים. וכמו כן בעלי ניסיון רב בתחום. בנוסף הם משתמשים בכלים חדישים ביותר. ולכן יוכלו לפרוץ לך למשאית במקצועיות רבה וללא נזק.  

המנעולנים של לוק פור יו

המנעולנים שלנו הינם מקצועיים מאוד. וכמו כן יש להם ידע וניסיון רב בתחום המנעולנות. וכאשר קוראים להם לכל סוג של בעיה בתחום, הם מגיעים במהירות. בנוסף המנעולנים שלנו משתמשים בשירותים ובכלים החדישים ביותר. תוכלו לסמוך עליהם גם משום שיש להם תעודות הסמכה. וכמו כן אישור ממשטרת ישראל לעסוק בתחום המנעולנות. מה שאומר שאין להם תיק פתוח או עבר פלילי. המנעולנים שלנו מטפלים יום יום בנושאים שונים בתחום המנעולנות. ולכן יידעו לטפל בכל נושא בתחום. לכן תהיו בטוחים שהם יפתרו כל בעיה. למשל כאשר אתם מזמינים אותם לפרוץ משאית או בכל נושא בתחום המנעולנות. אולי תתעניינו גם במומחה בפריצת מנעולים

פריצת משאיות בסופי השבוע

בישראל שבה הנסיעות קצרות יחסית לארצות הברית ולאירופה, הנטייה היא דווקא לפרוץ משאיות בסופי השבוע שבהן המשאית נחה בחניון ובעל המשאית ישן. בדרך זו לנהג אין פיקוח על המשאית. ולכן היא ממש פרצה קוראת לגנב, במיוחד אם היא מכילה סחורה. הסחורה האהובה על פורץ משאיות היא כפי שאפשר לשער מוצרי אלקטרוניקה, מזון, בגדים, מתכת וציוד רפואי. כמו כן התברר כי פריצות רבות מתרחשות דווקא בחניון של החברה. כאשר הרווח של הפורץ הוא כפול – הן הסחורה היקרה והן המשאית היקרה עוד יותר.

פורץ למשאיות מלוק-פור-יו מבצע את השירותים הבאים:

פריצה לכל סוגי המשאיות DAF, IVECO ללא נזק.

פתיחת חלון למשאית מונעת באמצעות השחלת מוט ברזל דק ולחיצה על מתג החלון.

החלפת סוויץ' למשאיות מכל הסוגים.

להמשך קריאה בנושא פורץ רכבים

מתי מזמינים פורץ משאיות

בדרך כלל מזמינים פורץ על מנת לפרוץ משאית כאשר נהג המשאית מאבד או שוכח את המפתח.

 מנעולן מ- lock4you בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנה בתחום. אנחנו יודעים טוב מאוד איך לפרוץ לכם את המשאית בצורה הטובה ביותר.

שירותי פורץ משאיות מורשה באישור המשטרה

מנעולנים שלנו בעלי תעודות יושר מהמשטרה ולרשותנו ניסיון עשיר בפריצת כל סוגי משאיות. אנו יודעים שבדרך כלל המשאית לא שייכת לנהג ואנו מבינים את הלחץ והפחד של נהג כשהוא לא יכול להיכנס למשאית ולחזור לעבודתו. לכן אנו מקפידים להגיע ולספק שירותינו במהירות רבה על מנת לחלץ את הנהג מסיטואציה שבה הוא נקלע.